176613
banner
  • davidka003
    #148094
    Év végére talán. De inkább jövő év eleje.
    De szerintem akkor is majd nyomatják a havi 1 játékot és abból is csak az egyszerűbb XBLA-k lesznek.
  • Botond #148093
    Majd ha jön a havi 2 ingyen játék, az lesz a tuti. :)
  • arty
    #148092
    jó, hát az első 1-2 évet ki kell várni... reméljük ott nem csak gen végére erősít be az MS
  • arty
    #148091
    1.) a multkori hl1 speedrun után rossz nézni, milyen lassan mozog :D
    2.) legendary-n??!??!!?!?!?! :OOO durva!
    3.) ellesek pár megoldást, ugyis épp az anniversaryt nyomom (amikor épp nem grid2/ac3/geminirue-t)
  • Totti5
    #148090
    5 év múlva ott is jó akciók lesznek
  • Botond #148089
    X1 gold elég gyengus még. :(
  • davidka003
    #148088
    GOLD akciók

    GOLD-dal: pl 1250 Ft a War for Cybertron
    500 Ft a Sacred Citadel
    622 Ft a Scourge: Outbreak
    500 Ft a Pool Nation - nagyon jó billiárdos játék
  • Botond #148087
    Na a két lego sw még időben behúzva.
  • Totti5
    #148086
    Új Halo Legendary speedrun rekord

  • Moby
    #148085
    Én meg az első 3-4 ps4 játékot így toltam le, kvázi pénz belefeccölése nélkül :)
  • arty
    #148084
    Mondjuk ilyen gyorsjátszáshoz - nekem - mázli kell. A ghosts-ot tudtam ugy megoldani, hogy megjött, letoltam, eladtam - soha mást semmit, minden elhuzodott és így nagy(obb) anyagi buktát jelentett, mint terveztem :D
  • Moby
    #148083
    Nyugtával. Egyébként tökmindegy. Ha 12 óra lesz, akkor is másnap tele lesz vele a játékaim meg a hwapro.
  • Totti5
    #148082
    Bőven 10 óra felett mondják a fejlesztők.
  • Totti5
    #148081
    Minimális. Még nincs itthon gép, nincs piaca. Majd ha megjelenik és a nép vesz onnantól beindul. Amúgy be lehet minden szerezni ami megjelent rá 7-10k közt.
  • Moby
    #148080
    Wolfiból már másnap lesz 2-3k-val olcsóbban. A 8 órás játékidő utópia, multi nincs, kevesen fogják megtartani. Szóval 22-én megveszem 14-ért, 23-án eladom 14-ért. Ez a terv :D

    /aztán jöhet a wd
  • vg
    #148079
    PS4 játékokat a megjelenéstől úgy két hétre már lehet kapni közel féláron a prohardver apróban... én is úgy vettem jó párat.
  • DarkSector
    #148078
    Úgylegyen. :)
  • arty
    #148077
    drágák a játékok :(

    (amugy van már piacuk? megy az adok-veszek?)
  • Seth
    #148076
    Nálam ilyen a következőképp fordult elő.
    Ugye van egy autosave és egy manuális save. Namost a haverod játszott, készített egy manuális mentést valahol, persze közben ment autosave is bizonyos helyeken. Aztán a haverodnál mondjuk áramszünet volt, vagy kihúzta a tápot, vagy mittudomén, de a lényeg hogy ilyenkor a Box időbeállítása resetel, beáll 2005 valamennyire. Ilyenkor a FC3 automentés esetén ezt a dátumot írja mellé.
    Szemléltetésképp:
    manual save történt 2014.05.03
    autosave történt 2005.01.01

    Namost ha continue-ra nyom, akkor több mint valószínű a frissebb dátumot tölti be, mert a progi szerint az a jó, ezért betöltötte a manuális mentését.
    Remélem érthető a menete :D

    Far Cry 3 -nál nem tapasztaltam mondjuk ilyet, nem szoktam áramtalanítani a gépet , de régebben igen, és a Wolfenstein-nél tisztán emlékszem ugyanerre a hibára

    Szóval nézze meg a load game-nél a dátumokat, bár ha már elindította a valószínű felül is írta a jó mentést :(

    Ez csak egy ötlet, nem feltétlen erről van szó, ha a gép meg netre is van kötve ,akkor meg kizárt,mert áramtanítás esetén netröl szinkronizálja az időt
  • vg
    #148075
    Annyira azért nem lesz gáz, nem lesz olyan gusztustalan mint a Warface... várjuk meg az első összehasonlító videót róla.
  • gibson9
    #148074
    Sziasztok! Haver vett egy 4 gigás slim boxot (playiten vette) és elkezdett a far cry 3-mal játszani. Rá is függött azóta, de ma előjött nála egy olyan, hogy több napra visszamenőleg dobta a játék. Mint ha nem mentett volna. Érdekes, hogy délelőtt is elővette a játékot, akkor nem volt semmi gond, de délután még visszább dobta mint ahonnan délelőtt kezdte.. Ennek mi lehet az oka? Sajnos én magam sem tudtam neki mit mondani, nálam nem fordult még elő ilyen.
  • DarkSector
    #148073
    Min kell aggódni, ha nem tetszik eladod a picsba
    :D
  • DarkSector
    #148072
    Én arra értettem nem az hogy béénák megoldható de kurvára le lenne butitva. nem úgy mint egyes más játékoknál.
  • Totti5
    #148071
    RENDELT TÉTELEK:

    Watch Dogs Special Edition [XONE] 1db 17990Ft

    - kell is meg nem is, szerencsére lesz demó x360ra, így időben vissza tudom mondani ha rötyvedék a gameplay ( teknóval itt nyilván nem lesz gond ) ( mint pl az Alient tavaly )

    Wolfenstein The New Order - Occupied Edition [XONE] 1db 17990Ft

    - demót nem nézek belőle, de ha nem lesz metán min. 80%on akkor morcos leszek és bármi lehet...
  • Totti5
    #148070
    Textúrákban a Killzoneval sosem fogja felvenni a versenyt hisz az 30 fps ez meg 60.
  • vg
    #148069
    Meg fogják oldani, nem értelmi fogyatékosok.
  • DarkSector
    #148068
    Itt valami nagy csodának kellene lenni, ezt már nem lehet csak úgy pikk-pakk portolni, mert ez már olyan mintha a Killzone 4-et kiadnák ps3-ra, sőtt szerintem ez még sok helyen jobban odabasz.
    Textúrák terén nem lehet videóból ítélni, de sok helyen döbbenetes az öszkép.
  • vg
    #148067
    "ez only nextgen"

    Azt te csak hiszed, megjelenik 360-ra és ps3-ra is.
  • DarkSector
    #148066
    Hát nem éri meg régi konzolokra már nagyon, főleg méregdrága cod meg bf-eket. :D
  • Totti5
    #148065
    15 millió fogy évente? Ha csak 1 millió ember vesz miatta nextgen ünnepre, már system seller.
  • Totti5
    #148064
    Zsé kategóriás akció rpg, kerülendő kateógia. Harc vicces, szinkron olcsójani, szájmozgás 10 éve volt ilyen. Kedvenc momentumom, hogy az NPCk akik úgy vannak a város bejárata előtt a 10ből 4 csak egy modell odarakva, szó szerint csak egy modell. Nem mozog, áll mint egy szikla, ilyet se láttam még:)))
  • arty
    #148063
    nos, ez akkor már nem a 360ra lesz véve :)
  • Totti5
    #148062
    Csak azt olvastam hogy PC, PS4, X1 s ez igaz is. Amit mutattak az csak arra jön, ez a csapat csak azt csinálja. Azt hogy egy másik portolja ebből a szempontból lényegtelen infó, de látom meg lett említve.
  • DarkSector
    #148061
    Most az hogy ez a motor milyen nem tudom most sem volt több idő rá szerintem.
  • DarkSector
    #148060
    ŐŐŐ izé arra hivatkoztak hogy ennyi idő alatt nem tudnak egy alapjaiban új motort felépíteni idő híjján ezért lett a Ghost alatt nagyrészt a régi motor tunningolt változata.
  • DarkSector
    #148059
    Már megbocsáss.
    Én azt olvastam, és mondták, és nem a sarki ábc-be, hogy a GHOST motorja úgy új hogy moddolt és tettek bele dx11-et, de mondták hogy nem alapjaiban új motor, hanem csak új fícsöröket tettek bele, mint anno az Unreal 3-Unreal 3.5-nél és utólag lett az Unreal 4.
    Ha a sajtó hazudik, és fals infókat közölt le akkor én is.
  • TDC Geronimo
    #148058
    system seller a 20. cod hát ezzel nem értek egyet. Jön CoDon kívül ezer más cím év végén ami miatt inkább vesznek új gépet. Max USbe lehet Bonen ez system seller.
  • TDC Geronimo
    #148057
    Nem csak nextgenre jön az új cod nem tudom ezt megint honnan szeditek. Jön pregvenre is csak azt nem ők fejlesztik.
  • Totti5
    #148056
    Indul a Bound by Flame demó. Majd írok.
  • Totti5
    #148055
    Ghost:

    “When we’re talking about a new engine we’re talking about upgrading significant systems within in that engine. We’re not talking about throwing it all away and saying we’re starting from the ground up. It comes down to the systems we’re augmenting and upgrading, and trying to decide what is the significance of this upgrade. So there is certainly going to be remnants here and there of our pieces of our last engine, where it was appropriate when, you know what, this doesn’t need any changing. It’s good the way it is. Because at Infinity Ward we make a really clear point to make sure we only upgrade the things that are necessary for driving the things and the gameplay experience we want to push for that project.”

    Mivel új fejlesztő csapat és ez only nextgen, és ahhozhogy only nextgen dolgokat tudjon nyilván olyan engine kell alá ami tudja, amit az előző gen nem tud, tehát ezeket meg kellet írni ( mint ahogy Ghostnál is kellett a nextgen verziók esetében ). Itt viszont csak azt kell, nem kell előző generácival foglalkozni ( ami amúgy meglep... egy 10 milliós vevői bázist otthagyni ellent mond mindennek, viszont ha így lesz akkor ez nagyon dúrva system seller lehet mind a két nextgen gépre az ünnnepekre )