176613
banner
  • Harlekin
    #147331
    A Campaign 95% ban multi tehát ez a szimpla multiban is így megy.Iszonyat jól mozognak a titánok egyedül és pilótával is.
  • Harlekin
    #147330
    Ők minden képeséget tökéletesen használnak ki tehát ahogy feltölt a mag rajtuk azonnal beaktiválják.Vagy kijelzi a rakéta támadást nekik akkor aktiválják a pajzsot vagy szimplán arrébb csúsznak.És az utolsó lehelletig küzdenek.Viszont amikor Én vagy más benne van akkor van hogy ezekről megfeledkezünk a vérben forgó szem miatt mert éppen 1 szimpla szekírozó grantet vagy pilótát próbálsz levadászni miközben 2 mech hátulról küldi rád az áldást.Volt olyan hogy már ment az eject procedúra,de közelharc ment a 2 mech között se ellenfél se Én nem gondoltunk arra,hogy a másikat ki kellene szedni a mechből.Mivel vége volt a körnek és totál mind1 volt hogy mi lesz ezért nem katapultáltam hanem szimplán kiszáltam.És ahogy ez megtörtént a mechem kiszedte az enemi mach pilótát a gépéből és falhoz baszta.
  • Seth
    #147329
    "Titán úgy lépett ki fedezékből és tüzelt majd vissza, hogy mintha egy sciptelt Campaign-t néztem volna"

    Mert pont azt néztél :D
  • Macccy
    #147328
    Ja, én is úgy hallottam, hogy az eladások meg a forgalom odaba*sz! :)

    Jólvan, figyu, ha ilyen epicness történik, próbáld meg rögzíteni. De epicness nélkül is jöhet. Akkor már kezdem érteni hogy miért mozognak olyan jól a Titánok egyik másik videón. Gondolom amikor az A.I viszi őket, akkor átmennek olyan "játékba illő" vagyhogymondjam mozgásba. Egyszer egy videóban azt láttam, hogy a Titán úgy lépett ki fedezékből és tüzelt majd vissza, hogy mintha egy sciptelt Campaign-t néztem volna, nagyon szépen mozgott.
  • Harlekin
    #147327
    Érdekesség ismét TA ról!!!

    Battlefield 4 (Xbox One) 22,181 tracked gamers
    Battlefield 4 (Xbox 360) 19,760 tracked gamers
    Call of Duty: Ghosts (Xbox One) 20,896 tracked gamers
    Call of Duty: Ghosts (Xbox 360) 36,245 tracked gamers
    Titanfall (Xbox One) 22,077 tracked gamers

    Titanfall 7 nappal a megjelenés után... Azt hiszem azért ez beszédes szám!!!!!
  • Harlekin
    #147326
    Nem sajna,mert menet közben eszembe se jutott mivel nagyon kizökkent,ha kilépek dashra ott indítom dvr-t majd end clip stb.Ha meg vége a mapnak akkor meg az eleje nincs rajta.Ezen jó lenne ha finomítanának,hogy egy egész map időt lehessen lementeni.De ígérem ma megpróbálok valami hasonlót összeállítani.
  • Macccy
    #147325
    Megb*ssza szárazon, mi? Kurvajól hangzik ez amit meséltél, áááá nagyon imádom a mech témát és így hogy még automaták is és gondolom akkor az A.I -ra nem keveset kódoltak rá a srácok, nem szar ...

    Én amúgy is ennek vagyok inkább híve, az A.I plusz Humán harcos játékokra, nem annyira a tiszta PvP játékra.

    Csináltál videót ebből az ominózus esetből, UGYE?
  • Harlekin
    #147324
    Micsodaaaa!Tegnapi konkrét eset...

    Hardpoint meccs...

    Az "A" pont felől indultunk...Kezdésnél beaktiváltam egy 80 másodperces titan ledobó burn cardot.Értelem szerűen mínusz 80 másodperc,hogy kérhessek titant.Tehát elindult a kőr azonnal a pályát megkerülve rohantam a "C" pont felé útközbe belebotlottam 2 pilótába meg pár grantbe akiket kinyírtam ez ugye tovább csökkentette az időt.Ahogy odaértem a "C" ponthoz bebasztam magam láthatatlanba és lekértem a titánt amit azonnal autó üzemmódba raktam."C" ponton éppen kiraktak 4 spectre robotot az eneminek akiket rögtön egymásután nyakon szúrtam a hack késsel és az Én oldalamra állítottam.A "C" Pont rögtön a miénk lett konkrétan semmit nem csináltam csak a C és B között rohangáltam utána a 4 spectrémmel meg a titanommal a seggembe a személyes seregem ebből állt.Volt olyan,hogy a hátamba került 1 enemi pilóta és az egyik spektre 1 forgó rúgással lerúgta mielőtt a közelembe ért volna!
    Kb a 9. percbe haltam meg először nem értettem,hogy honnan lőttek le,mondom megnézem a kill camot.Na ott olyat láttam amit nem hittem el!Nem az hogy lelőttek hanem a halálom után a titanom azonnal ráfordult a pilótára aki kilőtt és elkezdte kergetni az beszaladt 1 konténerbe majd a túloldalon ahogy kiszaladt volna már várta a titánom és ököllel matricát gyártott belőle a földre!Igaz bent van 1 auto titan továbbfejlesztés perkem,de ez akkora epik volt ahogy a titanom "megbosszult" hogy még.Beszarás akkora ez a game!A codot a bfel karöltve megeszi!!!!
  • orichalcos
    #147323
    Hja harcolhatsz bennük, meg mehetnek melletted is, sőt területet is védhetnek. Ehhez hozzájönnek az enemy-k, meg az őr Titanjaik, meg a botok még külön.

    Nem kevés karakter ez azért a pályán, az idióták meg sírnak hogy miért 6v6 a játék. Kurva jó amúgy a cucc, szívesen játszanék vele én is.
  • Macccy
    #147322
    Azt mondod a Titánok is harcolnak automatikusan, ha nincs bennük pilóta??? Na nekem ettől most összefojt a nyálam! Eddig is tetszett a meches harc témája, de hogy 6v6 és még 12 db nagyvas is ott dübörög ...
    ÉS még pluszban a kis droidok, vagymik ...

    Tetszik!
  • orichalcos
    #147321
    Írtunk róla korábban már. MGS5:GZ nagyon jó lett, jól is néz ki, de másfél órás küldetés az egész, nem éri megvenni.
  • DarkSector
    #147320
    komolyan elmész a picsba. :D
  • Muttley
    #147319
    aki már próbálta, milyenek lettek?



  • Harlekin
    #147318
    Csak érdekességként,ha még valaki nem futott volna bele!!!
    MI
  • akyyy
    #147317
    help.
    blacklistb (splinter cell) ha monjduk a játék közepén járok, elvégezhetem a küldetéseket az elejétől monjduk legkönnyebb szinten, hentelve egészen odáig ahol éppen járok, hogy aztán onnan folytatva ugyanúgy lopakodva játszhassak?

    az ok: decemberbe játszottam utoljára és teljesen elfelejtettem a sztoryt viszont nem akarok ujra lopakodva játszani úgy, hogy csomoszor ujra kelljen tölteni :D
  • The Protector
    #147316
    Olyan laptop kell aminek nem csak HDMI out hanem IN-je is van.
  • Totti5
    #147315
    Ránéztem jatekaim.hu-ra. Összes megjelent Xbox One cím 10-13k közt bontatlanul megvásárolható több embertől is.
  • davidka003
    #147314
    Számomra nem ér annyit, hogy bannoljanak.
    Majd PC-re egyszer talán beszerzem de különösebben nem érdekel.
  • orichalcos
    #147313
    Többek szerint is hibát ír ki letöltésre, plusz állítólag már március eleje óta elérhető.
  • N0rbi san
    #147312
    Érdekes:) Nem kockáztatok amúgy is csak 360-ra van azt meg elpasszoltam:)
  • xxdani
    #147311
    Francia országba való migrációval vagy új francia fiók létrehozásával elméletileg, ingyen leszedhető. fél éve kb morocco accountal lehetett jó sok finomsághoz hozzájutni, de utána rá pár héttel egy banhullám söpört végig és akik akkor megúszták azóta nem játszanak ilyet. Talán még az is lehet, hogy most ezzel akarják megnézni ki az aki nem tanult belőle :)
  • N0rbi san
    #147310
    Mi az hogy ingyen?
  • Tinman #147309
    PC-re free megszereztem, jó nekem a superior verió Steam-en :-)
  • orichalcos
    #147308
    Egyébéknt hja igazad van most hogy belegondolok. Amúgy sem értettem a népek sírását hogy keveslik a 6v6-ot, ami a titanokkal meg a mobokkal jóval több. Ha kijön az X360-as változat csinálsz abból is videót? Vagy azt nem tervezed megvenni?
  • xxdani
    #147307
    Én is örülök, hogy megúsztam az előző bünti hullámot, most inkább csak infóval dealerkedek
  • Tinman #147306
    Betonkemény, de csíra vagyok én már többet nem merem.
  • bacaelit
    #147305
    Szerintem ez az egész lehúzás! Commodore 64 re nem akarják lebutítani?
    Még egy új generációs konzolon sem fut FULL HD ba, mit akarnak már?
  • xxdani
    #147304
    Van valaki aki még bátornak érzi magát a morocco-s féle trükkökhöz?
    Ingyen Thief van számára akkor :D .
  • arty
    #147303
    nekem fel szokta (w7) :)
  • Sippie
    #147302
    köszi.
    Hát nekem a laptopon lévő win7 nem igazán akarta felismerni, de a PC-n lévő XP sem korábban. PS3 joy töltése bezzeg megy szépen :/
  • arty
    #147301
    lehet pécéről is tölteni, te fel kell ismernie a windowsnak
  • Sippie
    #147300
    Hali!

    A play and charge kittel lehet PC-n is tölteni a joystickot? Próbálom rádugni, de nem igazán történik semmi. Kell ehhez driver, vagy csak boxra kapcsolva lehet tölteni? (csak tölteni szeretném, nem pc-re kapcsolva játszani)
  • Harlekin
    #147299
    Na azért ez meg a cod nem egy ugyan az se kinézetre se játék mechanikára.
    Eleve ahogy ez kinéz és amekkorák a pályák itt 1 pálya akkora mint a codba az összes együtt.És ezt azért így futtatni se semmi,mert okés hogy 6 vs 6 az ember a pályán,de simán van hogy a 12 embernek lent van a titanja és nem ül benne tehát 12 ember teszi a dolgát plusz 12 titán szintén külön és nem esztelenül mert nagyon okosak és mellette folyamatosan oldalanként lent szaladgál 20 20 grant,spectre meg az isten tudja mi nem és ezek is okosak,mert ahogy rájuk fordulsz megfordulnak és azonnal futnak fedezéket keresni.Van 1 pálya a Dragon na ott konkrétan folyamatosan a levegőbe repkednek ezek a dragonok szép számmal...És lehetne sorolni hogy még mik azok amik.Ezért leszek kíváncsi 360-ra,mert ez így ahogy most van kerek és egész,és ha ebből elvesznek az egész szar lesz...
  • orichalcos
    #147298
    Azért az érdekes hogy 360-on pl. az utóbbi CoD részek meg 60fps-t tudnak. Csodálkozom hogy ez meg nem tudja. Ok elvagyok én a 30fps-sel is, lévén pl. Halo4be beleöltem pár száz órát, csak érdekes. Sub-720p-re meg inkább nem mondok semmit. :D Ha élvezhető lesz, akkor lelkük rajta.

    BTW, hol tudok legolcsóbban kapni olyan eszközt, amivel laptop kijelzőjéra tudom tenni a box képét?
  • Harlekin
    #147297
    Valami hasonlót gyanítottam Én is,de majd ha kint lesz mondok áment.
    De hogy ez így ebben a formában képtelenség,és hogy még a közelébe se lesz az is biztos.

    De majd lesznek itt olyanok akik váltig állítják,hogy jobb szebb 360 on mint x1 en.
    Ugyan ez volt bf 4 nél is!Van aki szentül hiszi,hogy ugyan úgy néz ki mind a 2 platformon sőt lehet kicsit a 360 szebb is szerintük
  • orichalcos
    #147296
    Mint kollega is mondta ez a MGS világában mindig így volt. PErsze nem valósághű, de hát így találták ki. D:

    BTW a játék kurva jó volt, de ismerni kell hozzá Peace Walker-t, vagy legalábbis a világot. Pénzt nem adnék érte, főleg nem ennyit. Reméljük a Phantom Pain jobb lesz ilyen téren.
  • orichalcos
    #147295
    720p alatti felbontás, 30fps.
  • Renjike
    #147294
    Castlevania Lords of Shadow 2 : lepörgött a stáblista.
    Őszintén nem értem mi volt a hiszti a játék körül van benne kb 5 darab lopakodós rész ami 3-5 perc terjedelműek ezen felül végig harc van a játékban meg egy kis ugrálósdi.
    A harcrendszer valami fenomenális az egyetlen gyengéje hogy a kamera maradhatott volna fix mert azzal nekem semmi bajom nem volt ez meg néha olyanokat alkotott hogy a hajam égnek állt.
    Ezzel a nyílt és bejárható világ stílussal sem értek egyet . Imádtam az 1. rész fejezetválasztós rendszerét és hogy Patric Stewart felolvasott pár gondolatot a kezdés előtt.
    Alucardból és Victorból pedig lehetett volna kicsit több mert szimpatikus karakterek nekem főleg az utóbbi de ezeket a hiányosságokat DLCvel biztos pótolják majd...
    Grafikailag teljesen rendben van számomra a játék , a karakterek nagyon szépen ki vannak dolgozva , a környezet pedig két részre oszlik : a kastály pöpec a város pedig szép de nagyon egyhangú.
    Ellenfelekből nincs túl sok variáció sajnos és a fegyveres démon micsodák kicsit furcsák voltak.
    Végezetül én iszonyat jól szórakoztam rajta berántott a játék és hangulatban végig hozta a számomra tökéletes szintet.
    Az első rész az én szememben egy 9/10 játék , ennek viszont nem sikerült megugrania a szintet néhány apróbb hiányossága miatt : számomra azonban simán 8/10.
  • DarkSector
    #147293
    Huh.
  • arty
    #147292
    egy n+1. zombis baromságnál BÁRMI jobb