176586
banner
  • darkSectorxxx #176384
    Igen, valszeg ez lesz a probléma, mert én ugye úgy nyomom ki hogy X gomb nyomvatart és kikapcs, ez valsze nem fullos. :)
    Persze nem gond, csak nem értem akkor a gyorsmenübe ilyen alap dolog miért nincs ott. :)
  • Evoluti0N
    #176383
    Azt olvastam, h igazából, ha kikapcsra mész, akkor is csak standby-ban van és rá kell menned a settingsben a full shutdownra, h kikapcsoljon teljesen.
  • darkSectorxxx #176382
    Hát ez érdekes, bár nem emlékszem pontosan hogy így használtam-e esetleg vagy csak PS-nél volt így ahogy írtad is, de lehet hogy akkor az Xbox-nál nincs ilyen lehetőség sajnos.
    Bár nekem alapon furcsa mert mikor kikapcsolom teljesen a gépet akkor is hallom halkan búgni a gépet mintha még a ventilátor is menne nagyon lassan.
  • Evoluti0N
    #176381
    Köszi. Láttam a quick resume opciót és a játék, amit most játszok, az támogatja. Ugyanakkor tegnap nem folytatta ott, ahol abbahagytam, miután bekapcsoltam a konzolt. Szóval azt gondoltam, h csak a magasabb áramfogyasztású módban működik. Ma ugyanakkor meg folytatta. Furcsa.
  • darkSectorxxx #176380
    Hát esküdni nem merek rá, mert nem teszteltem szó szerint így, de ja itt is elvileg ha jól emlékszem így megy, ha simán kikapcsolod akkor a játékot onnan folytatja ahol abbahagytad, ha játékon bellül nyomva tartod az X gombot és kilépsz.

    Meg van ugye ez a Quick Resume, amikor 4-5 játékot le tud tárolni és azok közt váltogatni, de hogy kikapcsba is megjegyzi-e azt nem néztem.

    De Xboxon is elvileg mennie kell, ha kikapcs előtt nem lépsz ki egy játékból.
  • Evoluti0N
    #176379
    Helló! Múlt héten vettem Series X-et és az első Xbox-om. Az lenne a kérdésem, h van-e valami olyan opció, mint a Playstationnél, h a konzol sleepbe rakásakor felfüggesztett módba rakja az éppen futó játékot és tudjam rögtön ott folytatni, ahol abbahagytam, miután bekapcsolom.
  • lwb
    #176378
    Sztem lesz 60 fps mód, de az nem így fog kinézni persze, de ez engem nem zavar annyira.
    Szerintem a +fél év oka elsősorban pont ez a gyenge frame rate. Erre gondolhattak, amikor cp2077-hez hasonlították. A cp2077 a last gen hardveren futott nagyon gyéren.
  • Voyager5
    #176377
    Megnéztem a 4K-s Starfield videót, mert nekem a stream tegnap eléggé fostos minőségű volt.

    Hát azt kell mondjam teljesen rápörögtem erre a cuccra.

    Érzem, hogy jó lesz ez, csak attól félek nem lesz 60 fps mód, és még 30-ban is köhögni fog.

    Ajh add istenem, hogy lerakjanak végre egy fasza rpgt.
  • lwb
    #176376
    Vagy az van, hogy túl akarták tolni a ray-tracinget meg mindent és még a 3090 ti is belerokkant a végén (mert nyilván valami bika pc-n ment a demó, nem boxon), de azért le lehet vinni normálra is a dolgot, ahol már elviselhetőbb lesz a dolog.

    Vagy tényleg nagyon kellett nekik az a +fél év.
  • Voyager5
    #176375
    Dio 4 túl szép, hogy igaz legyen, de nem leszek morcos ha valóban kijön 12 hónapon belül.

    (Amúgy lehet már jelentkezni bétára itt)

    Starfield meg a 15 fps, hajaj.. nemtudom mi lesz ebből, mindenesetre maga a játék jónak tűnik.
  • lwb
    #176374
    Hát ... Számomra két meglepetés volt csak ebben:

    1. Diablo 4 jön jövőre... wtf
    2. Persona játékok jönnek xbox-ra

    +1 Starfield frame rate .... uhh.... 20 fps
  • Voyager5
    #176373
    50 perc múlva:

    Xbox & Bethesda Games Showcase 2022
  • cenobite
    #176372
    Kössssssszi!
  • Botond #176371
    Jaja, ez az xbox jel egyből kialszik ez klasszikus aksi gondot jelző hibajelenség. Örülök, hogy meggyógyult!
  • cenobite
    #176370
    Köszi, meggyógyult. Szerintem az volt a gebasz, hogy 2-3 hete nem volt bekapcsolva és az akksik kicsit gyengék voltak. Töltöttem őket egy teljes napig, aztán most minden pöpec. :)
  • darkSectorxxx #176369
    Remélem hamar megoldódik a hiba ;)
  • cenobite
    #176368
    Köszi a válaszokat!
  • darkSectorxxx #176367
    Ha kialszik a fény a kontrolleren az csakis a kontroller lehet mivel ha jó akontroller és elveszti a jelet, akkor villogna az X....
  • Botond #176366
    Dugd rá kábellel, ha úgy működik, akkor mégiscsak az akksi lesz a hunyó. Amit leírsz az alapján én arra tippelek, ha nem is az akksi, akkor a kékfogas párosítás mászott el, de akkor bekapcsolva kellene maradnia.
  • cenobite
    #176365
    Ja, sima XboxOne.
  • cenobite
    #176364
    Sziasztok! Hogyan tudom ellenőrizni hol a gebasz?

    1. a kontroller a "nagy gomb" megnyomására bekapcsol, utána kialszik az X és ennyi, a gép bekapcsolva marad.
    2. a töltő működik (2 akksi van, feltöltve)

    A kontroller, az akksi, a töltő, vagy a gép halt meg?

    Előre is köszönöm!
    Utoljára szerkesztette: cenobite, 2022.05.26. 21:56:50
  • lwb
    #176363
    Starfield eltolva 2023-ra. Ebből egyenesen jön, hogy TES VI is még messzebb kerül. Vicces, de én most kb bármibe lefogadom, hogy TES játék nem lesz az egész generációban, ezzel a Bethesda két teljes konzolgenerációt kihagyott a Skyrim óta. Az előzőt, meg a mostanit. Az kb 15 év.
  • toza #176362
    Xbox Wireless Adapter kell.

    hasznaltan olcsobb
  • MrDevil
    #176361
    hahó, van aki használja PC-n az xbox series X gamepadját ? elég hozzá a BT 5.0 adapter? ugyanúgy felismeri majd a windows 11 mintha kábelesen dugnám rá?
  • robicarlos6
    #176360
    Közeleg a next-gen Chernobylite
  • robicarlos6
    #176359
    MADiSON: a konzolokon is lecsap a belső nézetes pszichológiai horror

    Steam oldal

  • darkSectorxxx #176358
    Ejjj ez durva lesz!!!

  • robicarlos6
    #176357
    GWG Február:

    "Február 1-28. között a Broken Sword 5: The Serpent's Curse-ben kezdhetünk nyomozásba George és Nico oldalán, míg február 16. és március 15. között a tavaly megjelent Aerial_Knight's Never Yieldben száguldhatunk ütős dallamokra. A visszafelé kompatibilis játékok között február 1-15 között a Hydrophobiát találjuk, míg február 16-28. között a Band of Bugst."
  • robicarlos6
    #176356
    https://www.morrohun.hu/hirek/2019/12/skyrim-magyaritas-konzolra/

    Ezt használja valaki? Működik még? Ha igen hogyan tudom a Series X-en magyarrá varázsolni a játékot?

    Ha a mostani Anniversary Editionra akarom felrakni akkor is működik csak az új dolgok angolok maradnak?
  • Voyager5
    #176355
    Én anno csomagponton adtam le, és oda is kértem vissza.

    Meg kell nézni, hogy melyik futárszolgálat intézi a kézbesítést (anno nekem a UPS volt), és a honlapjukon általában lehet módosítani a kézbesítést.
    Amúgy meg tök random szokott lenni, írnak egy sms-t hogy holnap viszik 8-17:00 között.
  • robicarlos6
    #176354
    Na már van címke és ki is van nyomtatva öntapadós lapra.. Holnap felhívom a futárt és hétfő keddre ide rendelem.
    Fain karácsonyi csomagba megkapják 5 kilo havanna barnával egyetemben

    Aki intézett már ilyet: Visszaútnál majd hívnak hogy melyik nap lenne nekem jó vagy egyszercsak itt lesz random? Mert nem igen vagyunk itthon a munka miatt.
  • Voyager5
    #176353
    Szerintem ott a supportos nem volt a helyzet magaslatán.
    Ez manapság már általában a default állapot bármiről is legyen szó :D
    Én volt, hogy már mondtam nekik (nem az ms-nél, hanem teljesen más cégnél), hogy kapcsoljanak valakit aki érti is, hogy miről beszélek, aztán a másik kollega érdekes módon pikk-pakk megoldotta a problémát.
  • robicarlos6
    #176352
    Jó ez a ms rendszere... végre visszahívtak 20 percet beszélgettem az ügyintéző hölggyel és kb fogalmam sincs mi a bánat van...

    Mondom mi a gondom. Nincs címkém.
    Kérdi mit akarok szervizelni. Mondom xbox kontrollert.. Az jó mert nekik a rendszerben win 10 adaptert jelez ami nem xbox kontroller... majd pötyög valami és mondja.. akkor ezt a carbon black kontrollert akarja??? Hát eddig is az volt a leadva..hirtelen mégis az lett... Aztán mondja nincs email cím a fiókhoz rendelve.. Mondom mivan?? Akkor eddig hogyhogy küldték az email hogy elindult a rendelés meg nincs címke ?? Totál káosz van.... Törölte és elvileg létrehozott egy új szerízelést megint.. Most várom a csodát hogy végre hátha meg fog érkezni az email róla...
  • Voyager5
    #176351
    Simán tudok rá indítani úgy is, hogy már lejárt.

    Egyébként ilyenkor nem feltétlen az MS a ludas, ugyanis a UPS (vagy mittudomén melyik futárszolgálat) API-jával generáltatja le az oldal a shipping labelt, és valószínűleg az hasal el.
    Írj a supportnak, azok majd megoldják.
  • robicarlos6
    #176350
    Egy év a garancia. Ha nem volna rá hogy tudnék rá szerinted ticketet indítani? 02.28án jár le az 1 év

    Igen Crysis 4et olvastam. Végre. Sose tudnak titkot tartani mindig kiszívárog minden. Remélem emiatt előrébb kerül a hivatalos bejelentés majd
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2022.01.26. 13:20:09
  • Voyager5
    #176349
    Crysis 4?
  • Voyager5
    #176348
    Ez még az eredeti kontrollered amit a Series X-hez kaptál? Mikor vetted? Csak mert ezekre fél év a garancia, és ha az letelt, akkor szerintem nem is fog neked labelt generálni, mert nem vagy jogosult a garira. Ha még nem telt le, akkor a supporttal kell beszélni, hogy nem generál labelt a website.

    Az enyém pl már júliusban lejárt:
  • robicarlos6
    #176347
    Sose lesz gariztatva ez a fos. Nem képes a rendszer címkét küldeni. Az elsőt szervíz rendelést töröltem. Most a másodiknál már emailben is írták hogy a címkét külön emailben elküldték + egy digitálisat is a ms fiókomba.. Egyik sincs sehol..
    Ez a színvonal valahol a pcs game passal egyenértékű az is ilyen retek szar mindig van valami baja.. Kibaszom a faszba azt veszek egy újat inkább
  • robicarlos6
    #176346
    Xbox Game Pass Games February 2022

    Dreamscaper - February 3
    Besiege Console - February 10
  • robicarlos6
    #176345
    Konzolokra és PC-re is megjelenik a Little Orpheus



    "A jó hír az, hogy az Apple-exkluzivitás hamarosan véget ér, és a platformer PC-re, PS4-re, PS5-re, Xbox One-ra, Xbox Series X/S-re és Nintendo Switchre is megjelenik: erre egészen pontosan március 1-jén kerül sor. Az átiratok feljavított textúrákat és animációkat hoznak magukkal."