176613
banner
  • Seth
    #146890
    Neee, ennyire nem rossz :)
    A leveles lopakodásnál fogadjunk elfelejtetted használni a piros köddé válás képességet, úgy elhiszem hogy frusztráló :)
  • vg
    #146889
    Amennyire én hülye vártam annyira csalódás a Los2, bár még nem értem a végére, de annyira már nem is érdekel. A grafika tök ugyanaz mint a Darksiders 2, valószínűleg ugyanaz az ingyenes engine, ennek ellenére nincs vele baj. A zene fantasztikus. Az a piros-leveles lopakodós rész, az viszont valami hihetetlen borzalmas. Olyan szinten frusztráló, hogy azt leírni nem lehet. A hülye, érzelmes főszereplőt marhára nem értem miként gondolták komolyan. Az egy hulla(megpurcant az első rész első dlc végén), nincs lelke, nem érezz szeretet(kiemelik az emlékeztetőben, hogy igenis érzez), egy vámpír. Fővámpír. Az első rész "gonoszainak" és a Forgotten One erejével, tudásával. Itt már annyira okos, hogy egyből remekül kezeli a liftet, tudja mi az a ellenszer, tudja miként használja rakétának a gázpalackot, de nem esik le neki, hogy bazmeg miként kerül ide a ex csajom? Vagy a nagy csöcsös? Viszont rácsodálkozik a félszeműre(aszongya: "hát erre nem számítottam"). Elmennek a picsába ezzel a hülyeséggel. Értelmetlen, összevisszaság az egész. Remélem Mercurysteam nem készít több játékot, látszik az egész cuccon, hogy kényszerből csinálták.

    3/10 a zene miatt
  • Muttley
    #146888
    nóó éér, nóó vótá, nóó fúúd, nóó görlz
    twitch broadcasting - yeeeeeeah
    decc vát ví níííd :))

  • Seth
    #146887
    Boobs incoming! :D
  • Totti5
    #146886
    Március közepén a következő ápdéttel jön:

  • Macccy
    #146885
    Jaoké, ezt így vágomcsótány :D de ettől még mindig áll a második fele, hogy nem tudom honnan tudják visszakeresni melyik pre-payed kaparós sorsjegy lett lopott karival vételezve. MERTHOGY ha bemegyek pl a Gamestop-ba vagy a Konzolvilágba, akkor - és javítsatok ki, ha rosszul tudom - az lesz beütve a kasszába, hogy 1 DB MS XBLIVE_1200P feltöltőkártya és nem az, hogy megvettem a WWEJX-66FCZ-EQ5FF kódot.
    Nem?
    Tehát nem tudják a boltból melyik kód mikor fogyott el szerintem, így követni se lehet, de ... Te vagy az alvilági mocis símaszkos, mondd a frankót tesvér! :D
  • DarkSector
    #146884
    Most az Usa-ban sokkal jobban jártak, mi ft-ban rábasztunk.
  • DarkSector
    #146883
    Call of Duty: Black Ops 2 Games on Demand 50%
    Call of Duty: Black Ops 2 Season Pass Add-On 50%
    Call of Duty: Black Ops 2 Cyborg Pass Add-On 50%
    Call of Duty: Modern Warfare 3 Games on Demand 60%
    Call of Duty: Modern Warfare 3 Collection 01 Add-On 50%
    Call of Duty: Modern Warfare 3 Collection 02 Add-On 50%
    Call of Duty: Modern Warfare 3 Collection 03: Chaos Pack Add-On 50%
    Call of Duty: Modern Warfare 3 Collection 04: Final Assault Add-On 50%
    Call of Duty: Black Ops 2 Apocalypse Pack Add-On 50%
    Call of Duty: Black Ops 2 Revolution Pack Add-On 50%
    Call of Duty: Black Ops 2 Uprising Pack Add-On 50%
    Call of Duty: Black Ops 2 Vengeance Pack Add-On 50%
    Call of Duty: Black Ops 2 Nuketown Zombies Add-On 50%
    Call of Duty: Black Ops 2 Extra Slots Pack Add-On 50%
    Call of Duty: Black Ops 2 Dragon Pack Add-On 50%
    Call of Duty: Black Ops 2 Graffiti Pack Add-On 50%
    Call of Duty: Black Ops 2 Party Rock Pack Add-On 50%
    Call of Duty: Black Ops 2 Bacon Pack Add-On 50%
    Call of Duty: Black Ops 2 Benjamins Pack Add-On 50%
    Call of Duty: Black Ops 2 Pack-A-Punch Pack Add-On 50%
    Call of Duty: Black Ops 2 Zombies Pack Add-On 50%
    Call of Duty: Black Ops 2 Rogue Pack Add-On 50%
    Call of Duty: Black Ops 2 Aqua Pack Add-On 50%
    Call of Duty: Black Ops 2 Dia De Muertos Pack Add-On 50%
    Call of Duty: Black Ops 2 Viper Pack Add-On 50%
    Call of Duty: Black Ops 2 Kawaii Pack Add-On 50%
    Call of Duty: Black Ops 2 Jungle Warfare Pack Add-On 50%
    Call of Duty: Black Ops 2 Breach Pack Add-On 50%
    Call of Duty: Black Ops 2 Coyote Pack Add-On 50%
    Call of Duty: Black Ops 2 Glam Pack Add-On 50%
  • TomStorm
    #146882
    Elkelt.Végre:)
    Csak a D3-at sajnálom de talán majd egyszer Xone-on fogom folytatni
  • Totti5
    #146881
    Bottal se, messzire kerülöm.
  • Harlekin
    #146880
    nem nem nem...
    semmi köze úgymond ebaynek.
    Valakinek ellopják a bankkártya adatokat akár el is hagyhatja vagy lenyúlják nem kell részletezni számtalan lehetőség van.
    Majd ezekkel az adatokkal vesznek kártyát stim tehát már a lopott adatokkal.
    Utána felteszik gyorsan teszem azt ebayre negyed áron a megvásárolt MS kártyákat vagy csak a kódokat,hogy azonnal elmenjen...
    Mert ha közbe a kártya tulaj észreveszi a lopást és lejelenti a bank felé azonnal törli a vásárlásokat vagy legalább is tesz ellen de,hogy msnek lejelenti az biztos.
    Ms meg ha mást nem is de azt fogja tudni hogy azokkal az adatokkal melyik kártya lett vásárlova és milyen profilra lett feltöltve így bann...
  • Macccy
    #146879
    Értelek én, de ehhez akkor le kellett füleljék az eBay seller srácot, nem? És az ő tranzakcióiba betekintést nyerni az eBay-től. És kellett hozzá, hogy ugyanazzal a számlával legyen LIVE-on regisztrálva a vevő, mint amiről az utalást intézte. Elég melós lehet, még magának Columbo-nak is. :)

    Kíváncsi lennék mennyire ment ez régen és milyen eredménnyel.

    PRO TIP : Senki ne regisztrálja azt a bankkarit LIVE-ra, amivel vásárolgat eBay-en

  • Harlekin
    #146878
    Szerintem és ez tényleg csak feltevés,de itt arról van szó ami régen is ment.Pl ebayen,hogy negyed áron vettél akár 10000-s pontot és ez szerintem csak 1 módon lehetséges,hogy lenyúlt bankkártya adatokkal megveszik a kártyákat és azt értékesítik nagyon olcsón hisz nekik ingyen van.Na így vissza tudják keresni hisz azt tudják hogy xy kártyával a xyz sorszámú pont lett megvásárolva és az hova lett felhasználva...
  • Seth
    #146877
    Totti, imádni fogod a Thief AI-ját :)

    >sprinting past guards because I know they take a second longer to register me running past them and I'll be gone by then
    >"HUH WHAT WAS THAT"
    >"GUESS IT WAS NOTHING...


    >lurking on the roof, watching the guards
    >one of them see me: "I'LL GET YOU SCUM"
    >moving left 2 feet, still in eye contact : "WHERE DID HE GO?"
  • Macccy
    #146876
    Ezt érdekelne hogyan is gondolják, már ha a hír igaz egyáltalán. Ki és hogyan dönti el, hogy egy kód olcsón, drágán, mihez képest drágán, gombokért vagy egy tál rizsért lett átruházva? Emlékezetem szerint a kódokat hordozó kártyák, lapok a kód környékén ezüsttel le vannak szórva, ezeket először is kaparni kell. Vagy ezeket is kiszállításonként számon tartják, hogy teszemazt Béla a Walmart -nál kapott egy százhúszas pakk XGW07-UWCCK- kezdetű kódot? Ezeket maximum a nagyobb áruházakig követhetik le szerintem ... ha egyáltalán. Redeem esetén hogyan derülhet ez ki, pláne nagy mennyiségben, kétséget kizáróan?
  • arty
    #146875
    Úgy legyen! (egyszer még engem is érinteni fog)
  • Totti5
    #146874
    Úgy olvastam hogy kétes helyekről származó ( lopott?) kódokat (túl olcsón vett) bannoljak.
  • Harlekin
    #146873
    Ja és természetesen mind a 2 en valami Fairbanks (alaszka)nemzeti park lokói billig address szerint 1 magyar KH kártyával és még taxot (áfa) se fizettek...

    És akkor elmondom,hogy miként lett a boxuk (130 ezerér)

    Ms-nek volt itthon valami továbbképzése és azon aki részt vettek kaptak egy X1 et!!!!!Na ezek közül vettek meg 2-t.Tehát ha itthon az MS csak így osztogatja nem nagyon hiszem,hogy itt bármi régió zárásról lenne szó.Hisz nyilván tisztába vannak azzal ŐK,hogy Magyarország nincs a támogatott országok között...
  • Harlekin
    #146872
    Nálam is minden megy tökéletesen!Sőt tegnap 2 haverom is vett boxot és azonnal megcsinálták a homositást.Elköltöttek cirka 120 dolcsit storon!DE csak az 1ikük profiljára vették meg a dolgot a másikuk a másik boxon ugyan úgy azonnal tudta instalálni a gamákat.Tehát nincs itt semmi gond...
  • Botond #146871
    Vége a salenek. :(
  • Tyrant01
    #146870
    Tökéletesen megy minden játék.
  • arty
    #146869
    ha ez igaz - megint milyen már?!
    kivárja, amig a tömeg elkölt egy csomo zsetont, utána szopatás?! :(((

    de várjuk meg a tömeg visszajelzését - asszem ketten is soppingolnak usa accal itt...
  • Macccy
    #146868
    Oohh-oooh :(
    Ezt festettem a falra a múltkor a Forza 5 kapcsán ...
    De ma még vígan gémeltek Harlekinék szóval lehet nem veszett el semmi.
  • arty
    #146867
    Harlekin!

    másik topikból:
    "... It seems like Microsoft has quietly made Xbox One digital games "Region-Lock", it was activated last month and the firm also deleted game licenses from gamertags. Now as a result of this new restriction, download keys bough abroad will no longer work, Xbox One players will receive error message along with this code: "0x87de07d1". ..."

    neked megvannak az usa cuccaid?
  • gduck
    #146866
    Ez egy számítógépes betegség, olyan mint való életben az influenza
  • xxdani
    #146865
    a fall out 3 ban van magyar felirat?
  • davidka003
    #146864
    Február 24.:

    Adventure Time: Explore the Dungeon - 4495 Ft
    Limbo - 758 Ft
    Metro: Last Light - 3995 Ft
    Overlord II - 656.70 Ft
    Rock of Ages - 498 Ft
    Saints Row IV - 3995 Ft
    The Elder Scrolls IV: Oblivion - 497.50 Ft
    Tropico 4 - 2636.70 Ft
  • orichalcos
    #146863
    És tényleg. :D Jó, tovább kellett volna olvasnom. :)
  • TomStorm
    #146862
    Ha valakit érdekel X360 akkor nekem van 21e.ft-ért.Elnézést,hogy meghírdettem itt de fontos eladnom.Többi PM.
  • DarkSector
    #146861
    akkor ez lehet a baj.

    de hülye vagyok, pont nemrég emlitettem én is a Metal Gear Rising-et, meg most a Strider-t.

    Ezeknél is ha nincs meg 60 fps furcsán lomha a játék, de más játéknál meg a fix 30-al nem látom ennyire lassunak. /persze most pc-re gondolok.
  • Moby
    #146860
    A videókon sokkal jobbnak tűnik a 30 fps, mert a ma használt tömörítési eljárások az elmozdulást elblurölik (mozgásvektorokkal dolgoznak).
  • DarkSector
    #146859
    jó 1-2 játékban furcsa, pl a cod4-ben a multinál a 30 nem elég, csak 60 amivel lehet játszani.
    De vannak télleg játékok, ahol lofaszt nem veszek észre, biztos van eltérés mert akkor nem lenne 30 helyett 60, de ha most a supermarional felcseréled a 30-at 60-ra nem mondtam volna meg.
  • arty
    #146858
    nézd meg a sonic generationst!
    utána beszéljük át még1x, h "látod-e" :)
  • Moby
    #146857
    Kétszer annyi képkockát látsz. Fullhd-nél több, mint kétszer annyi pixel 720p-hez. Minden itt szereplő mennyiség egy egészséges ember érzékelési zónán belüli érték.
    Hogy az istenben lehetne kevés, vagy kicsi/lófasznyi?
  • DarkSector
    #146856
    hát akkor lehet nektek annyira apró különbség is feltünik nem tudom, láttam lelasitva 30-60 fps-el játékot ott látom itt supermariónál nem, a felbontás az már, ott van eltérés az más hogy mint leirtam lófasznyi...
    on nem azt mondtam hogy nincs hanem hogy kevés.
  • Moby
    #146855
    A reszponzivitásból akkor is megmondod az első akciónál, ha totál vak is vagy hozzá.
  • TDC Geronimo
    #146854
    na az ilyen emberek mondják azt is, hogy a 720p meg 1080 között nem látni különbséget.
  • DarkSector
    #146853
    bazze akkor baj van velem nem látom miét más a 2 fele a videónak. :D
  • arty
    #146852
    példa 60fps vs. 30fps-re
  • arty
    #146851
    generationsnak van demoja - ha ott nem mondod meg, h nem oké a frém, akkor sehol :)
    egyébként igen, szemre kb 5mp után megmondható (30fps + blur persze be tud kavarni, de egy két kameramozgatás után már világos a trükk)

    huzamosabb 30fps játék után a 60fps maga a megnyugvás :)