176613
banner
  • Botond #147211
    Civ revolutionban vannak 3-4-6 meg hasonló pontokra végződő acsik. Fel kellett raknom a játékot és tolni kellett vele még, hogy megint 5-10 legyen a vége az acsi pontjaimnak. :) Így most 9400 pontom van. :)
  • davidka003
    #147210
    Miért érdekes? Nyilván kiszámolta, hogy milyen acsit kell unlockolnia, hogy pont annyi legyen. Én is szoktam néha olyat.
  • orichalcos
    #147209
    Stallion83

    Csak meglett az egy millió neki. Bár érdekes hogy PONT egymillió.
  • Harlekin
    #147208
    Töltök majd fel mert mentettem le pár menetet...
  • Harlekin
    #147207
    Bazzzee már itt lenne is késő lenne!
  • Totti5
    #147206
  • Macccy
    #147205
    Ezért (is) mondom, hogy kulabácsi az egész. Feltöltős profit toljá Spielberger!
  • arty
    #147204
    kösz
  • Botond #147203
    Kedden van váltás, mint mindig.
  • arty
    #147202
    nekem a 4 megvan lemezen, de 1-2 menet miatt lemezt bepakolni nem begyere :))

    meddig mennek az akciok?
  • Harlekin
    #147201
    Na ismét próba nálam is meg Tyrant nál is.
  • davidka003
    #147200
    Most próbáltam. Iszonyú szép grafika. Élvezetes harc de még bele kell jönnöm. Megérte ennyiért. Karakterek is jók.
    Persze ezt úgy mondom, hogy nem ismerem a régebbi részeket.
    (Régen toltam 10 percet valamelyik PS2-es résszel ami ki volt állítva Tescoban :D)
  • arty
    #147199
    azistenit

    1 éve várom, h leárazzák a soulcaliburt, erre egy hete lejárt a goldom

    anyádMS! :D
  • Tyrant01
    #147198
    Na majd nyomom én a twitch-et, ha jössz végre játszani
  • Harlekin
    #147197
    Multis játéknál ez használhatatlan,mert annyira megemeli a pinget ez most már biztos...
  • Macccy
    #147196
    Ahhah, hát az sokkaljobb, mint ez a tviccs vacak. De már megoldottam okosba és megnéztem a játék elejét egy YT videóból. Tetszik.
  • Harlekin
    #147195
    Arra van a skydrive oda töltögetem fel amiket elmenteget magától a box ha valami érdekeset észlel pl magas kombó sok kill,de Én is ki tudok ugrani és az utolsó 5 percet le tudom menteni amit utána meg is tudok vágni majd feltölteni és megosztani.Vagy lementeni gépre és feltölten jútyúbra
  • orichalcos
    #147194
    Azt alapból tudja a ONE: :D
  • Harlekin
    #147193
    Azok első perctől vannak szerinted amiket néztél azok hogy kerültek fel??A forza a DR3 a ryse...
  • Macccy
    #147192
    De ez milyen már? Nem felvétel, kizárólag stream? Eeeezziigen, jól kitalálta a Twiccs! :( De nem úgy volt, hogy fel lehet tölteni videó darabokat?
  • Harlekin
    #147191
    Bazzze most kapcsoltam ki a gépet.Ezen folyamatosan megy fel amit játszok nem tudok csak úgy feltölteni,ha játszok látod!Kezdem kitapasztalni csak nagyon úgy fest,hogy kevés hozzá a feltöltésem.
    Holnap 4-5 között érek haza és egyből elindítom talán addig a netemet is össze hozza a thome és már jó lesz...
    A titan fall fog menni rajta ismét
  • Macccy
    #147190
    Na miez, nemtudom nézni a videjót amit feltöltöttél? Vagy ez nem feltöltős? Tölts már föl, mert ez a twiccs nemtudom mire jó de így semmire :D kíváncsi vagyok
  • Harlekin
    #147189
    Focit!?Inkább sajtreszelővel rejszolok mint,hogy focit nézzek!
    Az az egyetlen dolog amit nem tekintek sportnak.Inkább szabadtéri színdarab amit szinte minden előadáson elbasznak.
    Konkrétan 20+2 hülye kerget 1 labdát 90 percig.És tökéletesen elfogadott a legtöbb esetben a 0-0 ás eredmény,akkor mi értelme volt kimenni a pályára???Pont mintha semmi se történt volna.Nincs még egy ilyen "sport" ahol ez tökéletesen elfogadott lenne.
  • Harlekin
    #147188
    Na a millitia résszel most végeztünk ez 1 átvezetőkkel,elmagyarázó videókkal tarkított multi.Tehát van 1 videó ahogy megérkeztek valahonnét és valahova meg szöveg,hogy mi miért is történik és berak 1 DM pályára vagy ctf re vagy HQ stb ahol végeredménybe ugyan azt teszed mint amit 1 sima lobbys mecsbe tennél.Viszont jókora hangulatot ad így a dolognak,és változatosságot,mert minden játékmód szerepel benne.A cod és bf single vezetést simán hozza szerintem sőt mivel itt ugye biztos,hogy nem minden mindig ugyan úgy történik,már csak abból adódóan is,hogy az enemi tarkított szabad akarattal rendelkező játékossal.
  • orichalcos
    #147187
    Virágbolti. :D
  • davidka003
    #147186
    Újságírói példány? :D
  • orichalcos
    #147185
    De király. :O


    Más, fél off.

    Metal Gear Solid V: Ground Zeroes:

    90 perc alatt végig is toltam. Élveztem minden percét, de hogy valaki ezért fizessen...
  • DarkSector
    #147184
    Nem rossz, vannak még ütős képek belőle?
  • Harlekin
    #147183
    a feltöltésem az sajna kevés de a legnagyobb baj az lehetett hogy 10 en ugrottak rá egyszerre és az már tényleg sok lehetett.
  • Totti5
    #147182
    'Warhawk játszik vele XOne-on és azt mondta, hogy a multis kampány változatosságában / történéseiben simán hozza a BF3 / CoD SP kampányok szintjét.'

    Mikor nyomjátok le a singlét? érdekelne hogy ez mennyire igaz, milyen hosszú és emnyire jó.
  • Totti5
    #147181
    Halo 4 komjuniti screenshot FB-ről

    ölég ütős

  • Totti5
    #147180
    Nézném, de nem lehet. Kevés a neted.
  • Botond #147179
    Ha szerinted is szar akkor inkább a Bayern-Arsenal. :D
  • Harlekin
    #147178
    TITANFALL BROADCASTING


    Szar a netem most üvöltöztem t homal,de kíváncsi vagyok hogy müxik.ja és nem ér röhögni mert kontrollerel nyomom tehát nem úgy megy mint ahogy azt szeretném
  • DarkSector
    #147177
    Igen tudom, nem most kezdtem én sem, ez volt a feladatom hogy haver kedvéért tegyem ki az egyben árat, de irtam is az adott hirdetésben HA egybe, külön is eladná ismerős...csak ha egybe elvinné valaki vagyon a 8k orditóan sok lenne érte? mert én ahogy fejtegettem az árakat, meg postaköltségek...

    Mondtam havenak ezek ocska játékok, max a műanyagért kap jelképes 1-2 ezer ft-ot hogy kézbe fogható lemezek, de nagyon régiek ezek már, a foci menedzs már ingyen csak ajándék.

    Bocs nem Reach hanem Wars, de igen azt véltem 2000-2500ft-ra nagyjából, Gears / Halo / Gears 2 , mivel sokaknak külön nem volt gondolom gold-ja a halo 3 végett 1500 ft darab, az 7k, és akkor jöjjenek ugye alkudozni, legyen miből engedni, tehát 8k....és még posta is beleférne talán.
  • davidka003
    #147176
    Felejtsétek már el, hogy egyben akarjátok eladni. (nem csak neked szól)
    Nincs olyan ember akinek pont ezek a játékok kellenének egyben.

    Dark Sector is annyira középszar, hogy nem hinném, hogy könnyen elkelne.
    Gears of War 2 talán 1500 Ft-ért eladható.
    Halo 3 ingyen GOLD játék volt de ezresért talán elmegy.
    Reach mondjuk 2 ezer.
  • DarkSector
    #147175
    Srácok közvetítek havernak, ez szerintetek jó ár, ha itthon hétköznapi emberkéknek szeretnéd eladni? :D
    Ne game.co.uk-t nézzétek. :D

    Dark Sector , Gears of War 2, Halo 3, Halo Reach, LMA Manager 07.
    Használtan. 8k-t mondok.

    Egyetértetek velem? :)
  • DarkSector
    #147174
    thx, ps3-on is Gina van asszem, meg Crysis 3.

    Silnt Hill pack most sincs dejo.
  • davidka003
    #147173
    NHL®14 - $49.99 - 17% off
    NCAA® Football 14 - $49.99 - 17% off
    Madden NFL 25 - $49.99 - 17% off
    PAC-MAN and the Ghostly Adventures - $19.99 - 50% off
    SOULCALIBUR Ⅴ - Gold Price: $3.74 - 75% off
    HEXODIUS - Gold Price: $4.99 - 50% off
    Foul Play - Gold Price: $4.94 - 67% off
    Doodle Jump for Kinect™ - Gold Price: $0.99 - 80% off
    Giana Sisters: Twisted Dreams - Gold Price: $4.94 - 67% off
    Sanctum 2 - Gold Price: $4.94 - 67% off
    CAPSIZED - Gold Price: $4.99 - 50% off
    Eternal Sonata - Gold Price: $7.49 - 50% off
    Earth Defense Force: Insect Armageddon - Gold Price: $9.99 - 50% off
    Runner2: Future Legend of Rhythm Alien - Gold Price: $4.94 - 67% off
    Retro City Rampage - Gold Price: $7.49 - 50% off
  • DarkSector
    #147172
    ja nekem a google chrom nem tölti be, lehet nálam ne megy csak. :(