176613
banner
  • Totti5
    #152700
    Napiótó

    Assetto Cora ( PC ), aki teheti vegye!



    F1 2014 ( PC ) , a legjobb F1es játék eleddig a szériában és a legnehezebb is! Hát nem gondoltam volna hogy az F1 13 codie fórumon kisírt kvázi sínautósítás peccs után képesek lesznek arconköpni őket és így megcsinálni! Big respekt a Codienek!!!



    Direkt nyomtam túl, hogy látszódjon mennyire nem padlógázas, de még 5-6ban is simán keresztbe lehet állni. Oltári nagy fun! Persze meg lehet fogni, igazából nekem nagyon túl kell nyomnom, tekernem hogy keresztbe álljak, de olyat meg nyilván kormánnyal ráadásul én sosem tennék, de azt hogy óvatosan kell a gázt taposni és ficánkol az autó alattad a legjobb érzés egy autós játékban!




    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.10.19. 00:51:17
  • DarkSector
    #152699
    Gratyula.
  • Moby
    #152698
    Jóhogy. Nyomd a join-t bátran :)
  • Attila8805
    #152697
    Sziasztok.
    ma gazdaja lettem egy 360 slimnek 35 jatekkal koztuk par eredetivel.
    pl Gta V Special Editon Ufc 3 És bad company .
    milyen 5.1 fulest ajanlotok hozza?
  • Kongy
    #152696
    Én is hasonlóan vagyok a BF4-el. Nem is rossz ez, te! Ez a 60 fps üdítő látvány a szememnek. A Rivals meg... Horizon 2, a közel tökéletes autós játék után nem tom mit vártál... :D Amúgy Garden Warfare-t/Horizon 2-t tudjuk együtt nyomni? Mert utóbbiban folyton látom a drivatarodat amúgy is :D
  • Moby
    #152695
    Nekem csorog szépen, reggelre meg is lesz. Gardenwarfare buli miatt eddig bele sem kezdtem :)
    Viszont belenéztem a nfs rivalsbe, és sokadszorra a bf4-be is. Ez az nfs vmi őrületesen okádékszar. Te jó ég...viszont bf4-el kecijót játszottam :D Végigtoltam egy mapot, newbeeként legtöbb killel zártam, és élveztem is :)
  • Kongy
    #152694
    Már töltöm ezerrel... :D Megjelenésig tán csak leér... :D
  • balee4
    #152693
    Egyelőre kinyomtam a stream-et.
  • balee4
    #152692
    Aha! A menübe kilépve 44%-on áll az install. Bár nem értem, miért ír mást a játékban. Vmit talán letölt a háttérben, azért ilyen lassú?
  • balee4
    #152691
    Gyerekek ez természetes? Már vagy 10 perce 63%-on áll az install. Egyáltalán miért nem rakja fel teljesen? Játszottam vele kb. egy órát, egy bajnokságot lenyomtam, erre a következő városba érkezés előtt benyomja ezt. De nem értem, miért nem telepíti tovább?

    http://www.twitch.tv/dr4amlord
  • Moby
    #152690
    Tőtheted a halot ;)
  • n000rbi
    #152689
    Négyért azonnal elmennek, de szvsz hatot simán lehet értük kérni.
  • Kongy
    #152688
    en 4-4k-t kertem ertuk, de van aki fifaert 7-8at elker
  • TDC Geronimo
    #152687
    Mennyiért mennek azok?
  • Kongy
    #152686
    fifa meg forza kodokat 1 nap alatt eladtam szval nem lesz gondod veluk:D
  • TDC Geronimo
    #152685
    Hát azt a packot veszem, amibe van forza 5, fifa meg destiny meg 1 éves live is, mert ár/érték arányban verhetetlen. Ezekből egyedül a forza 5 érdekel mondjuk. Aztán majd később lesz horizon 2 meg sunset overdrive.
  • DarkSector
    #152684
    Hát ez kurvanagy, szeretem hogy jó zenéket beválogatnak a videókba. :)
  • DarkSector
    #152683
    Fognak is eladni belőle.
  • Moby
    #152682
    Milyen játékkal?
  • Kongy
    #152681
    nagyon helyes! :D
  • Totti5
    #152680
    És tudják fokozni, még mindig. Mi hangulat!
  • TDC Geronimo
    #152679


    Troy baker elején oO
  • TDC Geronimo
    #152678
    Úgy néz ki péntektől csatlakozom én is :)
  • Kongy
    #152677
    Xbox 360 témában tudna valaki segíteni?

    Adott egy 4GB-os gép, amibe tettem 320GB merevlemezt. Namost, a merevlemezt külön akarom eladni, ezért kivettem, de így nem bootolt be az Xbox, csak felvillant zölden, aztán se kép, se hang. Visszatettem a HDD-t, minden működik. Mit kellene csinálni, hogy be tudjon bootolni ismét a flash memóriáról?
  • arty
    #152676
    soulcalibur6-ot akarok :))
  • Totti5
    #152675
    Dehogy szebb az MK9. KI egyik nagy erénye a részecskeeffektek. Az intenzivitás, effektek amit csak mozgásban látsz only nexgtgen. MK10 valszeg szebb lesz, de az még nem jelent meg, ez meg 1 éves már.

    Na még egy.
  • arty
    #152674
    lemez nem landol a kukában + nem kell egész éjjel jártni a letöltés miatt a gépet :P

    de mondom: nincs gond a letöltéssel, akinek van jó nete és nem akar csereberélni, annak lehet jó megoldás - csak a lemezt vásárlóktól ne várjuk már el a tőtögetősdit, mert röhejes
  • gduck
    #152673
    Egyetértek
  • DarkSector
    #152672
    Én örülnék Bloody Roar nextgen epizódnak is...az is fasza volt régen.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.18. 18:22:19
  • DarkSector
    #152671
    Pont a látvány terén akartam írni, hogy ebbe a Killer-ben nekem az g világon semmi nextgen érzés nincs.
    Szerintem a Mortal 9 sokkal szebb még ettől is. Vagy bármi más nagy figh sorozat.

    Majd a MK 10 az fasza lesz látványban is.
  • arty
    #152670
    cd-dvd korszakban már szóba került a lemezár, ami ilyen mennyiségnél 100ft alatti...

    ... vajon a sávszélessség (az MS részére) szerinted ingyen van? ;)
    tehát mondhatjuk h az idióta god-vásárlók miatt 18k egy játék? ;))
    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.10.18. 18:18:32
  • Kongy
    #152669
    Ingyenes maga a játék is, nem?
  • Totti5
    #152668
    Érdemes belelesni a Killer Instict Season 2-be. Egyrészt az új karakter ingyen játszható, a pálya rettentő élvezetes ( zene!!! ) s sikerült nekik fejleszteni a grafikán is, szebb, részletesebb és amiu a legfontosabb 720p=>900p . Érezhető hogy mennyivel szebb a képminőség! Jót tett neki a fejlesztő váltás, remélem nem hagyják itt abba, már nincs messze az 1080p:)



    Nomeg a Mordor fotomod!






    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.10.18. 17:55:08
  • Tyrant01
    #152667
    *veszel
  • Tyrant01
    #152666
    Hova lett a mentsük meg a földet projekt?
    Inkább beszél 2 lemezt a letöltés helyett, ami a végül a kukában landol? Fúúúj :-D
  • Kongy
    #152665
    Egyetértek. Igaz most picsáztak el online... :D
  • Totti5
    #152664
    5 lemezes játák kevés volt, s azok is jrpg-k, amik 100 órás stuffok, és mondjuk 20 óránként kellett egy 30 seces cserét megejteni. Mindig is hülyeség volt ezen lovagolni, mert attól hogy kell cserélni lemezet semmivel sem lesz szarabb az ember élete és attól mert PS3on 1 lemez volt senkinek nem volt jobb játékélménye.

    Csillagkapu sorozatot nézem, 1 DVD lemezen 4 epizód van, 4 óra. 60 aza HATVAN lemezen van a komplett sorozat 213 epizódja. Végignéztem eddig a felét vagyis kb 30szor cseréltem lemezet az elmúlt másfél hónapban. És hihetetlen mód semmi az ég világon nem történt... pakolják annyira amin elfér azért va a lemez.
  • Moby
    #152663
    Amíg tökéletesre hámozzátok a mai adag fingot is, nem tudok elmenni szó nélkül ismételten a tény mellett, hogy a Horizon 2 mennyire őrületesen kikúrt jó game. Egy könyvet tudnék lassan teleírni az élményeimmel. Őrület.
  • Totti5
    #152662
    Első lemez a single, második a multi. Ez így működött 360on is sok játéknál. Most csak azért mert BR lemez abból nem lehet kettő, mert azon menne a szarrágás és negatívan tüntetné fel az adathordozót??! n.e.m.é.r.t.e.m.
  • Zavarodott
    #152661
    Diablo 2 még offline és online is volt egyszerre, tehát lehetett választani... De szerintem, ha valaki szeretné, hogy ne legyenek szétbuherált karakterek akkor kell az always online, elvégre ez egy co-op játék. A Destiny is always online és még sincs nagy sírás, hogy offline módot akarnak az emberek, mert máskülönben őrületes moddolás lenne szerintem.