176613
banner
  • grebber
    #147291
    Megérkezett a Ninja Gaiden Z, ez legalább nem 70 perces fostartály mint a Metal genyó
  • Totti5
    #147290
    Elmegy, csak nem logikus, ezért is volt WTF moment amikor hátat fordítottam neki majd elkezdett darálni. De volt volt jobb is, amikor egy kerítés előtt állttam velem szembe egy zombi akarom mondani katona. Én lőttem, de nyilván a kerítés 10 centis lyukain nem hatolhat át a lövedék. Mideközben a szoldzsa meredten harci állásba néz és próbál valamit kezdeni magával, aztán 15 sec kínos helyzetet a bullettájm és a végső lehetőség a lelövésére felolda(ná), csak mivel nem tudom lelőni, a lassulás után ÁLÁRM és gyün a néphadsereg :)

    Csillog villog, de butus. Ezeket én nagyon nem bírom a lopakodós játékokba.
  • arty
    #147289
    ez még elmegy, ilyen a mechanika - nade az említett sokméteres zuhanások engedése?!?! :/
  • Seth
    #147288
    Elég szar lenne minden egyes le-fel rakodásnál egy tranqulizert belélőni szerencsétlen katonába. Ez inkább játékosbarát megoldás, és mint említettem, az évek alatt senkinek nem hiányzott(tudom, neked igen:),de te nem vagy kicsit sem MG fan ), hogy másképp legyen, szerintem sem kell
  • Totti5
    #147287
    Tehát az alvó embert felehet pakolni snake hátára, rohangálni vele, lebaszni a földre 50szer, majd megint rohangálni vele, de odabökni neki lábbal már nem mert azonnal fel kel. Értem én a logikát :) japók...
  • Seth
    #147286
    Azért pattant fel mert belerúgtál. A többi őr is így ébreszti fel ha látja egy alvó társát. Persze értem a logikád, de ez a játékmechanika az első rész óta így van

    Ha a karaktereket,előzményeket nem ismered, akkor ott rohad meg az egész, csak sima sunnyogós vagy éppen akciójátéknak látod.
  • Totti5
    #147285
    Metal Gear Solid V: Ground Zeroes demo

    Graf: Nagyon szép. Esőben, fények, árnyékok, taknyok a látvány az eléggé ütős. Köze nincs ahhoz a mosott képekez ami ki lett adva a prevgen ( magyarán annyit ér a képekről szakértés, vagyis semennyit ). Teljesen más képet fest, szép éles. A frém is ok, a képet nem töri.

    Átvezetők: ezek kb tökéletesek, mind animációkban mind rendezésben nagyon jók

    Gameplay: irányítás nem áll kézre, az animációk egy részé ok, a másik förtelmesen szar ( snake a magasságokból leesést, földre érkezést nem ismeri ). Különösen vicces amikor 10 méteres őrtoronyból leugratok vele és leesik mint egy kő, term. egy nanométer életvesztés vagy halál nélkül.

    A következő helyzetet nem értettem. 3 őrt lelőttem alatótval a pálya egyik felén, akik 20 perc után is ott horkoltak, ahol hagytam. Adtam 4 dózist a következőnek is, majd felkaptam és arrébbvittem és akkor jöttem rá hogy lehet rúgni. Belerúgtam párat, majd mentem a cél felé. 1 perc múlva az az őr már talpon volt és riasztott. WTF? miközben a többiek továbbra álomban, de ez meg felpattan 1 perc után. No mindegy...

    Nem igen köt le, karaktereket sem ismerem, a tábort már ezerszer láttam videón. Tecsdemónak jó volt, többet számomra nem ér.
  • DarkSector
    #147284
    Jó oké, az egy dolog, de most a warez nem jutott eszembe ....:D
  • arty
    #147283
    egy demot neveznek játéknak.

    japán megszokás. (lásd még: gran turismo prológ)
  • DarkSector
    #147282
    :D jo én rendes demora gondoltam. :D
  • Totti5
    #147281
    '( még mielőtt kérdezi valaki: nem, igen )'

    Van demó? nincs.
    Akkor mi warez? igen.

    Természetesen nincs demó. Milyen demója lehetne egy demónak?! így is alig 2 óra, mindez 10 ezer forintért.

    Ez pont egy verbát fog érni, de még az sok egy demóért.

    Ha ezek után sem fog odavissza ütni ez demó, akkor atomok küldök celeb kojimára.
  • Harlekin
    #147280
    ugye léteznek még elvetemültek!
  • DarkSector
    #147279
    ? mi az hogy miaz?
  • bacaelit
    #147278
    Mi az a játékélmény
  • DarkSector
    #147277
    Pfúj . ilyet!
  • heady
    #147276
    Huhh vazze, nehez szules volt.
  • arty
    #147275
    úúúristen!

    te komolyan... a .... a .... játékélményért nyomod?!
    beteges
  • Harlekin
    #147274
    Nagyon nem tűnik nehéznek,főleg úgy,hogy ez az első kontrolleres fps gamám amit így játszom főleg multit és sikerélményem is van.360 on ennyi idő után codba bf-be már a második kontrollert törtem millió darabra.
    A statom még nem a legjobb köszönhető az acsizásnak,de engem meg ez nem nagyon izgat!Mert lesz ez még jobb is,ha vége az acsiknak és marad az élvezet,vagy jön a bill + egér!
    a k/d-m 3.6 ,414 pilot kill ,tottal kill 657 ,titan kill 88,kills as titan 495
  • Harlekin
    #147273
    Én addig nem tudom elengedni magam ameddig az acsi nincs meg,ha ez miatt 1000 x kell meghalni hogy 1 pont meglegyen a nyeréshez akkor meghalok 1000 x.
  • bacaelit
    #147272
    Értem. Engem az acsi-k ugy nem mozgatnak meg. Ami kijön az kijön, ami nem az nem :D
  • Harlekin
    #147271
    Viszont rettentő kíváncsi vagyok már,hogy miként fog ez 360 on muzsikálni!!!
  • bacaelit
    #147270
    Amúgy jó volt a végjáték.

    Mutatok egy képet, ti hogy álltok? Nehéznek tűnik a játék?
    Kép.

    28 Pilota halál nélkül. :D
  • Harlekin
    #147269
    Nem még ez az első,mert nem tudok annyit játszani amennyit szeretnék.Eddig 8 óra van benne de ez 90 % ba a campaign azt most végeztük ki acsi szempontból,hogy minden pályán mind a 2 kaszttal nyerj.Vissza van még 8 rounds,hogy meg legyen az 50 campaign acsi...És itt ugye elég sok az üres járat,mert ha nem arra az oldalra rakott be ami jó lett volna nekünk akkor vissza léptünk párszor és akkor minden előröl...
  • bacaelit
    #147268
    38 lvl tartasz, vagy ez már második Prestge? Azaz nyomtál már egy regent?
  • Harlekin
    #147267
    Szopó ágon 3 titán között a kimenekítés a végén..Csak Én úsztam meg!

    lol
  • DarkSector
    #147266
    Na fasza, így már értem. THX. :)
  • Seth
    #147265
    Virágboltban
  • DarkSector
    #147264
    Nem tudom értitek-e mire szeretnék választ kapni. :D
  • DarkSector
    #147263
    Most nem értem, akkor mi jelent ma meg? rendesen játszható valami? letöltheő? vagy nem értem, nekem x360-on sehol semmi vagy ez még nem került fel a listára?
  • Seth
    #147262
    Március 18 USA, márciusa 21 EU a megjelenés
  • DarkSector
    #147261
    De hol van? hol lehet megvenni? :D
  • arty
    #147260
    Ez egy demo, nincs mese.
  • DarkSector
    #147259
    Lehet csak X1-en van ilyen mert X360-on semiit nem látok.
  • DarkSector
    #147258
    ja vágom, a full játékoknál van?
    Én a demot ugy értettem hogy szó szerint demo. :D
  • Seth
    #147257
    Nincs demó, teljes játék ennyi. Csak kb egy demónak felel meg,mert olyan 1-2 óra körüli a főküldi benne. Ez egy prológus a később megjelenő Phantom Pain-hez
  • DarkSector
    #147256
    Te most néztem hol van erről demo? mert nem találm live-on. :D
  • DarkSector
    #147255
    Fuck yeah mentem thx!

    "Ez miért is nem fért el XBLAn?"
    Mert demo? :D
  • Totti5
    #147254
    Nocsak, van MGS demó ( még mielőtt kérdezi valaki: nem, igen ). Kíváncsi vagyok rá, hogy megéri e várni a teljesre.

    ( 1.7 gb... )

    Ez miért is nem fért el XBLAn?
  • Tinman #147253
    Thx :-)

    Jó ez a gen, van még vagy 40 cím amit le akarok rajta tolni.

    Minap cseréltem Neverdead-et Epic Mickey 2-re, nyilván nem nagy szám, de azért érdekel, sok ilyen van :-)
  • Macccy
    #147252
    Köszi!

    Nagyon adja ez báázzzeeeee, kurvára tetszik az is, hogy ilyeneket mond sztorisan, hogy akkor most epilógus és akkor a maradék enemy -t nyírjátok ki a g*cibe! Meg néztem pályakezdő videót is hogy ott eligazítanak megminden. Nagyon jó