176613
banner
  • Totti5
    #148258
    Kissé meredek pletyi : Halo: The Master Chief Collection' coming to Xbox One this year, collects 'Halos 1-4'

    ( 60 fps-el jó lenne )
  • Totti5
    #148257


  • arty
    #148256
    csak sandboxot ne :(
  • Totti5
    #148255
  • Totti5
    #148254
    Magyar TVspot
  • Renjike
    #148253
    Megjelenési dátum = Xbox one 4 me . :D
  • Totti5
    #148252
    Halo 5: Guardians : 60 fps, dedikált szerverek. Nincs megerősítve de esélyes egy sandbox szerű nyitott világ is.


  • DarkSector
    #148251
    Nem tudtam miért csak az LO-nak van árnyéka. :D

  • Totti5
    #148250
    Halo 5 2015 vége s akkor gondolom Geow is és talán Forza6. Idén akkor Qvantum és Forza Horizon + Halo 2 annyversary, hisz valami biztos lesz. Tisztul a kép :)
  • Botond #148249
    PC-n megvan az összesdlcs kiadás, de még nem jutottam messzire benne időhiány miatt. :(
  • davidka003
    #148248
    Én is. Ingyen jó az.
    Én élveztem. Szvsz jobb is, mint a 4.
  • Botond #148247
    Tényleg az SR3 van ma ingyen, má' tőtikézem is.
  • Muttley
    #148246
    kapásból ez a kép ugrott be
    ez most vicc??

  • Seth
    #148245
    Talán majd holnap. Rage is jó nagy volt. Az IdTech5 motor sajátosság , ugye a hiperszuper(köh-köh) megatextúra :)
  • vg
    #148244
    Új Wolf milyen? Próbáltad? Az a 4 lemez meg 30GB elég vicc kategória.
  • DarkSector
    #148243


  • arty
    #148242
    :DDD
  • Renjike
    #148241
    és tényleg :DDDDD
  • DarkSector
    #148240
    Dante a DMC 6-ból? :D
  • Seth
    #148239
    WTF, ki ez a strici ? :)
  • Totti5
    #148238
  • Seth
    #148237
    A Himalája lesz a helyszín, jól tudom ?
  • Totti5
    #148236
    Még egy kispályás FPS idénre.

    Ubisoft has confirmed Far Cry 4 will be released on 18th November on PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 and Xbox One.
  • Seth
    #148235
    Úú, a legvége erős spoiler :)

    Várós
  • Botond #148234
  • Totti5
    #148233
    Hűűűűha!!!
  • Harlekin
    #148232
    Nem!
    Normális ember nem foglalkozik ilyen mértékben ezekkel a dolgokkal.Miért kellene nekem azzal törődni,hogy a tervezet koncepciókon módosítanak engem a végeredmény érdekel az meg mindig jól végződött.Eddig is mondtam NEM érdekel a számháború (PÉNZ,ÉRTÉK,KINÉZET,JOBB HW)ezek totálisan érdektelen kategóriák számomra és az ebből adódó esetleges hátrány még inkább.Viszont nem azért,mert xbox fan vagyok hanem,mert ez a konzol típus volt ami 6 éve megjelent az életembe.Ezért itt van az"ismeretségi kőr" és IGEN a KINECT számomra nélkülözhetetlen a szórakozáshoz.
    Megtehetném,hogy itt legyen 1 ps 4 is mint ahogy előző genben is lehetett volna ps 3om az 1 ik tartalék xbox helyett.DE MINEK???Ezzel is sokkal többet játszok mint amennyit "szabadna",de sokkal kevesebbet tudok mint amennyit szeretnék.És számomra ezzel a kőr bezárult.
    Viszont 1 dolgot fejtsél ki nekem,hogy mi a jó abba,hogy elmondjátok naponta,hogy szerintetek mennyire szar konzol az xbox one.
    Láttál engem 1szer is a ps 4 vagy ps 3 topikba beírni hasonló negatív hsz-t?Biztos,hogy nem...Miért?Mert NEM ÉRDEKEL hisz ez számomra nem a rivalizálásról szól!
  • TomStorm
    #148231
    Kanadában,Ausztráliában a Kinekt nélküli X.One olcsóbb mint a PS4 úgy 12 e.ft-al.
    Nálunk ez miképp fog alakulni arra kiváncsi vagyok.Nekem nem kell Kinect mégse,annyira nem hiányzik és ha előállnak itt is egy jóval olcsóbb árral mint a PS4 akkor sz.tem sokan elgondolkoznak majd rajta,hogy melyik a jobb vétel:)
  • Totti5
    #148230
    Csak súgom, hogy a nextgen címek inkább a 200 ezres PChez vannak közel, a prevgen címek meg olyanok ami. Nincs velük gond, de a nextgen verzik SOKKAL szebbek, jobbak, többet tudnak. 10 éves vas nagyon szépen muzsikál ma is, pl utoljára a Splinter Cellt, Max Payne 3at játszottam rajtuk és brútál graf élmény volt mindegyik 2013ban is!, de túlmisztifikálni nem kell most hogy itt vannak a nextgen gépek is. Nagyon nagy az ugrás, nagyon látványos az eltérés a multiplatok közt. Még egy Trialsnál is.
  • Totti5
    #148229
    Ebben nekem mi is rossz?

    Jön a PS Now kötelező online kapőcsolat, stream = császárság, könyörögnek az emberek, hogy bérelhessenek játékot online. ( bár nem tiszta hogy A gémereknek ez miért olyan jó, amikor mindent letoltak PS3on ami érdekelte őket, de ez legyen Xakta )

    Szóval az MS vázolt egy helyzetet ami online rendszerre épült volna. Sony nem tette ( nyilván direkt ), így eldőlt a dolog hamar, hisz manapság nincs egyszerűbb dolog mint valami ellen hypot kelteni. Nekem ebből mi hátrányom született? semmi. Nem megjelenés után fejtették vissza a rendszert, hanem ki sem építették.

    Azt hogy APPokhoz nem kell gold, az nekem miért rossz? igazából tök mindegy, mert mindig van goldom. ( PS4en is kell fizetni onlájnért, pedig a Sony nem szokta a híveit arconköpni ugye )

    Egyenlőre ez az idióta cég a nextgen start óta jobban, gyorsabban a kedvemre tesz és kiszolgál, mint ahogy a Sony teszi a táborával.

  • vg
    #148228
    Normális ember elmegy azt vesz ps4-et, nem szarozik ilyen idióta céggel. Állandó online! Ja, mégse! Kötelező Kinect! Ja, mégse! Appok csak Gold előfizetéssel! Ja, mégse! Úgykell aki ONE-t vásárol.
  • Muttley
    #148227
    biztosan poénból veszik ki a Kinect-et, mert veszik mint a cukrot :)
    meg hát most már Totti is látja, hogy:
    >>>> a PC ellen kell menni látványba, ami nyilván így sem lesz meg egy 200+ ezres PCvel szemben
    az egyetlen előnye lenne XOne-nak az X360-nal szemben
    ha lenne, de nincs
    még

    igen okos döntés volt tehát minden vásárlótól 2 kilót elkölteni vmire
    ami jó sokáig nem tudja még az egyetlen versenyelőnyét a prev. gen-hez képest
  • Tinman #148226
    Az a 2 ujjas fekvő nem is annyira nehéz ám... jobb kéz 2 ujj, bal 2 kéz ujj lazán megcsinálok belőle 20-at. Ha megerősíted annyira a kezed, hogy megy az 1 kezes fekvő, onnantól a 2 ujjas sem lesz gond.

    Amúgy az első sport játék amit qrvára meg akarok venni!
  • Tinman #148225
    Majd egyben... nem ülök fel a szopórollerre.

    Michael Madsen minden mikro részecskéjét gyűlölöm, jó tudni, hogy a hangja benne van, így még távolabbra napoltam a beszerzését.
  • vg
    #148224
    Egyre jobban érzem, hogy hiba pénzt adni Walking Dead második évadáért. A legújabb harmadik részben már szinte alig kell pöcköltetni a kontrollert. A történet jó, de ez nem játék, hanem inkább játék-filmecske. Az acsikat meg bár megadja, de beragadt 200/200G-nél, érthetetlen, én ilyet még soha nem láttam mióta x360 gépem van. Xbox.com is 200/200G, noha 300-nak kellene lennie. Az egyetlen érdem Michael Madsen hangja, akiről én eddig azt hittem, hogy egy mondatot sem képes folyamatosan elmondani. Bár lehet ezt is szavanként vették fel. Ez így nem éri meg a 990 pénzt sajna.
  • DarkSector
    #148223
    Kicsit rajzfilmes de tetszik egyre jobban.
  • Totti5
    #148222
    Megjöttek az acsik!



  • Totti5
    #148221
  • DarkSector
    #148220
    Hát a leguccsó prevgen óta szerintem nem sokat fejlődött, ahozz képest mint a többi stilus nextgenjei.
  • Totti5
    #148219
    mondom kilóra!