176613
banner
  • Azzaro1980
    #153068
    SENKI NEM XBOXOZIK????
  • Harlekin
    #153067
    bazzze na mind 1 este leszel???zombizni ? Vagy végleg leszámoltál x1 el
  • Moby
    #153066
    Le van kussoltatva, és be van baszva a táskámba :)
  • Harlekin
    #153065
    bazzzzzeee hívtalak telón vagy 1000x mi a faszér nem veszed fel???? a vinyóval kapcsolatba akartam kérdezni valamit
  • Azzaro1980
    #153063
    Van valakinek fifa15 xbox360?
  • Moby
    #153062
    Halo MCC
  • davidka003
    #153061
    Micsoda?
  • Moby
    #153060
    Biztos voltam benne, hogy ez a titkos projekt :DD
  • orichalcos
    #153059
    Légyszi aki lát Live-on ne utáljon. :D
  • DarkSector
    #153057
    SC kurvanagy.

    Darsiders pedig bitangjó, a grafika stílusa miatt érezni a kis felbontást.
  • davidka003
    #153056
    Shadow Complex mekkora királyság. :D
    Már vagy 2 hónapja megvettem. Most kezdtem el.
    2 órát beletoltam úgy, hogy cseppet sem untam. Grafika is jó. Érdekel, hogy minden kis zugot felfedezzek.

    Darksiders 2-nek is adtam egy esély, hogy most ingyenes. Anno megvolt. Beleuntam.
    Most nyomtam egy órát. Moslék a grafika és unalmas is. Delete.
    Nem értem hogy lehet ilyen okádék felbontásban a játék. Olyan, mintha 800x600-ban futna.
  • DarkSector
    #153055
    Most szereztem meg a detektort.....
    Jöhet a halál!

    Mondjuk hangulat az van. Úgy játszom hogy csak és kizárólag fülessel a hangok miatt. :)
    Pisztolyos csókákat egyelőre lazán lekalapáncsozom, biztos később nehezebb lesz.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.24. 16:49:29
  • Totti5
    #153054
    Annyira, de annyira!


  • Moby
    #153053
    Ez sajnos nem rólam szól. Ez nem az én átkom. Ez ipar jelenlegi helyzetének pontos lenyomata.
    Konzolt pedig szándékomban áll venni, bár ez inkább csak remény arra, hogy valaki majd elkezd ismét ezt is gyártani :( Meee ezt a két fostornádót irtózatos kínok elviselése árán sem tudnám annak nevezni.
  • DarkSector
    #153052
    Ja most indul! :D

    GoldenJoystickAwards!

    Mi ez az intró zene?
  • TDC Geronimo
    #153051
    Te el vagy átkozva. Ne vegyél többet konzolt csak egy jó tanács :p
  • DarkSector
    #153050
    A GoldenJoystick-nak vége?
  • DarkSector
    #153049
    De legalább nyugodtan alszol, míg arra gondolsz hogy biztos kezekben tudhatod a személyes dolgaidat. :D
    Gondolom lekuporodva az ágyad mellé este félhomályban elmondasz 2 miatyánkot a Microsoft üdvéért!
  • n000rbi
    #153048
    QB
  • Moby
    #153047
    #153045
    Másom sincs csak veszítenivalóm.
    Ezek a fattyú gecik úgy játszanak az ember fiókjával akár privát fotók, akár méregdrága játékok vagy szolgáltatás van rajta, mintha egy zacskó avas mogyóróról lenne szó.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.24. 15:39:54
  • DarkSector
    #153046
    Örületesen jó játék, de nem is vártam ettől rosszabbat ! :)

    PS4 hardver ide vagy oda, itt odapakoltak a látványnak, remélem hasonló akciós játék PS4-re is lesz.

    Nem csak a gombnyomogatós stilusban mutatnak szépet.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.24. 14:59:37
  • Harlekin
    #153045
    Most vettem meg a goldot beaktiváltam és semmi gond hozzáadta az enyémhez az egy évest!Tudom ez sovány vigasz,de most nekem a GB business acc felületre rakta fel tehát nem arra ahol az eddigiek voltak a GB personal és nem is a HU Personalra és ami végkép érthetetlen NEM a jelenleg is érvényes US personalra.De megy és ezért érthetetlen ami nálad van,hogy nálam ennyire minden össze vissza van és soha semmi gond nincs vele....Én azért csak megcsinálnám azt a kereszt homoltatást semmi veszíteni valótok nincs...
    Amúgy ha felvetted volna a telót akkor lett volna egy 1 egy havi gold amivel kipróbálhattad volna hogy azzal mit tesz...
  • Totti5
    #153044
    Alien: Isolation támogatja a kinectet. Csak megnézem már hogy mit ad hozzá, és sokat! Jobbra balra fel-le nézést ( magyarul "lean" :) ) szabadon lehet csinálni, nagyon rendben van, patentul érzékel, a TVvel szemben ülve szokásos módon, tehát semmi kényelmetlenséggel nem jár.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.10.24. 14:28:47
  • davidka003
    #153043
    Néhány játék olcsóbb lett Live-on. Gold sem kell hozzá:

    Dead Space: 1016 Ft
    Mass Effect: 747 Ft
    Alice: Madness Returns: 747 Ft
    Dead Space 3 Awakened: 1245 Ft
  • Totti5
    #153042
    Moby a gépeket akasztja ki én a játékokba vonzom a gamebrake bugokat :D

    Eskü, amióta 360-X1m van pár Live karbantartáson túl MINDIG volt lájvom olyat meg hogy accom eltünik, GOLD eltünik ismerősi körben még csak hallani sem hallottam. Itt sem emlékszem nagyon ilyenre.

    De brutál milyen szopások vannak egyeseknél. Azt is neház hova tennem hogy elveszíti a wifi jelet, nem jelentkezik be autómatán stb... 2013 decembere óta 1szer beállított wifivel megyek és le sem dobott sohasem, gép indításánál pöccre bejelentkezett mindig.

  • Kongy
    #153041
    Na nálam újra megy a Live!! Csekkold te is Moby! :D
  • Kongy
    #153040
    GTA V-öt még megvárhatnád.
  • n000rbi
    #153039
  • Moby
    #153038
    Az természetesen rád vár, ahogy azt korábban megbeszéltük :)
  • n000rbi
    #153037
    Bízva abban, hogy meggondolod magad, de azért megkérdem: Ryse-sal mi a terved?
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.10.24. 12:46:26
  • Moby
    #153036
    Nem. Letolom a horizon2-t, AZTÁN adom el.
    A játékok érdekelnek igen, csak sajnos ebben a retekgenerációban ez a két totálisan inkompetens baromállat platformholder mindent elkövet azért, hogy ezt még véletlenül se élvezhessem. Minehhez százezreket verzem bele ezekbe a fostornádókba uszkve egy év alatt. Szóval kétesélyes a dolog:
    Vagy nem lesz semmi. Vagy összebaszok vmi risszrosz pécét, és az egyetlen beszerzési forrásom sok év után újra az enkór lesz. Pénzt én ezér az egészér már nemigen adnék.
  • Kongy
    #153035
    Eladod a One-t. vagy mit tervezel? :)

    Őszintén szólva engem ez a One-ozás most arról győz meg, hogy nem jobb ez, és nem is rosszabb, mint a PS4. Én egyiket sem fogom eladni, mert a játékok érdekelnek, a PC-m meg enyhén szólva elavult.. :)
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.24. 12:29:53
  • Moby
    #153034
    Azért ezt így nem mondanám. Leszedette velem a profilt a gêpről, kikapcsoltatta, és közölte, hogy most ne kapcsoljam be, mer náluk kelk valamit basznia. Kb 40 perc után rákérdeztem párszor, hogy ottvan-e, vártam még 15 percet, majd becsuktam a csetet.
    Asszem én ezekre többé pénzt vagy értéket nem bíznék. Kicsit aggódom amiatt is, hogy vajon 11-én kinyílik-e a halo (mármint miattad, engem ez má különösebben nem izgat).
  • Kongy
    #153033
    Hát akkor gőzöm sincs. Support gondolom szart se tett az ügy érdekében...
  • Moby
    #153032
    11-én vettem. Nem járt le.
  • Kongy
    #153031
    Nálam se megy a live : / Nem lehet, hogy lejárt az előfizu? Csak arra tudok gondolni.
    EA Access játékok viszont mennek... szóval nem értem.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.24. 11:36:42
  • arty
    #153030
    pedig onedrájvra aztán nem vagy kényszerítve, de sikeresen kiválasztottad a létező egyik legfosabb "felhőt" :D
  • Totti5
    #153029
    Nézzétek meg!
    IGN 16 Minutes of Quantum Break Gameplay on Xbox One
  • n000rbi
    #153028
    Ez a Max másnak is akadozik? Az első átvezetőt láttam eddig, ott meg szépen el van csúszva a hang. Pár helyen olvastam hasonló tapasztalatokat, de állítólag patchelték. Akkor nekem miért ilyen még mindig? :) (megnéztem mindenféle hangbeállítással az x1-en, minddel ugyanolyan)
  • Botond #153027
    Remek, akkor én is könnyen járhatok így, mert nekem is van a 15000 kép között vagy 6 ahol a kádban ülnek.