176613
banner
  • Totti5
    #146487
    Konzolboltba nem szabad gépet bevinni, mert adnak érte aprópénzt, aztán másnap kint lesz 30ért és el is fogják adni, magyarán hülyének néznek... fel kell tenni progardwerre az átlaghoz képest kicsit olcsóbban és várni a sok barmot akik nekedesnek a sok faszságaikkal és kivárni azt az 1et aki komolyan érdeklődik és el fogja vinni. Kihívás lesz, de az a legjobb esély.

    Ha jól olvasta a gép hibátlan, így az aki erre azt mondja hogy max 15 ezer azzal többet nem szabad szóba állni...

    45-öt mindenkép ér azzal el lehet indulni, hisz van hozzá +1 konti és play&charge, aztán meglátni mi lesz + dobj mellé egy játékot mondjuk a COD-ot

    45öt mondtak játékokkal együtt? mert az is kamu... lényegében a GTA5öt ingyen adnád oda nekik...
  • Renjike
    #146486
    Valakinek esetleg van felesleges Zavvi kódja? :)
  • N0rbi san
    #146485
    Te mennyit mondanál? Nekem 45eFt körül adnának egy pesti szervíbe az egészért. Aztmondták maga a gép max 15eFt-ot ér.
  • vg
    #146484
    Még 18 nap!
  • The Protector
    #146483
    Köszi a segítséget mindenkinek.Hnap meghírdeti a srác.
  • Harlekin
    #146482
    Érdekel valakit XFPS + a smart joy frag?Mert ELADOM!!!!Tudok hozzá adni 1 leharcolt vezetékes kontrollert is.Jöhetnek privátba az ajánlatok...
  • kirol
    #146481
    Szerintem a Downpour az jó volt!
    És most jut eszembe, hogy a végén, mintha lett volna egy kis videós utalás a folytatásra. De lehet, hogy rosszul emlékszem.
  • DarkSector
    #146480
    Nekem nagyon bejött.
  • davidka003
    #146479
    Downpour egy hulladék.
    Első fele még úgy ahogy elmegy de az utolsó 20% meg a végső boss az egy nevetséges fos.
  • davidka003
    #146478
    Bemutatjuk: Ryse - Son of Rome
  • Totti5
    #146477
    Silent Hill: Downpour bukás volt, hogy mi lesz a szérival nem tudni. Minden bizonnyal a Vita Silent Hill is bukás volt ( kétlem hogy az bárinek tetszett volna, mert az egy hatalmas fail ). A Silent Hill: Downpour amúgy simán agyonveri a Homecoming részt, ami kvázi sikeres volt, de mivel a Downpour jól le lett írva már eleve a fejlesztők kiléte okán is nem csoda hogy csupa előítélettel és maximális kritikával szedte cafatokra a média, pedig ez egy hardkór Silent Hill játék, ami erősen visszanyúl a gyökerekhez is.

    Na mindegy, a horror műfaj amúgy sem egy nagyon jövedelmező iparág, pláne ha rugdossák is még a meglevő próbálkozókat... jó úton haladnak hogy kinyírjanak mindent ami még jó ( média elsősorban ).

    Ha lesz játék, akkor még korán van róla beszélni.
  • TomStorm
    #146476
    Jól van semmi gond ám úgyse voltam sokáig fennt:)
    Jövő hét is jó lesz.
  • TomStorm
    #146475
    Irányárnak az jó
  • orichalcos
    #146474
    Mondd hogy poénnak szántad az árat kérlek!
  • kirol
    #146473
    A Silent Hill sorozattal mi történt? Két éve semmi hír, lesz új rész?
  • Macccy
    #146472
    Jaa, bocsi hogynem voltam, egy cimborával dumáltam, aztán húztam aludni ... most meg melózok reggel óta.
    Figyelj, jövőhéten H-K elméletileg teljesen otthon leszek, de legfőképp este 7-8 és azután, akár hajnalig. Ha ráérsz én valószínű online leszek és játszok REMEMBER ME -t (fantasztikus), szólj rám!

    Mégegyszer bocs!


    Ui: asszem HALO 2 Anniversary se lesz 360-ra, de akkor én morcos leszek!
  • Harlekin
    #146471
    Néha azért el is olvasod amiket írnak a kérdéseidre??? #146450
    De leírom még 1X falcon mégpedig azért mert 2008 01 es a gyártása és már hdmi-s.Fat az miért volt számodra kérdéses?????????????????
    Beírod a gogleba hogy xbox fat és csak ilyen képeket ad ki mint az OTT.Ha azt írod be hogyxbox slim akkor meg nem olyan képeket ad ki... már csak van ennyi összehasonlítási képességed hogy nem ugyan az a 2 gép.De szerintem ennek a töredékét nem éri az a gép eladás mint amennyi kérdés és válasz ment rá...Ezek szerint teljesen feleslegesen!!!
    Van egy tökéletes metódus az eladásra!!!!!!!
    Csináld azt hogy felteszed 100000 forintér (vannak még csodák)Majd hetente,ha nincs érdeklődő leviszed 10000 forinttal,majd amikor már van érdeklődő,de nem veszik még mindig meg akkor hetente már csak 5000 forinttal viszed le.Ha már nagyon nagyon sok az érdeklődő és még mindig nem veszik meg és eléred az 1ft-ot akkor senkinek nem kell és dobd ki.Ennyire egyszerű!!!!
  • The Protector
    #146470
    Ez Fat gép?Pontosan milyen típus?
  • Zozo76
    #146469
    sztem kezd ott hogy megnezed a vateran nagyjabol mennyiert mennek a regi FAT gepek
  • Zozo76
    #146468
    adok egy 10-est az egesz kocerajert! :)
  • The Protector
    #146467
    Ez mind szép és jó és köszönöm a választ mindenkinek.De árat akkor sem tudok,nem tudom mennyit ér ez a szar.
    Leírnátok ha a saját tulajdonod lenne mennyiért adnád?
    -javítva:
    -így ahogy van
  • TomStorm
    #146466
    Ja olvasom privátot sry

    Más:rohadtul zavar,hogy Witcher3 nem lesz X360-ra.
    Miről tudunk még,hogy nem lesz?
  • TomStorm
    #146465
    Maccy ezért siettem haza nagy ivászatból:(
    Nem vagy online
  • TomStorm
    #146464
    60-65k között játékokkal együtt.A GTA5-t mondjuk kivenném azt külön adnám el és úgy lenne sz.tem 55e.ft + GTA.
    Lehet kissé sokat mondtam de ez körül szabhatod az árat.
    Attól is függ mennyire sürgős..
  • N0rbi san
    #146463
    Üdv mindenkinek eladnám az Xbox 360 konzolomat és nem tudom hogy mennyit érhet. Ezért fordulok hozzátok hogy megtudjam menyire számítsak és át se legyek verve.

    -Xbox 360 Fat (Falcon alaplap) 60GB HDD
    -Eredeti tápegység UK-s dugasszal
    -Eredeti componens kábel eredeti SCART átalakítóval (HDTV <->SDTV kapcsolós)
    -Utólag vásárolt Hama DVI+RCA kábel
    -2 Fekete Vezeték nélküli kontroller / hozzá jár 2db "KontrollFreak" szürke színben.
    -1 akkumulátor + töltő microsoft gyártmány
    -1 akkumulátor Hama gyártmány
    -Torx 10-es csavarhúzó amivel a portalanítási műveleteket végeztem. (Black & Decker)

    A konzolon semminemű módosítás nem lett végrehajtva, nincs bannolva vagy letiltva. Egyetlen hiba amiről tudok hogy az USB-portokat eltakaró lemezt tartó kis műanyag forrasztás elengedett ezt akkor egy kis szigetelőszalaggal megoldottam belülről de hiszem hogy 1 csepp pillanatragasztó eredeti állapotába képes visszaállítani.

    Doboz, kézikönyv hasonlók nincsenek már meg.

    Továbbá a hozzá még meglévő játékaim amiktől szintén megválnék:
    Call of Duty: Black Ops II
    GTA V
    Sonic All Stars Racing Transformed
    Battlefield 3 ( ez az egyetlen játék aminek az egyik lemezén 1-2 alig észrevehető karc van, a Játék kifogástalanul működik)

  • Totti5
    #146462
    Nem lehet megunni ezt a minőséget.



  • Harlekin
    #146461
    Nem az!Hanem köcsögség,hogy Én meg pár héttel később vettem és az enyém meg 2016 feb 11 én jár le...
  • Harlekin
    #146460
    Na azért nem ugyan az az MS "csere" javítás,mint az itteni bolti javítás...
  • arty
    #146459
    az oké, csak az xbone-rol azt "hallottam" csak 1 év garis
  • Botond #146458
    2015.03.11ig
  • Botond #146457
    2012.decemberében regisztrált xbox360 garanciája 2015.03.115ig tart. Ugyanígy, regisztráció után.
  • arty
    #146456
    xmedia360 -> megcsináltat -> utána lehet beárazni

    ha nem javithato, akkor kb a 3 kontinak van értéke.... tápkocka, dvdolvaso pár fillért ér manapság (ha egyáltalán)
  • arty
    #146455
    na, végre egy korrekt lépés MS-től :)
  • DarkSector
    #146454
    Ugyazant adták vissza. :D
  • Totti5
    #146453
    Beüzemeltem a gépet tegnap. Bejelentkeztem és MINDEN beállítás, minden egyéb dolgom ugyan úgy ott volt ahogy hagytam a másik gépen, minden jéték mentésemmel egyetemben. Jó dolog ez az autómatikus klúd.
  • Totti5
    #146452
    E74em volt 4 éve az első szériás gépen, azt az MS javította. Semmi gondja nincs azóta, és még kamu hűtésbuhera sem kell bele:) ( elég hangos anélkül is... )
  • Harlekin
    #146451
    "Az új tulaj javított falkonnal jól jár."
    Eleve a box 1 ipari hulladék amit így még sárral is bekennek ezzel senki se járhat jól...Mert még mindig lényegesen több a 3 ledből javított boxok végleges elhalálozása mint a 1 év túlélési aránya X ezerér...
  • Harlekin
    #146450
    Nincs konkrét ár dugig a piac a használt boxokkal főleg ezekkel a félholtakkal vagy esetleg újraélesztettel!Annyi az ár amennyiért elmegy meg lehet hirdetni annyiért amit tom írt,de semmi esetre se ajánlom a hiba eltitkolását,mert csak a baj lesz belőle(zaklatás és társai).Ki kellene olvasni a másodlagos hiba kódot,mert létezik olyan e74 es hiba ami nem vagy csak talán javítható és a stabilitása is kérdéses... A képek alapján biztos hogy nincs rajta HDD és a gyártási dátum alapján és,hogy hdmi-s is biztos hogy falcon.Javíttassa meg ha lehet és használja ameddig megy szerintem.Majd kuka...És utána árulja ki a dolgokat.
  • TomStorm
    #146449
    1 kontrollert mindenképpen külön adjon el így nyerhet még pár ezret
  • TomStorm
    #146448
    Én inkább Premium FAT-nak nézem a gépet.
    Most van ajándék visszahütés KSZ-ben.
    Ha egybe adnám és el is vinnék az 37e.ft de ez nem irányár ebből alku nincs.Persze ha hibátlan esztétikai állapotban van minden kontroller!
    Javítás nélkül pedig olyan 18-20e.kb az egész
    Képek alapján necces azért így megmondani de ilyesmi árakban gondolkodjon.

    Most nézem a tálcát amúgy és nem szürke tehát az se biztos,hogy ...többi privátba írok csak ez ügyben