176613
banner
  • DarkSector
    #146528
    Nem beszélve arról hogy minnél komolyabb egy játék annál drágább a fejlesztés, azt meg senki nem csinálja nekünk ingyen.
  • Totti5
    #146527
    17 ezren nincs túl sok haszna, szóval ezért a magyar kereskedőt nem feltétlen kell rúgdosni. Viszont vannak már használtak, vannak akciók, lehet külföldről vagy letöltőkódban. 10-13 körül lehet szerezni játékokat.
  • Macccy
    #146526
    Összetett:
    1. Mert jólélünk! ...
    2. És mert az adócsalást azzal legalizálták, hogy az ÁFA lett 27% ...
    3. És mert ÉHES a kibaszott magyar kereskedő, ahelyett hogy adná 16-ért és többen vásárolnának nála ...

    A nexdzsenség már csak hab a tortillán
  • DarkSector
    #146525
    mert nextgen csodák, bevezető ár, tudod ps2, x360 mennyibe került újonnan régen? mert éáén ezekre vettem régen eredeti játékokat
  • Novotsik
    #146524
    miért 18000 Ft-be kerülnek az új játékok? itthon legalábbis
  • DarkSector
    #146523
    YES!

    Steam-en meglestem tegnap este.
  • vg
    #146522
    Már van, tőcsétek mert jó portéka!
  • vg
    #146521
    Már csak 16 nap! Ma lesz mindenkinek elérhető LoS2 demó is!
  • Harlekin
    #146520
    Hétvégére ígérték...hiszem ha látom.....
  • Tyrant01
    #146519
    Titanfall beta regisztráció
  • TomStorm
    #146518
    jaja egy egész szettet lehet gyártani bármennyiszer.Mindig más bonuszokat kapsz rá érdemes többször legyártani még nem lesz pl.egy full strenght-es szett barbárnak vagy int.wizardnak.Mindegyik karakterre érvényes a recipe:)

    Nekem eddig egy van valami cain szett vagy mi de nem használom mert pont nem barbár skin sajna.Minden más de nem barbárhoz illő.Majd jó lesz viszont csajszi Wizardnak:)

    Szerzek v.hogy mindenképpen headsetet
  • Macccy
    #146517
    Van zöld? És recept?? ... Hmm. Miket tudok meg! :D Szerezz egy headsetet, hogy ilyeneket elmondj! :D
  • TomStorm
    #146516
    ok
  • TomStorm
    #146515
    Hard-nak nincs értelme mert ugyanaz a drop rate mint medium.Master viszont már más ott eshet zöld szett recept és minden más jó.Sz.tem ezt kellene erőltetni
  • Macccy
    #146514
    Sietek holnap haza, remélem nem lesz hosszú szarakodás délután azzal a színpaddal. Szétkapjuk mint foxi és jövök! :)
    De olyan 18:20-kor el kell kezdjek készülődni, mert be kell érjek nyolcra és én veszem át a műszakot!
  • Macccy
    #146513
    Kéne az a headset pedig. Nem olyan vészes az ára (oké, anyagához képest drága szar persze) és más gémhez is kellhet még. Én benne lennék egy Hard-ban. Az nehezebb mint Medium és könnyebb mint a Master 1 ...!
    :)
  • TomStorm
    #146512
    Mondjuk oda kell headset ami nkem ugye nincs.Lehet anélkül nem menne Master
  • TomStorm
    #146511
    Maccy jók voltunk ez a 2 Barbár felállás brutál.Ahoz képest,hogy Nightmare sz.tem nagyon könnyü.Lehet Master 1-et meg kellene próbálni holnap..
  • bacaelit
    #146510
    Akkor nem tudni,hogy mikor? Mára igértég!
  • Tyrant01
    #146509
    Nem
  • bacaelit
    #146508
    Xbox one-ra ne ma jön system update?
  • Harlekin
    #146507

    valami hasonló érzés van bennem miatta!

  • Botond #146506
    Megvettem dlcket is, erre device full! -.-
  • arty
    #146505
    ez a gond, h 4-5 kell egy helinek :(

    tanknak dettó. vicc.
  • bacaelit
    #146504
    Én néha többet szitkozódok a csapatársaim hülyeségein mint bármi máson :D

    Sok a Noob.
  • Harlekin
    #146503
    Persze nem is ezt mondom csak pont ez a legnagyobb baj,hogy mire azt a 100 óra tapasztalatot megszereznéd a kedved is elmegy.Nem úgy ÉS CSAK TÉNYLEG PÉLDA a cod-ba,hogy 10 óra után ismersz minden tényezőt megvan a kedvenc fegyvered ami biztos,hogy ugyan azt tudja mint a másiké.Nem úgy mint bf-b ahol fejlődni kell ahhoz hogy a fegyó is jó legyen de hogyan ha esélyed sincs.Ennyi csak...De küld csak max ketté töröm és akkor mire megjössz kapsz 1 origi csomagoltat.
  • Harlekin
    #146502
    Én nem fikázni szeretném a bfet messze nem sőt jó játéknak is tartom.Csak értelmét nem látom annak,hogy játékban lévő eszköz ekkora előnyt jelenthet.A codba is van hasonló ez tényszerű,de nem ekkora szabadsággal használható.Mert itt mi történik valaki hozzájut 1 hasonló eszközhöz és kész.
  • Renátó1985
    #146501
    El se küldöm ezek után :). De nem jól látod amúgy, először is nem tudják ellopni csak, ha beviszik a csapat társak és ott hagyják, de azok noob-ok ugyebár :). Jó ez a játék de 100 óra mire belejössz, és sok a 64 fős coquest, érdemes tdm, domination és rush modokban belejönni, mert tapasztalat nélkül a nagy csaták nem nagyon adnak sikerélményt. De amúgy ha ügyes vagy simán elintézel egy tankot vagy egy helikoptert egyedül gyalogosan és rengeteg módja van ennek.
  • Lamech
    #146500
    Ugyan majd itt is megy az anyázás mint a ghostba, csak szebb lesz a körítés. :)
  • Harlekin
    #146499
    Ja értem tehát akkor ez a játék így jó,ha az ellenség csapatába van 2 heli meg teszem azt 4 tank akkor el is dőlt a meccs mert ez a 4 eszköz lefoglal 16-20 embert.A másik része meg az ellenség helikne se volt sok esélye meg a respavn pontot folyamatosan lőve se nagyon veszi senki hasznát a stingernek.És akkor még beszélni se kell arról,hogy ellopják a másik csapat eszközeit...Hibátlan már alig várom a jövő hetet hogy belekóstoljak ebbe a tömör gyönyörbe.
    360 on már tettem próbát és ott is 10 halálból 8 járműtől származott...
  • Renátó1985
    #146498
    Bf fanboy cod fanboy egykutya, nem érdemes velük foglalkozni, pláne nem az adott játék, játékosait megítélni az ilyenek miatt.
  • bacaelit
    #146497
    Létezik olyan, hogy FIM-92 STINGER és SA-18 IGLA kevesen ismerik! 4-5 ember ráállna, akkor nem nagyon repkednének!

    Ha hagynak valakit játszani akkor lehet így atakhelizni!
  • Totti5
    #146496
    Multkor motors videóra azt mondták nekem, hogy nem a player jó, hanem a szerveren mindenki láma. Mondjuk ezt nem értem hisz BFet a legjobbak játszák. Tegnap le mertem írni G365ön a COD hírhez hogy a COD singlije még mindig igényesebb mint a BFé, erre 10en estek nekem, primitív személyeskedő ugatással. Na nekem elég volt, G365accomat legszívesebben bezúznám, de még nem találtam meg a módját, viszont többet nem fogok oda írni. Elképesztő a BF és a GT meg a Sony fanboyok folyamatos ugatása, a másik játék leszólása, az igénytelen játékuk istenítése. Egyszerűen képtelenség beszégetni, mert a BF fanboy egyből leugat hogy CODos csicska vagyok, a BF mi mindenben jobb, a COD meg semmiben. GT fan az teljesen menthetetlen kategória.

    Szégyen hova jutottunk, hol tartunk. Forma 1 kapcsán a magyar TV hivatalos oldalán két pofával megy egy pilóta, csapat, vagy más F1es emberke anyázása stb stb...

    Sehova nem lehet írni, mert vagy neked esnek, vagy eleve az egymás baszogatását olvasod elképesztően legalja módban.

    Bocs de ezt így le kellett írnom:(
  • Harlekin
    #146495
    Valaki magyarázza el nekem,hogy ez miatt jó a BF vagy ez miatt annyira szar.És kinek mert,hogy az ellenség csapatának nem az biztos...

  • gibson9
    #146494
    Egy hete vettem dobozos Fable 2 GOTY kiadást 3990ért. (Konzolvilág)
  • davidka003
    #146493
    Nevetséges. Ezt kb 800 Ft körül kéne adniuk.
  • Botond #146492
    :o

    Végre teljes a trilógiám, igaz még csak a harmadik részt toltam le, de azt legalább 2x. :)
  • Tinman #146491
    Az évezred üzlete volt...

  • Botond #146490
    Fable2 akciósan 3k, dlc-k is féláron, 1250 meg 900 pénz. Játékbehúzva, dlc-knél vmi errort dobott, majd este.
  • Totti5
    #146489
    Miért, miért UFC ? :((( K1-et és Boxot akarok, nem béna birkózást, ami játékban sose lesz jó az irányítás miatt.

    Grafika, animációk parádésak, ahogy eddig is, csak most még jobban.