176613
banner
  • arty
    #147732
    Ha csak 2-3 hétre kell, akkor vedd a legolcsóbbat, ne nézz semerre ;)
  • arty
    #147731
    Evo dlcit kimaxoltad? (vagy legalább végigtoltad?)

    Nekem ezért korai még a fúzió, de bízni bíznék bennük én is, vakon!
  • Harlekin
    #147730
    Még mindig nem egyről beszélünk...
    Igen így van és ezért ÁTBASZÁS a 360 as kiadás vagyis PÉNZLEHÚZÁS.Mert X1 hez képest a 360 as élvezhetetlen fos lett.És NEM a grafika miatt!!!
    Ezt egyszerűen ki se kellet volna adni 360 ra már!!!Így meg végképp nem.
    Konkrétan most X1 sikerhullámon árulnak 1 kalap szart...
    Respawn odadobta nesztek alapon Bluepointnak,hogy ha letudtok 360 as részről pénzt húzni akkor osztozunk ha nem akkor úgy is jó.Na ez látszik is a gamán és az undorító ebben pontosan az,hogy ennyire eltolták a megjelenést,hogy 360 as részt mézesmadzagozzák.Mert a csapból is ez folyt,hogy mekkora gama lett.A 360 as jónép nagy része ezért meg vakon ugrott bele...
  • arty
    #147729
    sony gépére mit fejlesztettek ezek a balfaxok?

    amugy jah, így már érthető a no install :DDD
  • The Protector
    #147728
    Hy.Tervezek mostanában venni xbox360-at de nem tudom mire figyeljek illetve mi a jó ár.Valaki fel tud engem világosítani ezzel kapcsolatban?

    Nem szeretnék sokat nyomatni vele,csak a GOW részek meg a Halo-k miatt kell,semmi live meg ilyenek nem kellenek nekem így megfelel a warezbox is.

    THX
  • Totti5
    #147727
    Trials Fusion Xbox One

    10k lezes formában, benne a season pass ( 6 jövőbeli ( 1 éven át ) DLC jogosultsággal )

    Release Date: 16 April 2014

    Meglepő lenne, ha tartalomba nem hozná a bokafosós szintet, mint az Evolution, így ennyit season passal megér. Bilív. Pre order.
  • Totti5
    #147726
    Ha a két géppark közti különbséget nézem, akkor bármikor adják ki 360ra annak kell a sikeresebbnek lennie, még akkor is ha átcsábult egy része X1re ( ami nem elvetendő, hisz minőségi verziót játsza amit kb ahogy megálmodtak a fejlesztők, még ha nem is sikerült teljesne olyanra ). Mindenki generációt akart váltani, itt ment a szenvedés ezerrel, hát tessék. Vagy most rugdosni kell őket a váltáshoz?!
  • Harlekin
    #147725
    Nem is ezt írtam!
    X1 sikerén a játék sikerét értettem mivel ott vitték mint a cukrot és érthető is.
    Így nyugodtan kiadhatták 360 on így mert az ott elért siker miatt nagy lesz az eladás itt is legalább is első időkben...
  • Totti5
    #147724
    Nem, az X1et akarják ezzel eladni a Sony PS4el szemben, amiben semmi kivetnivaló nincs, hisz ez a verseny erről szól, de ha ez nem kell ott a PCs verzió, vagy ha az sem kell akkor ott a 360, ami csak egy olcsóport, amihez nincs köze a reszpawnak.
  • Totti5
    #147723
    Nem ők, hisz a 360as verzióhoz nincs sok közük.

    On January 27, 2014, it was confirmed by Vince Zampella (co-founder of Respawn Entertainment) that Bluepoint Games are developing the Xbox 360 version of Respawn's Titanfall title due for release on April 8, 2014.[6]

    Sony csapat, első xbox játéka. Olyan is lett. Az install hiánya gondolom onnan jön, a megszokás....
  • Harlekin
    #147722
    Tényleg nem véletlen voltak ezek a csúsztatások és nulla információk megjelenés előtt...
  • Harlekin
    #147721
    Na de tényleg!
    Süt róla az,hogy az X1 sikerén akarták ezt eladni le se szarták,hogy mit adnak ki...
  • arty
    #147720
    Respawn szégyellheti magát.
  • Harlekin
    #147719
    Na pont tegnap vettem rá magam,hogy jól megnézzem.Tényleg nem akarom eltúlozni a dolgokat,de nagyon nagy a baj vele.Kezdem ott hogy a grafika felett elsiklok,mert hát csak csak 1 "régi" gépről van szó.Bár lehetett volna ebből kicsit szebbet is kihozni.Viszont ahogy törik a kép arra nincs magyarázat azt elbaszták.Ami viszont totál kész a PING!!!!Bazzze 15 centire van a 2 box egymástól a machmakingnél mind a 2 box 32 ms-t ír.Viszont x1 en ha balépek se akadás se semmi és a legjobbon áll a ping.Itt meg bazz lelövök futás közben valakit és túlszaladok rajta mikor összeesik és ez fordítva is igaz.Játszhatatlan!!!!!Kábellal csatlakozik mind a 2 box a routerhez újra indítottam a routert is a végén de semmi javulás nem volt.6 meccset nyomtam le és kikapcsoltam.Lehet adok neki majd még esélyt,de számomra x1 után csalódás összességében...

    Viszont a hangulati játékélmény jó lenne de...
    Na szóval viccc bazzzz,hogy a 6 meccsből 4 be mindenkinek kész volt a titanja és LE SE KÉRTE!!!!!Ott szaladgáltak és CODOS DEATHMATCHET játszottak.Én csak örültem,mert beszálltam a gépbe és szimplán eltapostam őket na de bazz ez nem az a játék így.Ott álltam az enemi mögött azt a barom tekergette a granteknek a nyakát le se szart,hogy ott áll mögötte 1 ogre....
    Sajnos az 1 dolog,hogy a készítők elbaszták,de játékos oldalról sincs meg az ami ehhez kellene.Ma megnézek még pár lasttitan meccset hátha ott csoda történik...
  • grebber
    #147718
    A Spearfigshing game miért nem jelent meg van valami nyomos indok?
  • DarkSector
    #147717
    De basszameg az arra van hogy normális töltés legyen a textúrákak nem? akkor mit akarnak optimalizálni rajta? mármint a grafikán? nemcsoda ha ocsmány lesz.
  • davidka003
    #147716
    Az egy dolog, hogy te nem hallottál erről. Már 1 hete ez a téma Prohardveren.
    Nem lehet telepíteni a lemezes verziót. Nyilván ez miatt nem lehet megvenni digitálisan se. Nevetséges.
  • DarkSector
    #147715
    Szerintem valami zavar van az erőben.

    Én olyat olvastam hogy DIGITÁLISAN nem lehet majd megvenni és letölteni, olyat nem hallottam hogy telepíteni ne lehetne.
  • davidka003
    #147714
    Szerintem is kapják be. Idióták és nincs benne ráció. Mi a faszért nem engedi felmásolni? Úgy szar ahogy van.
    Ráadásul multi játék, biztos nem fogom 100 órát járatni az olvasót csak azért, mert faszok a fejlesztők.
  • vg
    #147713
    Titanfall X360 = nem lehet installálni HDD-re. Instant kuka.
  • Tyrant01
    #147712
    Na akkor írok a fórumra, hogy ne 5-re vigyék le, hanem szedjék ki belőle
  • Harlekin
    #147711
    X1 titanfal update!
    Kapott a játék privát meccs lehetőséget
    Lejjebb vitték 5 re 50 ről a gooser chalnget a szintlépéshez.
    Na ez a jó hozzá állás készítő oldalon.
    A game fórumon kéri a jónép a dolgokat 1 hétre rá beleteszik a játékba.
    Fasza!!!
  • DarkSector
    #147710
    zavvi 10% valakinek?
  • Totti5
    #147709
    Halo 4 komjuniti képek



  • Botond #147708
    És ha lépnétek egy merészet és tényleg felhívnátok a supportot (annak ellenére, hogy több helyen is ezt javasolta a rendszer), hogy mi van ilyenkor? :)
  • Myselor
    #147707
    ott is az volt.közben kiderült hogy beaktiválta neki csak nem nézte meg...mivel hibát írt gondolta nem sikerült.na mindegy minden oké azért kösz:)
  • vg
    #147706
    És ha bedobnád xbox.com oldalon? Egyből nem lenne hiba, és csak simán be kell lépni a géppel.
  • bacaelit
    #147705
    Próbálkozzatok később. Nekem volt hogy csak egy hónap után tudtam aktiválni!
  • Myselor
    #147704
    sziasztok valaki a napokban aktivált be live gold kódot?mert öcsémék 2 napja nemtudják .pedig jó a kód 3hónapis kiírja hogy redeem és utána van probléma.de nincs felhasználva.egy hibakódot ír és hogy próbáld meg később,microsoft service stb.
  • davidka003
    #147703
    Ja nem, látom vannak régebbi kommentek is.
    Mondjuk jobban örültem volna olyan játéknak ami nem a mostani GOLD-os játék.
    Halo Reach, Gears 3 ilyesmi. :D
  • davidka003
    #147702
    Bírom az idióta Gamestart. Akkor rakta ki a hírt amikor már nem is működött a dolog.
    Hitman: Absolution - mindenkinek ingyenes! (frissítve)
    2014. április 9. 20:18
  • DarkSector
    #147701
    Nem tud valaki eladó olcsóbb használt Silent Hill HD Collection-t?
  • davidka003
    #147700
    Már rég leszedte mindenki aki látta. (azok akik éppen dolgoztak vagy ilyesmi azok beszopták sajnos) Ez ilyen. Nekem is volt már, hogy lemaradtam csomó dologról.

    Én megvettem USA és magyar acc-al is.
  • DarkSector
    #147699
    Ja nézem éppen 4990ft.
  • Tinman #147698
    Nem is tudod leszedni Gold nélkül...
  • DarkSector
    #147697
    Vicces hogy ingyé van mert Gold-hoz kellene csak ingyen lenni.
  • wollnerd #147696
    Sajtó ide, vagy oda. Ha mondjunk én (vagy bárki a fórumból) fedeztem volna fel ezt a súlyos biz. rést, akkor is azonnal közöltem volna ez a hibát és igazán megköszönték volna mert ők sosem jöttek volna rá... Sztem ez a lényeg.
  • DarkSector
    #147695
    Yeee. :D
  • Tinman #147694
    Letudtátok szedni?

    GB acc = 14.99 GBP
    Hun acc = free, de errort dob.
  • Totti5
    #147693
    Új pálya a Forza szériában és nem is akármelyik!

    Ez valami csodálatosan gyönyörűen néz ki! Azok a részletek mindenhol!



    Csinálják csak, jöjjön a következő 2 hónap múlva. Forza 6ra összell a tartalom rendesen ( már ha nem vesznek ki belőle..... )