176613
banner
  • DarkSector
    #155241
    Csupán érdekességképpen:

    Érdekes hogy a Call of Duty Advanced Warfare PC-s változata nem nextgen port, hanem prevgen és azt húzták fel. :D
    LOL
  • Totti5
    #155240
    Átvezetőkőn (is) még most is ámulok. Ilyen igényes és ilyen szépet én még nem láttam sosem ami nem CGI lett volna. A rendezés, színészi játék, arcok, mimika egyben nagyon ütős.





    Ami viszont nem túl acélos látványban az eső. A fények ott is kiválóak, de nem nagyon érzem hogy minden csupa víz + az emberek nem reagálnak rá, tehát ugyan azt csinálják ugyan úgy, akár esik akár nem.
  • Moby
    #155239
    megvettem :|
  • n000rbi
    #155238
    Jól érted, nem kell számla.
  • Skyline
    #155237
    FC4 kicsit furán van kitalálva...Gyakorlatilag 5 perc alatt telebaxom a pénztárcát és azt veszek amit akarok //kivétel ami lockolva van... Már ott tartok hogy nem tudok eladni semmit mert a pénztárca tele, de felvenni se tudok semmit mert a batyu is tele...Venni meg Nem tudok mit, minden megvan ami unlockolva van...És még csak most lett vége a chapter 1-nek...

    Ez így kicsit.....
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.11.19. 19:55:50
  • TDC Geronimo
    #155236
    De jó hogy félreraktam ACt. Remélem tényleg hoz érdemi eredményt ez

    Meanwhile, we are looking at the following revisions that should improve framerate stability for all players:

    Streamlining some technical aspects of navigation: We’ve fixed a number of edge cases with our detection system to smooth certain behaviors during parkour. We’ve fixed a few objects which were improperly tagged to smooth navigation.
    Improving task scheduling: We’ve tuned the way the computing tasks are prioritized and parallelized by the processor cores to improve framerate in certain edge cases.
    Tweaking performance for Reach High Points: We’ve optimized the reach high points, during the camera swooping sequence to improve framerate a little bit.
    Though crowd size was something we looked at extensively pre-launch, it is something we continue to keep a close eye on. We have just finished a new round of tests on crowd size but have found it is not linked to this problem and does not improve frame rate, so we will be leaving crowds as they are.

    We’re working very hard to see these changes rolled out in Patch 3, but as we’re still testing our fixes we need to be conservative with any estimates as far as ETA is concerned. We hope to have further updates on this topic before the end of the week.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.11.19. 19:28:21
  • Macccy
    #155235
    Sejtettem. OKés, azért kösz ha átküldöd ...
  • Totti5
    #155234
    Ütős lett ez is!

  • Moby
    #155233
    Basszus bocs, totál elfelejtettem :(
    Ha jól értettem n000rbit tőle sem kértek számlát, de mindenképp átküldöm, csak péntekig nem vagyok az irodában.
    A nagyker nem cserél kontrollert, mert csak gépük van.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.19. 18:56:47
  • Macccy
    #155232
    Moby, írtam egy privit, majd légyszi alkalomadtán válaszolj, meg azt is még hogy ha tudod, hogy a bolt cserélné e a kontrollerét csórikámnak!? :D Mert nagyon el van kenődve, hogy most 2-3 hétig várhat majd a cserére, FC4 premierkor .... Persze én jól szórakozom közben!
  • Harlekin
    #155231
    Jaaaaaa!!!!
    Mondom megnézem már hátha MAGYARON fent van olcsóbban!!!!Kérdezd meg fent van....NEM NINCS!!!! TR a Magyaron csak xbox 360 on elérhető goldal akcióban!
    De mondok jobbat olyan nagyon nincs fent,hogy Én elkezdtem leszedni(AMCSIROL) Rena meg a dragon miatt a Magyaron van fent,hogy hátha indul ma és mivel Magyaron sehogy nincs ismétlem sehogy nincs fent a TR ezért el se kezdte neki leszedni!!!!

    Éljen a Magyar live!!!Jujj de jó nekünk,hogy van!Tudtunk nagy nehezen 1 DAI-t olcsón behúzni amit majd később játszhatunk mint mindenki másHogy ment az ováció akkor,hogy de jó végre van magyar live ÚR ISTEN MEKKORA MÁR magyarul írja ki a mit is jaaa,hogy üres a PIAC a semmit!!!

    Remélem mindegyik felköp egyet és alá áll aki annyira kívánta anno,hogy legyen nekünk a Magyar live,és húzná mind a saját faszára a pulit amit kapott!!!
  • Harlekin
    #155230
    gyengék vagyunk...
  • orichalcos
    #155229
    Coop?
  • DarkSector
    #155228
    Ja ez nem vicc volt, ha időjárásról van szó, már nem lepődöm meg. :P
  • Tyrant01
    #155227
    Erre nagy pénzt mertem volna tenni :-D
  • Tyrant01
    #155226
    Nincs FC4, Halo van :-P
  • Harlekin
    #155225
    igen
  • Harlekin
    #155224
    pontosan
  • CroftManor
    #155223
    Mit jelent a homeolás? Hogy egy barátommal közösen vehetjük meg a játékot? És ő is le tudja tölteni a gépére, meg én is?
  • Lamech
    #155222
    Jobban sikerült mint az orrszarvút nyillal, nem? :)
  • Harlekin
    #155221
    Ja azt elfelejtettem a végére tenni MÁSOK szerint!!!!
  • Harlekin
    #155220
    20 dolcsi volt a 20 dolcsis gift cardra az amazon 4800 forintot vont a kártyámról.Amit ugye mi még el felezünk a homeolás miatt így fejenként 2400 forintba volt a játék....ÁÁÁÁ szerintem nem éri meg szarakodni vele sokkal jobb lemezesen venni!!!
  • Harlekin
    #155219
    Este nagyon kemény volt az első outpost elfoglalás.Hegytetőről nézem a kamerával a tábort itt is őr ott is őr mi a fasz,hogy csináljam riasztás nélkül volt vagy 10 őr.ÁÁÁÁ mondom erre nincs időm... na de kiböktem az elefántot a karámba mondom lesz ami lesz picsán lövöm
    íjjal...Bazzze megugrott csóri elefánt ki a karámból és kb 1 perc alatt kinyírt mindenkit,de ahogy dobálta az embereket meg taposta beszartam a röhögéstől.Mind ezt tisztes távolból végignézve a kamerán!!!
    És a végén pukk az acsi riasztás nélküli outpost!!!
  • CroftManor
    #155218
    Ha rákeresek Store-ban, le tudom tölteni a Definitive Editiont? 4800 FT'é? Az jó, most dobozosan 8 ezer :)
  • Harlekin
    #155217
    Kész RENA elbuktunk!!!

    Sajnálom gyenge voltam 2 napot bírtam a fogadalomból!!!
    Mert ez kellett a 45 gamának a vinyóra,igaz szarrá játszottuk 360 on,de öregségünkre jó lesz 4800 forintér a kipofozott verzió...
  • Snexi
    #155216
    lehet az xbox onet offline használni végül?csak mert itthon ha nem volt net akkor nem tudtam bejelentkezni a profilomba és nem is engedte elinditani a játékot.
  • Snexi
    #155215
    meg nagyon ritka is (nem tudom hogy most gyakrabban esik e).
  • barmi
    #155214
    Igen.
  • vg
    #155213
    Esetleg neked a fogalmazással?
  • Tyrant01
    #155212
    Szövegértelmezéssel vagy a matekkal vannak problémáid? :-D
  • Waczkor
    #155211
    Hány fos coop van far cryban?Csak kettő?
  • Kongy
    #155210
    Az a legnagyobb fun :D Elefántháton aratni :D
  • Lamech
    #155209
    Kipróbáltuk Renával jó lesz, este majd ránézünk az erődökre is. :)
  • barmi
    #155208
    Apropo, a Far Cry 4-et szeded már remélem ! Este mehetnénk egy coop-ot ! :D
  • barmi
    #155207
    Nem, neki nem 30 darab van hanem vagy 50 darab. Viszont nem mind 50 gigás
    Utoljára szerkesztette: barmi, 2014.11.19. 13:51:34
  • Skyline
    #155206
    Nincs egy deka gépe sem csak kötekedni jár be. Ignorálni kell és helló.:)

  • vg
    #155205
    Jó, oké. Akkor 25.
  • n000rbi
    #155204
    Az nem tűnt fel, hogy az OS alapból megkajálja majdnem a harmadát a hdd-nek? :P
  • vg
    #155203
    Jah, hogy neked már van 30 darab 50GB-os játékod felinstallálva? Aha, persze.
  • Skyline
    #155202
    Rápattintasz egy usb3-as külsőt és voálá...Ráadásul a töltési időd is javul....