176613
banner
  • Totti5
    #147692
    Most mér, 5 évesen az MSt írta le, 1 évesen valamelyik mobilgyártót. Ezek szerint anyja hasában volt amikor a Sony PSN-t feltörték. Egyértelmű ki volt.
  • Renjike
    #147691
    Az úr áldjon észrevételedért ! :D
  • Bercy #147690
    UK account-tal is ingyenes :)
  • Botond #147689
    Apja szakmája is ez, szerintem ő jött rá, de annak nincs PR értéke, szóval inkább azt mondta, hogy az 5 éves fia volt, hogy bekerüljön a sajtóba. És sikerült neki a terve.
  • Seth
    #147688
    Összevissza nyomkodom a gombokat, véletlen eltalálom a megfelelő gombokat = pro hekker az 5 éves gyerek. Váó!
  • davidka003
    #147687
    Szerintem valamelyik rendszergazda félrenyomott valamit. :D
    Ha direkt lett volna akkor már tele lenne vele az MS oldala is.
  • Totti5
    #147686
    Jobban elhinném a történetet ha az apja nem hardkór szakmabeli lenne.
  • Botond #147685
    Akkor este le kell töltenem a sajátom, mert általában ilyen húzások után pár nappal eltűnik a storeból. Mondjuk vicces, hogy 15ig az a gold ingyenjáték is, nem? :D
  • davidka003
    #147684
    Hitman Absolution ingyenes és nem kell hozzá GOLD.

    USA acc-ommal megvettem de magyarral is ingyenesnek írja.
  • wollnerd #147683
    Ötéves gyerek törte át az Xbox védelmi rendszerét Nem semmi! :)
    Sztem ezért (is) jött nekem egy system update vasárnap. (Van jön egy újabb a közeljövőben.)
  • DarkSector
    #147682
    Jah Devil May Cry HD olcsó, Hitman HD olcsó..

    Silent Hill basszameg meg 6000
  • arty
    #147681
    Dragon's Dogma Dark Arisen 2217ft (gold kell) agyalós lehet esetleg :) (nem nekem)
  • arty
    #147680
    magyar elárazás

    usákoknál mindhárom 6.59$ ugye...
  • DarkSector
    #147679
    Gears of War 1 = 2000ft
    Gears of War 2 =1000ft
    Gears of War 3 = 2000ft

  • DarkSector
    #147678
    Baszki és nem is kevés!
    csak szar az oldal.
  • davidka003
    #147677
    Játék akciók Live-on: LINK
  • Totti5
    #147676
    Ez horror. Fix 30ra be kellett volna lőni ( persze csak kellett volna ezek a programozók képtelenek rá )
  • orichalcos
    #147675
    Titanfall Frame rate test

    Van ám itt drop ecsém. :D
  • piamania
    #147674
    Hát az agyam eldobom.Végre megérkezett az utalás a PayPal-omra,most venném meg a 2 játékot game.co.uk-ról.Bent van a két játék a kosárban, rámegyek, hogy Checkout, lemegyek alulra, hogy hozzáadjam a kártyát, következő oldalon kiválasztom a PayPal-t, majd Mentem az adatokat és nem enged tovább, mert hogy adjam meg a kártya típust....Valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a baj?
  • Totti5
    #147673
    K1 vagy Box jobban érdekelne ( instantinálisan buyolnám elő ), de mivel nem lesz más és ha jó pontokat kap akkor jöhet ez is, csak mivel birkózás is benne van amit játékban nem lehet noörmálisan leszimnulálni számomra rontja az élményt. Mivel gondolom és látom hogy nextgenre húzott Fight Night engine van alatta így a fizikával nem lesz gond, az a legélethűbb ami eddig valaha is megjelent verekedősbe, még részletesebb ütközésmodellel ( nem mintha eddig nem lett volna kb hibátlan ), de talán a dinamikán és a természetességen csiszolnak, és a karakterek kinézete is részletesebb lesz.

    Ha érdekel a téma, akkor ajánlom neked a FN Championt. Van benne story mód, amit érdemes letolni és utána is akad benne még nagyon sok minden. Pár ezerért be lehet szerezni már.

  • Tinman #147672
    Bruce Lee trailer... vót' vagy 2 mp-et :-(

    Amúgy ez a game pl. érdekelne...
  • arty
    #147671
    besírok az unlockolt frém-divattól :((((((
  • Totti5
    #147670
    Ezek az animációk
  • Harlekin
    #147669
    Az nem fog menni mert nincs mivel
  • Harlekin
    #147668
    alakul alakul...

    És mi van holnap????Igen igen Kinect sport...Hétvégén már megvettem a Just dance 2014 et.Raktam fel videókat facera a haverok szakadtak a röhögéstől
  • Totti5
    #147667
    Hállelúja!



    A feltöltésre a XO-s YouTube appon keresztül lesz lehetőség, itt egyetlen gombnyomással felküldheted a kiválasztott videót a saját YouTube csatornádra. Plusz: ezentúl Snap módban is nézhet YouTube videókat, kitűzheted őket a dashboardra, és media achievementeket is szerezhetsz velük.

    Eddig ugye

    1, X1en felvesz
    2, X1en renderel és feltölt skydrive
    3, PCre letölt
    4, PCről feltölt youtube

  • Totti5
    #147666
    Ettől függetlenül elég fapados és a képtörős 20-40 közti fps hulladék. Tegnap GTA5öztem és abba is van olyan szép napsütés ( lenszflér vagymi ) effekt mint a nextgen Titánba, ebbe meg semmi sincs ahogy nézem. Na márha ha a GTA tudja 100 kilóméteres terepen, akkor ezen az 5ön is kellene.... Amit látok rajta hogy össze lett csapva valami, nem véletlen nem mutogatták eddig és nem véletlen csúszott ennyit. Olcsó és gyenge port.
  • Totti5
    #147665
    Unlockolt 30 elvileg.
  • arty
    #147664
    és ez 30fps-el megy?!?!
  • orichalcos
    #147663
    Egy videót tolhatnál róla. :D
  • Harlekin
    #147662
    Még nem,de ahogy nézem lehet hogy annyira nem is akarom.
    De azért lehet este beteszem meglesem...
  • Rage47
    #147661
    ez nagyon gáz
  • vg
    #147660
    Miért? Olyan mint a bf4 vs nextgen. Játszható, egész jónak tűnik, csak meg ne lásd az újgen gépen.
  • davidka003
    #147659
    Nagyon kopár, élettelen az egész.
  • orichalcos
    #147658
    Titanfall Xbox 360 gameplay

    Háttőőő.

    Ezek szerint vannak már szerverek. Harlekin kipróbáltad már?
  • piamania
    #147657
    Köszi!
  • Macccy
    #147656
    ThX :)
  • davidka003
    #147655
    Ha jól rémlik akkor kiválasztod a checkout-nál, hogy új kártya hozzáadása és akkor ott lesz, hogy paypal.
  • piamania
    #147654
    HEllo!

    Most rendelnék először games-ről, kiválasztottam a játékot, rámentem a checkout-ra, de nem tudom sehol kiválasztani, hogy PayPal-lal fizessek.Valahogy hozzá kell adni a PayPal fiókomat?Segítenétek?köszi
  • DarkSector
    #147653
    Azé bazze rendelsz és eladsz? :D