176586
banner
  • Botond #176424
    Még olcsó török kód nélkül is megvoltál eddig is 1,5-2 játék árából 3 évre, aki meg nem játszik végig évente 2-3 nagy játékot, az valójában nem is játszik, szóval akinek nem éri meg az nem játszik, és hát ja, egy nem kihasznált szolgáltatás nem éri meg.
    Aki játszik, annak még mindig a gpu éri meg a legjobban. Akkor is, ha venni kell hozzá egy xsx-et, mert mondjuk nincs pc-je.
  • Moby
    #176422
    Eddig is megérte. Főleg amíg volt olcsón török kód, 30K-ért 3 évre.
  • TomStorm
    #176422
    Most tényleg megéri befizetni idén végig.
    -Atomic Heart
    -Wo Long
    -Redfall
    -Starfield
    -Lies of P

    Gyakorlatilag minden benne lesz ami "nagyobb" címnek van beállítva:)
  • Evoluti0N
    #176420
    Jelenj meg komment pls thx.

    Most meg nem tudom kitörölni...
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2023.02.19. 19:41:40
  • TomStorm
    #176420
    Lies of P day1 gamepass cím lesz.Augusztus-ban
  • lwb
    #176419
    Én is, csak nem boxon hanem ps-en. De a véleményem nekem is pozitív egyelőre.
  • Voyager5
    #176418
    Belekezdtem a Hogwarts Legacyba az éjjel.
    Eléggé ígéretesnek tűnik egyelőre, habár csak az introt volt erőm végigjátszani.

  • lwb
    #176417
    Ráadásul nem 1:1 remake, hanem vannak benne változtatások: a legjobb értelembe véve. Pl. kikerült az idióta minigame a szereléssel, lett helyette egy Alien Isolation szerű választhatsz, hogy mi menjen: világítás vagy oxigén vagy ajtók stb dolog, ami szerintem emeli a játék élvezeti értékét. Sandboxabb lett a játék azzal, hogy security levelt bevezette, ami a játékban ahogy haladunk úgy emelkedik és ezért van értelme visszamenni korábbi részekhez, hogy zárt ajtókat kinyissunk. Kiszedték - hál' Istennek - a node-okkal nyitható ajtókat cserébe. Egy-két plusz háttérinfós mellékküldetés-szerűséget is tettek bele (opcionális), ami szintén emeli a játékélményt.

    Ez a legjobb remake, amit a resi 2-3 óta kaptunk. Messze nemcsak grafika lett feltolva.
  • Voyager5
    #176416
    Na nem bírtam ki, csak megvettem én is.

    Jó remakenek tűnik eddig, amolyan RE2 szintű.
  • lwb
    #176415
    Én igen. Nagyon jó lett és nemcsak nosztalgia miatt, hanem úgy általában jó játék az új dead space remake.
  • Voyager5
    #176414
    Nem is néztem ezt az eventet most :D

    Dead Space Remake-t tolja valaki?
  • Moby
    #176413
    Hogyan következik egyikből a másik?
  • lwb
    #176412
    Csak én éreztem ezt harmatosnak most? Tudtam, hogy Starfield nem lesz, de akkor is. Redfall megjelenés májusban nekem egy Starfield csúszás előkészítésének tűnik ...
  • davidka003
    #176411
    Fast travel from anywhere mod ami nagyon kellett PC-n. Az tuti nem lesz benne.
    Anélkül ha jól rémlik csak az útjelző tábláktól lehet gyorsutazni.
  • lwb
    #176410
    XSX-en és pc-n nyilván eddig is volt 60 fps mód, csak ps5-ön meg XSS-en és last genen nem. Last genen most sem lesz, szóval XSS és PS5 kap egy performance módot, de aki pc-n vagy XSX-en játszott, annak még ennyi upgrade sincs.
    RT mód ugye 30 fps és csak RT-d global illumination van, ami lényegében a realisztikusabb árnyékokat jelenti. Hát, ez nekem nem ér meg -50% performance-t, szóval ezt én sose fogom látni. Cross save engem se érdekel, mindhárom platformon végigvittem, de nem akarom keverni a mentéseimet, óriási lenne a káosz. Jobb úgy, hogy külön vannak.
    Szerintem is eléggé felejtős ez a NG upgrade. 100%-ig biztos vagyok benne, hogy az összes PS5 tulaj inkább eltekintett volna az 1-2 új cucctól, csak ne kellett volna 3 évet várni egy 60 fps módra.

    Év játéka: Elden Ring. Van benne vagy 800-1000 órám.
  • Voyager5
    #176409
    Néztem ezt a Witcher 3 upgrade-et, de számomra nem sok olyat hoz ami miatt érdemes lenne elővenni újra.
    - 60 FPS mód: oké, de elvoltam vele 30-on is tulképp :D
    - RT mód: semmit nem fog hozzáadni az élményhez
    - Cross save: fasza, de engem nem érint mert csak SX, 0X-em van.
    - Netflix seriesre hajazó cosmetic cuccok.. cool, not interested

    PS5-re jön elvileg haptic feedback, ami fasza lehet, viszont engem sajnos (még) nem érint a dolog.
    (Ez az egyetlen ami miatt újra tolnám :) )

    Ha mindezt akkor hozzák ki amikor az új évad kijön Netflixen (elvileg 2023 nyár), akkor lehet rá is pörögnék, mert a sorozatok után mindig kedvem támad játszani :D
    Így viszont.. hát nemtudom.
    Callisto jön 2-án, ez 14-én.. aztmondom nekem a decemberem a callistoval fog telni.

    Közben lement a Monkey Island (cloudról OneX-en ), jó volt, hozta a régi poénokat, bár az artworkkel én nem vagyok kibékülve de ez egyéni szoc problem.
    Aki szereti/ismeri a sorozatot annak szerintem kötelező.
    A plague tale meg megmarad amolyan töltelék cuccnak, ha elkap a mood, akkor lenyomom, de amúgy semmi, abszolút semmi nincs benne ami miatt azt érezném, hogy ezt most itt be akarom fejezni, mert annyira érdekel a story. Sajnos ez van.

    Amúgy, így lassan az év végéhez érve szerintetek mi volt az év játéka? (Platformtól független)
    Nálam jelen állás szerint az Elden Ring toronymagasan. Nem is nagyon hiszem, hogy bármi übereli az elkövetkező 1 hónapban.
  • Moby
    #176408
    Nincs is már dátuma! Ahhoz képest már nem lehet késni! :D
  • lwb
    #176407
    Ebből engem a Callisto Protocol érdekel egyedül. Deathloopot már pc-n kipróbáltam, érdekes, de nem az én világom. PT-ből az első se jött be, a második meg állítólag rosszabb az elsőnél, szóval bele se kezdek inkább.

    Monkey Islandet kerülgetem én is, CoD nem érdekel. Witcher 3 next-gen upgrade még érdekel decemberből.
  • Voyager5
    #176406
    Felőlem csúszhat.
    Van most mit nyúzni, meg amúgyis baromi lassan haladok mindennel.
    Deathloopba belekezdtem de valószínűleg megy is a /dev/null-ba, Plague Taleben valahol a 6-7 chapternél tartok, de már most érzem, hogy ezt egy picit túltolták a srácok.
    Aztán még ottvan a Monkey Island, illetve ma kezdem a BP grindot MW2ben.
    És lassan jön a Callisto Protocol is.
  • lwb
    #176405
    20 éves az Xbox Live! Ünnepeljük meg egy újabb Starfield késéssel, oké? :D
  • Evoluti0N
    #176404
    Nem. Az a másik lesz az. A Lies of P.
  • Voyager5
    #176403
    Sajnos nem, pedig tipikusan olyan cím amit szívesen kipróbálnék, de jelen pillanatban nem olyan meggyőző, hogy pénzt adjak érte.
  • Seth
    #176402
    Steelrising nem day1 GP-s ?
  • Voyager5
    #176401
    GP-ből idén engem leginkább csak a Plague Tale: Requiem érdekel ami nagyjából egy hónap múlva jön, addig gondoltam elütni valamivel az időt.

    Ránéztem erre a Steelrisingra, de valahogy nem érzem azt, hogy én ezért pénzt fizessek.
    Marad a Season 27
  • lwb
    #176400
    Nem. Jelenlegi formájában egészen biztosan nem. Ha majd kijönnek a first party exkluzívok, amelyek miatt bevásároltak, pl. obisidiantól, bethesdától vagy az actiblizztől, akkor igen, de jelenleg nem.
  • Ulthanito
    #176399
    Hát a GamePass az nem a giga-mega kánaán, ahol fillérekért lehet bármikor kiváló szórakozásra lelni?
  • Voyager5
    #176398
    Steelrisinggal játszik valaki? Érdemes beruházni rá?
    Olyannyira unatkozás van nálam, hogy a Diablo III-mal játszok…

  • Voyager5
    #176397
    Esetleg próbáld meg letiltani a device managerben, ha meg újra használni akarod akkor újra engedélyezni.
  • Evoluti0N
    #176396
    Van egy enyhén bosszantó problémám és kíváncsi vagyok, hogy van-e valakinek valami megoldása rá. Szóval: A Series X kontrolleremet használom PC-hez is néha kábellel összekötve és furcsa módon nem mindig, de néha ha kihúzom a kontrollert, miután már nem használom, az Xbox bekapcsol. Kontrollert nem tudom kikapcsolni, ameddig a géphez van csatlakoztatva. Van rá valami megoldás azon kívül, hogy maximum csak kikapcsolom az Xboxot, ha bekapcsol, vagy kiveszem a kontrollerből az elemet mielőtt kihúzom?
  • darkSectorxxx #176395
    Hát igen az a baj hogy a legtöbb üzletben az eladók qrára semmihez nem értenek.

    Annyira nem, hogy sokszor bemegyek mintha nem értenék a kütyükhöz és mikor hallgatom miket mondanak, ajánlanak, fogom a fejemet. :D

    De ugye sajnos az eladónak nem a vásárló a fontos hanem hogy eladjon minnél több dolgot.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2022.08.20. 19:47:31
  • Jabar
    #176394
    Köszönöm a segítséget, sajnos a borító és csak valami oktató videók vannak magyarul. Azért az szomorú hogy még az eladó is azt mondja hogy magyar nyelvű csak vegye meg az ember.
  • darkSectorxxx #176393

    The Sims™ 4 is available in 18 languages, independent from the languages that Origin Client and Store support. This includes Simplified Chinese which was released in January!

    If you wish to play the game in a different language than English, follow these steps:

    In your Origin Client, once logged in, go to My Game Library.


    On The Sims™ 4 Base Game, right click and choose Game Properties.


    Click on Advanced Launch Options and choose the desired language from the drop-down menu.


    You can choose from the following:

    Chinese (Simplified or Traditional)
    Czech
    Danish
    Dutch
    German
    English (U.S.)
    Finnish
    French (France)
    Italian
    Japanese
    Korean
    Norwegian
    Polish
    Portuguese (Brazil)
    Russian
    Spanish (Spain)
    Swedish
  • darkSectorxxx #176392
    Küldj képet, lehet az a megtévesztő, hogy a LEÍRÁS magyar a tokban lévő nyomtatott képen.
    Én se tudok Sims 4-nél magyar feliratról.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2022.08.17. 21:13:04
  • tonyr #176391
    En ugy tudom, hogy nincs magyar nyelv a konzolos kiadasokon, csak pc-n lehet magyarositani...
    Ha tudsz, kuldj egy kepet a jatek dobozarol.
  • Jabar
    #176390
    Sziasztok!
    Kis segítség kellene! :)

    Ismerős vett egy X Seriest és mellé a gyerkőcnek a Sims 4-et.
    A dobozán a játéknak az áll hogy a magyar nyelvű is a játék, viszont sehogy nem tudják beállítani, sajna én nem értek hozzá és ott sem vagyok.
    Anyira jutottam google-al hogy a rendszerben be kell állítani hogy Magyarország a tartózkodási hely és magyar a nyelv.
    A rendszer felülete az magyar, de a játék továbbra is angol.

    Lehetöleg úgy írjátok meg a választ ha az lehetséges hogy én mint kb laikus azt telefonon továbbítani tudjam egy teljesen laikusnak. :D

    Előre is köszönöm!
  • darkSectorxxx #176389
    Ahogy előttem írták ennek nem szabadna lennie, és ezt tuti nem is fogod tudni orvosolni mert nem létezik olyan opció ami ezt idézné elő, vagyis ez egyértelműen szervíz.

    Táp, túlmelegedés. stb.

    Milyen Xbox? és mikor hol vetted?

    Xbox ügyfélszolgálat:
    06/80/204-999
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2022.08.09. 15:40:19
  • lwb
    #176388
    Nem normális, szerintem ha garanciális vidd vissza, ha nem, akkor szerviz. Túlmelegedéstől kezdve akármi lehet.
  • Raymondkenny1 #176387
    Helló srácok. Kicsit más problémám van az Xbox One-ommal. Mivel nem tudom megoldani, az Xbox One folyamatosan kikapcsol. A cikk segítségével többszöri próbálkozás után mindent beleadtam, de a probléma továbbra is fennállt. Mivel új vagyok ezen a területen, hálás lennék a segítségéért. Tudsz valamiben segíteni nekem?
  • Voyager5
    #176386
    Elvileg ezeken dolgoznak a stúdiók:


  • Moby
    #176385
    Ez leginkább az energiagazdálkodási beállításokon múlik.