176613
banner
  • orichalcos
    #150572
    Főleg Harlekin Úrnak! :D De többieknek is akik szeretik Titanfall-t:

    Titanfall Frontier DLC CGI trailer

    Nagyon odabasz. :D
  • orichalcos
    #150571
    Hivatalos infó 576-ból:

    Beszéltem velük, hogy miként lehet majd játszani a 130ezres csomagból a Destiny-vel. A gép megjelenésekor bár már raktáron lesz a játék, nem adhatják ki, amig hivatalosan meg nem jelenik. Ergó akik személyes átvételt preferálják, azok a számla ellenében vissza kell hogy menjenek az 576-ba és megjelenés napján kapják majd meg a lemezes Destiny játékot. Akik postán vagy futárral rendelték meg csomagot, azoknak majd külön lesz a játék kiszállítva.
  • tesó07
    #150570
    Jaja, pont 32" és kb 2 méterről. Tökmindegy akkor hogy full hd vagy hd ready.....?
  • Rage47
    #150569
    Ezt írták a honlapjukon egy kommentben:

    Ultimate Evil Edition on last-gen console platforms will ship with 2.0.5 content on the disc, and will be receiving a day 1 patch to introduce 2.0.6 content. There are no plans, however, to provide ongoing patch support for PS3 and Xbox 360 post-launch.

    While we'd like to regularly deliver updates to the Xbox 360 and PS3 versions as well, there are enough differences between console generations that it's not feasible to do so without impacting our ability to deliver high-quality updates in a timely fashion.

    Ebből nekem nem derül ki, hogy a 2.1 jön-e konzolra. Ti is így értelmezitek?
    Elég sokan kiakadtak amúgy Facebookon és a honlapjukon is.
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2014.08.13. 11:31:41
  • Smithie
    #150568
    30-35k
  • davidka003
    #150567
    PH-ról:
    "Aki esetleg előrendelte a Diablo 3 Ultimate editiont, annak mondom, hogy az előző generáció nem kapja meg az updateket, ma írta a blizzard :( lehet lemondom a rendelésemet..."
  • Totti5
    #150566
    Ipon megoldotta a Dio3 elárazást. Leszedték az oldalról az összes ultimate evil verziót biztos ami biztos. Nem lennék meglepve ha megjelenéskor visszakerülne minden a korrigált árral.
  • DummyBoy
    #150565
    Nemnem ... A felbontáskülönbségből adódó recék és társaik (Amik pl. kisméretű feliratoknál és társaiknál jelentkeznek leginkább) amik leginkább feltűnőek, valamint az AA hiánya nem annyira látványos.

    WoT leírásainál pl: látványos a különbség, de több játéknál is észrevehető.
  • Firerock
    #150564
    valaki?
  • arty
    #150563
    amit te látsz, az a minőségibb tévé, nem a felbontás difi ... (elvégre a 720p 360as játék is felskálázódik a hdreadyn is: 1360x768-ra :P )
  • orichalcos
    #150562
    Így néz ki az 1TB-os XBox ONE Call of Duty Advanced Warfare Limited Edition

    Szerintem kurta jól néz ki. Nálam a sorrend eddig. CoD Limited, aztán White, majd fekete.
  • DummyBoy
    #150561
    HD Ready-n sem rossz, de már a 360 is szebb fullHD-n mint HD Ready-n. (pár hete vettem fullHD-s TV-t, előtte HD Ready volt ...)

    A felskálázott tartalmak szebbek mint a lefelé skálázottak, ebben jobbak a TV-k (SD tartalmak miatt is ...).

    Ettől függetlenül élvezhetőek a játékok HD Readyn is (Csak 360-ról nyilatkozom!) de ha később váltani fogsz, akkor látni fogod a különbséget!
  • arty
    #150560
    Számomra az uj TR nem volt más, mint egy uc-nyúlás, gyűjtögetős baromsággal fűszerezve - utáltam a szabadságot, utáltam a nem-TR játékmenetet. Nekem Anniversary kell, de minimum legend/underworld.
  • Totti5
    #150559
    Nem volt, nem volt kivel játszani, így nem vettem. Most már sikerült mindegyiküket rábeszélni egy X1re mire kijön a Fifa 15. :))) ( jó ügynük... )
  • arty
    #150558
    Na, erre kíváncsi leszek :) Egyszerűen ez túl jó ajánlat :D

    (fifa14ed nem volt egyébként? vagy lemezes volt és eladtad?)
  • Totti5
    #150557
    TR 50%al jobb volt mint az Uncharted 3.

    Akkor lenne jobb az Uncharted 4 ha nem csőgörény lenne az egész. TR kissé szabadabb térképe sokat dobott a hangulaton és a játékmechanikán, de nem ment a linearitás rovására. Nomeg a TR akkor lehetne még jobb ha megmaradna annak ami és még több lenne benne a TR, szerkezetek, rejtélyek s platforming.
  • Totti5
    #150556
    Amikor Forza 5öt néztem HD readyn rettenet rece volt.
  • arty
    #150555
    Uncharted 4 minimum 50%-al jobb játék lesz, mint a TR X.
  • arty
    #150554
    mekkora tv és milyen messziről nézed?

    mert pl egy 32"-es 2-3 méterről már kötmindegy h fullhd vagy sem ....
  • orichalcos
    #150553
    Akit majd érdekel Cod GHOSTS, meg a Forza 5 eladó lesz amint megkapom 576-os pakkot. (7k darabja)
  • Totti5
    #150552
    Gamescon alkalmából megint megíknált minket a T10 ingyenes cuccokkal.

    Az eddig egyik legjobb DLC pakk, csupa csupa sosem látott eddig autó ótós játékban, s ez most ingyen.

    2014 Rolls-Royce Wraith
    2014 Renault Spark SRT_01E - ez kimondottan érdekes először debütál játékban a Formula E ami a 100%os elekromons FIA Formula autó sorozat aminek a bajnoksága jövőre indul.
    2015 Ford Mustang GT
    2014 Infiniti Q50 Eau Rouge
    2014 Infiniti Q50S
    2013 Vauxhall Astra 1.6 Tech Line Top Gear Edition

    Egy saját kép

  • Totti5
    #150551
    Előfizettem az EA bérlés ekszesszre tékára. 7k volt 1évre és már töltődik lefele a Fifa 14, Madden 25 és BF4.
  • Totti5
    #150550


  • Totti5
    #150549
    Naggyon jól fest!
  • orichalcos
    #150548
    Nagyon fasza. Nem jött össze 110k-s ONE, szóval maradt 576-os ajánlat szeptemberben. Ugyanitt majd vihető első nap a Fifa 15, CoD GHOSTS, Forza 5 8ezer ft-ért. (per darab persze)
  • Harlekin
    #150547
    Bazzzze ez nagyon nagy!!!!!!BOLDOGSÁG!!!!!TA
  • Harlekin
    #150546
    Én tudom,de egy ILYEN és ITT az ILYEN-en van a hangsúly PS tulaj(nem mind ilyen) csak 2 féle számot ismer a 1080P meg a 60 fps-t!Jah meg a fikát,de az ugye opcionális a ps4 hez nekik!
    Egész nap ezt számolgatja ahelyett hogy azt tenné amit MI... JÁTSZIK!!!
  • Totti5
    #150545
    Titanfall majd 1 millió példányban fogyott az első 3 héten. Már bőven afelett van.
  • Totti5
    #150543
    Kicsit le vagy maradva, már közel 10 millió PS4 ment el és 5 millió felett van az X1.

    Tomb Raider egy kult játék. Egy olyan cím amiből nem 300 ezer fog elmenni, bármire is jön ki. Csak 360ra 1-2 millió ment el.

    Crytek saját magát vitte csődközelbe, a Ryse kiadás tűzoltás, némi pénzt remélnek belőle, szükséges volt.

    Kreatív Sony éppen mit csinál most az exeikkel? beszélhetünk erről ha gondolod.
  • Harlekin
    #150543
    Titanfall is azért lett és lesz sikerteken mert csak ps4en nincs.Minden bizonnyal már most csődbe van a kiadó...LOL
    Jó játékot a baszott erős hw-s olcsó konzolodon!:-D
  • DarkSector
    #150541
    Én ezt vártam a játék első bejelentése óta, minek ide PS nekem ha remedy játék van Box-ra? :D
  • Harlekin
    #150541
    Igen minden este zokogok miatta...28 x1játékom van volt borzasztó...Lehet vigasz miatt veszek magamnak 1 fehér sunsetes boxot is...További sok sikert Sonynak és rengeteg elégedett felhasználót!
  • Totti5
    #150540
    Remedy odadurrant megint, csak remélem ez már nem lesz bukta.
  • DarkSector
    #150539
    +1111111111111
  • Bartn73
    #150538
    Jézusom most kiadtad minden frusztráltságod,hogy a gyengébb konzolt vetted drágábban?Igen reklamálnak most hogy a kreatív ms (kisbetűvel) egy jól bejáratott multiplatform címet vett meg ahelyett hogy saját kútfőböl alkottak volna valamit boccsesz,DEEE sokan keresztbe leszarják a Tomb Raidert. És tudod mi a baj hogy kb háromszor több PS4et adnak el mint xonet ,koma nem kell drukkolnod hogy így legyen hanem sajnos így lessz Szerintem év végére megérjük azt hogy lessz tíz+ millió eladott(nem leszállított) PS4 és 3.5 milla xone A mókás azlessz ha az exklu TRből eladnak kb 3-400 ezret se,aztan a balfasz kiadó majd sír mint a crytek hogy emberek nincs mani miért nincs mani.Igen leszar minket a sonyi hogy olyan konzolt dobtak össze amire szinte minden multiplatform cím 1080p (az exkluziv cimeket nem mondom ott alap) Xone-nál soroljak vicces felbontásokat?ugye nem kell... És hogy a mondandóm végét a szintedhez igazítsam,igen kaptok ti is talán 1080p-t hörögve lol lol lol ( "9 hónapja csak a pozitív dolgok érnek minket")Oo
  • Totti5
    #150537
    Sunset O

    Ori and the Blind Forest

    Quantum Break

    Forza 5

    Halo 5

    Fable L

    Horizon 2

    Halo 2
  • Totti5
    #150536
    Aki utálni akarja őket az mindig fogja, ha vannak dolgok azért, ha nincs azért.

    Az biztos hogy olyan játék exlzuivitása nem jó dolog ami előtte sikeres multiplatform volt. Ezzel csak az jár jól akinek van az adott gépe, akinek nincs az megbaszhatja, annak szar. Én még mindig zokogok a Bayonetta 2 miatt, egyszerűen nem hiszem el hogy nem kaphatom meg :(((

    MS gőzerővel a játékokon van, nem lehet mondani hogy nem, ennek örülni kell, ez a lényeg.
  • DummyBoy
    #150535
    Hogyan tudom megnézni mennyi mínuszt kapsz ezért a hsz-ért? :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mellesleg eddig az arcoskodó PC-s Prőket meg lehetett kérdezni hogyan tetszett nekik a Destiny béta ... Ezekután a PS tulajoknak is lehet mondani, hogy a Rise of Tomb Raider Xbox One-on 1080p/60 FPS, akkor a +50% náluk miben látszódik majd meg? :)

    Utoljára szerkesztette: DummyBoy, 2014.08.12. 17:30:35
  • Firerock
    #150533
    Sziasztok!
    Szerintetek mennyit lehet elkérni egy RGH-s Fat Xbox360-ért 2 kontrollerrel,mozgatásnál néha szarakodik a vinyó,de ha megmozgatom utána jó a következő mozgatásig.
  • Harlekin
    #150532

    És már megy a fika minden ps fórumon,hogy az ms mekkora szar,meg mindenki hülye aki xo-t vesz és vett stb!!!
    Hónapok óta hangoztatom,hogy nem ezt kellene nekik csinálni hanem a saját portálon dünnyögni,hogy ez ÍGY nem jó!!!!De sokkal kézenfekvőbb nekik,hogy MS-t szidják azért,mert akitől a konzolt vették SZARIK RÁJUK!!!

    HOGY MÉG VILÁGOSABB LEGYEN TITEKET SZOPATNAK KEDVES PS TULAJOK ÉS NEM AZ MS HANEM A SONY!!!!!!!!!!!

    MS a saját felhasználóit szolgálja ki és ennyi ,szarik a ps4 tulajokra pont úgy mint ahogy Sony is teszi ,mikor esik le végre nekik!?Csak addig ameddig ez az egyiknek jogosultság addig a másiknak nem!!!

    Tehát egyre jobban erősödik az,hogy remélem Sony még nagyon sokáig sokkal több gépet ad el mint MS,mert ismét bizonyosságot nyert,hogy ezzel mi x1 tulajok jól járunk!!!
    De jöhetnek az ellenérvek,hogy ez majd mennyire szar lesz nekünk is!!!Mikor????(9 hónapja csak a pozitív dolgok érnek minket!!!!Nem kapunk 1080P-t lol!? nincs 60 fps !?lol,de legalább van amibe majd nincs és lehetne a végtelenségig sorolni....

    Majd esetleg amikor már mindenkinek szar lesz,akkor visszatérhetünk rá,de legalább mi nem álltunk a fasz rossz oldalán végig!!!!