176613
banner
  • Skyline
    #154559
    Őszintén szólva...Az agyonszídott viccelt AC Unity mellett (főként ha egyesek szerint szarul van optimalizálva) ennek a DA:I-nak 1080P/60 fps-el kéne szaladni.....
    Az átvezetők pedig akadnak.:)
  • n000rbi
    #154558
    Hát, pedig abból amilyen recés sok helyen, én azt hittem ez is 720p. Mindegy, majd még tolom, mint mondtam ez grafbuzgárság, maga a cucc amúgy hangulatos.
  • Moby
    #154557
    LOALJKJLHDAHVSaS XYCNBCVGFaSJFDGHFJHGzaSOTzUTOUAPSPHPHP
  • Skyline
    #154556
    Most havernál,holnap már nálam,este megyek a One-ért.:)
  • TDC Geronimo
    #154555
    Tolod te is trialt? óhogyrohadjatokmeg!44 :y
  • Skyline
    #154554
    Lö hiró...:D

  • TDC Geronimo
    #154553
    Nem, de DA 900p és nem 720
  • n000rbi
    #154552
    One-on láttad már?
  • TDC Geronimo
    #154551
    BF4 mióta ronda? :D
  • vg
    #154550
    nem az van oda írva
  • barmi
    #154549
    Gondolom ezzel kell majd jetire vadászni :DD jóóólesz ez :::

  • barmi
    #154548
    Azt a 410 forintot költsék gyógyszerre ! :-)
    Lemezes játékokkal meg nem akarok küzdeni én sem. Sokkal jobb az előtöltős sztóros megoldás szerintem is.
  • n000rbi
    #154547
    Na jó, azért a hegyi falucska azzal a zenével a kocsmában elég hangulatos :) (hogy a fene enné meg, akkor se veszem meg, nem szabad )
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.11.13. 12:49:54
  • barmi
    #154546
    Kell igényelned még egy társkáryát erre a célra és akkor két PP fiókod is lehet, vagy marad a giftes megoldás.

  • Harlekin
    #154545
    Pontosan a lemezes minden tekintetben szar...Ahogy megveszed buktál rajta és eleve drágábban veszed.És csak Te tudod használni azzal semmi nem vetekszik hogy 1 játék ára feleződik semmi...
  • TDC Geronimo
    #154544
    Olvasom gafon miket írnak EA accesses DAról. 3 oldalt olvastam el, de már 3 ember írta, hogy sose érdekelte a játék igazán, nem is játszott az előző részekkel, de a trial megvette őket kilóra. Ez az EA access trial cuccos elég jó döntés volt tőlük.
  • Moby
    #154543
    Ja hogy ugyanaz a kártya nem lehet két fiókhoz csatolva? Hát akkor szopjanak lovat...a régi fiók márpedig nekem kell.
  • The Norberto
    #154542
    Nekem akkor írta ezt amikor:
    1. még be volt regelve a másik PayPal-hoz. (megszüntettem a fiókot totál és utána vette az akadályt)
    2. amikor a kártyához tartozó címhez magyar vagy nagyon rossz USA címet írtam.
  • The Norberto
    #154541
    Azért ha keresztbe van home-olva az X1 akkor szerintem megéri. Fejenként 7500 Ft. Vagy ahogy mi nyomatjuk egyet veszek én egyet tesóm. Használt lemezes játékon alapból buksz valamennyit ha eladod főleg ha vidéki vagy nem pedig budapesti. Lehet hogy nem 7500-öt buksz rajta hanem kevesebbet de nem is marad meg a játék mint nekünk. Ráadásul van aki nem szeret vacakolni a cserélgetéssel meg az esetleges karcos lemezekkel stb.
  • Moby
    #154540
    Hát én amcsi paypalon be sem tudom regelni az otp-s virtuálkártyámat. "Uh-oh! There's something wrong with this card. ". Megpróbáltam vagy 5 különböző módon, de nem megy. Marad nekem a giftcard.
  • The Norberto
    #154539
    Mert szar az a funkció. Nekem olyan hibák szoktak előfordulni, hogy indítás után nem indulnak egyes játékok vagy ahogy mondod totál behal a net.. És persze hiába nyomom be hogy kapcsolja le a külső merevlemezt ha kikapcsol mert hallom hogy felpörög kb 3mp-re utána leáll és 2mp-múlva újra felpörög. Ezt nyomatja akár órákig mire lekapcsolja. Ezért azt szoktam hogy néha berakom instant-ra hogy minden játékot frissítsen aztán visszarakom normára. Nem számít az a +1 perc bekapcsolási idő ha utánna tuti van net és minden működik ahogy kell.
  • Skyline
    #154538
    Ez az a pont ami szvsz nem éri meg az FC4-ért lévén dobozosan magyar boltból 16-17...Azt legalább lehet cserélni...
  • n000rbi
    #154537
    Finoman szólva nem vagyok elájulva a DAI-től (kinézetről beszélek csupán) Ugyanolyan randa mint a BF4. :/
  • Harlekin
    #154536
    Pont azt számoltam,hogy így 1 játékon 410 forint plusz van mintha közvetlenül MS storebol vennénk.Lófasz,de értelmét sem látom,hogy miért vették ki a közvetlen fizetési lehetőséget kártyáról.A lényeg az,hogy maradt így is 2 féle lehetőség amcsi storerol való vásárlásra.
    Utolsó lehetőségnek még majd akkor is ott marad,hogy ismerősömmel csináltatok kint amcsiba 1 virtuális kártyát és utalom oda a pénzt és azzal fizetek,ha drágábbra fog ki jönni akkor se fogok a Magyar storeon fizetni azt meg főleg nem,hogy a fos lemezt vegyem.
    Használtban meg FŐLEG nem!!!Küzdeni a sok agyhalottal mind vétel mind eladás közben.
    Bőven elég volt azt a 2 lemezt venni eladni ami eddig volt.
  • Lamech
    #154535
    A Gta-val együtt újabb 70GB mínusz az amúgy is szűkös helyből. :)
  • n000rbi
    #154534
    Az miért van, hogy instant-on módban már kétszer is előfordult, hogy elvesztette a netet a gép? Instant-onból bekapcsolva nem tudott újracsatlakozni, csak egy full kikapcs-bekapcs után ment megint. (minden más eszköz zavartalanul lógott a neten, többek között az x1 is vezetéken kapja routerből)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.11.13. 09:51:13
  • barmi
    #154533
    Na, az imént sikerült beregelnem egy amcsi paypalt és sikerült is vennem egy FC4 pre-ordert az amcsi sztórból .
    15178 forintot vett le a karimról, de ez még mindig sokkal jobb mint a magyar sztór :-) :::




  • Moby
    #154532
    Jó lenne ha a preloadom megnyílna trialra, a tökömnek sincs kedve megint órákat töltögetni.
  • n000rbi
    #154531
    DAI trial már húzható EA Access-eseknek.
  • Moby
    #154530
    Kód van a bundleben, szóval tele a net 10k-s unityval (Harlekinék 10k-ért lőtték meg blackflaggel)
  • Moby
    #154529
    A homály az üvölt a shotokból! Ez maga a definitív homály!
    Homályból már most 10/10-es, pedig még csak egy keveset láttam belőle. Arra számítok, hogy a végére a homály is bedurvul keményen.
  • TDC Geronimo
    #154528
    Néztem ubi twittert. Minden 2. tweetben szidják a framerate miatt őket, ők erre azt írták tudják és dolgoznak a javításon. Hát majd meglátjuk, hogy kamuszöveg-e vagy tényleg csinálnak vele valamit. Remélem ha lesz is nem heteket/hónapokat kell rá várni, amikor már a kutyát se érdekli.
  • Firerock
    #154527
    Milyen módon vettétek meg az Assasin Unity-t? Van valami jó biznisz? :D
  • Skyline
    #154526
    Se élek...Homályos!!! :(
  • Moby
    #154525
    Hagyd már a szaros képeket! Fakó az egész. Meg olyan sárga. Sehol egy kis karibi hangulat :(
  • Moby
    #154524
    Mondtam: csak nézelődök :D
    Mostmár elkezdtem játszani is :)
  • Totti5
    #154523
    Gamersyde konkrétabb volt

    + 15 hours to finish the main mission
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.11.12. 22:32:35
  • Skyline
    #154522
    Atyaég még csak most agy ott?:D
    Akkor még semmit sem láttál mert a játék elején még nem igazán tört ki a forradalom..:D
  • Totti5
    #154521
    Yep, multkor X1nél kipróbáltam ismerőssel, mindenhogy oda-vissza működik.
  • n000rbi
    #154520
    Köszi! A garancia lejárati dátumát gondolom a serial határozza meg, így ugyanaz lesz neki is, ugye?