176613
banner
  • Totti5
    #150894
    Oké, akkor miért vannak benne fokozatok?! nem értem. Tehát el van kúrva az egész.
  • arty
    #150893
    úgyérted milyen lehetett ez normálon, 1.0-ként, pécén? :D
  • TDC Geronimo
    #150892
    Elsőre lófasz. Az igazi játék nem is ott kezdődik. Majd ha átmész torment fokozatra akkor visszatérhetünk a nehézségi szintre... :D

    Első 3 nehézségi szint nem is igazán a kihívás miatt van. Experten annyi hogy jóval gyorsabban fejlődsz, de mint mondtam majd a 70es szint után adventure módban a torment szintek... Na ott fogsz vért hugyozni, főleg 1-2 szopatós elite packon.
  • Totti5
    #150891
    Diablo 3 , Act 1. vége, lvl 29-en ( semmit nem csináltam, csak a térkép minden szegletét bejártam, elvileg minden dungeont kiírtottam, tehát amit a játék elsőre nyújtott azt megcsináltam lineárisan csak előre haladva ).

    Az act fő BOSS az életem negyedét tudta csak levenni a legtáposabb támadásával, ami vissza is töltődött nyilván a cuccok miatt. Kínos, még hogy hard fokozat... én értelmezem félre mit jelent a HARD nehézség, vagy ennyire unbalanszolt az egész? hát ez milyen lehet normalon? annak mi értelme van?!!!
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.08.24. 19:15:58
  • arty
    #150890
    vagy megvárod a DF analízisét és ha nem jobb a boxos, akkor az ingyenmulti miatt (gondolom azt akarsz vele játszani) veszed ps3ra ...

    ac4 face off - ezek alapján a ps3as picit jobban be tud szaggatni, ez sztem várható lesz a rogue-ra is ... de ha más miatt nem lenne live-d, akkor a pisis verza 8k-val ócsóbb ;)
  • TomStorm
    #150889
    Akkor lesz x360-ra.Live-ot amúgy is kell hosszabítanom
  • Totti5
    #150888
    Bándzsi:)



  • Totti5
    #150887
    Szakács és Cortana :))
  • davidka003
    #150886
    Alin elég sok átverés van.
  • DarkSector
    #150885
    De már nem is lehet rendelni. :D
  • arty
    #150884
    jó?? ez nem jó, ez kib*szott átverés :) majd meglátod, írok, ha megjött.
  • DarkSector
    #150883
    THX ez kiibaszottjó, ingyé van a posta? :D
  • davidka003
    #150882
    PS3 mindig is szar volt a multiplatform játékokban.
  • TomStorm
    #150881
    Nekem csak prevgen van:) viszont PS3 is,azért nem tudok dönteni
  • davidka003
    #150880
    Mivel csak prevgen konzolra jön így egyértelmű, hogy xbox 360-ra.
  • arty
    #150879
    http://www.aliexpress.com/snapshot/6199674450.html
  • TomStorm
    #150878
    Csak az a kérdés,hogy melyik konzolra vegyem?Mert a játék biztos jó lesz az nem kétséges:)
  • davidka003
    #150877
  • Lamech
    #150876
    Majd ha elérhető lesz a torment 1-6 nehézség akkor helyreáll a balansz, addig csak szintezni kell utána lehet felkötni a gatyát ha T2 fölött is szeretnél haladni. :)
  • Seth
    #150875
    Azt írta nem akarja újból végigjátszani. Valakinek 1 végigjátszás is elég ebből a klikkfesztből :D , nekem 3 végigjátszást élt meg, de a Reaper of Souls miatt majd még le fog menni
  • TomStorm
    #150874
    Ettől függetlenül csak szerezd a jobbnál jobb Gear-t/Item-et/Gyógyító italokat stb. mert egy biztos,következő végigjátszásra megfelelő Gear+Party nélkül nem ezt fogod írni mint amit most:)
  • TomStorm
    #150873
    Hardon érdekes.Én X360-on ha Hard fokozaton kezdtem volna a játékot akkor nagyon nyögvenyelősen fejeztem volna be és sz.tem már idegosztályon lennék:)annyira nehéz volt Hard új karakterrel(mert kipróbáltam).
    Tehát szinte lehetetlen volt ezen a fokozaton kezdeni így visszaálltam normálra mivel a loot normal és Hard között ugyanaz.
    Aztán normal után már jöhetett a Master1 stb ott már volt Gear de az,hogy kezdésre Hardon az ki volt zárva.

    Elképzelhető,hogy könnyítettek a játékon akkor viszont jól gondold meg melyiken folytatod majd a játékot.De végülis ha úgy vesszük teljesen mindegy melyiken darálod végig elsőre a sztorit mert régen normal fokozaton volt a dara most meg ezek szerint Hardon is az,a loot egy és ugyanaz a 2 fokozat között így az elején
  • Totti5
    #150872
    Azért vicces a Diablo 3 balansza. Minden fő-fő ellenfél akire a ""story""" épült az olyan hugyfing gyenge volt eddig, hogy odaálltam és lemészároltam, meg sem kellett mozdulnom kb. Ezen azért túllehetne már jutni, ha már BOSS akkor legalább érezzem hogy meg is karcolhat, urambocsá meg is ölhet. Hardon játszva 9 óra alatt eddig 3szor haltam meg, mert körbefogott 20 enemy és mire nyomtam volna a szabadulást, vagy a pósönt elkéstem, túl gyorsan kapták le a HPt. Nomeg kissé bezombul az ember a folyamatos darától, legalább lenne ingame átvezető amikor küldit adnak, vagy legyőzöd, megszerzed amit kell, de a körítés elég silány.
  • Totti5
    #150871
    De a cod az 12 éves gyerekeknek van, meg ugyan az mindig, meg évente adják ki, meg quake 3 motor elavult már, meg megától lő, meg nem kell hozzá skill, meg nem kell hozzá taktika, meg mindenki csak szaladgál benne össze vissza.
  • Muttley
    #150870
    tudnod kéne már, hogy





  • Totti5
    #150869
    Tegnap megvolt az első BF 4 multim Waczkorral. ( X1 )

    Hát ez mekkora határ szar. Hitbox nem létező dolog, tankal szétbontottuk többször is házakat és az ember aki benne volt meg sem érezte, kisétál aztán pörgettyű gunnal darálom 10 méterre de semm.... 60 fps? olyan szaggatások vannak benne hogy elképesztő, ez egy pillanatra sem 60 fps, de leglább diavetítés. Grafikai bugok, hibák tömkelegéről nem is beszélve.

    Volt 1-2 jó pillanata, de ahogy ez prezentálva van az botrányos kedves DICE...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.08.24. 10:28:56
  • davidka003
    #150868
    Én mondtam, hogy szar és ne vegyetek.
    Van a mymemory.co.uk ami megbízható vagy ebay-en sinciretytrading: LINK
    PH-n mindenki őt ajánlja, pár memkártya már jött tőle.
  • n000rbi
    #150867
    Pár perce jött egy mail, hogy 1-2 munkanapon belül megkapom a megrendelt terméket. (amit már tegnap kiszállítottak) Vérprofik! :D
  • Bercy #150866
    Koszi a valaszt.
  • DarkSector
    #150865
    OK.

    Linket a 64 gigás microhoz. :D
  • arty
    #150864
    van sima és racing edition of the year (+2 dlc pakk, azaz 20 kocsi)

    nincs fm4-es lehuzás edition!
  • Bercy #150863
    Sziasztok. Forza 5 bol jelenleg milyen verziok vannak a piacon? Tervezem egy xone vasarlasat forza 5 download koddal. Ez is teljes erteku forza? Emlekszem a 4 bol volt essential edition amibol sok minden hianyzott.
    ezt a pakkot neztem: http://www.game.co.uk/en/xbox-one-with-kinect-forza-5-download-call-of-duty-ghosts-additional-controller-and-play-charge-kit-305164?pageSize=20&catGroupId=&categoryIdentifier=607603&pageNumber=2&sortBy=MOST_POPULAR_DESC
  • arty
    #150862
    tegyél a 34g remux mellé egy másik 20 gigást is!
  • n000rbi
    #150861
    Van egy olyan érzésem, hogy sikerülhet! :D
  • arty
    #150860
    én most 2300ért aliról rendeltem egy 64gigás microsd-t, mindenféle adapterrel :D 1x át akarom magam veretni, de kontrolláltan és kis összegre - ezt választottam :D
    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.08.23. 09:49:02
  • n000rbi
    #150859
    Az, érdekes :P Megpróbálom behajtani az árát, mert nekem nem vigasz, hogy ennyiért jó a 30gb is.
  • DarkSector
    #150858
    34Gb-os remux film, müködik rendesen, akkor lehet nem mind egyformán rossz, ennyi pizé még a 30-40 GB hely is megtenné....

    És akkor a fele adat hiáányzik? érdekes.
  • n000rbi
    #150857
    Tegnap este elindítottam 60gigányi anyagot másolásra. Most nézem reggel, azt írja, hogy készen van, mappák is vannak, viszont csak a felében van kb. adat, az pedig kb 30gigányi (mégis úgy írja majdnem az egész betelt) FOS!
  • DarkSector
    #150856
    Nekem digitálisan van csak meg
  • orichalcos
    #150855
    Tényleg, én meg azt hittem 1000 a max, azért hozták le site-ok.

    Más:Holnapra nem tudna kölcsönadni egy halo 4-et lemezen? Csak szombatra.