176613
banner
  • Botond #147612
    1 óra nálam is. Vmiért az xbox sokkal lassabban tölt, mint a pc.
  • davidka003
    #147611
    1 órát? Nekem 10 perc volt. Kb 12 Mbit-el leszedte és gyorsan fel is rakta.
  • arty
    #147610
    vagy egy órát elszenvedett vele a box nekem is :(( alig maradt idő a Judgementre - kölcsönkaptam havertól, s bár gears3 után megfogadtam, h elég, ingyé' azért végiglövöm :D
  • Botond #147609
    Az asszony itt morog, mert túl sokáig tölt le, szóval, de észrevettem azért némi életminőségi változást. :D
  • davidka003
    #147608
    Semmi. Biztonsági dolgokat javít, főleg az MS oldaláról szóval te kb semmit nem veszel észre belőle.
  • Botond #147607
    Mi ez a mai nagy oprendszer patch?
  • Tyrant01
    #147606
  • xxdani
    #147605
    Sikerült negyedszeri nekifutásra. Csak túlaggódtam, simán túl van max terhelve, lényeg a lényeg 1 már bezsebelve :D köszi azért
  • davidka003
    #147604
    Lehet már elfogyott. Már péntek este is volt ez az akció. Most meg már szerda van.
    Meg ugye már egy ember 3-at is vehetett. Lehet tényleg ennyi volt.
  • xxdani
    #147603
    Jaja ez az. Paypal-re is bejelentkezek ugye utána meg folytatás, egy csak a dátum látszódik. Paypal-on se nyoma levonásnak, mail se jött, sms-se. Lehet elfogyott, de akkor meg miért enged vásárolni
  • davidka003
    #147602
    Itt nézed?
  • xxdani
    #147601
    Annak az egy hónapos olcsó GOLD akciónak vége? Beregisztráltam, de miután a folytatásra nyomok ahelyett, hogy kapnám az köszönöm a vásárlást képernyőt egy kép fogad, hogy a következő akció 2014.04.04.-én lesz
  • TomStorm
    #147600
    kis csemege:)
  • TDC Geronimo
    #147599
    Mai videó is ps4es volt, jól be is cumizták páran a master raceből. Placebo effect rulez :d
  • Totti5
    #147598
    Mai videó után előrendeltem a WacsDogz-ot.

    Két herével ülök az ubihypvonat mozdonyán. Csak nehogy sziklának fussak.
  • DarkSector
    #147597
    :D
  • Macccy
    #147596
    WHOOOoooooaaaAAAHH

    Nagykirályságosság, mert ez a kettő játék pont rajta volt a Wanted listámon! Yeah!

  • DarkSector
    #147595
    :D ok
  • Tinman #147594
    Előbb lesulfur tóni :-(
  • DarkSector
    #147593
    Nem, add el! nekem. :D
  • Tinman #147592
    Nekem van, még SH póló is van :-)

    Lehet, lassan felbontom a tiszteletedre...
  • Totti5
    #147591
    Microsoft: Twitch app boosted Xbox One usage Titanfall, unsurprisingly, the most broadcast Xbox One game.
  • Totti5
    #147590
    Peccselták már? vagy maradt örökre elbaszott kategória. 990ért max.
  • DarkSector
    #147589
    Basszameg Silent Hill HD meg sehol!
  • Muttley
    #147588
    ha szerencsénk van
    év végére kinyomják a Titanfall-t singlep kombájnnal együtt :)
  • Botond #147587
    Én eddig nem tudtam mi van a HD packban, de ha benne van a blood money 1700ért, akkor miért árulják azt külön ugyanennyiért? Ez tényleg hülyeség, vagy én értek félre vmit?
  • davidka003
    #147586
    Amazing Spiderman 4400-ért egy vicc.
    Ezresért még azt mondom meg is vettem volna.
  • davidka003
    #147585
    Hitman HD PACK 1600 Ft Live-on GOLD-osoknak

    Hitman2-Hitman3-Hitman: Blood money
  • TomStorm
    #147584
    Basszus visszagondolva így a tegnap esti Titanfall mókára az az érzésem támadt,hogy nekem ez a játék kell.Rendes adrenalin pumpa az a game lol:D
  • Totti5
    #147583
    Azt a cinematic úgy igazán nextgen feelinget a ryse adja az eddig megjelentek közül.
  • TomStorm
    #147582
    Ja hát semmivel sem rosszabb a Forza és az olyan játék ráadásul ami 'szavatosságban kiemelkedőbb.Viszont én kormány nélkül nem állnék neki.
    Játszok vele kontrollerel néha másnál de így nem teljes értékü tehát Ryse:)
  • arty
    #147581
    "mindent visz a máig kiadott összes next-gen cím közül"

    ez így azért elég erős kijelentés :)
    ízlés kérdése, szerintem a forza a tuti ;)
  • TomStorm
    #147580
    De a Ryse még mindig mindent visz a máig kiadott összes next-gen cím közül.
    Nagyon sajnálom,hogy X360-ra nem adták ki ezt a remek játékot:(
  • TomStorm
    #147579
    Na nem volt rosszabb mint amire számítottam.Ez már jó pont:)
    Jó 1 órán keresztül kipróbáltam pár játékmódot és úgy mindegyik tetszett.
    Ahoz képest,hogy nekem se nagy kedvenc a lövőlde viszont ez valahogy mégis bejött.
    A másik,hogy ezért tényleg érdemes pénzt kiadni mivel nem 1x végigjátszós játékról van ugye szó.
    Titan nagyon érezteti,hogy benne vagy de tényleg ha kiszálltam egyszerüen olyan gyengeség ragadott el,hogy egyfolytában a d.pad-ot nyomogattam,hogy hívjam vissza(persze kell idő neki):D
    Zene is végig megállás nélkül szól.A fegyverhangokat most így visszagondolva nem is emlékszem rá vagy nem figyeltem milyen.A hangulat tényleg jó benne és a meccsek is jók voltak.
    De sajnos nem tehetem most meg,hogy megveszem így marad a tudat,hogy egy jó kis game és majd egyszer..
  • DarkSector
    #147578
    Most márciusban mik is voltak ingyen?
  • DarkSector
    #147577
    Ja ezt mondom, végülis nekem se Hitman sem Dead nem fontos, csak nem tudom mik lesznek még, és lehet később az egyik kodot megbánnám hogy nem erre nyomtam el...nehéz döntés. :D
    3 kód 9 játék...nehéz. :D

    Ha lenne mondjuk Gears vagy valami, az jo lenne mert ami megvan dobozossan valszeg utána eladnám ha digitális formában így hozzájuthatnék. :)

    Vagy eladtam a MGR Revengeance-et, ha azt betennék, vagy egy Forza 4-et húúúú. :)
  • davidka003
    #147576
    Lehet be sem aktiválom. :D
    Majd csak 17.-én.

    Végülis nem volt a Hitman olyan jó játék.

    Esetleg ha jön valami csak GOLD-osoknak szóló akció akkor elhasználom a kódom. Holnaptól lesznek új akciós játékok is.
  • DarkSector
    #147575
    Jah, de várhatsz 15 előttig bőven 15.-én ha beaktiválod akkor még jár a Hitman és bőven a kövi honap, ne 2.-án mert a 30-31 napos honapokkal nehogy megszivassanak, várj 6-7.-éig az a tuti lealább. :D

    Grat, nekem is megvan, felirtam a kodokat, várom a havi játékokat. :D

    Ja és addig olcsóbban vehetsz játékokat is. :D
  • davidka003
    #147574
    Nekem is sikerült megvenni 3-at. :D

    Én beaktiválok szerintem egyet 2.án. Aztán majd meglátjuk.

    Az biztos, hogy ha esetleg lejár majd a kód 1-2 hónap múlva akkor megyek sírni a g2a-nak.
  • DarkSector
    #147573
    odabasz.

    Na akkor a 3.-at is megveszem, akkor 9 ingyen játékom lesz elvileg live-on. D:

    / jó most nézem én vak hogy 3-as limit oda is van alá írva csak nagyon halovány nekem itt a böngészőben. :D

    2000ft-ért 9 játék az elég odabaszós.