176613
banner
  • davidka003
    #147572
    Na jó most kiírta, hogy oké.

    Viszont a vasárnapi 675 Ft-om remélem napokon belül visszakapom.

    Olyan tetű dolog, hogy vásárlásnál rögtön lemegy róla a pénz, de mikor visszautalják akkor napokat kell rá várni.Nevetséges.
  • DarkSector
    #147571
    Az fasza....
    :S

    Gondolom nem lehet tudni hogy ezeknek a kódoknak van-e lejárati dátuma nem?
  • davidka003
    #147570
    Felemelték 3-ra a limitet.

    De nálam nem engedi a mocsok.

    "No money has reached us yet because your Payment has been holded by PayPal or Skrill - please contact with their support to get more information about this problem."

    Egyszer engedte megvenni. Aztán valamelyik nap megpróbáltam újra és akkor is ezt dobta. Elvileg majd visszakapom a pénzt.

    Most megint ezt dobta. Bassza szájba magát a rendszer. Szal most 1400 Ft zárolva van a kártyámról amit várok majd vissza.
  • DarkSector
    #147569
    Az a jó hogy kb 700ft-os gold-ért 3 játékot kap az ember. :D

    Hitman A
    Deadlight
    és mivel az 1 hónap áátnyúlik a kövi elejébe az annak a hónapnak az első játéka is megjár.

    vagyis 1 Hó golddal 3 játék, azaz 230ft darabja. :D
  • DarkSector
    #147568
    Basszameg ez az a GOLD ami 2.2 euro-ért van nekem nem csak 1x engedi megvenni...:D

    Ez mi, azt mondta itt valaki az elején hogy 1 ember csak 1-et vehet! :D
  • davidka003
    #147567
    Amúgy 1-2 jobb pálya volt a játékban de sok van ami unalmas. Sztori sem annyira EPIC.

    Nem tudom most, hogy ellőjem-e a kódomat rá.
    Mert fosok, hogy 16.án meg már lejár. Franc tudja mikor jár le a kód.

    Mondjuk ha ellövöm 2.án akkor a májusi első játékot is letudom majd tölteni.
  • davidka003
    #147566
    Én végigtoltam. A játék utolsó 40%-át már úgy toltam végig, hogy bedaráltam mindenkit.
    Gyakorlatilag végig az megy amit mondasz. Ezért lehet ráunni.
    Pedig Hitman 2-t nagyon élveztem anno. A 3. rész sem volt rossz.
  • arty
    #147565
    igen, a sok emberben eddig is a hitman (blood money) volt a király, de absolution még rátett vagy száz lapáttal :)

    amugy te végigtoltad absolutiont? végig csak ez az A-ból B-be osonkodás megy?
  • davidka003
    #147564
    Absolution amilyen kellemesen indult olyan unalmas lett sajnos.
    Max 1-2 acsit kiszedek majd belőle ha nem lesz mivel játszani.
    Grafika viszont nem rossz és az tetszett, hogy brutál sok embert meg tud jeleníteni a játék. (Chinatown)
  • DarkSector
    #147563
    hát igen ezt nem tudod eladni.:S
    én pc-n megnéztem érdekesek, de nem lövök el rá goldot.
  • arty
    #147562
    mindkettőt végigjátszottam*

    *absolutiont 10 óra után kukáztam, mert nem hitman, deadlight nem volt rossz, azt végigtoltam
    kettőből kettő mellé :( még az sincs, h eladhatom a lemezest, esetleg......
  • TDC Geronimo
    #147561
    Egy fokkal szimpatikusabb, mint Don haverod volt :D
  • Totti5
    #147560
    Phil Spencer lett a teljes Xbox részleg vezetője. Ez jó hír ( ő volt eddig a Microsoft Game Studios élén )
  • DarkSector
    #147559
    Igen a nagy ICSÁBA.

    GTA 5 és BF 4-re számítottam. :)
  • arty
    #147558
    'csába :((((
  • arty
    #147557
    haver ma behozta pécére - pontosan az az érdektelen multilövölde, amire számítottam :))

    (pörgősnek pörgős, de az az 1-2 "titános" újdonság számomra abszolut nem adta el)
  • DarkSector
    #147556
    Igen jó gémek nekem is megvannak ugye, ezért sem lövöm el azt a 675-ös reedem-et, csak nehogy lejárjon a kövi hónapra. :D
  • Totti5
    #147555
    Mind a kettő megvan. Hitmannak neki kellene ülni, Deadlight meg nagyon jó játék!
  • TomStorm
    #147554
    Na igen az a Fanatec is kiemelkedően jó de kompatibilis Xone-al is?
  • DarkSector
    #147553
    Xbox Live Gold Members Get Hitman: Absolution and Deadlight Free in April
  • Totti5
    #147552
    H váltós pedálszettel a Ferka kormány biztos fasza, csak drága, úgy hogy nekem van már 100ks kormányszettem. Ha most vennék akkor nyilván ezt vettem volna.
  • TomStorm
    #147551
    Lehet kapni.
  • Botond #147550
    Nekem a 360hoz madcat van, az teljesen jó. De nem néztem utána, hogy kapni e már x1hez avagy sem. És kapni alatt gyakorlati nem elméleti lehetőséget értettem. :)
  • TomStorm
    #147549
    Hát ilyen "gyártóktól" van mint pl Thrustmaster és valami Madcat de élőben sosem láttam és rohadt drágák(több mint 100e.ft).Lehet műanyag az egész,nem tudom tényleg pontosan majd aki ért hozzá az kijavít.
    Én nem hiszem,hogy megvenném bármelyiket is
  • Botond #147548
    Kormányt lehet már kapni x1hez amúgy?
  • TomStorm
    #147547
    Este megyek nézni Titanfall-t XOne-on.Persze lesz alkalmam játszani is vele bár nem mintha annyira hú de nagyon érdekelne de azt mondja haver,hogy jó a multi része ja és hozzátette,hogy nincs forza+Ryse ma csak Titanfall:(((
  • TomStorm
    #147546
    Jah nem tudtam-.-
  • Moby
    #147545
    >Adj neki

    Mit? Neki sincs elég semmiből :D
  • Moby
    #147544
    Felbontás/frém.
  • Harlekin
    #147543
    őőőő hol és miben is látszik?
  • TomStorm
    #147542
    Adj neki,megérdemli:D
  • Harlekin
    #147541
    Legalább valami élet van a fórumon!
    Úgy is 1000 a vérnyomásom így jókat derülök itt..
  • Totti5
    #147539
    Na jóval primadonnák, menjetek a híd alá :)))
  • vg
    #147538
    Úgy bizony, a legesleghülyébb!
  • Moby
    #147537
    >nem tudod ignorálni egyes hozzászólásokat

    Nem is szeretném. Vagy ennyire nehéz volt megfejteni azt a 2 mondatot?
    Te tényleg egy szerencsétlen hülye vagy, pedig azt hittem ez csak valami szerep :(
  • Moby
    #147536
    >Ez tényszerű,de jelenleg ennek halvány mivolta sem tapasztalható így számomra totálisan érdektelen.

    Ez helyesen így hangzik: Ez tényszerű, ez eddig minden címnél tapasztalható, ám számomra totálisan érdektelen.
    Platformot _váltani_ emiatt senki nem fog, hisz ennek előfeltétele, hogy valamelyik ökoszisztémának amúgy már tagja, és ha belakta azt keményen, az ütősebb érv tud lenni, mint a felbontás/frém. Na én pont emiatt nem láncolom bele magam semmilyen rencerben ha egy mód van rá. Így a választás szabadsága az enyém marad, jobban tudok arra koncentrálni ami a valódi lényeg: a tartalomra.
  • vg
    #147535
    Orál? Mivel te vagy itt a kislány, te tudod milyen érzés lenyelni... én eddig mindig a fasz másik oldalán álltam. Mellesleg az is öngól, hogy pont te nem tudod ignorálni egyes hozzászólásokat, amiben magadra is ismersz a kislány szó miatt. Muhahahaha.
  • Harlekin
    #147534

    Dehogy is...Meg nincs egér rángatás ott se meg itt se...Konkrétan az egér padom max 3x akkora mint maga az egér.Mivel egéren mozdítok fél centit és teszem azt fordul 2-t a karakter.Nagyon pici mozgás is tud nagyon nagy sebességet.Nem úgy mint a kontroller...
    Leírtam,hogy miért nem lesz ps4 pont ezért nem lesz PC se.Viszont ismét előtérbe kerül a bill+egér ide x1 re.
  • arty
    #147533
    davidka: maximálisan egyetértünk!
    az infinite látványával megint magával ragadott, sajnos a játékmenet viszont nem tudott felnőni az elődhöz -
    de van még attól lejjebb: az infinite dlc-k.... lopakodj 4$-al a zsebedben és 2 lőszerrel a pisztolyban, aztán meghalsz és a kuporgatott 20$-d HUSS..... :D az egyetlen jó dolgot, a lootot is kinyírták. nem lehetett könnyű designeri döntés :(

    totti :D
  • arty
    #147532
    neked tényleg pécén volna a helyed, ott aztán lehet rángatni az egeret orrbaszájba, lehet okádni a gémpléjvideók egérrángatásától, éseatöbbi.