176613
banner
  • arty
    #148298
    köszönöm!!!

    (de miért fos? látom van steamen is...)
  • davidka003
    #148297
    Szerintem rohadt jó ajánlat. 10k-t még adnék is érte használtan.
  • Seth
    #148296
    Mint egy falat kenyér. Ja nem
  • Totti5
    #148295
  • Totti5
    #148294
    Ezzel csak azt érték el. Nincs itt probléma.
  • Seth
    #148293
    Igen, nem kell játszanod vele. Megnyugodhatsz.
  • Totti5
    #148292
    1szer poén volt ez a kinézet ( FEZ ), utána már nem, főleg hogy erre kompletten szekció épül. Legyen pixelháború 120 centin = autentikus retró, NES géming fénykora, őrület milyen kreatív desing, elhozzuk neked a tutit

    Nem, ha NESt akarok bámulni, betolom a NESt. 2014ben UbiArt Framework-öt akarok bámulni 120 centin FULLHDban a 2Ds játékokban.

    Nem!

    Igen!


    Befejeztem a bosszankodást :)
  • vg
    #148291
    Marha nehéz, én még az első gyakorló pályát se tudtam megcsinálni.
  • Moby
    #148290
    Mercenary Kings. Egy fos.
  • Totti5
    #148289

  • Seth
    #148288
    Nagyon jó cucc ,én élvezem minden 8 bit-jét
    Nem neked készült, ennyi
  • DarkSector
    #148287
    Rambo The Game.
  • arty
    #148286
    nem ugrik be mi volt a hasonló játék ps4re?
    az jol nézett ki, rambo karakterrel is lehetett menni, pályát rombolni, stb
  • Totti5
    #148285
    Miért kellett ezt ilyen ótverszar graffal kitolni? érdekes, átgondolt, kihívást nyújtó játékmechnaika, sok változatos pálya, de ahogy ez kinéz az egyenlő a hányingerrel.
  • Totti5
    #148284
    Azt még várjuk meg hogy nem megy 30 alá... bár csak úgy lenne.
  • Totti5
    #148283
    Pont ezt fikkantották amikor fejlesztői videóban mutatták a szél szimulációt. Erre megkapta az atomfizikusprogramozóktól hogy kamu, hülyének nézik az embereket, úgy sem látod, erőforrást visz el a semmire és mert ubisoft.

    Hát nem:)
  • TomStorm
    #148282
    Kegyetlen jól néz ki amit ezek összehoztak.A másik,hogy kell is a népnek új Sandbox,főleg a Pc-sek örülhetnek akiknek nem volt GTA5:)
    De van is gépigény mondjuk sz.val várjunk csak azzal a nagy örömmel PC-re:DD

    Neked X1-ra nyugodtság van.Csak meg kell venned és azt tudod,hogy 30fps alá nem fog menni
  • arty
    #148281
    ami meglepő: mennyire hangulatos a ... SZÉL! (fák!)

    van fizika, robbanások, nagy forgalom, elég folyékony animáció... bevallom eddig nem érdekelt túlságosan a játék, de kezd tetszeni. valami jó nappali, ótós gémpléj tudna végleg meggyőzni ;)
  • Totti5
    #148280
    Ezt már nem szedem le, innentől kezdve kerülöm, mindent láttam ami érdekelt és amiben kételkedtem, de már nem. ( animációk, a környezeti interakciók, autókázás, időjárás, lövöldözés ). Nagyon várós. Mondom, ezek összehoztak egy 'fél' nextgen GTAt. Remélem a story is érdekes lesz.
  • TDC Geronimo
    #148279
    Ugyanez + 1 videó direct feedbe SOKKAL jobb minőségben
  • Totti5
    #148278

  • Totti5
    #148277
    Már most imádom az éjszaka eső kombót! Gyönyörű. Azt hogy a videón gameplay tekintetében mit látni inkább nem kommentálom...
  • arty
    #148276
    melyik nagy exklu címükkel is történt meg ugyanez? ;)
  • TomStorm
    #148275
  • Totti5
    #148274
    Amilyen gyönyörű a játék annyira profi az OST is

  • davidka003
    #148273
    System seller lesz a Halo 5.

    Nem érdekük kiadni 360-ra.
  • Totti5
    #148272
    Természetesen, Halo 3 is volt Original Xboxra ( ja nem )
  • vg
    #148271
    Ha a MS azt mondja ONLY XONE, akkor 100%, hogy lesz 360-ra is.
  • TomStorm
    #148270
    Jogos ezt nem vitatom.Ráadás a modern kori világ ugye.Másoltak,tény.Egyedi ötlet eddig a Hack,ezt tudjuk más még jöhet hozzá.Sztorit,hangulatot még meglátjuk.
    Grafika,város modellezés maga az Engine viszont jobbnak tünik.

    Belső nézet szerintem nem lesz(néztem stream-et ott egyszer se váltott rá,lehet direkt mert azért egy kontrolleren csak megtalálja az ember a nézet váltást még akaratlanul is) az autók viszont nagyon törnek és végük is ha nagy az ütközés,kiég-felrobban pl.ez tetszik.
    A minigame-k is talán jobbak lesznek mint GTA-ba bár szerintem fele annyi nem lesz:)
    UBIsoft meg egyszerüen mindenbe belekezd,van tizenakárhány stúdiója és csak szórják ki a játékokat minden stílusban minden platformra.Megállás nélkül
  • Totti5
    #148269
    Város, autók, sandbox elemek, dinamikusan változó dolgok. Autókázás is hajaz rá ( omg van belső nézet! ), grafikai elemek is pl éjszaka/eső-aszfalt-fényszórók, tenger-hajókázás, vihar stb stb... egyből a GTA5 ugrik be ezekről, mint ha csak azt látnám.
  • davidka003
    #148268
    Tisztességesen lemásoltak egy random sandbox játékot. :D
    Így megállja a helyét.
  • TomStorm
    #148267
    Nem tudom mire gondoltál csak azt látom amit írtál"tisztességesen lemásolták a GTA5öt"
  • Totti5
    #148266
    Nem a 3 szereplőre gondoltam... és nem is 1:1ben.
  • TomStorm
    #148265
    Azért nem teljesen.GTA5-ben 3 szereplőt irányíthattunk kedvünkre.Ez egy hatalmas nagy különbség.Persze ettől függetlenül már alig bírom kivárni ezt a 10 napot:D
  • Totti5
    #148264
    Kezdem hinni hogy ezek tisztességesen lemásolták a GTA5öt + beletették ezt a hekkelési rendszert. Ha ez így megvalósul, akkor nagyot durranthat.
  • Harlekin
    #148263
    Mi a faszt csinálok 27-ig!?
    Szerintem szégyen szemre bekapcsolom a 360 at(ha még elindul) és végigtolom nagyon lassan a wolfensteint...
  • arty
    #148262
    na EZ jó volt :))
  • DarkSector
    #148261
    Buy.
  • Totti5
    #148260
  • arty
    #148259
    nanee :) ez tényleg elég meredek.