176613
banner
  • Harlekin
    #147531
    Kezdek rájönni hogy ezért is lesznek szarok ezek a titanos videók.Mert a kontroller érzékenység insanre van állítva.Így a mozgásból szinte diavetítés lenne,ha tömörítésnél bizonyos fps születne.Viszont ha mindent agyon tömörít ez a moslék az eredmény.Csak találgatok,mert PL pegle 2 videók nagyon jók igaz ott csak 1 fix képet látsz és 1 pici golyó mozog.

    Na és ehhez tartozik még,hogy ezért is van bajom a kontrollerrel,mert insanere van állítva és most már így ez is kibaszott lassúnak tűnik agyfaszt kapok mire megfordul főleg célzás közben.És nincs tovább... Egér+billnél a csillagos égig lehetett állítani a sebességet.Ennek a 2x esén szoktam kezdeni a játékokat és az idő előrehaladtával még emelek a sebességen.Itt viszont ez a plafon nincs tovább és kurva lassú...
  • Moby
    #147530
    Tényleg szar lehet, hogy teknó nélkül képtelen vagy ignorálni valakit,/valamit akire/amire állítólag nem vagy kíváncsi. Az addiktológia foglalkozik hasonló problémákkal. Én speciel szívesen olvasom a posztjaid. Van valami üditő abban, amikor valaki napi szinten megy házhoz az orálért, és ráadásként pofáncsapkodja a valóság is :)
  • vg
    #147529
    Az a baj, hogy téged nem lehet elkerülni. Sajnos csak egy böngészőt támogat a sg plugin, amiben a hülye fejed le tudom tiltani. Amikor sajnos olyan géphez jutok, ahol ez a luxus, akkor kénytelen vagyok a baromságaid, vagy éppen az aktuális a sírásod olvasni. Ez van.
  • Totti5
    #147528
    Drága. Forza 3 kézikönyvért! ( igen ami a tokban van ) cseréltem évekkel ezelőtt egy példányra. Én sem hittem el, de hát max egy papaírfecnit bukok meg a postaköltésget, de itt volt a játék napokon belül:)
  • davidka003
    #147527
    Először még jó volt.
    Másodszorra én már untam nagyon.
  • DarkSector
    #147526
    Oks de nem akarom elszórni erre. :D
  • Renjike
    #147525
    A kettő is ugyan ennyi! Apró pénz 1500ft a két játékért :)
  • arty
    #147524
    van aktiválható goldod! :D
  • DarkSector
    #147523
    Legközelebb írjuk pls oda hogy GOLD-osoknak, ne kattintgassak feleslegesen. :D
    Kösz
  • arty
    #147522
    Bio1 750ft - legjobb bioshock!
  • DarkSector
    #147521
    yeeeeeee megyek megnézem akkor , mert baszott durván néz ki raiden.....
  • Renjike
    #147520
    Benne van alapból a Raiden-dlc , a játék része! Extra Ops menüpont alatt van azthiszem
  • DarkSector
    #147519
    Jó nem egy nagy dolog, max a fanoknak ilyen gyüjtögetés szempontból.
    Most mondjam hogy nekem a létező összes része megvan...?

    Jó a Risinget elvitte Renjike, de majd valszeg visszaszerzem később, a többi epizód meg itt pihen. :D
  • Totti5
    #147518
    A létezése egy vicc, a többi semmit nem számít.
  • DarkSector
    #147517
    legyen is ilyen jó pletyka...:D

    675ftos goldot beaktiválom mint a picsa ha ilyen AC3 lesz vagy valami ujabb gém.
  • Renjike
    #147516
    Van pár pletyka a neten :DD
    - Saints Row 2 and Terraria
    - The Amazing Spider-Man(part 1), and Dark Souls
    - Ride to Hell: Retribution( and Assassins Creed 3
  • DarkSector
    #147515
    Vicces vagy vicces hogy az X360-as MGS Ground Zero 2990-ről felemelték 5590-re? VICCES VAGY VICCES?
    Még jó hogy megvettem mikor 50%-os off volt.

    Még 2990ft-os áron is filóztam nemhogy itt.

    Ellenben lesz egy EXCLUIVE Raider DLC, amit feltétlen megveszek majd, csak nem értem még hogy mire lesz jó, tekintve hogy a Rising-ben nem éppen a lopakodás volt a cél, na de mind1.
  • The Protector
    #147514
    Ez melyik üzlet volt?
  • DarkSector
    #147513
    áprilisi gold játékokat tudja már valaki?
  • arty
    #147512
  • TomStorm
    #147511
  • Totti5
    #147510
    Győzött az igazság! Levetették vele a hírdetéseket :)
  • Totti5
    #147509
    Megnéztem a videót párszor, le is szedtem a legjobb minőséget. Nagyon jól néz ki, még ezen a fos minőségen is, de ez sem nextgen játék, csak kihasználja a több povát mint az AC4.
  • arty
    #147508
    Senki nem ezt mondja (najo, a watchdogzot lerondázók esetleg igen, de ők klinikai esetek).

    Ennyi erővel a te véleményed meg a "a grafika semmit se számít" sarkítással lehetne leírni?
    Nem, hiszen te is elvárod az ízléses, jó minőségű képi világot ;)
  • Totti5
    #147507
    Pedig csak a grafika számít.

    Érdekes olvasni hogy a Watch Dogs konkrétan szarul néz ki ( legutóbbi Csikágó videó )

    Ez a netes közvélemény átlagából kivont megállapítás: szar, ronda, nem jó, nem kell.

    Én már meg sem akarom érteni mi folyik itt. Ez már az elkeserítőn is túlmutat.
  • DarkSector
    #147506
    Ezek az új játékok most olcsóbbak Game-en mint használt társaik!!! :)

  • Harlekin
    #147505
    Hidd el ha fele olyan jók lesznek a gamák x1 en mint ps 4 en akkor sem fog izgatni a dolog.Mert nem érdekel a számokban és fps ekben és úgymond a látványban kifejezett dolgok.Ami miatt nem fogok váltani azok a következők az összes ismerősöm x en van a kinect csak ezen van tehát ezzel a 2 dologgal bőségesen elvagyok még,ha fele szar kinézetű gamák lesznek erre akkor is.Nekem ez számít...Viszont az biztos,hogy a gamák szebbek lesznek mint 360 on és azon is tökéletesen meg voltam elégedve mindig,mert számomra a játékélmény előrébb való mint az hogy miként néz ki,mert az csak 1 plusz adalék.Tehát most meg főleg torony magasan le fogom szarni tőlem aztán élő szereplős 1000 fps en 497365x646378 as felbontáson futó PS 4 sem fog lázba hozni ezt garantálom.1 eshetőség van rá hogy legyen,ha megjelenik a warez ahogy ez megtörténik azonnal vevős a dolog.X1 meg marad szociális célokra ha nem lesz warez.Remélem kimerítő és mindenre kitérő választ adtam.
  • arty
    #147504
    "jelenleg ennek halvány mivolta sem tapasztalható"

    ódehogynem :)
    előző genben a "jó oldalon" álltál, azért nem számított, most pedig... ö... kognitív disszonancia? ;)))

    régiósdira visszatérve: tény, h egész előző gent végig lehetett nyomni más régióval, bízzunk benne, hogy továbbra se lesz visszalépés az ügyben!
    nekem amugy van egy magyar és egy UK accom, ezekszerint kellene egy USA is - 3 acc egy gépen látja egymást, nem?
  • Zozo76
    #147503
    en is migraltam anno es meg azt a kurva pulit sem kaptam meg. most mar mindegy, akkor kikeszultem a puli hianya miatt de mar felepultem... :)
  • Macccy
    #147502
    Nice Shot!

    Nagyon gyorsan történik, a videó meg kicsit foskodik mármegint (PéCén nézném és a windózt is már vagy 2 éve újra kellett volna tegyem, annyira fos lassú) szóval alig látok belőle valamit. Mármint a katapultált pilótából. A szemem meg amúgy is olyan az efféle gyors mozgáshoz, mint a T-Rexé ...

    De a játék mégmindig baszottul tetszik, látom miért nyomatjátok ilyen elégedetten!
  • Harlekin
    #147501


    Na ismét 2 momentum Titanból!

    Egy kicsi keveredés a zászlónál nézd majd a kiírásokat viszem a zászlót kapok 1 arc gránátot semmit nem látok kiírja,hogy elvitték a zászlót lövöm,de nem tudom mit majd lerugom vissza rakom a zászlót és lerakom az enemi zászlót és lelőnek kaptam nem kevés pontottctf

    Ez meg tegnap LTS meccs csk megjegyzem 1 hasonló lövés benne volt a múltheti TOP 5 Killbe

    eject kill
  • Harlekin
    #147500
    "A két gép közötti teljesítménykülönbség viszont garantáltan sosem fog"

    Ez tényszerű,de jelenleg ennek halvány mivolta sem tapasztalható így számomra totálisan érdektelen.És előző genben is volt a 2 gép között különbség,de senkit nem hallottam hogy ezért adta volna el a gyengébbik gépet és őszintén szólva ahol esetleg fellelhető lenne a számottevő különbség majd az ex címek ott meg úgyse lesz összehasonlítási lehetőség tehát mintha nem is lenne.
  • Harlekin
    #147499
    A másik meg miért kellene nekem itthon megvennem valamit magasabb áron amikor máshol ugyan azokkal a feltételekkel olcsóbban tudom megvenni.Vagyis nem bocs rosszul fogalmaztam.Máshol ahol olcsóbb előbb tudom biztosan megvenni mint itthon.Soha nem volt szükségem a Magyar livére most se várom számomra semmi,de semmi plusz dolgot,előnyt a többivel szemben a mai napig NEM tudott prezentálni.A mai napig 360 on se érhető el minden rajta ami teszem azt usa storon fellelhető...Tehát 1 rakás szar arra volt jó hogy sok embernek legyen puli meg 1 valag elveszett tartalom a régio lock miatt.És érdekes módon ahogy lehetett vissza migrálni rengeteg ember megtette újra angliai és usa lakos lett.Ez a legnagyobb ismérve,hogy szar...
    De most őszintén ha van 2 pékség egymás mellett az egyikbe mindig van kifli és olcsóbb is viszont usa a tulaj a másik drágább és reggelente nincs kifli viszont magyar a tulaj.Hol vásárolnál szívesebben kiflit???Vagy hol TUDNÁL reggelente kiflit venni...Ez számomra ennyire egyszerű.És nekem senki ne jöjjön a Magyar tudatosság meg majd mit eszik a magyar kereskedő,mert pont leszarom adja olcsóbban és mindig legyen OLDJA meg!

    Itt volt példának a titanfal 11.én magyar idő szerint reggel 08:01 perckor szedtük Tyrantal usa storrol. 12.én még UK storon se volt fent ezért lett pár angliai ismerősöm usa accos
  • Harlekin
    #147498
    Nem érted jól,mert sok minden jó,de ez a régió mentesség és szabadjára engedett storok közti vásárlás nagyon jó.Annyi szerencsénk lesz talán a Magyar live esetén,hogy most is van a barát listámon pár ember akik Angliában élnek és ott most is teljesen hivatalos az xbox one.Viszont ők is homoltatott boxal játszanak és USA storon vásárolnak Angol profillal és Angol bankkártyával.
    Jött már ki pár frissítés és ha ez zavarta volna MS-t akkor nyilván ezt frissítették volna,hogy ne lehessen és nem a barátlista vagy beszélgetés opciokat stb...
  • arty
    #147497
    Párszor?! Havi 1x. Az 6 év alatt mennyi is? ;)
  • Macccy
    #147496
    Hát ez a régiós téma felbaszott párszor az X360 évek alatt, való igaz
  • Totti5
    #147495
    Sok minden jó van benne, és elsősorban az hogy nextgen és minden az ami azzal jött ami azonnal arconcsapja az ember, ahogy bekapcsolja, vagy ha elkezd rajta játszani:)

    A régiómentesség jó dolog, hisz mindenki ezért rít 8 éven át :)
  • arty
    #147494
    jól értem? tehát akkor az a jó az xbónban, hogy ócsóra lehet kitrükközni a játékokat? ;)
    hát ez elég kétes előny... ;)

    (tudom, h sokmindenben javult az xbone, de azok mellett most épp elsiklottál te is)
  • Macccy
    #147493
    Awszom persze, megvolt mindegyik, Wolverinet felpofoztam most is egyszer. Végigvittem. Pár részen tényleg hangosan nevetős és az külön smiley, hogy vannak olyan acsivmentek, hogy pl amikor először beugrik Cable a jövőből, akkor nézd meg a WHO DA FUCK IS THAT ... kezdetű klipet róla :D
    Meg hogy lőjem szét a fénymásolót ... Ilyen gyökérségek ... :D :D

    A Game Over -ről nem is beszélve, mikor kitolja Tweetre is hogy megölte a faszit, erre leoltja Cable egy kommentben, hogy nézzedmármeg, az egy klón, a hátán van a cetli! :D

    Ennyire agykikapcsolós játékot régen játszottam, totálisan szükség van néha erre szerintem! A végén mondjuk a tipikus küzdjek egyszerre 3-5-10-17-25 klón lófaszjóska ellen, na az kicsit felkúrt, de a credits kárpótolt :D


    Ja, Spoiler! Buuuuuuu :D :D
  • Macccy
    #147492
    De épp azt mondom, hogy a "jó" éveiben volt az ... flash alapú ... és szarkupac ... mondjuk lehet nem pont így fogalmaztam, de ERRE gondoltam ... hogy flash alapú szarkupac volt mindig is. Most meg már csak simán szarkupac. Yeahh :)