176613
banner
  • Macccy
    #146568
    Mikor leszel otthon, mentek síelni Schumi? Azért kérdem mert akkor úgy mennék át
  • bluesfool
    #146567
    Valaki már próbálta a Far cry classic-ot ? Nem csoda hogy nem szerepel a cimében a hd , mert szerintem röhej hogy ezt igy kiadták,rondább mint a pc-s verzió pedig az már 10 éves , optimalizátlan is , kép néha akadozik , meg eléggé bugos is. Nem akarom bántani a játékot , én régen birtam a far cry 1. részét , legalábbis addig amig nem jöttek a mutásnok , de szerintem ezt kár volt igy kiadni . Ezek után a fable hd verziójára egy rossz szavam sincs.
  • Harlekin
    #146566
    Be is baszik,mert most intézzük...Végre mi így talán oda megyünk ahol lesz is hó...Este jövök talán...
  • Seth
    #146565
    Első rész 8 pont volt náluk és ugyanaz tesztelte
  • Tyrant01
    #146564
    Nem lesz ott síelés hó nélkül ,vidd a boxot
    Meg amúgy is ne 360-on játssz , gyere one party
  • DarkSector
    #146563
    :DDDD
  • Harlekin
    #146562
    A varrás???Há baszod majd besimul a használattól.Konkrétan eddig 2x15 percet volt rajtam.De most megy a mosásba,mert hétvégén talán megyünk síelni és oda viszem az biztos
  • Totti5
    #146561
    Első részre is 4et adtak, magyarán a tesztelő nem kedveli. Az ilyet nem lehet komolyan venni... ha ez 4, akkor egy gyenge h&s mennyi? -4? ez az amikor elveszítik a realitás érzéküket a teszterek, persze flémre tökéletes, az nézettség meglesz megint.

    Ettől hányni lehet.
  • davidka003
    #146560
  • DarkSector
    #146559
    középen a fejed bubján szar az elválasztás. :D
  • Botond #146558
    meg beesik az eső a két lukon :o
  • Macccy
    #146557
    És mennyire néztek az OTPénél mikor bementél? :D :D Sukár!
    Amúgy sapkának is használható? Gondolom akkor már bazivastag a felhajtott széle ...
  • Harlekin
    #146556
    kértek oldalról is képet???
  • Harlekin
    #146555
    Az isteneteket!!!
  • Renjike
    #146554
    Az AVP-t kifejezetten szerettem :) de szégyenkezem mert napokban játszottam ki a CMet és akármilyen szar is volt én élveztem.
  • Macccy
    #146553
    Nabasszer, ha megkínzol se mondtam volna énse hogy ez símaszk :D Legalább nyúlik rendesen és felveszi a búrád alakját? Mert így a képen úgy néz ki tényleg mint egy dokkmunkás sapka és közelebbről szemlélve az arányokat eléggé fura a kémlelőnyílás is. Mintha túl közel lenne a kettő.
  • DarkSector
    #146552
    Én meg így:

    Alien játék? 2 pont. .............. A 100 ból. :DD
  • Seth
    #146551
    Valóban, én így értékeltem volna:

    Aliens Colonial Marines 4 pont
    AVP 2010 5 pont

    :)
  • Renjike
    #146550
    Az Edge nem egy reaálisan értékelő oldal.
    Aliens Colonial Marines 5 pont
    AVP 2010 4 pont
  • DarkSector
    #146549
    Ja hogy ez egy maszk, azt hittem sapec. :DDDDDDDDDD

    Ezt még bevállalnám utcára. :D

  • Harlekin
    #146548
    és aránylag tiszta vagy használt már? :)
    szerinted???Persze hogy új gondolod felvennék más után 1 símaszkot...Tegnap jött,be volt csomagolva 1 feltéphetős fólia tasakba,de már nem volt időm átöblíteni és ez miatt rendesen az a "büdös" új ruha szaga volt...
    Felhúzod és kész mint az a rendes símaszk ami a játékba is van rajtuk...
  • DarkSector
    #146547
    Valami kibaszottjó polót kéne szereznem.
  • DarkSector
    #146546
    állat. :D

    és aránylag tiszta vagy használt már? :)
    te ez olyan silusu hogy fel kell az alját hajtani, vagy ilyen betyárosan a fejedre és a teteját hátrahajtani a tarkódra? nemtudom másképpen leirni, remélem tudod mikre gondolok.
  • Harlekin
    #146545
    ebay 2200 ft
  • DarkSector
    #146544
    honnan , mennyiért, nekemis. :!
  • Harlekin
    #146543
    Na megjött!
    Ma már ez volt rajtam a bukósisak alatt...Volt pár érdekes arc szemben velem.
  • vg
    #146542
    Csúcs az is.
  • Seth
    #146541
    EDGE értékelésekre kicsit sem szoktam hagyatkozni,ezt is csak azért írtam be,mert ez az első review. Bár közben Gameinformer is befutott, az meg 6/10 re értékelte.
  • vg
    #146540
    Nemár, 4/10? Mondjuk kicsit féltem, hogy ez lesz, az eddigi "ennyi volt nekünk a Castlevania" nyilatkozatok után. Ilyenek mindig beszédesek szoktak lenni. Mindegy, te majd úgyis ledemózód már 25-én, aztán írd meg spoilerek nélkül milyen.
  • Seth
    #146539
    EDGE

    LOS2 4/10
    What is a man?

    >Stealth:

    >Good stealth games afford the player a flexible approach and a viable, if fraught, means of getting out of trouble if things go wrong. LOS2 omits the former - there is only ever 1 solution, and forcibly disables melee powers

    >Platforming:

    >Banal and unfailable linear platforming...

    >Plot/Script:

    >Voice talent wasted on a hokey script....

    >Visuals:

    >Even more shocking than the unimaginative visual design is how rough it all looks: Running at 720p but seemingly rendered some way south of this, this is a jagged mess with textures that, at times wouldn't look out of place in a PS2 game

    >Unlockable concept artwork...squirelled about the place....we found one piece in a bin bag, which felt appropriate in a sad sort of way

    >Combat

    >The sole saving grace is the combat system.

    >The boss fights are the high points of both character and combat design...

    >General

    >There may be a half-decent 10 hour game in here somewhere, but instead what we have is streched beyong breaking point and padded with dreary filler
  • DarkSector
    #146538
    DMC jobb is. Még a szerintem soványka 5. rész is.
  • Totti5
    #146537
    Ha nem lenne biznisz akkor nem lenne ennyi bolt! Estergomba is a 2.! konzolbolt nyílt meg nemrég.
  • Seth
    #146536
    Ezt lehet játszani gép ellen játszani, live nélkül?
  • Macccy
    #146535
    Na, van WORLD OF TANKS, X360 ... NOW! :)
  • Macccy
    #146534
    Nagyon túlbeszéljük, miez, a Klubrádió? :) A srác azt kérdezte miért ennyi, hátezért. Peace bro! Az hogy a konzolboltok (feleslegesen) egymást fojtogatják annyi van csak Pesten az nem egy kötelező életpálya, csinálhat webshopot ahogy többen teszik és a 20 játékhoz máris nem kell eladó és üzlethelység és nem lesz szükségszerűen drágább a magyar bolt. (megjegyzem a Zavvi baszottnagy apparátussal operál, nem 50m2 bolt-szervíz egy madárszaros pesti bérház udvarán) Persze ahogyan Tyrant mondta, okosan kell vásárolni.

    Nade az iPhone itt miért drágább mindenkinél, hogyrohadnameg!!? :D :D :D :P
  • Totti5
    #146533
    Állat volt a demó, bár ez nem az én játékom a dmc ezerszer jobban tetszett. Viszont parádésan néz ki és gyönyörűen fut, csak a kissé suta mozgás animációk nem tetszettek ( amikor nincs harc)
  • arty
    #146532
    az angol (web!)kereskedőnek 3000 példány adja a bevételét, a magyar (bolti!)szerencsétlennek 20 :(
    ördögi kör :(

    (és nem csak az áfa a gond: drága az alkalmazott, a bérleti díj, a mindenféle egyéb adó - drága az élet is itthon, talán a lakhatást kivéve (angolhoz képest))

    és amig egymást váltogató, korrupt maffiabandák vezetik a dicső tízmilliót, nem is lesz soha előrébb :(
  • arty
    #146531
    1 vagy inkább mert a forint IS jobban teljesit manapság :)) hiszen már CSAK! 310 az euró!
    2 azt max te fizeted ki, de sok bolt az államnak már nem
    3 sajnos hiába volna olcsóbb, akkor se lenne nagyobb piaca az eredeti játékoknak a konzolboltokban :(( lásd 1-es pont :(
  • Macccy
    #146530
    Nem rúgdostam. 18 ezer az, nem 17.


    UK (20% VAT) 15K
    HU (27% ÁFA) 18K
    Mindkettő kisker ár, tehát az angolnak is benne van már a haszna, sőt még ingyen is szállít(tat)! Ár differencia tehát 20%, adó különbözet 7% ... Én nem rúgdosom, csak nem csodálkozom, ha nem nála veszi akinek van esze!

    Ez tehát a válaszom Novotsik kérdésére ... rúgdosás nélkül.


    DarkSector - Nekünk nemhogy ingyen nem csinálnak játékot, de egyenesen drágábban csinálnak, mint nyugat Európának! Szerinted is?
  • Tyrant01
    #146529
    Senkit nem kell rugdosni, ésszel kell csinálni.
    Day1 Tomb Raider Definitive 6700 Ft-volt letöltve a store-ról :-D