176613
banner
  • TDC Geronimo
    #156177
    Sugárba hányok
  • Harlekin
    #156176
    ...Olyan feszült vagy mostanában!? Iszol Te rendesen???
  • Harlekin
    #156175
    Ahhoz képest,hogy nem érdekelt elég sok posztot nyomtál ehhez a témához,de jóóó legyen,hogy nem érdekelt...Viszont akkor miért baj az, hogy valaki elmondja a jót!?
  • Totti5
    #156174
    AA-t elrontották, de amúgy eléggé pöpec a cucc, ami töltés nélkül a misztikus 1080p-ben fix 30 fpsel tolja a valaha készített legnagyobb és legjobban kidolgozott sandbox autós játék térképet

    ( persze csak halkan mondtam, mindenki tudja h az új gen teknóban szar, gyenge gépek minden szaggat, minden rossz, BEZZEG anno 2006ban )






    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.12.05. 19:00:00
  • DarkSector
    #156173
    Te biztos mutattad valakinek, te mondtad valakinek.
    Én nem figyeltem mert nem érdekel.
  • Totti5
    #156172
    Szerintem a kontroller témát le lehet zárni. Újat nem tudtunk meg, én meg már nagyon unom:D
  • Harlekin
    #156171
    4 órával ez előtt le írtam,hogy lehet... ezen az oldalon már 3 szor elhangzott,hogy lehet.Ezen a forumon az elmúlt 1 évben 5000 szer és képekel is ilusztrálva,hogyan is és mi az az adapter hozzá.De Te még mindig itt tartasz,hogy meglepődsz ezen...érthető módon KEll az adapter hogy a 2 különböző dolgot lehessen kezelni...
  • DarkSector
    #156170
    Ez nem gebasz, régen is kellett.
    Ez oké , saját megoldást használ, nem is vészes, pl régen x360-hoz 5 dollárért vettem 2 darabot, vagyis 2-őt küldtek de csak 1nek az árát vonták le. :)
    Jó volt hogy utána sima fülest lehetett használni.

    PS4-en meg van de a pc-s füles nem jó hozzá így sem.
    Régen PS3-nak eleve kivezetés nem volt. valahogy nem is hiányzott.

    Ez ha ugyanúgy elérhető,nem tekinthetőkülönbségnek, max annyi hogy kell hozzá venni adaptert.
  • DummyBoy
    #156169
    De, csak kell hozzá a chat adapter ... :( (Ezt pl. simán fel lehet neki róni ... )
  • DarkSector
    #156168
    X1-en nem lehet átküldeni hangot? Mármint fullba?
  • Firerock
    #156167
    Valaki mondja már meg hogy ennek a GTA Online-nak mi a lényege. Már 2x1 órát beleöltem,de nem találtam meg a lényegét.
  • Moby
    #156165
    Nem, ez egyáltalán nem jó dolog. Kurvára meríti a kontrollert, a DS4-ben fos az előerősítő, az XO kontroller apaterén meg gyökér helyen van a csatlakozó, meg különben se kelljen már vezeték hozzá egyáltalán. A jó dolog az a GWSH, és rohadjon meg az MS és mindenki, hogy nincs elfogadható árban ilyen a boxhoz.
    Deee headsetet eszembe se jutott se a DS4-be dogdosni, se az XO kontrollerbe, csak itt kénytelen vagyok :(
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.12.05. 11:54:25
  • Kongy
    #156164
    DS4 merülés ellen lehet tenni nagyobb akksival.
  • Harlekin
    #156163
    Igen ez nagyon jó dolog mint ahogyan xbox onen is ugyan így van,és nálam már csak azért sem merül soha le mivel a kontroller egy 5 voltos táphoz van csatlakoztatva ami a fotel alól jön ki a konnektortól...így soha nincs merülés,csend van a lakásban,mert a stereo headsett a kontrollerből hozza a game audiot és a lakáson se tekereg keresztül 3 méter kábel...
  • Moby
    #156162
    Most pontosan mit is szerettél volna közölni? :)
  • partizan182
    #156161
    Az a vicc hogy mindenki a parasztvakítás rezgőravasz/tapibaromság/pimpled tengelyen ragadt meg, miközben a lényeg itt figyel:

    DS4: bele lehet dugni a fülesedet és a game audió azon jön! El sem tudom mondani mekkora feature hogy nem kell az erősítőből hosszabbítóval szarakodni amin a 2 éves kiccsillag rendszeresen átbotlik mikor az anyja elől menekül este :)

    Xone: Nem merül le azonnal. A DS4 igen. Nevetséges, komolyan.
  • Blake6
    #156160
    Akkor hát ez van,ezt kell "szeretni"...Hááát,majd hozzá kell szoknom,sajnos.Kösz a tipp!
  • Blake6
    #156159
    Hát ez szomorú,de köszi!
  • Katun
    #156158
    Így lett megírva, a merevlemezről meg a lemezről is szedi egyszerre a textúrákat, modelleket. Valami ilyesmit olvastam :-
  • Zavarodott
    #156157
    Ha nem kell konzol akkor tényleg várhatnak... ;)
  • davidka003
    #156156
    Van ilyen más játékban is. pl Titanfall
    Sajnos így csinálták meg. Nem tudsz mit tenni.
  • Blake6
    #156155
    Ezt most komoly,a The Crew-t 360-ra nem lehet teljesen felinstallálni merevlemezre???Telepítéskor bekérte mindkét lemezt,valamit le is szedett majdnem 10-15 perc alatt,úgy 8,5 Gb-ot Hard drive-ra,de játék alatt folyamatosan pörög a lemez,mint a mérgezett egér.Ha beteszem a lemezt csak Play Now-t lehet választani nálam,Install Disc-et nem mint az eddigi játékoknál.Ez nekem nagyon furcsa egy több órás MMO autós játékban,ezért nem tartanám egészségesnek,hogy folyamatosan pörögjön a lemez(meg zavaró is).Valaki,valami tapasztalat???
  • Tyrant01
    #156154
    Játékot csak digitálisan veszek, úgyhogy engem várhat, majd 4-5 év múlva megyek, ha megjön az új gen :-D
  • Zavarodott
    #156153
    A Konzolok Szervize továbbra is nyitva és várja a vásárlókat... ;)
  • Moby
    #156152
    Nem prevgenen, pécén, de ettől még nem romlott meg :D
  • Katun
    #156151
    NFS Rivalsban nincs, hogy nyalnák meg a kisujjamon levő beszakadt körmöt.
  • Kongy
    #156150
    Tudtommal van pause opció játékokban.
  • DarkSector
    #156149
    Nem erről volt szó, de kösz hogy jössz. :D

    Tudsz posztolni TR-ezés közben vagy PS4-be ikertesód volt? :D
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.12.04. 23:24:54
  • TDC Geronimo
    #156148
    TRt te nem toltad prevgenen vagy mi ez a megállapítás? :)
  • Moby
    #156147
    Elvonulok TRDE-zni (zseniális a cucc), és az agybajfesztre jövök vissza...LOL
    Na lássuk a tényeket, amivel lezárható végre ez a nyomorúságos kontrollertéma.
    Játszani mind a DS4, mind az XO kontrollere kurvajó.
    Lightbar, speaker, touchpad vs fbtrigger.
    Az előbbiekkel nem az a baj, hogy gimmick bullshit (az amúgy), hanem az, hogy pontosan annyira végiggondolatlan, mint DS posztjai :) Mi a definitív, konstans kapcsolatom egy kontrollerrel? Há az érintés. Tehetek tehát reá lézerágyút, hangfalat, meg bűzmirigyet is, meramúgy biztos van olyan, hogy nézem, hallgatom, szagolom, csakugyebár mocskosul nem körülhatárolható, hogy mikor teszem. Erre építeni tehát kevéssé lehet. A tapipad meg amúgy jó cucc, csak kérdés mi haszna két analóg gomba között, amik amúgy hótugyanazt a mozgást képzik le. Olyannyira nagy kérdés ez, hogy máig nem leli a választ erre senki.
    Darksectoron kívül, aki az alternatív tudományok doktoraként ezekre már régen tökéletesen alátámasztott választ adott:CSAK! :D
  • DarkSector
    #156146
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Te másról írsz mint amit én Rain-nek felvázoltam, szóval kárfelpörögnöd.
    Te azt vetted alapul,hogy én nem tudom mi az a ff, bocs de tudom, az a rezgés hasonlat volt,nem azt mondtam hogy technikailag helyettesíti.
    Te azt forgatod ki ahsz-bólválvetve harcolva egy nemlétező démonnal hogy én győztesnek hirdetem a ds4-et, holott az egész téma abból kerekedett ki,hogy mondtam ok nélkül hazsnálta a fapados szót-jelzőt,ésilyen nevetséges indokokra hivatkozva próbálta alátámasztani, ebből jött tőletek az hogy én szapulom a ravaszt,meg a többi.
    A sallang ez amivel traktáltok kb 2 órája, már nem az érdekelhogy a ravasz meg a tapipad, hanem hogy miről társalgunk tulajdonképpen?

    Mert én kezdetben nem erről beszéltem, csak kapkom a fejem miről beszéltek, hogy vegyen mindenki tapipadot stb...wtf? :D
  • DummyBoy
    #156145
    Hiába magyaráznám, úgysem értenéd ... A tapipad az isten, értem én, hiszen a dpaddal. vagy az analóg karokkal túl bonyolult lehet x-y irányú mozgásokat végezni egy biztosan halál bonyolult menüben ...

    Persze az FFB az más, annak semmi értelme, hiszen nem véletlenül sem ad semmi pluszt. A rengeteg hülye meg a szimulátorvilágban képes 10-100-ezreket elkölteni miatta ... Ahelyett, hogy vennének tapipadot ők is.

    Be kellene tiltani mindent, és csak a DS4 maradhatna! Milyen boldog lenne mindenki! Mindenkinek lenne tapipadja, és mindenki tudna világítani a sötét szobában, és még csipoghatna is mellé!

    Igen, az ilyen fícsörök szubjektív dolgok ...

    Viszont mikor ezt írod:

    "Már bocs de más meg joggal mondhatja hogy a ff ravasz sallang, mikor DS4 eleve az egész kontroller rezeg, szóval nem értem igazán de jó akkor legyen.:D"

    akkor látszik igazán, hogy erőlködsz ... Nem tudod, hogy mit jelent az FFB, nem tudod milyenek a "rezgő ravaszok", lövésed sincs a témáról, amihez hozzászólsz. de elvárod, hogy mindenki maga alá pisiljen a gyönyörtől, ha pár led világít, vagy ha kiváltanak 3 különböző kezelőszervet egy negyedikkel, ugyanazon a qrva kontrolleren ...

    " ... valakinek a fény pl csak 1 a sok közül hasznos érted Thief-nél pl vagy lopakodós játékoknál segít mikor vagy fényben vagy árnyékban... "

    Izé ... Nem jelzi a Thief a kijelzőn, hogy árnyékban vagy-e vagy nem? Biztos vagyok benne, hogy qrva nagy feature a TV helyett a kontrollert bambulni ... És még rá is kontrázol ...

    A szubjektivitás egy dolog. Sőt, lehet szidni a One kontrollert nyugodtan. Van mit. Az is lehet, hogy van pár ember, akinek a PS kontrollerek kényelmesebbek mint az XBOX kontrollerek (Bár ahogy olvastam régen, a PS tulajok nagy részének szimpatikusabb volt az XBOX elrendezése ...)

    De szembeállítani a DS4-es "szuperfícsöröket" a FFB-s ravaszokkal, úgy hogy tökéletesen analfabéta vagy a témában, az bizony nagyon gáz ... És ezt úgy lehet a legegyszerűbben bebizonyítani, hogy szépen meg kell nézni, mit nyersz a DS4-es fícsörökkel a játékokban, és mit nyersz a rezgő ravaszokkal. Te ezt úgy sem tudod, de mivel ez egy XBOX topik, itt biztos keveseknek tűnt fel a kontrollervilágítás, a tapipad vagy a buzzer hiánya játék közben ... viszont annál többen élvezik ki a rezgő ravaszokat.

    És amíg a fényeket látom a képernyőn is, a tapipad helyett használhatóak a kontroller más eszközei, és a buzzer helyett szól a TV, addig a rezgő ravaszok bélkül semmiféle érdemi visszajelzést nem fogsz kapni komolyabb autóverszenyzős játékban ...

    Mondjuk PS4-re nincs is ilyen még asszem, szóval ezért nem olyan zavaró ez ...
  • DarkSector
    #156144
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyetértek, fingom sincs róla, elsem tudom képzelni, amúgy nem kell magadfeléforgatni a lámpát és belenézni de oks elfogadom az érvelésedet, magyarul fingom sincs a rezgésről, sőtt a LB-t sem ismerem, ps4 kontrollert is neten néztem képeken és aszerint irtam nekedis.
    Mostmár bevallhatom.

    Hazudtam, PS4-em sincs amúgy.

    Üdv skyline-nak.

    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.12.04. 22:56:30
  • Ra1n
    #156143
    Thief fény nemfény része ott van a képernyőn,minek a kontrollerre,továbbra sem nézek le rá ha egyszer látom a képernyőn.
    És a One gamepad is rezeg,a ravasz extra. De lényegében mind1, megint túl van ragozva valami amihez részben fingod sincs...:)
    Részemröl befe.
  • Botond #156142
    A nagy fegyelmezés közepette a pgr4ről mondj már pár szót légy szíves. Mint komoly autós gurut kérdezlek, mert nekem eddig nem ad semmi extrát, és lehet csak rossz helyen keresek, mert én nem vagyok nagy autós gémer. Kösz!
  • DarkSector
    #156141
    Megvolt onnan jöttem....
  • DarkSector
    #156140
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Az hogy az egyik feature hasznos míg a másik sallang,az minden csak nem szubjektív. Hasznos a lámpa a kontroller hátulján? Van aki a kontrollert maga felé fordítgatva nézi a kép helyett???? Hasznos a szokolrádió minőségű hang amit a user max akkor hall ha tvhangszóróbol halkan hallgatja a játékot??? Hasznos a tapipad ami kimerül rendszerint abban hogy végighúzod rajta az újad és ez behoz egy menüt amit egyébként egy gombnyomásra megoldasz????
    Nem nem hasznos,totálisan felesleges sallangok."

    "Rezgős ravasz? Erzem hogy lövök...Érzem ha kapar vagy csúszik az autó..Hasznos? Hasznos.........."

    Miről társalgunk ezekután? :D
    Itt egy valami a szubjektív az amit írsz.
    Szerintem semmiről, valakinek a fény pl csak 1 a sok közül hasznos érted Thief-nél pl vagy lopakodós játékoknál segít mikor vagy fényben vagy árnyékban. de természetesen ez baromság.

    Már bocs de más meg joggal mondhatja hogy a ff ravasz sallang, mikor DS4 eleve az egész kontroller rezeg, szóval nem értem igazán de jó akkor legyen.:D
    Most nehogy azt gondold hogy én most itt erőltetem hogy jajj de szuper, meg ráderőszakolom, csak mindig megmosolyogtat mikor felsőbbrendőnek itélnek ugyanolyan szintű dolgokat emberek.

    Ez amúgy nem egyedi, sok témában ez megvan és napi szinten jelen van itt sg-n.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.12.04. 22:24:07
  • Kongy
    #156139
    De komolyan, hagyd már rá. Menj el bulizni, kurvázni, inni, valami, kicsit ereszd ki a gőzt...
  • TDC Geronimo
    #156138
    Úristen nem gondoltam volna hogy mi indul el az ártalmatlan hszem után. Dark tényleg nem tudod mikor kell abbahagyni. Tedd meg azt, hogy nem reagálsz már a témában és az én hszemre se jeez...
  • DarkSector
    #156137
    És ennyi.
    Azon kívül mire hazsnálod hogy érzésre más mint ha nem lenne?
    Tapipadot meg használod legalább 2 gomb meg egy plusz analod helyett, így értettem, ezt vagy elfogadod vagy nem, de semmi köze emeséhez, Istvának hívnak.