176613
banner
  • Totti5
    #150046
    Capcom számok

    Dead Rising 3 - 200,000 (1,400,000)
    Resident Evil 5 - 100,000 (6,700,000)
    Resident Evil 6 - 100,000 (5,900,000)
    Dead Rising 2 - 100,000 (2,900,000)
    Resident Evil: Operation Raccoon City - 100,000 (2,400,000)
    DmC: Devil May Cry - 100,000 (1,600,000)
    Resident Evil: Revelations - 100,000 (1,200,000)
  • Harlekin
    #150045
    Mai bf4 gyöngyszem itt!!!
  • Harlekin
    #150044
    Na csak 1 kicsit kipróbáljuk,hogy pontos infókkal tudjunk majd szolgálni.
    Baszod tényleg nagyon bele jössz a tutiba,mert első perctől szenzációsan jó volt,és ez mindig csak jobb és jobb lett...
  • The Norberto
    #150043
    Tetszik az irány amerre a Titanfall halad. Szeretném azt megélni hogy fegyver modokat meg fegyvereket is vehessünk mert számomra még elég száraz a fegyverkínálat és azok modolhatósága.
  • barmi
    #150042
    Huszonnyolcas, huszonkilences ... God mod ON :-) : http://www.ign.com/videos/2014/07/31/destiny-level-29-character-tour-ign-first
  • Renátó1985
    #150041
    Nem ér vele játszani, most már bírjátok ki azt a 3 napot :).
  • Tyrant01
    #150040
    Rossz a link, az az előző.

    Ez a jó
  • Harlekin
    #150040
    Sőt már szedem a mostani dlc-t is
  • orichalcos
    #150039
    Hja jöhetne már X360-ra is a patch.
  • Harlekin
    #150038
    Jó így már meg van nekik bocsájtva a dolog!!!
    A burn cardokat már nem csak eldobod hanem creditet kapsz érte amit a black marketen jó dolgokra elkölthetsz.
    Jött napi chalange amiért szintén creditet kapunk.stb stb
    De itt sasolható a dolog.
    És akkor még azt mondják,hogy ez a játék szar!!!???
    Kíváncsi lennék menyi játék volt az ami megjelenés után ennyi törődést kapott????

  • Tyrant01
    #150037
    Na a hiszti után azt is mondd milyen update jött a titánhoz
  • DarkSector
    #150036
    Ne nevess, hanem küld! :D
  • Harlekin
    #150035
  • Harlekin
    #150034
    TF tegnap ment forza 1 hónapja,wolfi 2 hete...
  • DarkSector
    #150033
    na küld csak azt a vánt ide, nem neked való. :D
  • Totti5
    #150032
    Rég játszottál!

    Ugye milyen jó volt 360a érában az MS megkötése a peccsekre? akkor kapták a fikát, meg szegény fejlesztők így és úgy... most azt csinálnak amit akarnak, ez az eredménye.
  • Harlekin
    #150031
    Thiefet már meg se mertem nézni ezek után....
  • Harlekin
    #150030
    Mi a szar van!!!????
    Elindítom a Titanfallt erre elkezd leszedni 500 megát,mondom semmi baj addig forza indít... forza közli 850 mega up!??? mi a fasz!?!?na sebaj akkor wolfi indít úgy is nagyon elején vagyok...közli 4.2 giga up Na nnneeeeeeeeeeeeeeeeemmmáááárrr!!!!!!!!!!
  • DarkSector
    #150029
    Megkapod vazze. :D
  • Totti5
    #150028
    Végre!



    F1 2014 - X360, PS3, PC október 17
    F1 2015 - Xbox ONE, PS4, PC kb március eleje
  • Harlekin
    #150027
    Na ez nem a bf hibája itt valami nagyon komoly live probléma van...A barátlistámon senki nem kapott acsit ma. Vagyis de valami nagyon régi beragadt acsik pukkantak néhol ki,de a maiak közül semmi nem lett meg senkinek.És a legdurvább,hogy az összes játék összes cumulative achievevement progress barja teljesen üres...Kíváncsi leszek mik jönnek majd vissza és hogyan.
    Az 1ik friendsemnek 345 napja van acsi streakje ma szerintem bukkja szegény...
  • Harlekin
    #150026
    Még mindig szar a live vagy ez is a bf baszakodása...


    se ezt :
    A one-man riot45 (25)
    Obtain 11 000 points in the Shanghai mission in the Campaign

    se ezt:
    Wrecker43 (20)
    Get 10 multi-kills in the Shanghai mission in the Campaign

    az acsit nem kapom meg pedig jóval túlteljesítem és ugyan így a többi hasonló acsit se adja meg...
  • Harlekin
    #150025
    A másik 10 év alatt volt 4 mínuszom most 1 hét alatt hirtelen lett 340 aha valószínűleg az lehet,hogy rengeteg off dolgot írtam!!!Tehát meg lehet ezt nagyon tudományosan fórum szakszerűen magyarázni,csak nincs értelme...
  • Harlekin
    #150024
    Na tehát akkor az xboxot a bekapcsoló gombbal kell bekapcsolni.
    A lemezt mindig óvatosan kell behelyezni az xboxba!
    A kábeleket mindig csak a megfelelő helyre szabad bedugni az xboxba!

    Na írtam pár TÉMÁBA VÁGÓ,HASZNOS dolgot nézzük mennyi pluszt kapok!
  • Harlekin
    #150023
    Aha értem akkor az hogy Te ezt itt így elmagyaráztad szintén mínusz!Értem márNagyon értelmesen van akkor ez kitalálva és nagyon hasznos is!
  • Totti5
    #150022
    Ugye senki nem gondolja hogy ez így működik. Júzerek primkók alapjaiban, nem tudnak viselkedni, nem ismerik nem tanították nekik a internet etikettek és normákat.

    Nem működnek ezek a rendszerek.
  • Tinman #150021
    A fórumokon és egyéb közösségi oldalakon elhelyezett +/- gombocska azt jelenti, hogy az adott komment olvasója szerint hasznos-e a hozzászólás vagy sem. Ha sok az érdektelen off, nyilván nő a mínuszok száma is.

    Ez a hsz is off, tehát ez is mínuszt érdemel.
  • Harlekin
    #150020
    Nagyon rendesek vagytok,de ne fáradjatok ez miatt...
    Cserébe viszont nyomtam Én is nektek pluszt
    Csak vigyázzatok nehogy Ti is be kerüljetek a mínusz nyuszi látókörébe!
  • DarkSector
    #150019
    várj le vagyok maradva. :D
  • DarkSector
    #150018
    :D
  • orichalcos
    #150017
    Tudod mit? Dobtam is két pluszt a hozzászólásokra. :D
  • Harlekin
    #150016
    Nem esik le a gyökérnek,hogy minden mínusszal kapok pár pluszt.Nem tudom mit szeretne elérni,mert ezzel azt biztos nem,hogy ne lássa a hszeimet...
  • Harlekin
    #150015
    Csak úgy szimplán...
    Tudom,hogy semmit nem jelent a mínusz csak nem értem mit vergődik valaki ezekkel a mínuszokkal!Szakadok a röhögéstől,hogy ott ül és várja,hogy nyomhasson 1 mínuszt.A vesztes beszari
  • DarkSector
    #150014
    Ezt kinek irtad?
    amugy mióta fontos a minusz? semmit nem jelent.

    Max trollmeter.
  • Harlekin
    #150013
    Több dolog miatt is jó lenne ez a rendszer.Hiszen mint kiadó számolhatna a "bevétellel" előre.És ha ezt normálisan csinálja és nem elherdálja akkor mi csak jól járunk.Ráadásként mivel így úgymond meg előlegezed a bizalmat nekik remélhetőleg kevesebbet fognak elbaszni a marketingre és inkább a valós tartalomra koncentrálnak...Tényleg egész jónak tűnik ez...
  • Harlekin
    #150012
    Látom ide is beszabadult a mínusz gyógy!Minden hszemre kapok 1 mínuszt...

    Figyelj Te analfabéta,mert már másra tényleg nem tudok gondolni csak,hogy nem tudod a betűket egymás után tenni amik ez által szavakat képeznek és így mondatokká formálódva kifejtsd a problémádat.
    Ettől csak 1 pillanatra,ameddig rányomsz a mínuszra érzed az elégtételt,de később ez enyhül és alig várod már,hogy újra írjak...És ha már nem fogok mi lesz veled.
    Nem jó magadba tartani ezeket a dolgokat,mivel szorongáshoz és depresszióhoz vezet.És végső mentsvárként kinyírod a családod vagy rámászol anyádra és csinálsz magadnak kistesót!
    Nem jó ez komolyan mondom...

    De tényleg mi a koncepciód???Mit szeretnél elérni,hiszen már bebizonyítottad,hogy analfabéta meg beszari vagy ,mert nem mersz kiállni és megmondani a magadét.
    Legalább oltsál le legyél faszagyerek mutasd mit tudsz kiharcolni 1 fórumon mindenki előtt ami pont erre való,hátha berezelek és nem jövök többet...
    De ha a koncepciód az,hogy anyukádat csinálgasd akkor egye fene csináld.Nem akarok ödipusz komplexusodba beleszólni...

    Nálam a mínusszal semmire nem mész csak pont ennyire,hogy 1 szánalmas kis beszarinak tartalak.Legalább privátba írd le a gondod,ha már szégyenled magad itt a tömeg előtt felvállalni...

    Remélem legalább ez hasznos volt és helyre billen az agyad...
  • DarkSector
    #150011
    jaja olyan multi játék mint az RDR szingli kategóriában!
  • Botond #150010
    Áh, annyit nem toltam, hogy érdemi képet tudjak alkotni, de amit az elején láttam, az tetszett.
  • DarkSector
    #150009
    És csalódtál benne?
  • Botond #150008
    Annyit hypeoltátok, hogy bár teljesen távol áll tőlem a stílus, de még én is kipróbáltam. :)