176613
banner
  • Totti5
    #146327
    Na hol marad az okfejtés? izgatottan várom, mert reménykedtem abban hogy nem egy random szamélyeskedő minden mögöttes tartalmat mellőző beböfögés volt.
  • Totti5
    #146326
    Akkor tehát nem szerepelhet a Titanfall 2014ben X1 és PS4 exluzív címek összehasonlítása listán? az jó, akkor ez lesz a zabigyerek. Majd oda lesz bökve mindig hogy nem exluzív, mert jön MS Windows, MS 360, viszont nem jön se Sony, se Nintendó se más létező gyártó gépeire.

    Minek bonyolítani? Sony és MS összehasonlítás van. Egyikre van a másikra nincs.
  • arty
    #146325
    pedig igény vóna' rá :D
  • Moby
    #146324
    Felesleges. Az exkluzivitás nem valami(k)nek a kizárása, hanem mindennek, azaz _kizárólagosság_. Namost ha én tudok úgy titanfallt játszani, hogy nincs X1-em, akkor sokmindent hihetek, mégtöbbet beleláthatok, de azt nem mondhatom, hogy a titanfallra kizárólagossága van az X1-nek. Szerintem ez ennyire azért nem bonyolult. Az a kategória, hogy mirosoft exkluzív, meg úgy fasság ahogy van. Akkor minden winpc játék microsoft exkluzív, de nem úgy mint a titanfall, hanem máshogy exkluzív, mert ezek a másik ms platformon nem fut. Fasság-e? Jóhogy. Ráadásul beledőlsz a saját defense force-odba, mert az a bizonyos "másik" platform, az - tudod - az állítólag senkit nem érdeklő, legalja platform, ami totál alkalmatlan játékra. Állítólag. Kivétel, amikor őrültségeket kéne megmagyarázni egy nemlétező exkluzivitásról :)
  • Totti5
    #146323
    Baromságra inkább nem válaszolok.
  • Moby
    #146322
    Szanálom ki az évek alatt felgyülemlett dobozokat, találtam egy boxkontroller dobozt, benne egy kétnapos kóddal. Lehet, hogy nem is él, de most nem gugliznék, hogy ki lehet-e próbálni elsütés nélkül, szal ha megy, akkor vigye akinek kell (ha meg nem akkor sorry).
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    KFDXK-8HK2F-RM4QR-8W67X-RFQ42
  • vg
    #146321
    Láttad mekkora csöcse van Camilla-nak az új Castlevania előzetesben?
  • Moby
    #146320
    Mit csinálsz vele? Rágod a monitor előtt ülve?
  • Moby
    #146319
    Ha windows OS-em van, akkor tonképp X1-em van?
    Dobnál egy linket ryse-ra, win7 x64-re? Nem találom a store-ban.
  • vg
    #146318
    Még ott a remény!
  • Totti5
    #146317
    Microsoft Windows OS en. Vagy neked megy anélkül is?
  • Tinman #146316
    Ez most egy félresikerült randi?
  • vg
    #146315
    Én mindig ott vagyok a hátad mögött, kezemben a szappannal!
  • Moby
    #146314
    Szerintem nyolc 360-al nekem is van helyem a kártyaasztalnál, mondjuk most épp 360-ról meg rajongásról épp nincs szó, de azért jelen vagy, ha valami inkompetens, out of context kötekedésbe bele lehet töketlenkedni, igaz?
  • vg
    #146313
    Alapvetően igazad lenne, de nincs. Azzal sincsen semmi baj, hogy elküldöd a picsába embert aki rajong a 360 gépért egy XBOX360 topicban...
  • Moby
    #146312
    Ha sony notebookeon fogom tolni, windows-al, akkor melyik cég gépén tolom, és pontosan melyik cég lesz a "másik"?
    Nem minthogyha ebben a kontextusban egy másodpercig érdekel, hogy sony vagy nemsony, hiszen annyira exkluzív kontentről beszélünk, hogy ugyan nincs X1-em, ám mégis tudnék vele játszani...De azért X1 exkluzív, mert Totti megmondta, hogy az.
  • Moby
    #146311
    >Titanfall mivel nincs PS4 és más gyártó gpépre

    A pécét ki gyártja? A kenyéradó gazdád? X1 exkluzív bármi, ami pécére is van??? Húzd már ki a fejed a seggükből lécci.
  • vg
    #146310
    Inkább te mondjál 1 pozitívumot ps4 mellett a jelenlegi, csodálatos, intenzív, kihagyhatatlan élményt adó játékokkal teli állapotában. Ja, hogy ilyen nincs is? Ez a baj.
  • Totti5
    #146309
    Kérlek sorold és fejtsd ki, milyen negatív dolgokat említettem folyamatosan a PS4 ellen.

  • Tatyla
    #146308
    A baj az hogy túlságosan fanboj vagy és foggal körömmel véded es keresed a negatív dolgokat a PS4 ellen,tőlem még nem igen hallotta senki hogy fujoltam volna az xbont...
  • Totti5
    #146307
    Még mindig PS4 ( vagy PS3 ) és X1-ről ( vagy 360 ) van szó. Egyik CÉG EXLUZÍVJA nincs a másik CÉG gépére avagy gépeire.

    Titanfall mivel nincs PS4 és más gyártó gpépre, és csak X1en lehet majd játszani nextgen konzolok közül, X1 exluzív lista egyik tagja.
  • Moby
    #146306
    "De nem xbone exkluzív."
    vs.
    "már nem illik odatenni a MICROSOFT exluzív listához."

  • vg
    #146305
    Márcsak 3hét+pár nap Castlevania!
  • Totti5
    #146304
    Nekem mindegy, el lehet maszatolni hogy mert kijön 2 MICROSOFT platformra már nem illik odatenni a MICROSOFT exluzív listához. Azért mert kijött a Gears 1, Fable 3, Alan Wake MICROSOFT win platformra, attól még ezek most is exluzívok ésnincsenek Sony és más gyártó gépeire. MS 2 platformon van jelen a Sony 1en. Ennyi.
  • Moby
    #146303
    De nem xbone exkluzív. Tehát az ilyen képekkel azért nem kéne dobálózni, mert lesz belőle olyan, amiből jóeséllyel lesz égés. Xbone vs. Pc verza. Ha már valaki ezzel akar ügyeskedni, tegyen be ryse-ot. Annak még értelme is van. De leginkább semmivel nem kéne. Mindkét oldalnak elég gáz az exkluzív felhozatala egyelőre.
  • Totti5
    #146302
    Microsoft ex. Sony és más gyártó gépére nincs. X1 vs PS4. X1re lesz PS4re nem lesz.
  • Moby
    #146301
    Az volt igen. Már nem az.
  • Moby
    #146300
    Konzolexkluzív? Nem.
    Xboneexkluzív? Nem.
    Multiplatform? Igen
    Ennyi.
  • Harlekin
    #146299
    Na csak nem előkerültél!!??Jó lesz az már nagyon várós!
  • Totti5
    #146298
    Exclusive for MICROSOFT Windows, MICROSOFT Xbox 360, and MICROSOFT Xbox One.

    Én ebben nem látok, sem Sonyt, sem Nintendot.
  • Moby
    #146297
    Csak egy hülye égetné magát egy olyan cuccal, ami ráadásul nem exkluzív :)
    Ettől sokkal nagyobb baj, hogy már pc-n sem érdekel, a 6vs6 humanplayer miatt :(
  • TomStorm
    #146296
    Ja ez ilyen.Mondjuk One-ra meg nem lesznek PS exclu.-k amik azért biztos jók lesznek DE ennyi multiplatform címek mellett amik jönnek sz.tem nem is hiányoznak:)
    Ezt a Titanfall-t is még bevállalom sz.tem 360-ra aztán már tényleg váltani kell majd.Mondjuk azt még nem tudom melyikre-.-
  • Harlekin
    #146295
    Kész vagy.De szerintem rakd be az vipera fészek(ps4) fórumba is.
  • Harlekin
    #146294
    Az mert erre nagyon nehezen vitt volna rá a lélek így.Pedig fablet nagyon szeretem.Nekem is sajna van pár játék ami pár acsis és már esély sincs rá hogy kiszedjem vagy megcsináljam,mert eladtam az összes(180 db) régi 360-as gamámat egyben.4 db 360 as gamám maradt.Meg most a fable,de ez mintha meg se lenne...
  • arty
    #146293
    :D
  • DarkSector
    #146292
    hehe régi vicc
    :D
  • Tyrant01
    #146291
  • arty
    #146290
    :D

    durva lett volna, ha ezt is ki kellett volna maxolnod :D

    (amugy nekem is van temp accom, sajnos ezen szemetek miatt kell - pontosabbat már day1-tól kellett volna, így nekem rendesen össze van szemetelve az accom )
  • Harlekin
    #146289
    Nem csak ez a baja,hogy kevés az fps hanem konkrétan töri a képet,megtorpan a kép minden "felirat vagy kavics színváltásánál"olyan az egész mintha folyamatosan bufferelne,de nagyon durván és még popup is van tehát konkrétan szar az egész.Tegnap adtam neki még +1 esélyt,de szerencse hogy az asszony profiljával teszteltem,mert pattant ki acsi és most ott díszelegne nálam és kizárt,hogy ezt végigvigyem így...
  • arty
    #146288
    youtuben a fix 13fps-es another world is "folyamatos", nem mérvadó, mert a kodek elmossa az éleket, elblurozza ~30fps-re a frémrátát