176613
banner
  • TDC Geronimo
    #148054
    Azt mondták új. Te nem tudom honnan értesülsz a dolgokról, de mindig az ellenkezőjét állítod a valós dolgoknak :P
  • DarkSector
    #148053
    Ki mondta hogy Ghost új, pont azt mondták hogy az nmég nem új. :)
  • TDC Geronimo
    #148052
    Egy karakter viszont jól hangzik. Végre nem lesz ugrálás össze vissza. Talán lesz valamiféle karakterfejlődés is a sorozatban...
  • Totti5
    #148051
    Teljesen lényegtelen infó...
  • TDC Geronimo
    #148050
    Úgy új motor, mint a Ghostnál? :D
  • Totti5
    #148049
    COD infók

    - A sztori 2054-ben játszódik, a világ egy (a fejlesztők által) "globális 9/11"-nek nevezett, több nagyvárost érintő terrortámadás-sorozatból tápászkodik fel. A támadások mögött álló terrorszervezet neve KVA.

    - Teljesen új motor.

    - A Call of Duty-s hagyományokkal ellentétben ezúttal egy darab irányítható hősünk lesz, Mitchell közlegény. Ő a játék elején egyszerű tengerészgyalogos, később a Jonathan Irons (ő Kevin Spacey karaktere a játékban) által irányított Atlas-hoz csatlakozik - ami pedig egy magánhadsereg.

    - Mitchell hangja a mostanában sokat foglalkoztatott Troy Baker lesz (Booker - Bioshock Infinite; Delsin - InFamous Second Son). A karakter a küldetések során nem beszél, az átvezetők alatt viszont igen.

    - A single kampány missziói során tapasztalati pontokat gyűjtünk, ebből a magánhadseregnél rendelkezésünkre bocsátott exoskeleton-t fejleszthetjük. Az exocsontváz segítségével tudunk majd jó nagyokat ugrani, de lesz boost-dogde, falra mászás, lebegés és láthatatlanság is a lehetőségek közt.

    - Többfunkciós gránátok: lesz egy "ellenfél felfedező" típus is, ezt elhajítva az ellenfelek pozíciójáról kapunk információt a HUD-on.

    - Zeneszerző: Harry Gregson-Williams, a Metal Gear széria visszatérő komponistája.

    - A multiról még nem beszélnek, az egymásra lövöldözésen kívül ismét lesz (egyelőre nem részletezett) koop komponens is.

    - Az Xbox platformok továbbra is egy hónapos előnyt élveznek a DLC-k megjelenésénél.
  • Totti5
    #148048
    Igen, és?:) most megnéztem és Cseh gyárban készült ( Toyota ), amúgy szülőknek japánba összerakott japán autójuk van ( Suzuki ), onnan jött ide hajóval ( mellesleg abba pl rönó motor van ). Előtte a mi autónk volt ami itt készült Esztergomban, 3 másik fajta Suzuki, amikben szintén soha semmi nem romlott el, sem elektronikalilag, sem motorikusan.

    Ilyen ez az ipar:) ma már nagyon sok olyan autó van ami valami kóopperációval jött létre, több gyártó álltal. Attól hogy hazai Suzukit veszel az még japán. Az egész autó ugyan azzal a mentalitással és hasonló pontos gyártási folyamattal van összerakva mint ha a szigeten tennék. Tudom mert törtémetesen A gyárban dolgozok:)
  • DarkSector
    #148047
    Amit olaszországban francia segédmunkások raktak össze? :D
  • Botond #148046
    Két hónap múlva lesz 4 éves a fiam, szóval neki még lenne pár év. :) Vele majd nyomunk amikor már elég idős lesz akkor majd vmi mást.
  • Tinman #148045
    1 patront megér, ha nagyon nincs más, de szvsz pont, hogy gyerekkel érdemes játszani, ő legalább élvezi.
  • Botond #148044
    Tegnap este hazaértünk, ágyba raktuk a gyerekeket és belenéztem még a trónok harca előtt gyorsan. Hát az első 3 mozdulat 2 acsit ért, 10-10 pont értékben, ezzel már 9905 pont. :D De amúgy elsőre tetszik a képi világa, és szerintem a prince of persia (az eredeti) óta nem játszottam ilyen platformon ugrálós kardozós cuccal, szóval kap egy esélyt. A Keflingset is végigtoltam az ingyen játékok közül, pedig az sem egy SR3, szóval jó néha vmi egyszerűbb cucc is. :)
  • Totti5
    #148043
    Japán :)
  • Muttley
    #148042
    fogadjunk, h
    francia v. olasz autód van... :D
  • orichalcos
    #148041
    Ezt már azért jó pár hónapja lehet tudni.
  • TomStorm
    #148040
    Watch Dogs Xbox 360 Installation:

    "the exact installation requirements for the Xbox 360 version, which will come in two disks. As we already knew you’ll need to install the first disk, and the installation size will be 7.5 gigabytes. If you don’t have a hard disk or don’t have enough space, you’ll need a 8 GB (or more) USB key with a data transfer speed superior to 15 mb/s."
  • The Protector
    #148039
    Nekem a COD1 volt a favorit minden téren.Multi az kegyetlenül jó volt.Aztán jött a COD2 és nem ment a gépemen mert gyenge volt.Aztán jött a COD MW4 és az butangjó lett,rengeteget multiztam vele.Azóta csak a WaW meg a BO1-2 tetszett.A treyarch Codjai jobban bejönnek.A GHost-al még nem játszottam csak most ingyenmultiban.
  • Seth
    #148038
    Nekem csak a remek történettel volt gondom, nem haladt sehová. Amúgy elvoltam, élveztem a hajókázást, kincskeresést. Még a valódi világos gépfeltörést is szerettem, mert kicsit több infót tudott meg az ember a Desmond utáni helyzetről. De mondom, a fősztori a játékban egy nagy nulla
  • Totti5
    #148037
    COD 2 óta egy másodpercet sem multiztam velük, nem is akarok, nem is tervezem, így az egész nem érdekel. ( részinfókat tudok a fikaáradatból, hogy egyszerűen szar :) , de ettül függ. töretlen a sikere )

    Az újdonságok egy része látható pl, új képességek a mechanikus csontvázzal és egyéb kütyükkel.
  • vg
    #148036
    Már kb 2 hete játszom minden nap pár órát Assasin Creed 4(igaz nem xbox, de mindegy, mert ott is ugyanolyan), és basszus egyszerűen fantasztikus az egész. Remek a történet, jók a karakterek(a Kidd emberről rögtön sejtettem, hogy valami nem oké vele, lol). Nem gondoltam volna, hogy a ME után ez lesz a legjobb élményt adó játék számomra.
  • DarkSector
    #148035
    Ezt nem tudtam, a 2 napos oké, az 1 vagy a felett oké.

    De 1 hetest még nem is láttam eddig.
    Akkor ez van. Pedig vicces lett volna ellőni 14.-én. :)
  • Seth
    #148034
    Szerintem lövöldözés, szinemátik ikszpíriensz tuti lesz benne, de ez csak tipp
  • The Protector
    #148033
    Ha már így vágod a cod-ot.Lesz vmi új feature a játékban/multiban?
  • davidka003
    #148032
    Nem. De ez már milliószor el lett mondva. Csak az 1 hónapos vagy nagyobb jó az ingyen játékhoz.
  • DarkSector
    #148031
    ingyenjátékhoz jó? :DDDDD
  • orichalcos
    #148030
    Egy hetes GOLD tagság igényelhető. Próbáltam, US accountal működik.Valszeg a többivel is.
  • orichalcos
    #148029
    [L:http://www.hotukdeals.com/freebies/free-1-week-xbox-live-gold-skittles-1891778]Egy hetes GOLD tagság igényelhető. Próbáltam, US accounttal működik.[/L]
  • Totti5
    #148028
    Kellett! Azt hiszem direkt ki volt kötve h véletlen se az eredeti dobozába, hanem valami átlag kartonba. Ha jól rémlik én valami háztartási gépes dobozba pakoltam bele, aztán szanaszét ragasztottam ( jó kis ipari barna ragasztószalag :D ), olyan szinten, hogy biztos anyáztak a kibontásnál + az 5 kiló bélés :))
  • arty
    #148027
    bezzeg 360-hoz nem kellett doboz

    (vagy igen?)
  • Totti5
    #148026
    Xbox One gari tapsztalat ( g365 )

    'A külföldön vett x1-m megadta magát, egy dobozt kellett vennem a postán, leadni a javítási igényt, 2 nap múlva jött érte a ups, újabb egy hét múlva pedig szintén a ups hozta a vadiúj cseregépet.
    A teljes javítattás (csere) költsége így a párszáz forintért vett doboz ára volt '

    Vagyis minden ugyan az mint a 360nál ( nekem is ezt kellett volna tennem... )
  • Totti5
    #148025
    Gamersyde Preview: The Crew

    Vannak videók. Autószerelés ( ez tetszik! )

    Verseny, krúzolás, belső külső.

    Ami rendben van az a hangok, graf nyilván okés.

    Ami nincs az a láthatóan fapados fizika, árkéd vezetési modell, ingerszegény belsőnézet.

    TDU2 feelingem volt ahogy néztem, az meg nagyon nem jó:(
  • Totti5
    #148024

    Skillgémeket keveslem, minden eventbe 1 volt, de azokkal nem erőltették meg magukat.

    A pályák, mind a 60 igen változatos és nagyon jól össze lettek rakva. Tetszettek a pofázások is, a zenék, a látvány, a nehézség is jól jött meg. Minden a szokásos:)
  • arty
    #148023
    jahogy a hard nem arany.... azmááááás :) az tolta ki az evo játékidejét is a triplájára :D
  • Totti5
    #148022
    Hard pályákon csak átmentem. Azokat lehetne ezüstre, urambocsá aranyra is még bőven és fogom is. ( easy-med összes arany )

    Extrém mappokra meg rá sem léptem, azt extrának adja, de hát azokhoz kevés vagyok amúgy is, de megnézegetem őket.

    Challengék betegek. Minden pályán 3 extra feladat. Azzal még bőven el lehet szöszölni.

    Aztán ott van a júzerpályák. Van már egy rakattal + én is nekiállok valaminek ( EVOban is csinálgattam, már van némi tapasztalat :D )

    FMX-et is még ki kell tanulni, hogy pró trükköket tudjak csinálni.

    S jöhetnek a DLCk!
  • arty
    #148021
    reméljük a dlckkel azért rendesen kitolódik majd ez a 6 óra... kicsit keveslem.
  • Totti5
    #148020
    Trials Fusion kipörgetve

    Easy-hard pályák + az utolsó ( lement a credits ) : ez volt közel 6 óra

    Extrémek vannak még amiket megnézek, de reményeket nem fűzök hozzájuk

    Jöhetnek előről a challengék és a kis senci mókusok felkutatása

  • DarkSector
    #148019
    Halli a trailert lehet már letölteni bitang minőségben? :D
  • Harlekin
    #148018
    ezt is szénné fogom játszani az biztos...
  • Totti5
    #148017
    Jólvan ez is 60 fps lesz!




    Amúgy meg bitang látványra lehet készülni!
  • davidka003
    #148016
    Agyfaszt kapok az ilyen több megás GIF-ektől. Felesleges pazarlás. Mobilnettel örülök az ilyesminek.
  • Totti5
    #148015
    GIFeket sosem értettem. Ott a videó, aki akarja letölti a legjobb minőségbe és megnzi. 15 frémes, szemcsés, bélyeg GIFeknek az ég világon semmi értelme.

    Mivel Xboxon debütált a játék, minden bizonnyal MS konfon lesz a gameplay bemutató is ( a híresztelésekkel ellentétben ).