176613
banner
  • arty
    #147652
    nekem ami kéne, az pont nincs :( (alone in the dark ps3ra, az a superior verza, a béna pc/360as irányítást állítólag abban erősen megreformálták + top spin4 360ra)
  • davidka003
    #147651
    Az a baj, hogy alig van 1-2 fontos játék és már kb mind megvan vagy nagyon szarok.
    +3 font postával nekem most nem éri meg rendelni.
  • oO VinyuS Oo
    #147650
    Szevasztok! Mezei kis jack dugós fülhallgatót lehet csatlakoztatni valahogy a kontrollerhez vagy csak a microsoftos headsetekkel üzemel?
  • DarkSector
    #147649
    Game.co.uk-n olcsó játékok!

    1-4 font-ért, sok fasza játék 1 fontért már vehető!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I

    Gears 2 Steelbook, nem gyengén fogyott el. :D
  • Bodrey
    #147648
    Sziasztok!

    Csak egy gyors kerdesm lenne, ha itt kint Angliaban veszek a konzolomra progit, az nem akadaly. Csak az amerikai kodolas nem megy itt europaban, igaz?

    Elore is koszi
    Kellemes napot (itt eleg s..r ido van)
  • Harlekin
    #147647
    Anyósékat megkérdezem,esetleg tudnak e valakit és akkor hívlak.
  • Macccy
    #147646
    Szia Harli, tefigyeeeeeeejjcsaak ... most kedden (április 08.) dél angliában járunk cimborámmal teherautóval és feldobnám a kérdést: nem tudsz valakit odaát, aki akarna UK > HU irányban költözni, bútort, dobozt, nagyobb mennyiségű privát cuccot, ilyesmit küldeni, szállíttatni? Vagy akár útközben is ...?

    Southampton > M3 > M25-26 > M20 > Dover > Luxemburg > Mannheim > Nürnberg > Budapest

    Ez lesz a visszaútvonal, odafelé nem valószínű, hogy bármi beférne, mert egy költözéssel lesz tele az autó. 3.5 T zárható dobozos teherautó, rakodást is vállalunk ha kell. Raklap XBOX ONE-nal nem foglalkoznék inkább :D de szállítandó egyéb cucc jöhetne.
  • DarkSector
    #147645
    "Titanfall - 30 fps fölött Xbox 360-on"

    Gondolom stabil 31 FPS lesz.
  • Harlekin
    #147644
    Tőlem aztán fosládának is hívhatják őket...Na várjunk le is védetem gyorsan úgy is mindig így hívom őket.

    Macccy szeretnél tittanfall-t?
  • Botond #147643
    Persze, aztán egyszer majd arra ébredsz, hogy nem is xboxod van kétféle is, hanem yboxod. :D
  • arty
    #147642
    vszeg baleset érte az xbox technologies összes vezetőjét ...
  • Harlekin
    #147641
    semmi...eltelt 13 év...
  • Botond #147640
    Ebből mi lett végül? :D
  • Harlekin
    #147639
    ajajaja a tittanfall 4.1 giga tisztán 360-ra.Egyre izgatottabb vagyok,hogy milyen lesz 360 on.
    Viszont baszná meg,hogy várni kell keddig mert nem mennek a szerverek...
  • arty
    #147638
    Warface (f2p) x360 teszt

    Első nap. Patchel egy órát, nem sikerült megnézni, hagytam töltögessen.
    Második nap. Acc kreálás után can't connect.
    Harmadik nap. Acc kreálás után can't connect
    Töröltem a 'csába.

    Crytek
  • DarkSector
    #147637
    Háde basszameg. :D
  • Harlekin
    #147636
    Nem is lenne min.
    Ez kb olyan mintha a közutakon csak autó versenyzők közlekednének az úrvezetők helyet.Tök életszerű nem!?
  • DarkSector
    #147635
    Hát mai naptól kezdve meg sem lepődöm.
  • SlickAdam
    #147634
    azt ugye tudod, hogy meg mindig a "HC" gamerekböl van kevesebb?...
  • DarkSector
    #147633
    Olyan mint a Kinect, jópofa szórakoztató, de HC gamerként, mint a lepra annyira hiányzik hogy ez népszerű legyen.
  • Totti5
    #147632
    Miért lenne szar? a LEGO videójátékos formája, olyan lehetőségekkel amik túlmutatnak a fizikai LEGOn. Ezért sikeres és zseniális. Ettől még nem kell játszani sem, kedvelni sem.
  • DarkSector
    #147631
    Hát hogy ekkora szarokat el lehet adni 12 milliós példányban igen.
    Kurvára szomorú vagyok.

    Alan Wake-ből meg fogy 3 darab.
  • Totti5
    #147630
    Szomorkodni kellene?
  • DarkSector
    #147629
    "Minecraft - 12 milliónál jár a Xboxos kiadás"

    Erre nem lennék büszke.
  • Totti5
    #147628
    Két FFX közt bekapcsoltam az X1et, gondoltam tolok pár kör Forza 5öt, vagy Pelét vagy, vagy...

    Hát ez nem jött össze, mert mindegyik ápdétet akar

    Strider - 433mb
    Ryse - 2.6gb
    Forza 5 - 500mb
    Peeglee 2 - 1.3gb

    :)

    Szerencsére az összeset be lehet rakni letöltési sorba, így most szedi mindet a háttérben, én meg megyek vissza FFX :)
  • arty
    #147627
    2 percnél döntenem kellett - vagy bezárom a youtube tabját vagy a kámpánibullshit miatt felkötöm magam.
    hétköznap nyolctól négyig kapom ezeket a hangzatos email-ocsmányságokat, fujj de nem hiányzik, hogy az elsőszámú szórakozásom is erről szóljon....

    bezártam :D
  • Renjike
    #147626
    Kedvelem ezt az új csókát :D
  • Totti5
    #147625
  • Botond #147624
    Saints row 4 le van árazva, 6k, a 3 is le van, 3k, a 2 nincs, 6k. Értem. -.-
  • Harlekin
    #147623
    Ja amúgy meg biztos is,mert most neki esünk a just dance 2014 nek meg 8. án jön a kinect sport rivals így akár milyen jó a Titanfall kicsit pihenni fog vagy is inkább kevesebbet fogom nyomni.Vasárnapig meg lesz az 5 ös gen 50 es szint meg a goosser kivételével minden és nagyon úgy se tudok mit csinálni benne. Max segítek neked.
    Viszont végre nem lesz kötelező fegyver baszás és agyon baszok majd mindenkit...Elraktároztam jó pár tuti cardot map hack(5),ghost squad(4) stb.
    Ja ma volt 1 satchel eject pilot kill.Rámugrott és elkezdet szétszedni most már nem állok meg hanem rányomok menet közben a katapultálásra,mert így nem ugranak le és nem is számítanak rá.Ahogy eject van cloak mod fordulás jobbra és dob a satchel azt bummm
  • Harlekin
    #147622
  • Tyrant01
    #147621
    Remélem a gooser-t nem csökkentik még egy ideig, akkor utolérlek
  • Harlekin
    #147620
    akkor szopóka van...
    de ezt eddig is lehetett tudni...
    x1 és pc előtt is...
    Még szerencse hogy nekem csak sima okosított boxom van.Így már 8. án is nyomhatom rajta.
    Igaz X1 en Gen 5 be 40 es szinten vagyok és 72 órát játszottam,de nem lehet megunni!!!
  • arsmarci89
    #147619
    az van:)
  • Harlekin
    #147618
    Miből gondolod,hogy nincs????Azért,mert nem mennek a szerverek ami alapból is kell a single részhez is???
    RGH szopóka max!!!
  • arsmarci89
    #147617
    [URL=http://www.gamestar.hu/titanfall-xbox-360-elobb-kezdtek-el-arulni-de-foloslegesen.html][Titanfall] Reménykedtem benne hogy a One meg a PC-s verzióhoz hasonlóan ebben is lesz "single", de sajnos szivattyu :([/URL]
  • oO VinyuS Oo
    #147616
    trueachivement.com
  • DarkSector
    #147615
    Van olyan oldal, link vagy bármi, ahol láthatom hogy egy játékban az elért gamerpontom többiekhez képest mennyi, vagy hányaddik vagyok a listán, illetve valami összehasonlitó dolog?

    Úgy mint mikor egy felvett haveroddal látod hogy adott játékban mikor mennyi gamerpontot ért el.
  • davidka003
    #147614
    Fogadni mernék, hogy úgyis 1000/1000 G-s játékosok fognak nyerni.
    Szal nagyon pro-nak kell lenni.

    Bár ez a 100 darab éves GOLD az korrekt egyébként.
    Magyar MS-től kb 5-10 darabot vártam volna.
  • bluesfool
    #147613
    Aki megveszi mostanában a Titanfall-t xbox 360-ra az még akár 1 éves gold tagságot is kaphat.
    http://msretail.hu/titanfall