176613
banner
  • Botond #147251
    Drukkolok!

    Én meg délután megyek a szomszédhoz xbox360at belőni (gold regisztráció meg ilyenek), mert amikor szilveszterkor látta nálunk a cuccot, akkor eldöntötte, hogy neki is kell ilyen, és most vett egyet a héten. :D Lehet, hogy vége ennek a generációnak, de még így is ragályos. :D
  • Tinman #147250
    Tegnap a kinti ügy végleg lezárult. Hazai pályán küzdök a beszerzésért, de a konzolos kereskedő az egy olyan állat, hogy k. lassan reagál. Elvileg 28k-ért lesz BAE PS3/X360-ra.
  • Botond #147249
    Most vagy fanatikus az ember és azonnal most, vagy lókupec, oszt majd goty 5 év múlva karácsonyi akcióban 990ért. A köztes megoldásokat nem tudom értelmezni. :)
  • Tinman #147248
    Nekem ezzel az a bajom, hogy ennyiért dobozost is tudok szerezni, nem sokkal többért meg Black Armourt is (sajnos nem képregényest, azt már baxhatom).

    Eskü 6-7k körül megvenném, de így ez NEM versenyképes ár.
  • Botond #147247
    Itt a cucc, amiről a másik topikban beszéltünk.
  • bacaelit
    #147246
    ezek szerint konvertálja, ez van :S
  • Harlekin
    #147245
    jah nézem Én is a 130 megákat,de akkor mi az istent baszozik vele 40 perceket mire lerendereli meg feltölti onedrivere.

    Köszi a dicséretet,de sajna Én nem így érzem,mert ettől lényegesen jobb vagyok.Csak ez az istenverte kontrollerrel ennyire fussa,de azért próbálkozok próbálkozok,hogy ne kelljen cronus maxot venni.
  • Harlekin
    #147244
    igen!De ez moslék minőség ahhoz képest amit a valóságban látsz...
  • Harlekin
    #147243
    Ja ott mindig fasza ezért nem értem.Valamiért renderelés után baszódik el és ott se mindig...
  • Tyrant01
    #147242
    Nézd meg az one-on a profilján, sokkal jobb minőség
  • Totti5
    #147241
    Enyit tud. Nagyon remélem hogy ezen javítanak és bőven jobb minőségben lehet felvenni.
  • arty
    #147240
    mivel boxon rögzíti, így nem :) ugyan azt a streamet még1x át kéne tömöritenie....
  • Rage47
    #147239
    youtuben sztem jobb minösége lenne
  • Rage47
    #147238
    de ez xbox one?
  • arty
    #147237
    tényleg nem valami jó minőség, de csak 130 mega :) csodák nincsenek.

    +elég jól nyomod
  • Harlekin
    #147236
    Baszott jó!!!
    Féltem kicsit a 6 vs 6 tól de nagyon jól megoldották,hogy ne unatkozz akkor se ha lehetne.Így is néha,ha az eneminek lentvan a 6 titan a rettegés van a pályán.Bujkálás és a minionok ölése,hogy csökkenjen az idő a titánod bevetéséig.Meg ha jó a csapat akkor kispécizünk 1 titánt és az kapja az ívet.

    Itt van még titanfall
  • Rage47
    #147235
    egész jó játéknak tűnik :)
  • Harlekin
    #147234
    És ráadásul nem mindig van,hogy hibátlan amit feltöltök...
    Most nézem van ott valami minőség állítási lehetőség 720p re de nem látok nagy változást...
  • Harlekin
    #147233
    Nem tudom mitől lesz ennyire szar minőség...Amikor itt megnézem mielőtt feltöltöm tök jó majd amikor kész a feltöltés tök szar...
  • bacaelit
    #147232
    Minőségén nem lehet állítani ugye? :S
  • Harlekin
    #147231
    Na van már fent 1!És most megy a másik is csak rohadt lassan...

    Titanfall 1

    Nem megy sajna még úgy a játék ahogy szeretném így kontrollerrel,jó lenne az az egér plusz bill...
  • DarkSector
    #147230
    Nembaj, majd ha tök olcson lesz mw csak lemez beszerzem game.co.uk-ról MW2 van HARDENED bontatlan, de azt nem fogom ezért kibontani. :D
  • davidka003
    #147229
    Call of Duty fémtok nekem megvan. Youtube-on is van videó róla.
    Én 1.8 fontért vettem mikor még akciós volt 3 hónapja.

    Belefér a 3 játék kézikönyve meg a 3 lemez.
    De így el kell dobni a műanyag tokokat, mert azok már nem férnek bele. :)
  • DarkSector
    #147228
    áh ennyire nem. :D
  • Harlekin
    #147227
    pedig mindent megtettem

    Lehet találkoztál vele valamelyik guinness díj átadón ,mert van már neki pár a GS ek miatt.

    Jaaaa a másik azért ezekért megéri sokat játszani!

    100 font

    Az első kimaxoló kap 100 fontot!!!
  • DarkSector
    #147226
    X360 "olcsóbbságok" (POSTA INGYENES!):

    Aliens CM 6 font
    Hitman Absolution 10 font
    ÉS HITMAN ABSOLUTIN PRO is 10 font
    Resident Evil 6 13 font
    Dead Space 3 13 font
    Halo Anniversary 10 font
    Deus Ex HR - DC 8 font
    Splinter Cell Backlist 13 font
    Metro LL 13 font
    Darksiders 2: Limited Edition (Pre-Order Argul's Tomb DLC) 11 font
    Mortal Kombat KE 13 font
    The Bureau:XCOM Declassified (Includes Codebreaker Bonus) 15 font
    Max Payne 3 10 font


    A többi itt van, de ezek a fontosabbak amiket kimazsolásztam.
  • DarkSector
    #147225
    Na ez így egy picurkát odakúr. 3 font (gondolom 3 lemeznek van hely!)



    Van Blacklist is ha valaki a lemezt ebbe szeretné belehelyezni!!!!!! 5 font

  • DarkSector
    #147224
    Fel akartam venni Stallion83-at hogy gratuláljak és tövig benyaljak neki, de fullon van a barátlistája....
  • DarkSector
    #147223
    Persze hogy lehet normális élete buzik a kommentelők ezt nem 2 nap alatt hozta össze...én tisztelem azért, ebből látszik hogy nem warezolt.

    De honnan ilyen ismerős?

    Ez a tag nem volt valahol hirekben vagy nemtudom? annyira ismerős a neve.
  • orichalcos
    #147222
    Pár hozzászólással ezelőtt beszéltünk róla. Amúgy meg hülyék az embereke, másik oldalon megint irogatják a hülyeségüket hogy a srácnak nincs élete, meg hogy kockafejű, erre élvez stb... Holott a srácnak normális élete van mindezek mellett...
  • DarkSector
    #147221
    Büdös kurva anyját! Gratula, annyira irigy vagyok hogy szó nem létzezik rá!
    Xbox Live felhasználó aki elérte az egymillió Gamescore-t, ha ezt tudom én lettem volna az első! :D

    HARLEKIN szégyeld magad! azt hittem a te neved lesz a kártyán, amúgy ezt a srácot mintha pár helyen már láttam volna, nagyon ismerős.

  • davidka003
    #147220
    Én is megkaptam már híroldalon, hogy írtam, hogy Xbox-on toltam de nekem annyira nem jött be a játék, unalmas volt. Valaki meg írta, hogy talán nem fos xbox-on kellett volna tolni és jó lett volna.

    Egyesek azt hiszik, hogy a jobb grafikától hirtelen jó lesz akármilyen játék is.
    Ami jó az konzolon is jó. (99%-ban) Mondjuk a Crysis részek pont hihetetlen gusztustalanul néznek ki. Azt inkább érdemes PC-n tolni.
  • Totti5
    #147219
    Az addig rendben ha engem kihagynának belőle, de írok 1 játékhoz A JÁTÉKRÓL vagy játékkal kapcsolatban erre jön : hülye xbot, tudom hol laksz, takarodj innen mert mindent utálsz, forzát játszol kussolsz a GT hírnél, megtalállak, nyomorék konzolos stb... ez megy az SGn, ez megy a 365ön.
  • Harlekin
    #147218
    Kell a cirkusz a népnek hülye buták meg mindig lesznek ehhez bohóc szerepbe.(itt nem a valós bohócokat degradálom).Számtalan példa van ebből a világba,mitől lenne másként ez a konzolok világában.Szót sem érdemel ez az egész.Viszont az tényleg igaz,hogy ha burkoltan is,de ezzel szinte mindenki csak nyer.
  • Botond #147217
    C64-es időkben is volt ilyen, aztán amigás időkben is, aztán jött a nintendo. Csak akkor még szűkebb tere volt, mert nem volt internet, és nehezebb volt odamenni pistékéhez közölni vele, hogy az amiga egy szar. De én most arra gondoltam, hogy régebben random hülyeségek miatt hadat üzentek és leölték egymást az emberek, ahhoz képest ez hogy szájkaratéznak az interneten, hát ha jól esik, miért ne.

    Olvass vissza a pc játékoknak leáldozott topik elejére ott micsoda flamewar ment, vagy egyes multis játékok topikjaiban. Akkor még olvastam, részt vettem ilyenekben, aztán kinőttem, hogy fel se tűnik, hogy van ilyen, mert nem olvasok ilyesmiket. Tudom mindkét rendszer előnyeit, hátrányait, választottam is egyet az igényeimnek megfelelően, de sehol semmi olyat nem olvastam ami egyik vagy másik gp tulajdonosai közötti ellentét lenne, mert az internet nagy és nem megyek olyan helyre. Tudod, focimeccsre se járok verekedni, így a focihuligán kérdés se érdekel, de ha érdekelne se oldódna meg a dolog. És amíg ez simán megkerülhető addig nem túlzott mértékű.
  • Totti5
    #147216
    Amikor elkezdtem komolyabban játszani nem volt ez ilyen. Ez főleg 2004-05 óta durvul egyre jobban és nem látni hogy ez csillapodna, hanem sőt.... Sonynak lett egy komoly ellenfele aki pariban van vele és ez teljesen megőrjítette az embereket. Állatok lettek.
  • Botond #147215
    Mindig is volt, mindig is lesz egy fanatikus réteg, akik bizonyos amúgy jelentéktelen dolgoknak túl nagy jelentőséget tulajdonítanak. Régebben ilyesmikből tényleges háború volt, most már csak a szájkarate megy az interneten, szerintem ez azért fejlődés, és megnyugtató.
  • Totti5
    #147214
    Eldurvult a konzolosok közti ellenségeskedés

    Phil Spencer szerint a különböző konzolok iránt rajongók egymással szemben gyakran esnek túlzásba, ez a viselkedés már nem elfogadható.
    Phil Spencer, a Microsoft Xboxos vezetője szerint az ellentétek a különböző konzolok rajongótáborai között már túlzottan nagy méreteket öltöttek. Szerinte ez a fajta viselkedés nem egészséges, sőt, Phil személy szerint gratulált a Sony új konzoljának sikereihez, és elismerte a cég eddigi eredményeit.
    “Úgy tűnik, hogy mindkét konzolnak megvan a saját természetes tábora, és ezek között egy…leginkább ‘egészségtelen ellenszenvként’ jellemezhető viselkedés figyelhető meg. A versengés természetesen érthető, de az maradjon a játékpiacon. Rettentően tisztelem a srácokat a Sonynál, nem semmi, hogy milyen franchiset építettek fel. Ugyanez a véleményem a Nintendo és a Valve csapatáról is…végül is, mi mindannyian ugyanazt szeretnénk: a szórakoztatás egy tökéletesebb formáját akarjuk létrehozni. Imádom a rajongóinkat, de az, hogy az ember Xbox fan, az még nem jelenti azt, hogy ne szerethetne más konzolt is, azt pedig végképp nem, hogy a többi konzol ősellenségévé válik. Nekem van PlayStation 4-em. Több játékkal is játszom rajta. Ugyanez a helyzet a Wii U-val. Seregnyi tapasztalattal lettem gazdagabb általuk.”

    Mindent összevetve, azért ennek a versengésnek köszönhetően a piac és a játékosok is nyernek azért valamit, hiszen a PS4 és az Xbox One is megmutatta a világnak, hogy a konzolokra még mindig érdemes odafigyelni a játékvilágban.
    “Mindezek ellenére úgy tűnik, hogy a játékvilágnak ez nem jelentett különösebb problémát. Ha csak azt nézzük, hogy a két új konzol mit alkotott eddig, már azzal is látszik, hogy egy hihetetlen évet kezdtünk meg, valószínű az elmúlt idők egyik legjobbját” - tette hozzá Spencer, akinek korrekt szónoklata előtt kalapot emelünk, mióta mondjuk már, hogy nem számít, hogy min játszunk, csak játszhassunk.

    Ámen. Ezt a vérben forgó szemű, alprái szennyt ami úton útfélen egymást ütik, bármi féle tisztelet és erkölcsi normák nélkül azt már én is egyre kevésbé tűröm. Kb alig lehet valahova írni, mert csak a harag, az ugatás, a lenézés és a kötekedés megy. Szomorú ez... túl nagy lett a szabadság az interneten. Mindent lehet bármi félre retorzió nélkül.
  • Shan
    #147213
    Téged is zavar? Én is tiszta stresszben voltam, amikor megkaptam az első 3 G-t... :) De nem nehezek, aki játszik vele, annak simán meglesz, és kerek lesz a vége. Mekkora hülyék vagyunk...
  • orichalcos
    #147212
    Nem azt írtam hogy hihetetlen, csak érdekes. Amúgy hja mondta Stream-en hogy pont direkt így csinálja.