176613
banner
  • Moby
    #153632
    Nekem a marketplace az a winphoneos buzgárság. Boxon store van :D
  • TDC Geronimo
    #153631


  • TDC Geronimo
    #153630
    Írtam, hogy marketplacera mégse vonatkozik a dolog. Legalábbis egyelőre. Reméljük később se fog.
  • Moby
    #153629
    Ingyenes cuccot simán odaadta a us store, szóval egyelőre vagy ez itt nálunk még nincs, vagy hoax
  • Moby
    #153628
    Vásárolnom kéne, hogy megnézzem engedi-e? Látom a store-t rendesen mint eddig.

    Szerk: mármint a us storet
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.03. 20:38:08
  • TDC Geronimo
    #153627
    kiderült marketplacen nem csak ms storeba van ez.
  • TDC Geronimo
    #153626
    Microsoft have rolled out full geo-locking on MS Stores #1
    I do appreciate there is a element of people who feel it is only right you buy games from your region for Tax et al

    but this is a stealth shitty move, especially as they promised a region free console with NO restrictions...

    They have even found a way to stop it working with VPN.

    they recently hit HK and India and today someone is reporting US is no longer working and I tried Canada and that is blocked as well...

    I am presuming MS points may still work, but would not be surprised if they found a way to block that as well

    Oh boy vége a jó életnek?
  • Kongy
    #153625
    Nekem holnap lesz meg, majd tolhatjuk :)
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.03. 19:35:07
  • Harlekin
    #153624
    Na baszki gyere holnap hazafelé be és beszarsz majd...
  • Harlekin
    #153623
  • Harlekin
    #153622
    Azóta mentem pár kört és most már baszottul adja már volt 24/6 K/D es eredményem is....Nagyon jó ez szokni kell mint minden codot könnyen halsz addig ameddig nem ismered a pályát,de utána baszott pörgős a cucc.Ez a nagy ugrás meg dash a levegőbe és a cloak mód nekem nagyon bejön titan fall miatt.Na megyek fürdeni azt nyomom tovább.A single részbe bele se néztem.Már 22 es a szintem multiba és akkor kezdtem amikor jöttél
    Jó lenne ha másnak is meg lenne,mert ez multiba ugyan akkora móka mint a garden...
  • Harlekin
    #153621
    Persze!
  • Kongy
    #153620
    Egyet kell értenem, tényleg baromi jó lett, most már a grafika is ott van.
  • Totti5
    #153619
    Figyelemre méltó a COD fogadatása!

    Metacritic 85% - 24 teszt

    Legkisebb pontszám 8-as.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.11.03. 17:19:00
  • Totti5
    #153618
    x360on játszottam végig és igencsak jól nézett ki + 60 fps volt ( nyilván nem fix, de nem is 30 vagy alatta mint a BF akármi... ).

    Nextgen Ghost rész meg elég szép.

  • barmi
    #153617
    A kód eddig nem a brutális grafról volt híres . :D Sőt ! Mindig 2 - 3 lépéssel a versenytársak mögött kullogtak grafika terén . Az előző rész is milyen ocsmány volt már te jó ég ! És a csodálatos látványért cserébe űbersz@rul is futott :D
  • Moby
    #153616
    Most láttam Harlekinnél a multit. Jól néz ki deee én agyfaszt kapnêk ettől a játékmenettől, szóval én ezt elskippelem. Majd egyszer ha nagyon nincs semmi behúzom azért az 5 órás kampànyért, de nem most, hogy roskadásig vannak a cuccok.

    /viszont lassan kimaxolják a pocsolyaszimulációt ebben a genben :D
  • Macccy
    #153615
    Nee ... Király! Okés Kösz!
    Harli! Olyan 20:30 -ra ha érkezem az még neked jó ugye? .... Hülyeséget kérdezek, hisz úgyis gémelsz, tudom ..! :D Na de az még jó?
  • Moby
    #153614
    Igen.
  • Moby
    #153613
    Mehetsz :)
  • barmi
    #153612
    Igen, a másik gépen is lesz gold, viszont a goldos játék leárazásokat csak az tudja igénybevenni aki a goldot vette.
    A havi ingyenes gold játékokat pedig csak akkor tudja letölteni a másik gép ha a gold tulaj már elindította a saját gépére a letöltést.
    Utoljára szerkesztette: barmi, 2014.11.03. 16:26:41
  • Kongy
    #153611
    Na behúzom holnap az Advanced Warfare-t, mert amit PC-n láttam belőle meggyőzött, hogy ez már nextgen, mert mocsokszarul fut, de maga a játék tetszik. De csak dobozosan veszem, mert nem tervezek vele hónapokat játszani, csak 1-2 hetet max.. :D Szóval ha valakinek kell, akkor majd szóljon :)
  • Kongy
    #153610
    Igen, működni fog, ha minden jól alakul. Persze, anomáliák előfordulhatnak.
  • Macccy
    #153609
    Ez hogyműködik most? Beváltok egy 12 hónap LIVE előfizu kódot és akkor ha teszemazt holnap beállítjuk a Home Console -t majd ONE -on, akkor működni fog a másik gépen is már ?
  • Macccy
    #153608
    Szólsz ha jöhetek??!! Itt állok kocsikulccsal a kézben, majdnemhogy cipőben :D :D :D (neemám)
  • vg
    #153607
    Megvettem AC unity, várjuk szeretettel a nagy napot.
  • balee4
    #153606
    Sunset Overdrive:
    http://www.twitch.tv/dr4amlord
  • Kongy
    #153605
    Ja valóban meglepően kevés G jár érte... King Kong-ot 360-on ha full végigvitted, akkor 1000g-t kaptál összesen. Úgy lehet kimaxolni a játékot, hogy csak simán végigjátszod :D
  • barmi
    #153604
    Nahát kemény 30 gézáért kapkodjon az akinek két anyja van ! :D
  • orichalcos
    #153603
    Pedig de.

    Halo: CE
    • Goat Roped: Halo CE: Complete all Halo: CE Legendary campaign missions in under 3 hours: 30 GS

    Halo 2
    • Monopolized: Halo 2: Complete all Halo 2 Legendary campaign missions in under 3 hours: 30 GS

    Halo 3
    • Devastating: Halo 3: Complete all Halo 3 Legendary campaign missions in under 3 hours: 30 GS

    Halo 4
    • You're Joking: Halo 4: Complete all Halo 4 Legendary campaign missions in under 3 hours: 30 GS


    Amúgy Halo kollekció most még nem fix 60 fps. Elvileg napokban jön 20gigás content patch, elvileg valamit javít rajta. Majd jelzem milyen lett.
  • Kongy
    #153602
    Azt nem néztem, de gondolom, mert vagy 5 percbe telt míg elérte az 1%-ot... :D Nem baj, megy a gép szépen instant on módban, aztán majd csak letölti.
  • eje75
    #153601
    Hm... nem rossz annyiért, de találtam egy retail boltot, ahol azt mondták, hogy a X360-at beszámítját az árba...úgyis csak ott porosodik... a maradékot könnyebben felköhögöm... A holiday price drop-ot érdemes megvárni? Lesz Mo.-on vajon érezhető hatása?
  • Moby
    #153600
    50 giga ez is mint a HALO?
  • Kongy
    #153599
    Addigra le is tölt talán.. :D
  • Moby
    #153598
    Zsír...mondjuk még 10 nap, mire megnyílik :)
  • Kongy
    #153597
    Tölti ám :)
  • Moby
    #153596
    Pontosítok: már csak annyiért tudok hozni, amennyiért kapsz asszem hardveraprón is (fifa bundle-t 117-ért).
  • eje75
    #153595
    Ok, köszi a választ... kár, hogy nem tudsz hozni, de nem gond... elég ha mondod a címet, meg, hogy kutya van-e :) a többit megoldom.... "amíg pajszered van, mindened van" :)
  • Moby
    #153594
    Senem olcsó, senem drága. Ez egy nagyker, de nem tudok már többet hozni, ezért is takartam ki az árat.
  • eje75
    #153593
    Miért takartad ki az összegeket? Túl drága, vagy túl olcsó? Annyit olvasgattam ezt a fórumot, hogy a PS4 mellé akarok egy One-t is... Tudsz valami nagykert?