176613
banner
  • DarkSector
    #146850
    Megborulok előttetek.

    Melyik ujjatokból szoktátok szopni hogy mi mennyi fps? vagy van egy táblázat ehhez a neten? :D
    Vagy szemre megmondjátok?
    ezt komolyan kérdezem. Tanulni akarok.
  • DarkSector
    #146849
    te vagy a barom, mert 5 floppy. :D
  • arty
    #146848
    sajnos a generations 30fps-el tényleg játszhatatlan :((
    anno másik topikban sírtunk is miatta....

    ugytudom a sonic the hedgehog 4 ep 1-2 is 30fps és ott is rémálom volt, ahogyan a sonic all stars racingben is
    pécén meg még kevésbé komoly gépeken is elmegy .... ergo sega beleszart az egészbe :((((
  • Harlekin
    #146847
    guide gomb--- settings ---preferences---vibration---értelem szerűen pipa kiszed ha bent van.
    De ha ez eddig nem volt világos számodra akkor a tippek közé beteszem lehet csak merül az elem!!!
  • arty
    #146846
    Igen, a 4gb az két floppy.

    Barom.
  • Totti5
    #146845
    Sonic generations mégsem volt a hét vásárlása.

    30 fps irtózatosan zavaró és élmény rombólő ( tudtam hogy ennyi, de megszokni sem lehet )

    Az átvezető videók minősége egy rémálom. Azt hittem bugosodik, vagy valami a TVvel van, de nem. Vállalhatatlan kritikán aluli.

    Maga a graf okés, de ha már 30 fps akkor ne legyenek benne méteres pixelek, ronda növényzet stb stb...

    Sega... ezek is annyira le vannak maradva minden téren nyugattól, hogy leírhatatlan.
  • Seth
    #146844
    Ahhoz én hozzá nem nyúlok :)
  • Tinman #146843
    Jöhet a Rémbó, hiszen az 5/10-es cucc. -.-
  • Seth
    #146842
    LOS2 vége, nem volt egy hosszú játék, ha csak a főszálat követtem volna,akkor még 10 óra sem lett volna :(

    Az a baj vele, hogy bár az első rész nagyon, már-már túl hosszúra volt nyújtva, mégis változatosabb volt. Itt van kb 5 főbb,küllemben megkülönböztethető helyszín és slussz passz. A pályák újrajátszási faktora az első részben nagyon jó volt a challenge-ek és a gyűjthető gizmók miatt. Itt mivel nem pályákra van osztva, hanem egy nagy egybefüggő terület , és a térkép egyáltalán nem játékosbarát, baromira nincs az embernek kedve újra visszamenni az elhagyott cuccokért. Azt gyorsan megszereztem ami még a fejemben volt,hogy na, hol hagytam ott,mert nem volt meg akkor éppen vmi képesség, de a többiért nem volt kedvem kutyagolni.

    Grafikailag szerintem sokkal szebb mint az előd, az art fantasztikus most is,sok helyen percekig néztem pl a szobrokat, nem semmi kreatív munka van benne. Ja és ezt úgy hozza, hogy közben a kamera forgatható ,nem rögzített mint az elődben. A fps pedig nagyon kevés kivételtől eltekintve atomstabil

    Sztori nem volt rossz, csak a fordulatokat 10 mérfölddel előre lehetett tudni :), erről nem írok semmit bővebben

    Az EDGE-nél nem tudom mivel játszottak, de 4 pont az nagyon megalázó,nálam ez egy erős 7-es
  • izirajder197366
    #146841
    hogy kell ki kapcsolni ?
  • Harlekin
    #146840
    Tipp...

    Kapcsold ki a rezgést és ha akkor bent marad a játékba beszart a motor használd rezgés nélkül...
  • xxdani
    #146839
    Áhh...rájöttem. Lost Planet.
  • izirajder197366
    #146838
    Sziasztok az miért van hoy ha belépek a játékba ki kapcsolja az xbox a controllert ? amig a menuben vagyok semmi gond aztan ha belepek kikapcsolja .
  • akyyy
    #146837
    áh megvan végre, na már cask a játékot kell megkeresni :D
  • xxdani
    #146836
    Kéne egy játéknak a neve, de nem jut eszembe. Arra emlékszek, hogy amikor még bátran mentek ezek az omán-i ingyen letöltős dolgok valahogy így lett beszerezve a játék.
    Azt hiszem az első meg a második része is megvolt, de inkább a második részével játszottam. Ha jól emlékszem minden startnál keresett online játékosokat max 4 fővel ment a játék. Többnyire fehér téli pályák maradtak meg az emlékezetemben időnként egy egy robotba be lehetett szállni úgy irtani a szörnyeket. Másra nem is nagyon emlékszek :D Valakinek van valami sejtése?
  • akyyy
    #146835
    az oldalon hol van? eskü nem találom sehol :D
  • izirajder197366
    #146834
    Sziasztok az miért van hoy ha belépek a játékba ki kapcsolja az xbox a controllert ? amig a menuben vagyok semmi gond aztan ha belepek kikapcsolja .
  • Macccy
    #146833
    Download History (boxon és webportálon egyaránt)
  • akyyy
    #146832
    hol is lehet megnézni neten milyen arcade és demokat, stb-ket töltöttem le az xboxra? ott biztos benne van hogy mivel játszottam régen :D
  • davidka003
    #146831
    Fable 2 eleje volt ilyen, hogy a kiscsajjal kellett valamit bohóckodni.
  • mrmilan
    #146830
    :)
  • mrmilan
    #146829
    THX öregem!
  • DarkSector
    #146828
    :(

    Call of Duty Ghosts Games on Demand 33%
    Diablo III Games on Demand 33%
    Dark Souls Games on Demand 75%
    Metal Gear Rising: Revengeance Games on Demand 63%
    Red Dead Redemption Games on Demand 75%
    The Orange Box Games on Demand 75%
    NiGHTS into dreams… Arcade 75%
    Pool Nation Arcade 90%
    Real Steel Arcade 80%
  • Macccy
    #146827
    Ja épp akartam mondani, hogy nyuuuuugooodjálmeeg, el tudod adni, de csak asszem 3 db tankot / 24h ! Szóval ha nem tudsz többet, akkor se húzd fel magad! :)

    Totti: Ez még csak nem is Pay2Win mert itt ha fizetsz, akkor is rádmászik bármikor egy Maus és beveri a lompost! Ezért (is) nem fizetek bele egy petákot se, inkább küzdök :)
  • mrmilan
    #146826
    Na akkor ezt mindjárt megnézem!!!
  • oO VinyuS Oo
    #146825
    Már hogyyne lehetne eladni a tankokat! kiválasztod melyik tankot akarod eladni nyomsz e(x) -et és ott a legalsó sell gomb!
  • Harlekin
    #146824
    Hopsz és mégse!!!!
  • Harlekin
    #146823
    És akkor ugye IT most a CRONUS MAX ról beszélünk!!!!!!!!!!!
    ez
    Gondolom ez az aprócska mondat véletlenül van ott!!!
    "Keyboard & Mouse Works On: Xbox One, Xbox 360, PS3***"
    esetleg
    itt
    Maximum kidobok 20000 forintot az ablakon,de azért értékelem az aggódásodat!
  • mrmilan
    #146822
    Ez van baszki...
  • Totti5
    #146821
    Pay to Win
  • mrmilan
    #146820
    Tegnap délután a World of Tanks jegyében telt. Úgy durván 4 óra játék után rájöttem, hogy átbaszták a fejem. Persze hogyan is gondolhattam azt, hogy adott egy keretprogram, és minden jóság is vele együtt ingyen. A legelején relative hamar megtelik az a pár slot, ahová az összeszenvedett xp-t el lehet verni egy jobb lánctalpasra. Mész előre, fejlődsz, fejlesztesz és egyre csak megnyílnak az újabb és újabb tankok vásárlásának lehetőségei. Csakhogy egy idő után nincs hová megvenni őket! Vásárolj minimum 300 aranyért egy újabb slotot. Törölni, eladni a már meglévő slotban rostokoló vasat, persze nem lehet. Gondoltam egy csököttebbet eladok, és a fejlettebbet beteszem a helyére. Nem bazmeg, VEGYÉL slotot. Mondom szépen lassan a fejlődés gyümölcse talán beérik, és lesz még Tigrisem vagy Párducom egyszer... A gondolatmenet elején leírtak ellenére tudatában voltam annak, hogy sok dolog pénzbe kerül a későbbiekben, de akkor is felbaszott, hogy már egy rohadt garázshely is plusz lovetta. Tehát hiába puffogtat el az ember fél napot egy maxra fejlesztett Leichtraktorral, tulajdonképpen megszexuálhatja, mert egy idő után nincs hova belevert pénz nélkül fejlődni. Bocs Urak, de ez most le kellett írnom...
  • Renjike
    #146819
    az a tegnapi!
  • orichalcos
    #146817
    Hopsz és tényleg.
  • N0rbi san
    #146816
    Ugye olvastad hogy nem támogat billentyűzetet és egeret az Xbox One-hoz csak X360 és PS3 van a listán. GUIDE-részben írja.

    MaxAim enables PS3/XBox 360 owners to seamlessly use the PC keyboard and mouse to play games with the same accuracy and dexterity as enjoyed by PC gamers. Just assign your desired keyboard/mouse configuration to the controller inputs, configure the mouse settings and let MaxAim do the rest. It captures the keyboard and mouse input from your PC, converts these inputs according to the layout you specified and CronusMAX sends the commands to console in real-time with no visible lag!
  • Botond #146815
    Ja, most látom, hogy cod:ghostot se írtad, aha így már értem. :)
  • Totti5
    #146814
    Actisivison-Blizzard akciókkal nem érdemes foglalkozni, majd 10 év múlva.
  • Botond #146813
    Diablo3 is akciós megint, megint "csak" 12k.
  • Totti5
    #146812
    METAL GEAR RISING: REVENGEANCE
    3 326,30 Ft

    NiGHTS into dreams...
    622,50 Ft

    Pool Nation
    249,00 Ft

    REAL STEEL
    498,00 Ft

    Red Dead Redemption
    1 997,50 Ft

    The Orange Box
    747,50 Ft

    Dark Souls™
    747,50 Ft
  • Totti5
    #146811
    Hófehérke spin off?
  • orichalcos
    #146810
    Majd véleményeket kérünk róla, jó cuccnak tűnik.