176613
banner
  • Totti5
    #150934
    Nem lehet, mert minden szörnyet 1szer öltem meg és lineárisan haladtam előre mint ha csőjáték lenne. Tehát ez a HARD avagy a nehéz fokozat ami a készítők szerint már challenge ( ott írják le ahol kifejtik mi a HARD )

    Ezekszerint 10es szinten kellett volna idág elfutnom, hogy legyen valami élmény? kikerülve minden ellenfelet. Ha végigmész normálisan akkor 30as szinten vagy az ACT 2 elején... ez is el van baszva benne ezekszerint. Tesztelték ezt egyátakán? vagy belehánytak 5 extra szopatós nehézséget és majd jó lesz a parasztoknak szopnak vele valahogy talán végigviszik és örülnek is neki h mennyire kidolgozott a játék, a többi meg lényegtelen hogy nincs kitesztelve balanszolva mert ez a Diablo.

    Amúgy gémeren is ki lett magyarázva minden.

    "Egyetértek kicsit valóban könnyű, tud ez még nehezebb lenni majd a később"
    "Kéne egy átmenet nekem itt az elején a 2 között, mert elég problémás mindig azt kitalálnom, hogy a következő részre vajon melyik fokozatot állítsam be..."
    "mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy nem balanszolt"
    "A 4-5. chapterben, mikor már jönnek a több affixes elitek, minibossok, majd becsillan a nehézség, meglátod. Azért van így elskálázódva, mert a játék a torment fokozatokon mutatja meg az igazi arcát"
    "Tény, hogy a nehézségi szintet nekem is feljebb kell majd csavarni (a Hard túl könnyű)"
    "azért ez még igön az eleje..Majd act 3 végétől...na ott leizzadsz garantálom"
    "Pöpecül lehet állítgatni a szinteket szerintem. Jól eltalálták, "
    "normálon meghalni szinte lehetetlen, hardon se nagyon max 1-2 helyen, most experten játszok igy se nehéz, aki szerint könnyű vigye el act 3-ig "

    Alig merik leírni hogy el van baszva inkább ki van magyarázva hogy majd a játék végére jó lesz!!!!!! Mondjuk én teszek rá hogy Diablo és Blizz nekem nem életcélom bevédeni, csak élvezni szeretném.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.08.26. 08:40:38
  • TomStorm
    #150933
    Bakker hát lehet,hogy Overpowered a Keresztes!?
    Mondjuk Maghda anyus amúgy sem egy nehéz Boss.
  • DummyBoy
    #150932
    Lehet hogy rosszul emlékszem, de valami olyasmit olvastam talán, hogy épp a következő peccsel fogják javítani, hogy nagyon könnyű lett a Dio3 alsóbb fokozatokon ... Majd megpróbálok rákeresni ...
  • Totti5
    #150931
    Meg kellett küzdenem azzal a BOSS-al, aki a játék elejétől kísértett a hatalmával. Gondoltam végre valami!

    Ez lett a vége :





  • Botond #150930
    Igen, ez ma már nem ad nekünk eleget. Én is akkor jöttem rá, amikor elkezdtem tolni a titan questet, hogy sajnos ez a sokat klickelünk és néha picit fejlődik a karater játékstílus már nem ad eleget. Elkezdtem torchlightot, az még kifejezetten tetszett is, de vhogy ez már kevés nekem is, pedig kipöcsként én is toltam dió1-2t orrvérzésig. Felnőttünk, ez van. Kár ebben többet látni.
  • Tinman #150929
    Köszi, ha elolvastad :-)

    Amúgy pedig igen... azért egy Dio 3-tól ennél többet vár az ember. A jó-jó, nem rossz nem elég! Blizz, nem pedig City Interactive! A Blizz iránymutató, alapkő letevő banda és a korrekt tőlük rémesen kevés!

    Amúgy a későbbi actokon lehet bealszol. 1-2 kellemes rész van, de semmi extra.
  • Tinman #150928
    Normal, Nightmare, Hell, Inferno

    Teljesen el volt cseszve a nehézség. A normal teljesen felesleges volt, de a nightmare-nek se volt sok értelme. Hell ok, de a Hell-hez képest is röhej volt, hogy a Hell végső pályáján zabáltam az ellenfeleket, de Infernon, már az első noob zombi ütött kettőt és azonnal meghaltam. De érted? 2 perccel korábban az alvilág urával a saját farkát etettem meg, 2 perccel később meg az utcaseprő lever. Ja és akkor jött a vegyé' geart az AH-ból. Azért se, hanem próbáltam kínkeservvel tovább haladni, hát talán az ACT 1 végéig jutottam vért köpve, de a drop az u.o. szemét volt, ergo a gear-em nem volt Inferno rdy. Mondjuk az egyetlen játékom, amin kellemes hasznot is sikerült pusztán a játék eladásával realizálni és bizony nem ketten akarták megvenni...
  • heady
    #150927
    En pont ezert kerulom messzire a FUT-ot meg a pro clubot is.
  • Totti5
    #150926
    Csak 2v2, mi meg 3an vagyunk... nem jó ez, miért nem lehet 3v3 is?!!!!

    A pro klub meg el van baszva azzal hogy saját ember, full béna csapat és ha nem játszod napi 10 órát akkkor sehol nem vagy, mert nem fejlődsz. Csak úgy funból nem lehet csapatni normálisan. Ez akkor volt jó amikor nem dolgoztunk, suli miatt bármikor tolhattuk. Most meg eltelik pár hónap, addig kurva jó, mert skillből megoldjuk, aztán mivel nem játszunk minden nap, !mert nem tudunk! mások meg igen, egyszerűen nincs esélyed 70-es emberrel 90es ellen aki 10 méteren 15öt ver rád mert annyival gyorsabb pl... az idiótizmus netovábbja a fejlődési rendszer egy multiban. Ez volt a BF4ben is minap. Mindenki fullos felszereléssel rohangált, mi meg csúzlival ott szenvedtünk....

    Legyen Pro Club klub csapatokkal is ( meg legyen saját csapattal és emberrel is ) fejlődés nélkül mint ahogy volt még anno... nem igaz hogy ez csak minket zavar, és senki mást.
  • heady
    #150925
    Nagyon jo otlet volt ez a coop seasons, jot jatszottunk haverommal, ti is szep golokat dolgoztatok ki Waczkorral :)
    Viszont sima seasonsba olni tudnek, amikor meg kell nezni a teljes visszajatszast :)
  • Totti5
    #150924
    Egy kis Fifa 14 nextgen az első online meccsek góljai. Látványos, és nagyon érezhető a jobb fizika, ütközésmodell, animációk és a grafika a 360as Fifa 14-hez képest. Nade a 15 lesz az igazi, azzal lesz sokat csapatva:)


  • Moby
    #150923
    Jaja, kurvajó elemzés. Bár viszonylag keveset látok a problémákból, mert sehol nem tartok benne, de a totál fals difficulty skálázást én is látom, írtam is róla,
    "Nincs az a facepalm, ami kifejezné azt az érzést, amikor egy talpig fémbe öltöztetett barbár egy ránézésre cirka 80 kilós fejszével menekül egy zöld béka elől, mert éppen azt várja, hogy a 30 mp-es HP potion limitidő lejárjon." +egymillió :D
    Én (tudom elképesztő), de dioszűzként álltam neki. Egyelőre nem igazán lelem az élvezeti faktort benne, és azt sem, hogy engem ez el fog kapni. Azt mindenesetre érzékelem, hogy kultjáték ebből a részből biztosan nem lesz.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.08.25. 08:24:41
  • Totti5
    #150922
    Köszi, be tudom lőni a játékokat :))) és mivel játszottam vele pontosan tudom mit kapok. Mivel bundléba lesz, biztos be fogok szerezni egyet óccón, és ellövöldözök vele ( art, desing, környezet, látvány, mechanika, tenkó miatt már megéri, mert bándzsi! ), esetleg ha Harlekin-ék is csapják akkor betársulok coopba, ha megtűrnek maguk mellett egy plusz súlyt.
  • Totti5
    #150921
    Végigolvastam megint, velős elemzés az egyszer biztos! Megirigyelhetné bármelyik külföldi gémer szagsajtó firkásza. Te is leírtad h valami nincs redndben, szóval akkor még sem vagyok hülye :)

    S igen, csalódott vagyok így 1 ACT után, most a nehézségi fokozatok elkúrását figyelmen kívül hagyjuk. Diablo 3tól ennyi idő után EPIKUS magasságokban levő pofaszaggató, ószom játékot vártam. Ez az ACT 1 sótlan volt. Nincs benne igazán semmi ami megmaradt volna. Jó munkás ember szisztéma szerint végigdolgoztam az egészet ahogy kell, de EPIC boss csata, EPIC jelenet, vagy akármi olyan amitől emeltem volna a kalapom nem volt. 10 óra alatt az ACT 1 végén egy 3 perces CGI? komolyan?! ennyi? BOSS csata felvezetések ugyan úgy izometrikus nézetből 10 seces valami ( ami még csak nem is néz ki jól és ki sincs dolgozva ), küldik felvétele sótlan párbeszdek stb stb... ez azért gáz, erre nem fogok emlékezni X év múlva.

    Pl olyat vártam hogy min. a graf enginnel BERONT egy BOSS szétcsapja a környeztet és a pofába ordít hogy mehet a fájt. Máris vigyorral állok neki szétcsapni, de ha nem is ezzel az elavult motorral, akkor CGI-vel minden egyes ilyet meg lehetett volna oldani.

    Látványos a graf, mármint a csaták, sok effek ami mögül ki sem látni, a környezet igényesen meg van csinálva, de mindig az az érzésem hogy akár erdő, akár barlang, akár barna, akár zöld a fű ugyan azz a látvány konstans, nincs fejlődési görbe hogy hűha, csak a színek mások. Ezt nem szeressem, ha egy játék ezt sugallja.

    Persze jó!!! játék, végigjátszom ez természetes, de egyenlőre a 6 pont körül van, remélhetőleg feltornázza nekem is 7re a következő ACT-okban, de többet vártam.
  • Muttley
    #150920
    az összes lövölde fő célközönsége a délelőtt Minimaxos arcok hada
    játssz LAN haverokkal és meg van oldva az összes problémád ;-)
  • TomStorm
    #150919
    Igen de ha elváltod akkor az adott küldetés elveszik kezdheted elölről

    szerk:sőt az egész Chain quest ha jól emlékszem
    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2014.08.24. 21:24:34
  • arty
    #150918
    köszi.

    tehát a tanács: experten kezdeni, ha túl nehéz le hardra :) milyen kár, h amilyen szinten megy a folyamatos balanszolás, mire elékerülök, már a legkevésbé se lesz ez igaz :D
  • TDC Geronimo
    #150917
    Remélem Destinyt se tervezed megvenni, mert előre szólok, hogy coop meg "szósöl ikszperiensz" az egész. Gearelődés, gear grind, pvp, coop insták stb. A story missziók egyedül, főleg beta alapján egy nagy nulla. Gondoltam szólok, hogy előre megkíméljelek a csalódástól :p
  • TDC Geronimo
    #150916
    normal/hard/expert van első nekifutásra. 1 szintet tudsz le vagy fel állítani mindig, szóval, ha hardon kezdted fel tudod vinni expertre és akármikor vissza hardra.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.08.24. 20:35:55
  • arty
    #150915
    és neked pécén még hard se volt, ha jól tudom! (első letolásra)
  • arty
    #150914
    expert amugy egyből választható?
    ha hardon nekimész, tudsz pl a skeleton king után emelni a nehézségen?
  • Tinman #150913
    Igazad van.
  • Totti5
    #150912
    Megválaszoltad, köszi:)
  • TomStorm
    #150911
    Komolyan félek már megvenni.Ha én viszem tovább vanilla acc.-om és könnyítettek a játékon akkor ideges lennék
  • TDC Geronimo
    #150910
    Felejtsd már el mit jelent istenem :D
  • TomStorm
    #150909
    Normalon belül a hardnak bizony keménynek kellene lennie.
  • Totti5
    #150908
    HARD = NEHÉZ , vagy Diablo nyelven ez könnyűt jelent? akkor miért HARD?
  • Seth
    #150907
    Gondolhatod milyen volt nekem normal fokozaton hunter-rel, aki sorozatlövő nyílpuskával 100 méterről lődözi a mobokat. Talán 2x haltam egész végigjátszás alatt :D
  • TomStorm
    #150906
    Mondjuk ebben igazad van.Hardon eddig konzolon elsőre izzadni lehetett sőt mint már említettem Party nélkül végig se lehett vinni ha casual-ként kezdett a játékos.
  • TDC Geronimo
    #150905
    Nézd már meg könyörgöm hány nehézségi szint van. A "hard" a második a mennyiből is? Van vagy 7 vagy 8
  • Totti5
    #150904
    Nem vagyunk egyformák, 1 játékot 1szer szoktam végigjátszani, mert eleve ugy állok neki ás úgy érzem, h 1szer adja ki az élményt, legalább is számomra. Vannak kivételek, de nem sok.
  • Totti5
    #150903
    Nem erőlködök. HARD azt jelenti nehéz minden játékban, tehát a normál avagy easy után ez az a nehézség ami némi kihívást ad, de nem szopat. Nekem aki nap mint nap játszik, de casual béna vagyok amúgy pont jó szokott lenni a legtöbb játékban.

    Lehet én vagyok hülye, és nem értem az egészet... na mindegy. Diablo ezek szerint más mindennél, itt nem érvényes az álltalános szabály, és biztos nem a Blizz balanszolta alul...
  • TDC Geronimo
    #150902
    Hát most bármennyire is erőlködsz tényleg nincs igazad. Nézz rá acsikra. Van arra is hogy minden classt vidd fel 70re. Ez a diablo. Ha te ezt nem szereted nem kellett volna megvenni.
  • TomStorm
    #150901
    Egynél többször?Én úgy kezdtem,hogy az összes karakterrel minimum egyszer végigvittem normálon:)

    Ha esetleg hozzájutnék majd D3 ultimate-hez akkor Hardcore(nincs halál) karaktereket kezdenék,mert az eddig kimaradt és az hatalmas kihívás.
    Na nem mint ha egy Hell Master+ nem lenne az,persze folytatnám azt is de nagyon rá kell hangolódni a játékra.
  • Totti5
    #150900
    Jó nyilván én vagyok a hülye és a Diablo 3 meg pont jó ahogy van :)
  • TDC Geronimo
    #150899
    Magasabb szinten ha te 1 gombot nyomogatsz majd 1 sec alatt meg is halsz. Ott kemény trükközés van skillekkel meg kiteolás. Amúgy meg dio coop játék. Minek vetted meg ha egyedül játszol vele és amúgy is tudtad jól, hogy ez milyen játék? Több száz órát bele lehet pakolni diókba mert mindenki lootkurva lesz előbb vagy utóbb.
  • Totti5
    #150898
    Ha ezen 1nél töbször, avagy kismilliószor kellene végigmennem akkor eret vágok. Hol van ez élményfaktorban egy Bayonetta mechanikától ahol ki sem látni a kombóból és mindig mást lehet csinálni kb? ne vicceljünk már:) itt van 1 rámadás amit nyomsz mindig, ami mindig ugyan az, meg pár varászlat vagy extra képesség kinék hogy. Bírom a Diablót, 1-2őt is végigvittem, bár akkor még kisfütyi voltam, ugytünik ma már nekem ez nem játszik, pláne így hogy meg kell magyarázni azt hogy miért szar a nehézségek kiosztása és miért nevetséges a balansz. Nem akarok vért hugyozni, csak normális játékélményt!
  • TDC Geronimo
    #150897
    ELső végigjátszásra expert fokozat ajánlott, utána meg mehet adventure módban a bountyk, riftek master/torment fokozaton. Aztán minél jobb cuccod lesz annál magasabbra rakhatod. Azt majd úgyis érzed, ha elég erős/gyenge a karid az adott szintre.
  • TDC Geronimo
    #150896
    Dio egy grindelős játék. Arra van kitalálva hogy kismilliószor végigmenj rajta. Ezért van benne egy rakat nehézségi fokozat, hogy minél jobban gearelődsz, annál feljebb mehetsz.
  • arty
    #150895
    mer' ez nem a kazuár, 1x letolósoknak van :(( diót a diósoknak csinálták, téged (és engem) leszartak: 3-4x végigrohanás + utána coopozás nélkül ez nem AZ a játék.

    az a mákom, h én atombéna vagyok, haver is, TEHÁT mi vszeg hardon megszenvedünk majd rendesen :)