176613
banner
  • Harlekin
    #149620
    Már beszerezve,de hogy mikor jutok oda,hogy ki is próbáljam azt még nem tudom.Valahogy nem fér bele ebbe a napi 8 órás játék menetrendbe...Itt a múlthétről is a thief (az is akcios volt) azt is csak éppen megnéztem a bf4 et még mindig be se raktam(4 hónap alatt)...Hihetetlen,hogy nincs mivel játszanunk mások szerint...
    Talán azért most a napi 8 órát kitolhatom 12-re,mert legközelebb aug 11.-én megyek dolgozni!
  • Totti5
    #149619
    Igen.
  • Botond #149618
    Én korábban is fel tudtam menni mobilon Xbox livera, és vettem ott cuccokat, ha úgy alakult. Berakta a sorba, és ha bekapcsoltam a boxot, akkor elkezdte letölteni. Vajon mobile purchase pontosan miben több? Benne lesz smartglassban is a vásárlási opció? Asszem abban most nincs.
  • Totti5
    #149617
    Wolfenstein 40 dollár a hétvégén X1en - kb 8900 huf
  • Totti5
    #149616
    Augusztusi Xbox ONE update

    Mindenki megnyugodhat, akit ez tartott vissza, most már megveheti a gépet!

    Low battery notification: You asked for it, now a notification will pop up when your controller battery is getting low.

    Nincs többé izgalom, nincs többé kétely, nincs többi reménytelenség, mert itt a fény az alagút végén.

    ui: tényleg erre van szükség? baszki........... ennyire hülye nem lehet a nép.

    Most hogy nincs már PS3am, kezdtem aggódni, de ez NAGYON HASZNOS frissítés :

    Enabling 3D Blu-ray: An update to the Blu-ray player app will enable 3D Blu-ray functionality on Xbox One

    Továbbá:

    Activity feed updates: barát aktivitás részhez lájk illetve komment lehetőség ( éppen mivel játszik, milyen acsit szerzett, milyen videót szedett ki ), a rendszer jelzi felugró ablakban hogy ha van hozzászólás

    Expanded Friends area on Home: barát aktivitás figyelő, TOP 10 játék a barátlista alapján, statiszika hogy ki melyik játék acsijaon dolgozik éppen a legkeményebben

    Mobile purchase - mobilról ( és egyéb smartglass eszközökról ) végre lehet hajtani vásárlásokat

    Disable notifications during video - filmezés alatt a felugró ablakok letiltása

    Last seen time in Friends list - utoljára ivel játszott, és hány perce ( órája ) volt online az ismerős
  • Harlekin
    #149615
    Magas labda lecsapva tiéd a pont...
  • Harlekin
    #149614
  • DummyBoy
    #149613
    Üdv Mindenkinek!

    Ha valakinek lesz felesleges Destiny béta kódja XBOX360-ra, az gondoljon rám :)
  • Tyrant01
    #149612
    PS4 topikban már hülyét csináltál magadból, itt is sikerült :-D
    Állj tovább, biztos máshol is szeretnének röhögni.
  • davidka003
    #149611
    Nekem a Doom 3 HD collection is tetszett. Be is szerzem majd valamikor újra.
    Ha hasonló lesz akkor tuti vétel.
  • Totti5
    #149610
    EPIC
  • Tinman #149609
    Azt nem, de azt tudja, hogy a Föld a saját tengelye körül forog a Nap körül pedig kering. ;-)
  • orichalcos
    #149608
    Ha nem megy el fizuig, rádírok. :D
  • Ulthane
    #149607
    Azt tudod, hogy a Föld forog a Nap körül? :)
  • Totti5
    #149606
    Doom 4 infók

    - A játék minden szempontból újragondolás lesz.
    - Visszatér a gyors mozgás és a run-and-gun játékmenet.
    - Nagy szerep jut a közelharci támadásoknak.
    - A játék alatt az idTech 6 motor fut, 1080p és 60 fps mellett.
    - Az életerőt a legyilkolt ellenfelekből lehet visszatölteni.
    - Az ellenfelek a találatoknak megfelelően sérülnek.
    - A játék tele van brutális kivégzésekkel.
    - Visszatér a harmadik rész sötét, horrorisztikus atmoszférája is.
    - Lesz egy-két lazább parkour-elem és dupla ugrás is.


    Remélem minimum olyan jó és igényes lesz mint a Wolfenstein volt!!!
  • Harlekin
    #149605
    Most vagy soha!
  • arty
    #149604
    Harlekin, itt az idő! :D
  • bacaelit
    #149603
    CronusMax-om eladó, ha valaki igényt tart rá, PM-be. 15 e Postával együtt! Sürgős!
  • Harlekin
    #149602
    ja és ehhez még hozzájön az elmúlt 7 hónapnyi x1 idő ,mert azt a raptor nem nézi.Így pluszba lehet számolni x1 en -na nézzük csak 23 játékkal játszottam a tf kiemelkedően sok meg a forza és a dr3 is és a na mind egy. Tehát cirka 550 600 órával.Mert ugye hát az x1 tök felesleges,meg még kihasználhatatlan és a társai mellett is...
  • Harlekin
    #149601
    Na a raptor szerint 2012 április 29 óta 2856 órát játszottam!!!



    Holnapra szeretnék pontos napi heti bontásban statisztikát,hogy mennyire nincs életem és mennyit játszok!!!És ötleteket,hogy még hol tudok időt szerezni a játékra!!!!
  • Harlekin
    #149600
    Nem hogy nem alszunk,de még bónusz időt is szerzünk!!!Vagy is Te biztos a 312 órádhoz!!!Ugye,mert sose vársz meg!!!Ja és a 244 órányi forza 5-röl nem is beszélve!!!

    Tényleg idén tervezed az utcára a kimenetelt?Én a lakást már idén 2x is elhagytam,de az utcára kimenni még nem sikerült!!!
  • kirol
    #149599
    Köszi.
  • Tyrant01
    #149598
    8 órás átlag?

    Titanfall (Xbox One)

    HARLEKIN543 Played for 206 hrs 54 mins

    Naponta 20 órát játszunk és még dolgozunk is 8-at, viszont nem alszunk
  • Harlekin
    #149597
    Vagy megveszed ezt. slim hdd tok
  • Harlekin
    #149596
    A végén a fogós megoldás helyett inkább a berakáskor helyezz alá 1 kihúzó szalagot és megkönnyíted a kiszedést a későbbiekbe...
  • Harlekin
    #149595
    Azért nem hoztam ezt a lehetőséget fel,mert itt ha csak a gondolata merül fel annak,hogy csavarhúzót kell használni kitör a pánik!

  • kirol
    #149594
    Ja ennyim akkor szuper! Köszi.
  • Harlekin
    #149593
    azzal nem sajna...
    De megnéztem és nekem is csak 1 transfer kábelem van.
    Rendeld meg a kábelt ebayen 900 ft
  • arty
    #149592
    kiveszed a müanagbol, rendes satás ez is az is, átpattintod a slimbe, még müanyag keret se kötelező bele és örülés :)
  • kirol
    #149591
    De ez még FAT gép szerintem, az új meg SLIM lesz. És gondolom a HDD nem lesz kompatibilis. Nem?
  • Harlekin
    #149590
    Nálam látszanak
  • davidka003
    #149589
    "www.ultraweb.hu
    Szervereink jelenleg karbantartás alatt állnak.
    A rajta taláható tartalmak hamarosan ismét elérhetőek lesznek.
    Elnézést a kellemetlenségért. "
    :D
  • Harlekin
    #149588
    Mármint mi a kizárt?Az hogy fogalmad sincs más életéről és a dolgairól...Igen ez kizárt!!!

    Világ első 1630 játék!!!
    Magyar első 779 játék!!!
    Barátlistámról 573 játék!!!
    Az én fő profilom 304 játék!!!

    És ehhez jönnek az ebayen vett kamu ms pontos profilokon vásárplt arcad játékok meg amik érthető módon nincsenek scannelve online!

    Tehát megnyugodhatsz mindenkinek van élete és a mértékkel is tisztába van csak másként ossza be az idejét!De ha szerinted Évente 2-3 jó játék jelenik meg akkor mi szükséged konzolra????Aki a konzol élettartalma alatt 30 játékkal játszik annak semmi,de semmi szüksége konzolra!!!
    2 millió ft játékra!?
    Ha a Te számításaidat nézzük igen,ha más értelmes gondolkodásét akkor nem.Mert megveszed eladod megveszed eladod és így tovább tehát már sántít a dolog.
    Vagy a csúnyább dolog!Megveszed a 112 forintos omega freestyle lemezt vagy a verbát 350 ér megírod végigjátszod és eladod 500-ér.Ezen a 304 lemezes gamán átlagosan 250/db forintot lehet keresni így cirka 76000 forintot,de inkább lényegesen többet más okból kifolyólag...
    Tehát nyugodj bele,hogy van másként is mint ahogy az Te hiszed vagy elképzeled!!!
  • Ulthane
    #149587
    Na látod, én pénz részére nem is gondoltam. :) 340 játék mondjuk 6 ezer forintos átlagáron az 2 millió 40 ezer forint.

    Kizárt.
  • davidka003
    #149586
    *elvernek

    GTA V-öt megvettem akcióban 30 dollárért Live-on. (volt 45 dollárom ingyen a gamestop akció miatt)

    Elég durva, hogy mennyi mindent lehet csinálni benne. Grafika nem rossz és abszolút nincs vele gond működésileg.
    Lehet, hogy a megjelenéskor a digitális verzióban sok volt a pop-up de most 2 óra alatt kb 2mp-ig volt ilyen az egyik átvezetőben. Amúgy nem jellemző.
    Fasza játék. 50 óra minimum bele lesz rakva.
  • davidka003
    #149585
    Nem kell csodálkozni, ilyen a warez. Mikor PC-re warezoltam akkor én is nagyon sok játékot végigvittem.

    Eredeti konzolon viszont megválogatom mit veszek meg és így havi 1 max 2 végigvitt játék a jellemző.

    De büszke is vagyok rá, hogy nem veszek meg minden szart ami csak ott állna az accounton. Nagyon nagy divat ez egyeseknél steam-en. Több ezret elverek minden kis noname szarra és soha az életben nem fognak a nagy részével játszani.
  • Ulthane
    #149584
    Azt gondolom, hogy a mértéktartás az élet minden területén szerencsés. Étkezésben, szexben, munkában, hobbiban stb.

    5 év alatt 340 játék szerintem mindennek mondható, csak mértékletesnek nem. Nézhetjük ezt jobbról vagy balról, az ettől még tény marad.

    Egy átlagember, aki dolgozik, van családja, barátai, vagy párkapcsolata, az havi 5-6 játékot nem tud besűríteni az életébe. Így a játék valaminek a rovására kell menjen. S itt kanyarodunk vissza az első mondhathoz.

    Nevezheted ezt szájkaraténak, de ha felteszed a kérdést itt, hogy az utóbbi 5 évben hány játékkal játszottak itt a fórumozók, nem biztos, hogy találsz 300+-t.

    (Ha meg aztán azt vesszük figyelembe, hogy egy évben jó esetben ha megjelenik kettő, maximum 3 normális játék, akkor még siralmasabb a helyzet.)
  • Botond #149583
    Ha meg még dolgozik is az ember, akkor végképp csak elpazarolja az életét. De jó is, monacoi trónörökösnek lenni, aki csak a vitorlázásnak meg a fiatal lányoknak él, de azt hiszem viszonylag limitált ez a kör.

    Te amúgy mit tudsz felmutatni a lakáson kívül témában? Mert az interneten szájkarate az gondolom nem ez a vonal. :D
  • Ulthane
    #149582
    Háát, szerintem évente egy hónapot átjászani az sok. Emellé még 122 napot alszol is, ami plusz 4 hónap. :-D
  • Harlekin
    #149581
    Köszönöm és értékelem az aggódásodat!De megnyugodhatsz,hogy lényegesen több és jobb szórakozásom van és volt a lakáson kívül mint itt a nagy átlagnak...Ráadásul ez a 340 nem is kimagaslóan sok a barátlistámhoz képest