176613
banner
  • Totti5
    #149460
    "Anyone who pre-orders the game will get a free upgrade to the Nostromo Edition, which includes the bonus content "Crew Expendable". Players can choose to play as one of three surviving crewmembers, only moments after Brett's death at the jaws of the creature. As Ellen Ripley, Dallas or Parker, players can explore the Nostromo from habitation deck down through engineering, coordinating their efforts with Lambert and Ash to lure the Alien into the ship's airlock."





    pre order dlc...
  • orichalcos
    #149459
    Hátha valakit érdekel:

    Destiny BÉTA nyereményjáték
  • Totti5
    #149458
    Cliff Bleszinski a Gears of War alfája és omegája, leleplezte az új játékát.

    Meglepő? F2P, aréna shúter PC.

    Nem.

    Remélem akkorát bukik hogy rámegy a bugyija is.
  • DarkSector
    #149457
    Már csak ez hiányzott!!!!

    Holy Shit!

    :D

    Silent Hill Collection 2k
  • davidka003
    #149456
    Ez így van. Engem se érdekel, hogy a Metro Last Light készítőinek még normális székekre sem tellett és putriban programoztak.
    Az érdekel, hogy el lett szarva a játék.
  • Tinman #149455
    Teljesen úgy emlékeztem, hogy a 4. rész is benne van. Fail. Sorry.
  • Totti5
    #149454
    S ez engem hol érdekel? Kifogás. Fizetek érte a legjobbat akarom. Vagyis nem fizetek mert ezért pénzt nem adok.
  • davidka003
    #149453
    Silent Hill HD was made from incomplete code

    Nem lettem volna a programozók helyében. Ez az egyik legcigányabb munka, hogy más programozók bugjait keresgessék és javítgassák.
  • davidka003
    #149452
    Bemutatjuk: Silent Hill HD Collection

    Szvsz elég szar port és még 2k is sok érte.
  • davidka003
    #149451
    Köszi, hogy megnézted. Akkor nem veszem meg Live-on.
  • Botond #149450
    Az magyaron van, és úgy is angol. Mondjuk engem ez nem zavar, csak azért írtam le ezeket, mert kérdezted, nem panaszkodásképpen, mielőtt még vki félreérti. :)
  • davidka003
    #149449
    Marketen azt írja, hogy csak angol nyelvet tartalmaz.
    Xbox-on a locale-t kell átállítani magyarra. De valszeg úgy se lesz magyar nyelv a játékban.
  • Botond #149448
    Xbox alapnyelve angol, megpróbáltam átkapcsolni magyarra, hátha onnan veszi a default nyelvet, és nos hát nincs magyar nyelv a dashboardhoz. :D Szóval nincs több tippem hol lehetne átállítani, marketen meg nem írja milyen nyelvek vannak.
  • davidka003
    #149447
    Ez szomorú. Úton van 3 fontért GAME-ről de megvettem volna magyar Live-on ha magyar lett volna. :(
  • Botond #149446
    Meg és angol, és nem látom optionsban a nyelvváltás lehetőségét.
  • Harlekin
    #149445
    Tisztába vagyok vele.Az eset után belemerültem a témába és rájöttem,hogy elérhető áron a félmegoldások vannak.A teljes védettség viszont megfizethetetlen...Így inkább a jó biztosítást ajánlom mindenkinek...
    Nekem szerencsém volt mindent kifizetett a biztosító,mert nagyon jó biztosításom van.Viszont az idegeskedés még így is ami vele volt na az brutális...
  • Harlekin
    #149444
    Semmit nem ér a villám ellen.Mivel a jó esetben is csak a 2 érpárt válassza le a kapcsoló ami ráadásként a 220 hoz méretezett leválasztásra van tervezve így a túlfeszültség simán átugrik nyitott állapotba is...És a földelése meg teljesen zárt...
  • davidka003
    #149443
    Gears of War 3-at vett valaki magyar Live-ról? Van benne magyar felirat? Lemezes verzióban ugyebár van.
  • davidka003
    #149442
    Melyik mondatra nem? :D
  • arty
    #149441
    Hátezaz, nem tudod hermetikusan lezárni az elektro-cuccaid. Biztosítást tudsz kötni max, de figyelni kell, mert van amelyik banda elvárja a speckó, villámvédős aljzatot és csak akkor fizet, ha az volt és nem használt!
  • Totti5
    #149440
    Nem.
  • davidka003
    #149439
  • davidka003
    #149438
    Ezek a kapcsolós hosszabbitók érnek valamit? Ha az le van nyomva akkor is átmehet rajta a villám?
  • Harlekin
    #149437
    Mióta nálunk ez történt mindig minden teljesen áramtalanítva van ami mindig áram alatt van az csak a hűtő meg a lakás riasztó.
    Minden más elektronikai dolog úgy lett kialakítva,hogy teljesen hálózat mentesíthető ha kell és ha nem vagyunk itthon.
    De mint a példám mutatja bejön sajna a vízcsövön is meg a gázcsövön is a túlfesz...
  • Harlekin
    #149436
    ezekre nincs magyarázat az elektronika bonyolult 1 állat faj próbál próbál indulni aztán mégse sikerül.Pont a napokba írtam le 1 hdmi anomáliát minden jó és valami mégse.
    Pár dolog biztos a villám becsapott ez eleve soha nem jó.
    2 hogy a boxod a tv-d nem azt teszi amit a villám előtt tett.
    Nincs sajna ezen mit agyalni beszart.
    Én is szarakodtam átérzem a helyzeted,ha van biztosításod amin van másodlagos villámkár akkor szard le a dolgot,mert még ahogy Moby is írta pluszosan ki lehet jönni.
  • arty
    #149435
    haver Pécs környéki, neki is becsapott a villám a parabolába tegnap, ami kinyírta az STB-t, az a hdmi-n a tévét, ami minden rádugott cuccát :((

    biztosítóval most egyezkednek...
  • kirol
    #149434
    De akkor egy pillanatra miért indul el?
  • Moby
    #149433
    Fizettesd ki a biztosítóddal, vegyél másikat. Nem kellemes, de ha van benned pici komkunikációs készség még akár profittal is kijöhetsz a dologból :)
  • Harlekin
    #149432
    "Szerintetek mi baja lett?"

    Leírtad bele csapott a villám...

    3 éve nálunk is ez történt...Nálam minden ki volt húzva a lanon keresztül sütött ki mindent amit tudott Viszont a mosogatógép fűtőszálát a vízvezetéken keresztül pukkantotta el.A fali elemes órába ki pukkantak az elemek...A gázkazán panel úgy nézet ki minta éget volna!És itthon voltunk az első dörgés után mindent téptem ki a falból...De iszonyat mi jött utána még.Az utcánkba semmi elektromos dolog nem maradt ép...
    Nekem 800 ezer volt a kár...Jaaaa és a kanddalónak a keringető szivattyúja villám védett szünet metesre van rakva és megdöglött mind a 2 :-D
  • davidka003
    #149431
    Teljesen áramtalanítsd és utána próbáld meg visszadugni.

    Amúgy LAN-on is jöhet villám. :(
  • kirol
    #149430
    Ma jövök haza erre látom, hogy a ház előtt hever a kémény alu védősapkája. Mondom mi van. Kizárt hogy ekkora hurrikán volt itt. Aztán mondja a szomszéd, hogy belecsapott a villám. Villanyóra levágva. Visszakapcsolom, erre a TV meg se nyikkan. Hát a szívem megállt. Aztán nézem xbox360 se kapcsol be, a DVDlejátszó sem, az xboxba dugott külső HDD se és a router is elszállt. Teljesen kész vagyok. A tv meg az xbox idegesít. A tv készenlétben volt, de a box ki volt húzva. Lehet hogy lan on tönkremegy? A táp sárgán világit, amikor megnyomom a bekapcs gombot egy pillanatra zöld lesz a táp és felpörög a gép, majd kikapcs. Ha hosszan nyomom a bekapcs gombot, akkor kb. 3 mp ig zúg a gép és ennyi. Szerintetek mi baja lett?
  • Harlekin
    #149429
    A régió zár a mérvadó másodlagos az ntsc pal!
    Palos gépen is megy ntsc,ha nem régió záras...
  • Harlekin
    #149428
    NTSC lelehet Japán régió záras is!
  • Tcsm
    #149427
    Csak,az a fura,hogy bizonyos játékokat viszont enged venni.Meg régebben elindított olyan játékot is amire az volt ráírva,hogy csak PAL-on működik.
  • davidka003
    #149426
    Ezen nem.
    USA acc-al vehetsz rá szerintem játékokat. Bár franc tudja IP-t mennyire nézi.
  • Tcsm
    #149425
    Gondolom,ezen nem lehet segíteni.
  • Tcsm
    #149424
    Igen,én is arra gondoltam,hogy az a baj,hogy nem Magyarországról való.
  • davidka003
    #149423
    NTSC-s géped van.
  • Tcsm
    #149422
    Pontosan ezt írja:
    Ez a tartalom nem érhető el az Ön régiójában használt konzolokhoz.
  • Tcsm
    #149421
    Az én, acc-om szerintem magyar,de nem is azt kifogásolja,hanem a hozzá tartozó konzolt.