176613
banner
  • DarkSector
    #150772
    Igen ez a baj...:D
  • DarkSector
    #150771
    Igen ez a baj, játékárakkal tisztában vagyok, újonnan 2-3 k, tudom inkább kitámasztom vele a forgószékemet. :D
  • TomStorm
    #150770
    Én az egyiket megtartanám a helyedben,ne mond majd,hogy nem lett szólva..
  • arty
    #150769
    Szerintem ezt mások is megerősítik majd: iszonyat nyomott áron mennek a vasak, de méginkább a játékok (prevgenre), sajnos igen sokat kell majd még hozzátenned egy bón-ra... 1-2 nagyobb címen kivül szinte lehetetlen eladni őket.
  • DarkSector
    #150768
    Hát ja ha tudnám hogy korrekt tökét hozna a 2 konzol, és mondjuk csak 40-50-et kéne pótolnom nem lenne gond, engem ugyis egyenlőre 1-2 játk érdekelne.
    Destiny-t venném amivel ugye baromi sok ideig ellennék.
    Meg a Quantum lenne fontos jövőre, mert nagyon tetszik a játék, és azért is mert az Alan Wake fejlesztői keze munkája lenne. Ami megintcsak kedvenc volt előző generáción.
  • DarkSector
    #150767
    Jah akkor jól emlékeztem.
  • Bercy #150766
    Sajnos a prevgen jatekokat nem viszik a nextgen konzolok.
  • TomStorm
    #150765
    Semmi.Diabloba még úgyis végig kell menni 20X minden egyes részen szal.sokat nem vesztenél:DD
  • DummyBoy
    #150764
    Nekem van még itthon egy valag játékom, amit nem játszottam végig 360-on, de valószínűleg nem is fogom ...

    5-én jön a One, már van rá egy raklap játékom, azzal is jön egy csomó + 9-én Destiny ... Szóval én könnyes búcsút veszek majd tőlük, és kárpótolom majd magam a többivel :)
  • arty
    #150763
    Ezt mondom éppen: mióta pofont kaptak, azóta minden cukormáz.

    Viszont én az előző genben sokszor éreztem a f*x rossz oldalán magam, s mivel nyeregben voltak: szartak rám.
    A support mindig is fantasztikus volt, de érdemben sose léptek - hogy ez az anycég "érdeme" vagy saját inkompetencia, sose fog kiderülni. Amikor a My Games szekciot nézegetem a hiányos borítókkal, akkor azért mindig eszembe jut, hogy mennyire nincs okom a tapsikolásra.
  • DarkSector
    #150762
    Most God of War Ascension visszavan és ennyi, ugyis tudom hogy még1x ha végigjátszanám, amennyit mostanában konzol elé ülök, nem biztos hogy megéri tartani a gépet
    később még visszavásárolhatnám ha lenne pénzem és ujra kellene.

    Gondolom a ps4 meg one ha jól emlékszem nem viszi a régi játékokat.
  • DarkSector
    #150761
    Kösz mindenkinek, valszeg ez lesz akkor, eladom.
    Amúgy mind2 konzol fog majd kelleni.
    Csak Quantum végett majd ONE-t fogok venni.
    Meg autós szempontból is inkább a Forza áll közelebb hozzám, meg sógorom is azt szereti inkább.

    Csak az a kérdés mennyiért tudnám őket eladni. :D

    Régi Arcade x360 + PS3 SS, ami ilyen move-os harry Potter-es kiadás vagy mi. Ha 80k-t nem adnak a 2 gépért akkor sok értelmét nem látnám.
    Úgy is 50k-t kéne hozzácsapnom.
  • Totti5
    #150760
    Tőlünk kérded elfogultaktól?

    Kérdezd máshol:) ők majd megmondják, hogy :

    X1 minek? minden jön PCre. PS4et kell venni.
  • Harlekin
    #150759
    Szerintem add el és csak ps 4 et vegyél!X1 semmire nem jó megmondták a megmondó emberek!Ne is gondolkodj rajta 1 percig se!
    Én is itt szenvedek csak a 30 játékommal itt porosodik a gép,számolgatnám a 1080p-t meg a 60 fpst,a szarakodás van a sok upal,hogy havonta jön és stb....
    Tedd fel ezt a kérdést a menő ps4 topikba ott majd megmondják mit tegyél!
  • Bercy #150758
    Amennyiben vegigjatszottad a fontosabb jatekokat akkor persze. Ha nem akkor meg jatszd vegig amivel szeretnel es aztan cserelj uj generaciora.
  • DarkSector
    #150757
    Srácok ti mit tennétek a helyemben?

    Itt van 2 gép, ps3 meg x360, megvannak hozzá a fontosabb játékok.
    Ti eladnátok a helyemben a 2 gépet hogy helyette vehessek egy Xbox One/PS4-et? :D
  • Harlekin
    #150756
    hajrá MS
    Így gondoltad??
    Mondj 1 dolgot amivel szerinted a nagy pofon után VELEM kibaszott MS?9 hónapja minden szép és jó számomra!!!!
    Nem értelek, téged vagy bárki mást akinek nincs x1 miért zavar az,hogy engem vagy olyat akinek van az meg van elégedve a dolgokkal.A legkevésbé sem érint téged ennek semmilyen szegmense se előnye se a vélt hátránya!Mint ahogy a ps4 tulajdonosokat se és mégis ők azok akik aztán igazán tudják mondani x1 és ms fikát!
  • Totti5
    #150755
    Tolom a Forza 5öt, nagyban 6. kör, erre bevillan a system update képernyő h tőccsem le most, s se előre se hátra. Hát a kurvaükkunokátokat, mi van ha éppen a Diablót nyüstölöm hell fokozaton és győzelemre állok?????? idióta barmok.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.08.20. 13:17:21
  • Harlekin
    #150754
    Na most erre csak azt tudom mondani,hogy akkor úgy kellene mindenkinek csinálni mint ahogy Én csináltam és csinálom mert akkor mindig csak a jó részét kapja!!!
  • arty
    #150753
  • arty
    #150752
    Azért elegánsabb lett volna, ha az MS akkor is odafigyel azokra, akik eltartják(!), amikor nem épp egy pofon után szédelegve próbál talpra vergődni (xbón első éves eladásai).

    De mindegy, tapsikoljá' nekik.
  • arty
    #150751
    Semmi gond azzal, hogy Te épp nem futottál bele a live szarságába, ettől még én kijavíthatlak, hogy a lájv egy fos és eddig is kérték a véleményünket, csak aztán szartak is rá a magasból.

  • arty
    #150750
    Utána is csak mellébeszélés és terelés ment. Míg végre kinyögte az egyik tetü, h najo, csak x ideig exklu.

    Szánalmas és idegesítő.
  • davidka003
    #150749
    ReddX Announced for Xbox One

    Elég korrektnek tűnik.
  • Totti5
    #150748
    Horizon 2



  • Totti5
    #150747
    Van yutub is

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.08.19. 19:10:08
  • Harlekin
    #150746
    A hasonlót x1 re értem nem 360 ra,mert x1 en eddig a fórumokon mentek az up kérések,most ez így nagy publicitást kapott szimplán!
  • Totti5
    #150745
    The Witcher 3: Wild Hunt
    35 minutes gameplay
    hú de
  • Harlekin
    #150744
    Miért kellene,hogy fizessen?Számomra minden megvan amire szükségem van volt az új konzol vásárlásával.Nem kell hogy fizessen nekem ez kell bekapcsolom stabilan megy van játékom figyelembe veszik az upoknál a kívánalmaimat....Mi kell ettől több????
    Jaaaaa tudom 1080p meg 60 fps számolgatás na de azt meg inkább meghagyom ps4 tulajoknak nekik is jusson valami!
  • Harlekin
    #150743
    Na ez engem hidegen hagyott soha 1 percig nem voltam és nem is leszek Magyar lives!Jó volt nekem 6 évig uk reg meg jó 9 hónapja us reg...Pont leszarom a Magyar reget majd akkor fog érdekelni ha olcsóbb lesz mint az usa vagy akár melyik másik ez az egy érdekel a pénz semmi más ahol olcsóbb oda megyek mint a ruha boltba vagy a kenyérér a közértbe számomra ez egy termék és nem fizetek érte többet mint amennyit muszáj.Nem hungarikum,hogy a nagy MAGYARSÁGOT keljen ajnároznom nincs szükségem 800 ms pontra meg pulira,hogy utána fikázzam őket hogy viszont nincs dlc-m meg játékom!!!
  • Totti5
    #150742
    Miért is? mert a színpadon nem azt kántálták h jön majd akármire, de mellesleg X1re is? akkor ott azt mondták amit kellett, de abból leszűrhető volt minden, csak könnyebb fröcsögni. Másnap pontosan el lett mondva mi a szitu, 24 óra sem telt el... én értem h rohanó világ, de ez már dúrva ami megy.
  • arty
    #150741
    Amugy rendesen fizet az ms vagy ingyenjatekokat kapsz? Vagy hogy megy ez a bérforumozos dolog? :P
  • arty
    #150740
    Ja, hasonloan, persze :DDD

    Hany eve is kertuk a magyar live rendbetetelet? Hianyzo boritok, nemmukodo ezmegaz...

    MS marketinges lettel?
  • arty
    #150739
    Mellebeszelos szarhazi banda. Square-el egyutt.
  • Lamech
    #150738
    Van hivatalos álláspont ezzel kapcsolatban?
  • Totti5
    #150737
    Milyen régiók? nincsenek régiók.
  • Harlekin
    #150736
    Baszott jól kitalálták ezt a rendszert nem nekik kell agyalni és ránk erőltetni az akaratukat hanem mi felhasználók kívánságát tartják szem előtt...
    Eddig is hasonlóan mentek ezek a dolgok csak nem volt ennyire hangoztatva...
  • Harlekin
    #150735
    És ezt úgy még is hogyan?
    Jelenleg 24 játék kötődik profilomhoz x1 révén us és uk, és szinte mindenkinek...Majd hoznak 1 döntést,hogy na akkor innentől nem használhatod?És itt most nem arról van szó,hogy a saját marhaságunk miatti régió váltás miatt buknánk a dolgokat mint ahogy páran a bukták a dolgaikat.Ez így marad az biztos!
    Sőt a mostani csatlakozás révén,se lesz mindenhol hivatalosan x1! tehát...
    360 eleve mindenféle régió zártság és minden fasz szigorral jött ki semmit nem lehetett itthonról csinálni első időkben,de már ezen is jócskán lazítottak akkor gondolod ezen majd szigorítanak!?
  • orichalcos
    #150734
    USA acc, US localization a boxon, mégsem működik. Mindegy, annyira nem izgat, elődeivel sem játszottam sokat.
  • AnarchoiD
    #150733
    en kertem screenshot faturet ;) kivancsi leszek mi lesz belole ;)