176613
banner
  • DarkSector
    #151694
    Jaja, szerintem a 2. rész volt a legjobb, nem a legjobb fps, csak a szériában a legjobb. :D

    Első résznek sem volt leleke, az is egy bemutató volt számomra.
  • Renjike
    #151693
    Nem volt az olyan rossz játék... de a 2. rész közelébe sem ért.
  • DarkSector
    #151692
    Crysis 3 egy techdemo volt. Nem is tudom miért jelent meg.
  • Firerock
    #151691
    Hugomnak venném ajándékba a fittness program miatt. + a táncolós játék az nem rossz bulikezdés :)
  • Totti5
    #151690
    Cry 1 - nem tetszett hogy 1 kmerről a bokórból is kiszúrtak AKval és daráltak, semmi játékélményem nem volt így, már az elején kikészített
    Cry 2 - frankó volt, a storyt is végre tálalta, változatos, lopakodós, több útvonal
    Cry 3 - belenéztem, de semmi motiváció nem volt hogy játszam
  • Totti5
    #151689
    "Megvan az első játékos, aki elérte a maximális harmincas szintet a Destiny-ben. Az amerikai Mark Edward Neace Jr-é (azaz: N3AC3Y-é) a dicsőség, Exo Hunter-t játszik Xbox One-on.

    A statisztikák szerint 107 órájába (és 15 percébe) került elérni a harmincat, a játékidő kábé negyedét töltötte kompetitív multival."
  • davidka003
    #151688
    Crysis 3-at végigvittem. Hát nagyon nem volt nagy szám.
    Pusztán csak azért vittem végig, mert nem akartam félbehagyni ha már megvettem.
    Sztori se különösen jó.

    Crysis 1 még újszerű volt, mert szép volt a sziget, meg viszonylag érdekes volt a sztori is. Észak-Korea is jó volt, hogy benne volt.
    Crysis 2 nekem nagyon baszta a csőröm, hogy szinte reboot-nak mondható volt. De azért elvoltam vele.
    Crysis 3 meg olyan semmilyen. Kihalt város, teljesen érdektelen az egész.
    Látszik, hogy csődközelbe volt a Crytek és nem foglalkoztak vele rendesen.

    Még szerencse, hogy csak 800 Ft körül vettem. Teljes áron iszonyú csalódott lennék.

    Crysis Warhead sem volt rossz. Azt ráadásul magyar csapat csinálta.
    Utoljára szerkesztette: davidka003, 2014.09.23. 14:11:29
  • davidka003
    #151687
    So true. :D
  • Muttley
    #151686
    BBC Breaking News:
    "Historical event - there is 1 man among the 4.5 billions in the world, shattering every record, who observes thoroughly all the pixels and particles of video games whilst he is the fastest gamer who storms through each and every one of the gamez during 3 hours, 2 weeks before the official release date"

    Congrats, man - you became world-famous ...
    Utoljára szerkesztette: Muttley, 2014.09.23. 11:53:57
  • gduck
    #151685
    Egyetértek :D Máig a legszebb x360-as játék ;) Na persze aki gombázik... azt hamar lelövik
  • DarkSector
    #151684
    Mondjuk kell hozzá gyomor. :D
  • DarkSector
    #151683
    Mondjuk Infamous klónnak.

    Ahogy a Sony-nál az Order egy Gears klón.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.22. 22:44:29
  • DarkSector
    #151682
    nekem a 2. :D
  • arty
    #151681
    nemhiszem, minden tulaj várja a killer appot :D

    (te miért veszed/vennéd amúgy?
    meg kíváncsi lennék, h eladott gépeket tekintve milyen arányban voltak itthon, most a rajtnál a kinektes gépek ... )
  • Firerock
    #151680
    És eladó is? :D
  • arty
    #151679
    szerintem mindenkié felesleges, szal ez így nehéz kérdés :D
  • Firerock
    #151678
    Nincs valakinek felesleges Xbox One kinectje? :) Hol érdemes nézni?
    Utoljára szerkesztette: Firerock, 2014.09.22. 21:07:53
  • Moby
    #151677
    Miután a hardverek teljesítménye korlátozott, ez senkinek nem érdeke.
  • n000rbi
    #151676
    LOL

    @Gero: ízlésen nem vitatkozunk, de engem ez az x1-ex érdekel legkevésbé (leszámítva a kinect cuccokat :))
  • arty
    #151675
    h2testw nemjó (néha hülye errort dob), én hdsentinel felület-tesztjében hiszek, sectorról szektorra végignéz "bármit" - ebben egyelőre gyászosan áll a kártya (tegnap este óta fut) - szal na, mégiscsak átb*sztak, megnyugodtam! :D
  • davidka003
    #151674
    Nekem nem jön be.
    Max 1-2 eurót adnék érte.
  • TomStorm
    #151673
    Az biztos ha X1-et veszek majd akkor Sunset Overdrive Bundle kell csakis.A fehér box-al
  • Totti5
    #151672
    Jött gameplay is

  • TDC Geronimo
    #151671
    Egyetlen box ex amiért fáj a szívem

  • grebber
    #151670
    Crysisban a legocsmányabb a növényzet akinek az szép ,hát egészségére!Ha valaminek jól áll a távolság az ez.
    Amibe a legtöbb időt kellett volna ölniük ,mert azt látod állandóan az lett a legszarabb.Ez van. Majd egyszer talán (remélem megélem) lesz olyan game ahol az utolsó váza is a polcon is ugyanolyan hangsúlyt kap mint a karakter ami szem előtt van.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.09.22. 18:31:45
  • Totti5
    #151669
    A pont a Cryis-t ne hozzuk fel?:))) amikor az az egyik legjobb/legszebb erdő a mai napig? hát mit hozzunk fel, ha pont ne a Crysist...

    Forza pipacsai szépek, a képen a lökhárítótól 10 centire volt a pipacs, nyilván így nem fogod nézni játék közben, de a kép pont azt mutatja h nem egy felismerhetetlen pixelhalmaz, hanem egy korrekten kidolgozott virág amiből van benne ( most mondok egy random számot ) 5000 db egy képernyőn.

    Ha nem tetszik csukd be a szemed és tekerd át...
  • grebber
    #151668
    Crysis lol. Ezzel nagyon mellélőttél mert én már az 1 óta mondom hogy a növényzet benne a legocsmányabb amit elképzelni lehet,pedig ezt látod a legtöbbször ezt kellett volna legjobban kidolgozni.
    De ettől még a Forza pipacsmezeje egy szar. Tudom autós játékban lényegtelen ,de okádék kinézetet ne screenshotoljuk már akkor ,mert van akit idegesít ,hogy szépnek van beállítva holott ugye nem az.
  • ktomi22
    #151667
    En anno 1 fontert vettem ebayen 16 gb osat 2 eve kb. Semmi baj.. teleirhato. Visszaolvashato 1mb/s XD
  • DarkSector
    #151666
    Ja hugy csak a fat x360 az egyetlen kivétel? kapise thx!

    Itt nézegettem a ps4 funkciókat és mondom milyen wifi? azt hittem minden konzolnak kell ehhez egy hardver...omg nem is tudtam hogy a ps3-ban is volt, sem az xboxokban.

    Meg próbálgtattam a hangirányítást ps-en, de a szar angol kiejtésemen nem igazodik ki mindig a gép. :)
  • davidka003
    #151665
    xbox 360-hoz sem kell kütyü.
    Slim-től kezdve van benne wifi. (2010)
    Ennél fogva Xbox One-ban is van.
  • DarkSector
    #151664
    Xbox One-nak van alapba wifi? vagy kütyü kell mint az X360-hoz?
  • DarkSector
    #151663
    bezzeg az én pendrive-om. :D
  • davidka003
    #151662
    H2testw-vel azért lekéne futtatni.
    Általában telelehet írni ezeket de mind a 64 GB-ot visszaolvasni hibátlanul nem lehet.
    Ennyiért sehonnan nem kapsz 64 GB-os pendrive-ot.
  • DarkSector
    #151661
    Én irni szoktam hogy akkor 1000 darabot kérnék, utalással! :D
  • n000rbi
    #151660
    Szerencséd volt. Én egy hónapja mondom a szarházi napiajánlatos bandának, hogy utalják vissza a pénzem... (a hamisítványukat még múlt hónap végén visszaküldtem nekik)
  • TomStorm
    #151659
    Az a jó!Azokkal lehet alkudozni mert valószinü nincsenek tisztában az árakkal azért nem ír összeget még ha cserélni akar akkor se mert fingja sincs:D
    Mondjuk én is írtam már 1ft-ot,támadtak is a hiénák:DDAzóta egyszer sem
  • DarkSector
    #151658
    Jóvanna , jól hangzott legalább, ezeket imádom mikor odairják a hirdetésbe pl hogy 1 ft. :D
  • TomStorm
    #151657
    Ő csak beszámol X360-at.Nem mindegy:-)
  • DarkSector
    #151656
    Aki váltani szeretne nextgen-re és nem utálja a testvér platformot, most valaki egy PS4-et X360-ért! :D
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.21. 18:07:01
  • arty
    #151655
    OFF:

    megjött a 9.67$-ba került 64gb microsd kártyám és basszus, teleírtam és nem hamisítvány :))) lassu, mint a dög: 3-6mb/s írás, 10-15mb/s olvasás.
    kaptam hozzá egy usb-s kártyaolvasót és egy normál sdkártya adaptert. ez volt az - legalább a féreg artisjusmaffia nem kapott belőle forintot se.

    csak azért írtam be ide, mert multkor téma volt és írtam h ezt most be fogom bukni, mert ennyiért ezt nem léééétezik - és de.
    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.09.21. 18:03:54