176613
banner
  • grebber
    #150812
    Tudja az ai hogy még hátul is van szeme így nem meri megkozckáztatni,hogy megmoccan
  • Totti5
    #150811
    19:00 felszólítja h tegye le a fegyvert és földre trakóra tett kézzel, majd hátat fordít és elkezdi lufizni a berendezést, a csóka meg mint a kisangyal ott dekkol a földön 10 centire mellette az AKja mi meg háttal neki kötözzük a lufikat mintha semmi nem történt volna. Ez tényleg ennyire elcseszett? komolyan golndolják a japók? mert itt is a hülyeségre meg a nem fontos dolgokra volt idő, de a lényegre nem.
  • Firerock
    #150810
    Játékaim.hu mennyire megbizható? Hogy működik ez a használt játék adás,vétel? Ugyanugy tudok vele multizni? XbONE-ról van szó,még csak most ismerkedek a legális dolgokkal :)
    Első körben a WatchDogs-ot nézek. Ugye akiknek sok jó értékelése van annak simán lehet előreutalni?
  • grebber
    #150809
    MGS 4 pc verzának én is jobban örültem volna.
  • DarkSector
    #150808
    Megnéztem a MGS 5 demo-t, és miért van hogy engem ez a játék annyira nem érdekel mint ahogy elsőnek érdekelt!
    Annyira nem érdekel a gameplay alapján hogy magamsem hiszem el!
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.08.21. 21:08:42
  • TomStorm
    #150807
    Tehát 13 ezerért vegyek 1 új class-t 1 új Act-ot és némi kisebb tartalmat amit ingyenes patch formájában illene adni ennyi idő után.Aha köszi..
  • TomStorm
    #150806
    PC-n kb 1 napot játszottam vele:)Én X360 D3-ba tettem ennyi időt.
    Csak az a fura,hogy úgy ömleng róla mindenki mindenhol mintha egy full új cím lenne közben nem erőltette meg magát Blizz ezzel az új kiegészítővel.
    Sőt még upgrade lehetőség sincs és ez zavar a legjobban,muszáj lesz ugye nekem is beszereznem,hogy lépést tartsak a többiekkel de akkor meg kell vennem az egész pakkot.Azért a nagy Blizzard bekaphatja ám
  • Moby
    #150805
    Engem eddig is érdekelt, és eddig kellett várnom, hogy játszhassam wasdegér nélkül.
  • Totti5
    #150804
    PCre megvan, már jó ideje, de több forrás szerint nem szeresse az AMD procit ( FX 8350... ) és élvezheteten volt vele ( menetelkor nem volt folyamatos rángatta a képet ). 2 órát beletettem így, de nem volt nagy élmény, bár azt h remek játék akkor is nyilvánvaló volt, de hozzá kell tenni a Blizzard elszúrta ahogy kiadta, mára összerakták ahogy azt kellett, vagy illett, így nem csak egy nagyon jó játékot kap az aki most veti magát bele hanem egy nagyon jó polírozott játékot. Amúgy dúrván hiánypótoló alkotás, utoljára talán a Titan Quest kötött le a témában annyira hogy végigjátszottam és az egy igencsak pofás és élvezetes Diablo klón volt. Hiába kapta ez is a sarat, de Diablo csak 1 van, egy és megismételhetetlen, ezt a hangulatot és minőséget pedig csak a Blizzard tudja megadni.

    Kontrollerrel szabad 360 fokos pixelpontos mozgással meg mégiscsak élvezetesebb játszani, mert ÉN irányítom a karakter, mint rotálni a földet, vagy tologatni a krúzort ( persze kinek mi ).

    Ez a Crusader class betalált, ami igazából Paladin szerűség. Tisztára Too Human feeling a speckó mozgása :)
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.08.21. 20:16:21
  • TomStorm
    #150803
    Ez már elhangzott jópárszor a topikban,régen is,eddig is jó volt.Nekem 1000+ órám van már benne.Csak eddig senkit nem érdekelt a D3.Most,hogy kijött új konzolra mindenki ezt veszi:D
  • Tinman #150802
  • Totti5
    #150801
    Kiváló lett a Diablo 3 X1en. Gyönyörű, tökéletesen szmút, a kontrolleres irányítás pedig nagyon kényelmes és élvezetes, mintha erre találták volna ki. A játék nagyon jó.

  • TDC Geronimo
    #150800
    DA:I-nál is lesz mondták már
  • Totti5
    #150799
    EA Access első demója 5 nappal a meglejenés előtt a Madden 15. A trial 6 órán keresztül engedi játszani a játékot! Na ez már fejlődés, remélem ezt a jó szokást a Dragon Age 3nál is bevetik :)

    Madden NFL 15 will be the first game to make use of this feature when it's made available today for EA Access subscribers (its official release date is August 26), but after EA confirmed that the game would be playable for six hours
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.08.21. 16:52:16
  • Totti5
    #150798
    Valami új dolog jön.

    Xbox One Play Day out "shortly" - play games for free for 24 hours
  • Totti5
    #150797
    Ezen az install és instant peccselésen még bőven dolgozhatna az MS, mert amit leművelt az előbb az már kínos volt. Beteszem a lemezet, 3 percig semmi. Kivesz betesz, semmi 1 percig, amdj felugrik az update ablak. Tőccsed, erre megint semmi. Kiírja hogy nem installálható 5 percre rá. Gép kikapcs, bekapcsa, lemeze kivesz betesz, és megint semmi. Pár perc múlva nagy kegyesen elkezdte a lemez installt....

  • Totti5
    #150796
    Egy kis hangzavar.



    Rettenet élvezetetes vezetni.
  • Tinman #150795
    Rendi vagy, de ez inkább már őrület, sok tiszteletet nem érdemel :-)

    5 nap múlva jön a 2. számú DLC... bár elnézve az elsőt, jó, ha 6-7 órát ad majd, + még 1x letolom a videós wt miatt.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2014.08.21. 08:17:13
  • DarkSector
    #150794
    Mély tiszteletem.
    Vagyis akkor ezzel voltál hónapokig el. Mert furcsa volt hogy eltűntél a térképről! :D
    Remélem mától visszatérsz hozzánk. :D
  • Tinman #150793
    Videós végigjátszással együtt 700 körül :-)
  • Harlekin
    #150792
    Ez biztos kimarad maga a játék se tetszik így kizárt a belekezdés is nem,hogy az ezrezés.És már 360 as játékal amúgy se játszok elég volt ez a 290 darab!De neked nagy grat
  • Renjike
    #150791
    össz játékidő?
  • Tinman #150790
    X1-re neeeee... ne legyé' szemét :-)
  • Totti5
    #150789
    Remélem kiadják a ultimate remastered verziót X1és PS4re
  • Tinman #150788
    Te jössz Harli :-D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Steam + X360 + PS3

  • DarkSector
    #150787
    Arty ezeken kívül minden megtartós! :)

    "Amiket nem gyüjtök annyira hanem eladnám-cserélném ha érne is valamit:
    *********************************************************************************************
    X360:
    Assassins Creed 2
    Dead Space

    PS3:
    Shadow of Damned


    Kábé ennyi!"
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.08.20. 19:42:36
  • DarkSector
    #150786
    Amiket eladnék az az alsó 3 lemez! Odabigyesztettem. :D
    Max méég a Killzone 2-3 amik nekem valamiért nem tetszenek, nagyobb volt a lángja mint a füstje, kibaszott ratyi az irányítása, egy nagy raklap szar a játék, pedig régen hogy számoltam azzal hogy nekem ezek kellenek, most meg itt van azt nem játszok vele.
  • DarkSector
    #150785
    Irtam hogy játék nem eladó. :D
  • DarkSector
    #150784
    Ha nem 50k-t keresnék havonta odaadnám én is sogoroméknak, szóval nem ez a problém hogy nem lenne kinek.
  • arty
    #150783
    Tehat akkor van amit nem adnal el? Maradna orokre?
    Mar nekem is csak azok vannak, amiket nem adnek el... kb 2-3 amit eladnek, de nincs áruk, szal minek....
  • Renjike
    #150782
    Kicsit off : Final Fantasy 13/13-2 is érdekel de gyűlölöm a körökre osztott harcrendszert viszont a akarakterek és a világ megfog. Mennyire lesz érthető ha youtubeon megnézem a 8-10 órás átvezető , animáció összevágott változatát?
  • Renjike
    #150781
    Halo anni , beyond two souls , heavy rain , shadow of the colossuss érdekel engem . Ha tényleg meg akarsz várni a cuccoktól akkor tudod hol keress és tárgyalunk .
  • AnarchoiD
    #150780
    En az XO kezhezkapas napjan az elso hozzam tevedt havernak ajandekoztam az x360-omat " ittvan ingyer vigyed , van hoza egy zsak jatek es kieg a tied , vidd" par jatekot itthagyott azokat idovel elajandekoztam mindenkinek aki xboxos es erre tevedt ;)
  • DarkSector
    #150779
    Hát szart sem érnek a játék azt nem is adnám el, a digitálisakat meg nem tudom hová tenni a gép id-hez van ugye kötve. :D

    Ezeim vannak vitrinben:

    Dobozos:
    ************
    X360:

    Call of Duty Modern Warfare 2 Steelbook
    Resident Evil 6 Steelbook
    Dark Sector
    Gears of War
    Gears of War 2
    Gears of War 3
    Gears of War Judgement
    Halo Reach Collectors
    Halo Anniversary
    Silent Hill Downpour
    Final Fantasy 13
    Final Fantasy 13-2
    Dead Space 2 Collectors

    PS3:

    God of War Collection
    God of War Collection 2
    God of War 3
    God of War Ascension
    Uncharted
    Uncharted 2
    Uncharted 3
    Heavy Rain
    Beyond Two Souls
    Killzone 2
    Killzone 3
    Ico & Shadow of The Colossus HD
    Siren

    Digitálisan:
    **************
    X360:
    Borderlands 2
    Resident Evil 4 HD
    Resident Evil Code Veronica HD
    Devil May Cry 1-2-3 HD
    Metal Gear Solid 2-3-PW HD
    Halo 4
    Forza Horizon
    Dark Souls
    Dishonored
    Read Dead Redemption + Undead Nightmare
    Silent Hill 2-3 HD
    Alan Wake AN
    Metal Gears Solid Ground Zero
    The Witcher 2
    Alone in the Dark
    Crysis
    Crysis 2
    Crysis 3
    Beyond God & Evil HD
    Battlefield 1943
    Lara Croft GoL
    Limbo
    Shadow Complex

    Itt nagyon sok, nem is tudom xboxon hol tudom ellenőrizni...:D (tehát nem biztos hogy mindent leírtam)

    PS3:

    Fejből nem tudom, de csak PSN játékok vannak megvásárolt csak az Infamous 2 kiegészítője.

    Amiket nem gyüjtök annyira hanem eladnám-cserélném ha érne is valamit:
    *********************************************************************************************
    X360:
    Assassins Creed 2
    Dead Space

    PS3:
    Shadow of Damned


    Kábé ennyi!
  • arty
    #150778
    5k-ért ment el a Halo Anniversary/3/4 kombóm.
    2-3k optimista becslés... ok, egy Beyond elmegy többért vagy egy gta5, de a többi? nameg a digit játékaid......... az levesbe?

    nem jó ez sehogyse.
  • DarkSector
    #150777
    Hát kinek mik az igényei. :D
  • Harlekin
    #150776
    de látod más meg nem...
  • Totti5
    #150775
    Magyar live support gyenge. Későn és lassan reagálnak a problémákra és a megoldásokra. Nem tudom hányan vannak, milyen eszközök vannak a kezükben, de mint júzer nekem nem tünnek túl aktívnak.
  • DarkSector
    #150774
    Én magyaron vagyok el. :D
  • Harlekin
    #150773
    Na de senki nem kényszerített senkit arra,hogy mennyen át a Magyar livere,mert csak ebből adódtak a "nagy" problémák.Én tökéletesen el voltam uk regen is 360al mint ahogy leírtam már párszor.