176613
banner
  • DarkSector
    #151654
    Üdv 2014 végén! Most a trendi a darabos játék.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.21. 13:10:39
  • xxdani
    #151653
    Valaki nem tudja, hogy Borderlands 2 végén mit is ír ? Valami azzal kapcsolatos ha vége a fő szálnak akkor ugye main menu-ba átállítva valamit gondolom nehezebb lesz meg jobb cuccokat fog dobálni, de nem találtam ilyen opciót
  • Totti5
    #151652
    Zen Studios' CastleStorm: Definitive Edition is also set to hit Xbox One a few days after Nutjitsu, with the so-called "action-strategy-tower defense game" bringing new features and its two DLC packs to new-gen consoles on September 24th for $9.99/€9,99/£7.99.
  • Totti5
    #151651
    D4 végigjátszva, vagyis szerettem volna, DE nem lehet hisz:





    4.5 óra volt, Prológ, EP1-EP2. EP2 nagyon izgalmas és hangulatos volt, sőt még grafban is tudott igazán látványos dolgokat mutatni. Story remek, érdekes izgalmas. Erre így simán dobok 9/10et.

    Remélem nem fél év múlva jön a season 2... aki kitalálta hogy fel legyen darabolva azt villamoszszékbe kellene ültetni.

    Deadly Premonition után nem gondoltam volna hogy a fejlesztők ilyet is össze tudnak rakni. Ez igényes volt az elejétől a végéig!


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.09.21. 12:17:48
  • DarkSector
    #151650
    //csak azért linkeltem mert nagyon szép tok, én is vettem párat gyüjteni

    Update:
    9xxx.- Ft direkt Xbox One -hoz.
    még 1db 9k körül
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.21. 11:27:04
  • DarkSector
    #151649
    Ezért fanoknak! :D

    Vagy ott élő rokonnal elhozatni.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.21. 11:20:21
  • davidka003
    #151648
    15 ezerért úgy, hogy a játék nincs benne?
    Hát elég drága.
  • DarkSector
    #151647
    Nagy nagy fanoknak Destiny-hez!!!
  • DarkSector
    #151646
    /// nem értek hozzá de faszán néz ki, kár hogy inkább az előző generáció stilusa ez a ződ. :D
  • Firerock
    #151645
    Valaki? Sürgős lenne.
  • DarkSector
    #151644
    Fingom sincs kik játszanak a játékkal, aki nem kiváncsi rá elpörgeti ezt a 4-500 pixel magas videót. :D
    Te hernyó kukacoskodsz ittem. :D

    Hátha valaki gyorsan akar farmolgatni


    Amúgy te tudod a legjobban hogy ott felesleges, mert mindenki ide jár, aki x1-es vagy aki ps4-es vagy x360-as vagy ps3-as. :D
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.21. 10:44:39
  • DarkSector
    #151643
    :D
  • Harlekin
    #151642
    Nem szerintem Itt senki nem játszik és nem valóban eddig ez a videó nem nem volt még a topikba elégszer vagy társa mint farm lehetőség.De azért örülünk neki!Szerintem osszad meg PS4 topikban is biztos várják ott is a lejárt lemezes infókat
  • Botond #151641
    Ma van 3 hete, hogy beköltöztünk az új lakásba, lassan minden a helyére kerül, ma kerül ki a dobozból majd az x360 is. A nettel még küzdök, a routert nem tudom rávenni, hogy együttműködjön vele, szóval a net direktben lesz kötve a 360ra, hogy patcheljen ha kell, de nem tudom sikerül e majd úgy belépni, hogy login/password van a nethez (digi 200as). Remélem igen.
  • orichalcos
    #151640
    Hja valszeg patch-ben javítják majd. :D
  • DarkSector
    #151639
    Ti játszotok destiny-t
    Ez kemény. :D

  • Firerock
    #151638
    Szerintetek ha veszek egy új Xbox One Controllert és mellé egy ilyet akkor ennek a legfelső eleme (Upper Case) illeszkedne a többi gyári elemhez,vagy ezt csak kompletten lehet cserélni?
  • DarkSector
    #151637
    Kérdésem a következő:

    X360-ra melyik a legolcsóbb kütyü amivel tudnék wifit rácsatlakoztatni?
    Van valami usb szar?
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.20. 22:12:02
  • DarkSector
    #151636
    Hát nekem full egyforma gyorsan fut, pc-n akad sokat, lehet a gépem gyenge, tudtam hogy legalább fix 30 megvan mert a fix 60-at nem tudom szemre megállapitani, de lassulásnak nyoma nincs.
  • DarkSector
    #151635
    :S
  • Totti5
    #151634
    30 fps közelében sincs. Akad-szaggat. Meglepő lenne ha PS4en 60 fps nem valami 20-60 közt ugráló valamit jelentene, vagy ezek a barmok csak az Xboxos közösséget kínálták meg ilyen ócska szemétre való hányadékkal. Bocsánat, de finoman fogalmaztam, ez MINŐSÍTHETETLEN, ebben a formában amit előadtak.
  • xxdani
    #151633
    Nem butaság ez . Majd a következő részt úgy fogják megcsinálni amikor már az emberek hozzászoktak és lehet majd ezzel reklámozni, hogy hú ez már 1080p vegyétek vigyétek. Ha egyből mindenből kihoznák a max-ot akkor nehezebb lenne a fejlődés, de így lehúzható még sok bőr.
  • DarkSector
    #151632
    Írtál nemrég a Warframe-ről.
    Itt látom nem egyforma az fps érték.
    Szerintem bután optimalizálták boxon ezt a játékot 1080p-ben lazán kellene futnia 60fps mellett boxon is.
  • Totti5
    #151631
    Jaja!

    Jó cucc. Telltale Games & Heavy Rain egyveleg. Point & Click kalandjáték, vagyis a karaktert nem direktbe irányítod hanem a megadott pontokra lehet "klikkelni" és odamegy, s azon a ponton lehet körbeforogni. Vannak harcok és akció jelenetek amik analóg karok megfelelő irányba mozgatása, és gombnyomogatások megfelelő pillanatban, vagy ideig. Magyarán QTE. Lehet teljes egészében kontrollerrel és kinectel is irányítani.

    Nyomozós játék ( egy csavarral ), a részletekre kell figyelni és megkeresni az összefüggéseket. Story érdekes és egyelőre wtf is egybenm, eddig. A pályák összekötése epizódikusan vannak tálalva a végén egy cliffhangerrel.

    Fel kell kutatni a dolgokat, amit lehet meg kell nézni SOKAT kell beszélgetni, amire érdemes figyelni mert fél óra múlva fontos lehet a tartalmuk ( meg hát anélkül nem ér semmit, ha nem érti az ember, mert az egész erről szól ). Karakterünnek van egy staminája ami minden egyes cselekedet indításánál csökkent, ezt a helyszíneken elszórt ételekkel lehet tölteni, vagy a "boltban", mindenhol van egy ilyen. Minden kis részlet felkutatása pontokat ad amiből lehet majd vásárolni ( ruha, élet, stamina stb.. ) illetve ha kifogyunk a staminából akkor game over, de ha van elég pontunk akkor lehet retry-t vásárolni ( 1000 pont ) és folytathatjuk onnan.

    Unreal 4 megy alatta, alapvetően technikai bakit nem láttam és tapasztaltam. Cell shade a megvalósítás, okésan néz ki, de nekem megvan a véleményem erről a prezentációról. Felületekben kidolgozásokban, textúrákban látszanak olyan dolgok amik túlmutatnak a prevgenen, de cell shade.... amit nem értek hogy a japók nem találták meg az AA kapcsolót? miért nem kérdezték meg az EPIC-et hogy hol van...

    Japán cucc, tehát tele van japán klisé karakterekkel, marhaságokkal, humorral, elmebeteg dologgal, bár alapjaiban nem olyan a cucc hanglata és aki ezeket nem kedveli annak nem biztos h tetszeni fog ( én bírom ). Zene fantastico, amiből van bőven, szinkron rendben van.

    Sajnos fel van darabolva, ez a season 1! Tehát végigjátszani nem lehet jelen pillanatban. Prológ, ep1, ep2 jött ki, a többi majd később ( biztos lesz lemezes verzió is ).



  • balee4
    #151630
    Totti: milyen a D4? Látom megvetted.
  • Firerock
    #151629
    Innen én tudok rendelni?
  • Firerock
    #151628
    Sziasztok!
    Xbox One kontrollert szeretnék venni,lehetőleg nem feketét mert abból már van 1 :) A legjobb a Titanfall lenne,de azt nem nagyon lehet kapni. Szóval tudtok ajánlani valami olcsót?
  • Tinman #151627
    Akkor jól sejtem, hogy a Flock! továbbgondolása?

    De, hogy került ez a Team17-hez? ^^
  • Totti5
    #151626
    Megjelent Xbox One-ra, gold akcióban 15 dollár most :

    Team17 ( Worms ) játéka, hasonló mint a Lemmings.


    S a D4:Dark Dreams Don't Die tényleg megjelent tegnap. Szintén 15 dollár

    Ezt be is rántottam, majd írok róla valamikor, mert a tesztek szerint ugen jó
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.09.20. 08:36:22
  • davidka003
    #151625
    Azt hittem ezt már megszoktad, hogy így szokás. grebber is így szokta. :D
    Csak ő olyan játékokat fikáz amikkel még nem is játszott.
  • Totti5
    #151624
    Jaja, az idei Világbajnokság tele volt giga meglepetésekkel és elképesztő jó meccsekkel, egyéni teljesítményekkel. De biztos, majd olyan ember mondja meg aki eleve nem nézi:)
  • LMNO
    #151623
    A FH1-ben is lehetett rallyzni Bugattival meg Lamboval, az is elég lehangoló volt.

    Meg amikor frontálisan ütköztem egy busszal, az lepattant rólam én meg mentem tovább
    Valamint a visszajaátszási kamerák is iszonyú gázak voltak egy FM4-hez képest; ezt a 2-t jó lenne csiszolni a második részre.
  • gduck
    #151622
    A titok abban rejlik, hogy csak olyan meccset szabad nézni, amiben fociznak is ;)
  • davidka003
    #151621
    Őszintén: Vicc az egész foci és nem tudom hogy nézheti bárki is.
    Semmi izgalmas nincs abban, hogy pár hülye rohan a labda után.
    Inkább berakok egy filmet aminek van sztorija vagy nekiülök játszani.
  • gduck
    #151620
    Erre én is kíváncsi lennék ;) Amúgy Konzolstúdiónál van olyan csomag hogy XO+egy szabadon választott játék 129-ért!
  • Waczkor
    #151619
    Szégyen hogy még mindig nincs licencszelve a magyar válogatott meze.Biztos sokat kérünk érte,EA meg úgy van vele anyátokat.

    Már ne is haragudjatok,de ha egy Piquét,Neymart,Özilt,ezek alapján nem ismertek fel,akkor ott nem a graffal van baj:)
    Jó azt mondom Yaya Touré nem volt annyira egyszerű,Drogba könnyebb lett volna ha már elefántcsontparti játékost kell felismerni.

  • DarkSector
    #151618
    Igen a sima Xbox1 és PS4 120 körül simán beszerezhető de jobb játékkal venni, mert spórolsz, játék meg úgyis fog majd kelleni hozzá.

    Kevés a demo.

    Mondjuk ha megveszed a gépet alapon mint én a FTP játékokkal azért el lhet addig szórakozni!
  • DarkSector
    #151617
    Az furcsa, én pont azt akartam írni PS4-en néztem, ott baszottjó.
    Semmi hibát nem tapasztaltam, egyetértek a 8 ponttal kb...talán annyi hogy a pályák kicsit unalmasan egyszerűek, de sokat fejlődött, steam-en mikor utoljára nyomattam.

    Én személyszerint simán eljátszogatok vele, semilyen hitbox gondjaim nem voltak, frame meg egyformán jó, semmi lassulás.
  • Totti5
    #151616
    Kipróbáltam a Warframe-t

    F2P, s csak poénból megnéztem, ez 8.2 !!!!! -es meta júzerszkórt kapott...

    Döbbenetesen szar. A frém valahol 20 környékén stabilan, akad-szaggat, középszar a graf, animációk hiányoznak belőle, irányítás borzasztó, hitbox tiszta bug ( pl kardozom az enemyt és az első 4-5 csapást egyszerűen nemérzékeli átment rajta... ) a desing egy borzalom. De ingyen van... hát ha valakinek ilyenre van ideje minőségi produktumok mellett az X-akta.



    Véletlen se töltsétek le.
  • Snexi
    #151615
    lesz szerintetek szept . 30-tól xbox one + forza horizon 2 csomag ami megéri?mondjuk 130 környékén?mert látom,hogy a konzolokszervizén sima gépet már 123k-ért is lehet kapni.