176613
banner
  • Moby
    #147491
    Ezek ilyen megtévsztő általánosítások. Jelenleg a frissítések, és az ebbőlfakadó rendszerstabilitással vannak gondok. Ez viszont még javulhat, de ha ilyen gyökér módon csinálja a sony, nem fog. A két gép közötti teljesítménykülönbség viszont garantáltan sosem fog. A játékoknál az van, hogy az exkluzívkínálat jelenleg gyökkettő mindkettőre, ezen kívül hótugyanaz jön ugyanakkor.
    Én kvázi kívülállóként ugyanúgy látom az xbone gyengeségei ist, csak mivel nem érint, nem írok ról, sőt, ps4 vonalon is azt látom, hogy szinte én vagyok az egyetlen, aki nem racionalizál, de ezen kívûl ott is az megy, ami itt: önigazolás. Nálam az nem pozitívum, ha valami úgy működik, ahogy elvárható, hanem az az alap.
  • Harlekin
    #147490
    Itt én kimondottan a 2 újdonságot veszem alapul és ezek tükrében látom ezt.
    Viszont elszeparáltan kezelem a 2 rendszert is(360,x1)mint ahogy ezek szerint MS is.360 as faszságaik miatt szidtam őket rendre,de itt most x1nél vitán felüli a hozzáállásuk...
    Eddig nagyon ésszerűtlennek találtam,hogy ennyire elszeparált egymástól a 360 és x1,de kezdem úgy érezni,hogy ennek is köszönhető az,hogy minden jól alakul x1 háza táján.Hisz elég csak kimondottan erre figyelni nem kel összeköszörülni az újdonságokat a már meg lévő 360 as dolgokkal.
    Nagyon merem remélni,hogy marad is minden így és nem jönnek majd a kényszer dolgok,ha bevezetik a FOS Magyar Live dolgot szeptemberbe...Mert ha ez miatt nem lehet majd kibaszott olcsón Amcsi storrol 0. nap gamát venni konkrétan Titanfallt ezzel a drága dollárral is csak 13560 ft ér vettem és ez osztva 2vel.Akkor elmehet mindenki a jó telibevertannyába az is aki várta ezt a kibaszott magyar livet...Vehetjük majd 18000 a gamákat meg 4-5 nappal később TALÁN ha járni fog és sorolhatnám a hátrányait...
  • Harlekin
    #147489
    Mondtam hogy eszement jó.1000 gs után még 1x végigszaladtam a totál kigyúrt halottmedencévelpoén poén hátán.Farkas ébresztgetés megvolt?Benyitás 1 szobába és félig kész a game rémülten visszaugrás és telefonálás?Vagy a 2 katona közé beállásos hugyozás... millió olyan ahol sírtam a röhögéstől...
  • Harlekin
    #147488
    Nem ez miatt örülök szimplán a tényszerűségnek örülök,hogy nálunk ez nincs.Vélhetően tanultak a múltból...Jönnek rendre a frissítések,gamák,stabil a rendszer,stb.
  • DarkSector
    #147487
    jah biztos van lejárata, ezen én is agyaltam már.

    azt a részét mire érted hogy ki sem fizeted? :D

    Második regem lenne, ha valakinek köll kod, csak a paypalom van 100-200ft és hétvégén már nem tudok rápakolni. :S
    De eszembe sincs beleölni lovét aztán lehet később inaktiv lesz a kod, és elvész, 1 elég.
  • Seth
    #147486
    Áá, de jó volt a Burial at See Ep2. Kirázott a hideg a végén
  • arty
    #147485
    eleve ki se fizeted

    2.19et vonnak le, már reggel vettem egyet. agyalok egy másod-regen, de nem tudni meddig érvényes a kód....

    sajna nekem már járt le kódom, nem nagy buli, h amikor épp kellene és aktiválnád - bamm, nincs lájv :(
  • DarkSector
    #147484
    Azt lehet tudni a redeem-et hová kapod?
  • DarkSector
    #147483
    THX! veszem is. :D
    fasztudja minek ha nem multizok, de hátha lesz 1 honapon bellül goldosoknak Silent nagyon olcsón, és akkor jól jönne. :D
  • davidka003
    #147482
    1 hónap GOLD 675 Ft-ért

    Sajnos csak 1 darab vehető paypal userenként. Majd beizzítom barátnőmet is meg nővéremet is. :D
    2-3 darab csak kell ennyiért. És akkor lövi el az ember a kódot amikor multizni akar vagy van valami játék ami érdekli ingyen.
  • arty
    #147481
    Ai javitas is volt. Reggel epp raktam fel a kormanyt, erre felebredtek a kolkok :(
  • Moby
    #147480
    Csak nem oda jársz nézelődni? Szóljál, tolok valami húsdarabot az asztalról :)
    Amúgy honnan vagy jólinformált a rendszerről? Tettek már ki a teszkóba is kioszkot?
  • Moby
    #147479
    Az nem jó, ha a sony bénázása kell ahhoz, hogy örülni tudj az xbone-nak.
  • Totti5
    #147478
    Én tudok javasolni. Assetto Corsa :)) tegnap jött F1 auto. Lauda Ferraria!
  • arty
    #147477
    Ha mindkettő a polcon lehetne, korlátlan pénzt önthetnék kormányba is, vszeg a bónert tartanám jobbnak.

    Így, hogy jelenleg max az egyiket engedhetném meg magamnak, de az egyik játékmentes szopástenger, a másik meg 250ezres (konzol+kormány) ócskahardver... nos, nem tudok dönteni :D
  • Tinman #147476
    Cirka fél éve nem flash alapú :-D
  • arty
    #147475
    az biztos, hogy második évben már nem leszek VIP, sajnos ez a sok össze-vissza hirdető és a pillanatok alatt a kereskedők miatt elsüllyedő hirdetések kinyírták az oldalt...

    sajnos ők a szükséges rossz - az nyilván aligha várható el, hogy dték nonprofitból nyomassák az oldalt, de valahogy mégis ki kéne őket emelni (és valamennyire regulázni is)
  • Macccy
    #147474
    Harlie!! Te, ez a DEADPOOL ez valami hilarious nagy móka és bolondozás! :D :D :D Acsivmentek esnek a hülyeségért :)
  • Macccy
    #147473
    Hát én SEMMIT nem tudok egyik nexdzsemről se az utóbbi időből, de a felsorolásod alapján, mint külső szemlélőnek ..... izé .... DE, jobbnak tűnik az az XBone :))
  • Macccy
    #147472
    Annak a flash alapú szarkupacnak pont a szép évei voltak a használhatatlanok, a hajamat téptem. De a többiben igazad lehet, a "boltosok" akik bolt nélkül azzal üzletelnek, külföldről berendelt akciós szart próbálnak közel teljes áron elsózni az ilyen adok-kapok oldalakon élősködnek, mert ahhoz is trógerek, hogy saját weblapot gyártsanak alá (egy másik flesses szart például)

    Ezek olyanok mint a kamu taxis ...
  • arty
    #147471
    Ha tőled is vett volna el az MS játékot (pl a forzádat vagy más, usa storen harácsolt valamit), akkor is ez lett volna a véleményed?

    A xbox retek hardverét és drágán mért kötelező kinektjét nem teszi jobbá az, hogy ps4en áll a bál, szopás a rendszer, 0 update jön, késnek a játékok.
  • Totti5
    #147470
    Ez szemet szúrt, na nem mintha sokat látogatnám az oldalt, mert nézelődni már lehetetlen amikor óránként tesznek fel a boltosok 50 játékot, így a nézelődést az olcsósásgokért eleve kilőtték, mert kinek van kedve az üzletszerű eladásokon átvergődnie magát, hogy lásson pár megszokott arctól feltett jóárosított játékot.

    Szar az egész, ebben a formában teljesen meg lett ölve a dolog. S így hogy pár fillért kifizetnek még önigazolják is magukat vele ami még rosszabb.

    Kár érte, mert nagyon jól indult szép évei voltak az oldalnak:(
  • Tinman #147469
    A jatekaim.hu az utóbbi kb. 1 évben közel használhatatlan lett. Valahogy a konzolboltosok, játékkereskedők még inkább ellepték az oldalt.

    A kezdeti cél az lett volna tudtommal, hogy játékokat CSERÉLJÜNK. Ezzel szemben rengetegen fóliás, bontatlan játékot árulnak és eszük ágában sincs cserélni.

    Mivel ebből nekik profitjuk van, így rendre up-olják a cuccaikat, szó szerint fél perc alatt kiszorítva a cserére kínált játékot.

    Tottit nem értem. Az egész kibaxott internet tele van ilyen és ehhez hasonló félrevezető hirdetésekkel. Miért pont ezt a szerencsétlent rugdalja azt nem értem... nem, hogy minden napra, de minden órában adok linket ahol durván bele lehet kötni az eladóba. Kérdés, hogy szükség van-e önjelölt prókátorokra?

    Abs. nem értem, miért kezdted el rugdosni a szamarat, majd amikor visszatámadott pellengérre állítottad.

    IGAZAD VAN! Tudjuk, látjuk mindannyian, de ennek az ég világon semmi értelme nem volt. Ő is és az összes többi lóbaszó kereskedő továbbra is 1 Ft-ért árul még meg sem jelent játékot.
  • bluesfool
    #147468
    nem keverve
  • bluesfool
    #147467
    Borzalmas hogy bizonyos emberek milyen undorító stílusban tudnak írni , a halál menjen be abba a konzolboltba amiért hogy így beszél egy másik emberrel . Ha megvan melyik bolt ez ,én jövök , készítek Molotov-koktélt rázva nem .
  • Totti5
    #147466
    Csupa agresszió :))
  • Renjike
    #147465
    Titanfall , Castlevania , Darksouls pörög mostanság. Csak segíteni próbálok .
  • DarkSector
    #147464
    Végignézte az összes rambo filmet egymás után, szerintem itt a megoldás. :D
  • Totti5
    #147463
    Megártott a sok gta5-t?:))))
  • Renjike
    #147462
    Ha kell hokimaszk , golf , baseball illetve egyéb ütő és emberi segítség nyugodtan szólj!
  • Totti5
    #147461
    És, még tetézi. Ez melyik bolt amúgy tudja valaki???
  • Harlekin
    #147460
    Félre érted szerintem,mert most nem konkrétan erre az esetre értettem amit írtam.Nem kimondottan ez a régió baszakodás csak a gond a halottak alapján.És nagyon nem is akarok belemerülni,eszemben sincs fikázni a ps-t ha igazak a pletykák ha nem.Szimplán örülök,hogy nekem nincsen benne részem semmi hasonlóban x1 en még pletyka szinten sem...Ennyi se több se kevesebb...De mint látom megoldódott Mobynak is a régió szarakodás.Csak akkor is 1 érthetetlen dolog miért és mire van ott ez.Amikor X1 en meg semmi nulla régió van naponta percenként vásárolhatunk UK vagy USA storon csak a loc ot kell átállítani és aztán minden profilon lehet később használni sőt akár 2 gépen is...
  • Totti5
    #147459
    Nem tudom, de már elég nagy a sor így hagyom őket, jól elvannak egymással egy kupacon:)) ( ne tudd meg milyen priviket kaptam multkor 2 embertől itt az SGn ) Sírnátok! :)) képzeld tudják hol lakok! ( de egy fontos dolgot nem tudnak, hogy én meg nem ott :D )
  • Macccy
    #147458
    Atom Tomi 79 nyilván gyúr és büszke a korára (35?), valamint szégyelli impotenciáját. Stílusát tekintve munkanélküli, valaha traktoros lehetett vagy kondás. Borsod Megyére tippelnék elsőre. Fura, hogy sehol nem tesz vesszőt csak az ÉS előtt ... Lehet az álti se volt meg, vagy ha mégis, akkor lázad a rendszer ellen :))

    Totti! Ma hányszor néztél magad mögé? ... Kéne
  • Totti5
    #147457
    Látod nem nehéz kiszúrni a mocsarat...
  • Totti5
    #147456
    Rendeltetés szerű használat

  • DarkSector
    #147455
    kislánya?
  • vg
    #147454
    Ezt csak azért írod, mert a ps4 topicban a sg fórum legnagyobb kislánya hisztiből agyonsírja az egészet? Ne viccelj már, annyira azért nem szar az rendszer.
  • Renjike
    #147453
    Téged mindig betalálnak?
  • TomStorm
    #147452
    Próbálja megmagyarázni azt amiről tisztában van,hogy mekkora baromság és még fel van háborodva,hogy szólni mertél neki-.-
    Tényleg nincs helye az oldalon ilyen jellegü hirdetésnek.El kell fogadnia és levenni azt..