176613
banner
  • gduck
    #155321
    Szééép :D
  • Katun
    #155320
    Hétfőn érkezik meg az új One-om végre valahára, viszont csak kicsit van tele a hócipőm ezzel a rohadt Account zárolással. Valamilyen módon meg kellene változtatni a másodlagos email címemet, mivel egy karakter el van benne írva így soha a büdös életben nem fogom tudni az oda érkező aktiváló mailt megnyitni. Na most, telefonon csak hétköznap tudom elérni a Microt, de nincs valami mail címük amin elérhetném őket, hogy bakker ez az én accountom, az én kurva bankkártyámmal az én telefonszámom és változtassák meg a másodlagos email címemet, mert nevetséges, hogy sehol sem tudom. Ráadásul minden egyes bejelentkezésnél egy hónapot várnom kell a teljes hozzáféréshez.

    Annál a mocsok almás cégnél sincs ilyen, pedig ott is odafigyelnek a biztonságra.

    Amúgy milyen játékokat tudtok ajánlani az új masinára? NFS,Just Dance 2K4, Fighters Within megvan, de érdekelne még a GTA, Assassin Creed (mindkettő), Tomb Raider, Call of Dutyk, Ryse, Dead Rising, meg sorolhatnám. Viszont kapok kettő kódot a géphez (day one bundle) amik nem kellenek, azokat becserélném valami dobozos cuccra persze ráfizetéssel. A Fifa 15 meg a Dance Centralról van szó, 10K reális a kettőért?
  • Totti5
    #155319
    Nem.
  • Kongy
    #155318
    Ahol lehet, ott igen.
  • sparrow35
    #155317
    Gyors felmérés: ti auto-aimal szoktatok játszani?
  • Totti5
    #155316
    Sunset Overdrive tutorial alapján.

    HC, platforming hevön, vicces.

    900p ide vagy oda ez is beszarás jól néz ki, a frém érzésre meg sem reccen, ami látvány és effekt a képen van az szemetgyönyörködtető.

    10 perc alatt megvett kilóra.
  • Harlekin
    #155315
    Ja,emlékszel,hogy mondta a sok dilettáns hülye,korlátolt irigy,fikagép...(felesleges lecserélni nincs játék,meg majd beszarik meg...)
    Első perctől nyomták a demagóg baromságukat,hogy miért nem éri meg új konzolba beruházni első napon... sok idióta segg barom...
  • Harlekin
    #155314

    Csak heti 1 játék???
  • Botond #155313
    Nekem most lesz 2 éve, hogy van x360, és így is 10690 gs csak :D
  • Tyrant01
    #155312
    Egy éves az Xone, alig volt, van rá játék. Nézzük mennyire unatkoztam az elmúlt évben :-D

    53 játék
    1224 achievement
    30685 gamerscore
  • Totti5
    #155311
    Lehet tölteni US-ről.

    Főképernyő => GOLD akkciós csempe és ott.

  • Kongy
    #155310
    Igen, látszik rajta, hogy nem a töküket vakarták ennyi ideig. Nem is néztem a játékból videókat egy éve, de mikor legutóbb néztem, akkor ilyenre számítottam, mint amilyen lett is. Szóval minden elismerésem a BioWare-é. Nincs olyan játékuk, amit ne imádnék... (na jó a SW TOR miatt haragszom kicsit, de azzal is elvoltam baromi sokáig...)
  • DarkSector
    #155309
    Nem is kell magaddal vitatkoznod. Egyéni vélemény, mindenki tiszteletben tartja. :)
  • TDC Geronimo
    #155308
    Volt vele meló bőven az biztos

  • Moby
    #155307
    A harcok nem élvezetesek, pedig az lehetne, de a kamera kezelése és távolsága geciszar.
    Vagyis az pont olyan, mint eddig, ami kb. kiszolgálta azt, hogy egyszerre egy támad helyzetez (bár ott is fos volt sokszor), de a mostani kombatot már egyáltalán, sehogysenem. A harc márpedig önmagában is nehéz, de ez meg az hazavágja teljesen.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.22. 00:12:44
  • Firerock
    #155306
    Nálam sincs semmi baj.
  • Kongy
    #155305
    Dragon Age Inquisition = Év játéka. Nem vitázok.
  • Totti5
    #155304
  • Totti5
    #155303
    Naja, harcok érezhetően nehezebbek mint az elmúlt 5 évben voltak ( hurrá! ) , de most sem élvezetes sajnos. Leszúrnak simán amikor 4-5 katona van már, de mivel HUD nélkül játszok jelzéseket és egyéb segítségeket sem látok, ami lehet h van de lehet h nincs. Mindegy is. Nagy pozitívum hogy a HUD eltüntethető menüből, sőt a jobb gomba lenyomásával bármikor előhozható ha kellene, így csak a térkép van bent, de csak akkor ha elhőhozom, mert volt amikor story küldinél 20 perce futottam mint a bolond körbe körbe és csak nem ment tovább a dolog, aztán gyors előhívtam a HUDot s írtha h el kellett volna bújni :)))
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.11.21. 23:33:23
  • Moby
    #155302
    17 órája tolom, a legeljén az ablaknál akadt, azóta egyetlen buggal nem találkoztam.
    Ez a büdöséletben nem lesz fix30, ézt totál felesleges várni. Nem, ahogy ez kinéz. Jobb lehet, deee fix30 nem.
    A 17 órának minden percét élveztem eddig, és mivel a felénél vagyok, még legalább ennyi vár rám. Aztán nekiesek, és lepucolom a térképet :D

    Viszont a harcban nem vagyok jó :( gecierős köcsögöket rak be, és hiába javul a cuccom, elkenik a számat. Szóval inkább futok :)
  • TDC Geronimo
    #155301
    Jó persze ezt ismerjük csak másnál fosbugos az egész. Frém nem akkora katasztrófa, mint psen, de boxon is messze van a lockolt 30tól. HIBÁS termék.
  • Totti5
    #155300
    Buggal nem igen találkozok, sőt szinte nem ( bhiztos csak szerencsém van ), nagy frém esés pedig az Notredám rózsaablak vizslatás óta nem volt. 8. szekvenciánál vagyok, szóval már a több mint a fele lement. Gondtalanul tudom tolni szerencsére.
  • Kongy
    #155299
    Nálam olyan bug volt DAI-ban, hogy a HUD nem tűnt el átvezetőnél, és nem tudtam a dialógusban a válaszokra rányomni! Újratöltöttem, még mindig nem.Egész gépet újra kellett indítanom, hogy jó legyen.
  • TDC Geronimo
    #155298
    Kár hogy beta szoftvert adtak ki. Mire végzek DAval talán javítva lesz frém meg a glitch/bugáradat és akkor rá tudom magam szánni, hogy befejezzem.
  • Totti5
    #155297
    Hangulatbomba ez a cucc. És még mindig még csak nyomom s egy szikrányit sem unom. Párizs olyan zugaiba jutottam ma el, amit eddig nem is láttam, pedig ott volt, csak nem mentem arra. Mindig és mindenhol valami történik, a forradalom zajlik a nép java az utcákon, elég masszív katonai felügyelet mellett, akiknek nekiesnek, harcolnak, sok a halott... Én meg úgy vagyok és sodródok az árral... egy porszem. Máshol meg élik a mindennapi életüket a felső réteg, a város másik felén meg dúl a harc. Telitalálat a helyszín és az események. AC2 Velence óta nem éreztem ezt, pedig Róma is jó volt.







    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.11.21. 21:28:46
  • Kongy
    #155296
    Nextgen motorral készített videó, ami fix mindkét generáción.
    Én csak videót néztem, de iszonyatos volt az is :D
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.21. 21:27:09
  • TDC Geronimo
    #155295
    Nem is értem azt minek adták ki prevgenre. A nemesis rendszer is herélve van ott
  • vg
    #155294
    Na, volt szerencsém kipróbálni a Shadow Of Mordor X360 verziót. Nem hittem a szememnek, hogy olyan a grafika mint egy 10 évvel ezelőtti kisebb ps2 játék. Átvezető videók remekek(bár nem tudom megmondani, hogy videó vagy realtime), majd jön a játék... Hihetetlen.
  • n000rbi
    #155293
    Vajon kontrollerhez kapott 2 napos golddal is működik? :)

    @Moby: Max-et vegyed, nyomjad, most értem a végére, rohadt jó cucc!
  • DummyBoy
    #155292
    Szuper, pont nem leszek itthon ...
  • Totti5
    #155291
    WOW, trial, ennyi pont elég is lesz belőle. Valszeg nem tolom végig, de nagyon érdekel a látvány és a poénok miatt.
  • DarkSector
    #155290
    "Call of Duty: Advanced Warfare - a szórakoztatóipar idei legjobb rajtját produkálta

    Szinte minden elemző azt mondta, hogy a széria leáldozóban van, az eladások a béka feneke alatt lesznek. Az Activision szerint nem is tévedhettek volna nagyobbat.
    Piaci szakértők már jóval a Call of Duty: Advanced Warfare megjelenése előtt azt jósolták, hogy a Ghostsot körülvevő balhé és egyáltalán a játékvilágban uralkodó állapotok miatt a játék eladásai csak nagyon lassan indulnak majd be, alig lesz előrendelés, az Activision pedig örülhet, ha nem bukik bele a dologba. Nem így lett.
    Bár a játék rajtja nem volt zökkenőmentes, a Sledgehammer alapvetően jó munkát végzett, így következhetett be az, hogy brutális első hetet zár az új Call of Duty. Az Activision ma bejelentette, hogy ebben az évben nem volt még egy olyan médiatermék, amely hasonló rajtot könyvelhetett volna el. Se film, se könyv, se zenei album nem tudta megközelíteni.


    A teljes Call of Duty franchise bevétele ezzel átlépte a 10 milliárd dollárt, ezzel az Activision szerint többet kerestek, mint a Transformers, az Iron Man, a Hunger Games és The Avengers franchise-ok filmjei együttvéve. Az Xbox Live és a PlayStation Network is megerősítette, hogy az Advanced Warfare a konzoltörténelem legjobban fogyó digitálisan értékesített játéka lett."
  • TDC Geronimo
    #155289
    Beginning Saturday, November 22nd at 12.01 Eastern Time, Xbox Live Gold members on Xbox One will get to play Sunset Overdrive for free for 24 hours. This is the full game; players will earn achievements and be able to save how far they progress during that 24 hour span. If you decide to purchase the game at a later point, you will be able to start again right where you left off.

    wow.. ennyi idő alatt aki nekifekszik ki is tolja :D
  • orichalcos
    #155288
    Bug, mindkettő.

    Jött éjjel amúgy egy 1.5 gigás patch Halo-hoz, de ugyanolyan szar mint volt.
  • Kongy
    #155287
    Akkor nem játszottál PS3-on, ott még szarabb volt a célzás :D De csak várd ki a repülővezetést...
  • DummyBoy
    #155286
    DAI-t én is elkezdtem, és 7 óra játék után sem jutottam el a 2-ik sztoriküldetésig ... GTA-ban próbálom elverni az asszonyt teniszben, meg Franklinnek gyűjtöm a khm ... "kontaktokat" :)
    szóval a sztori ott sem halad ... Online-t nem is próbáltam ...

    Viszont a célzást csak én érzem botrányosan sz@r-nak a GTA-ban? Mindegy hova állítghatom, csak nem akar működni ... :(
    Utoljára szerkesztette: DummyBoy, 2014.11.21. 10:53:43
  • CroftManor
    #155285
    Üdv
    Két kérdésem lenne: Az egyik az, hogy a barátaim, akik x360-an játszanak, nekik a friend listában miért ??? van a nevük alatt? Miért nem látom mivel játszanak?
    A másik: Kép
    Itt elvileg azt kéne látnom, hogy mivel játszok illetve a barátaim körében is népszerű játék. Akkor miért nem mutatja?
  • gduck
    #155284
    49.900 4GB+Kinect+3 játék
  • DarkSector
    #155283
    Mennyi pénzbe vesztegetnek egy x360-at? :)
  • Macccy
    #155282
    Az mi az az Al Dzsasszíra?? Valami gádzsó tesvír csatorna?? Brazil szappanopera? Háá mer ezekre vón igény ebbe áz oskolázott házába, tezsvírem! Még egy Maónika TV kellene ...! :D

    szánalomszar.