174922
banner
  • grebber
  • Voyager5
    Na nálam SX előrendelve KV-tól, CP2077 bundleval.
    Addig ki kéne pörgetni kb 4-5 címet
  • grebber
    Már nem tudom hogy csináltam 1000000ezerszer probáltam mindenhol mire egyszer csak elfogadta...

Totál káosz ez az egész. Hiába azonos a régió nem engedi hibát dob "hogy valami gond van a fizetéssel" vpn nélkül pedig azt mondja nem egyezik a régió..

Mobil app meg nem tudom mikor halt be mert korábban amire ott rámentem voltak árak most mindenhol csak annyit ir play on xbox vagy install on xbos ha megvan a termék ha nincs meg...Pedig régen vettem ott játékokat UK wallettel..
    Mindegy még van 5 nap a forza akcióból probálkozok hátha itt is félmillió probálkozás után elengedik és megadják...
  • Harlekin
    mondtam nem a profilhoz kellett volna hozzá adni így most szopó lesz...
  • grebber
    Na már egy a célegyenesbe lennék de nem akarja az igazat... 456 ezredik probálkozásra végre hozzáadta a fiokomhoz a török lírát ,de a vásárlást egyelőre nem engedi... Remélem ezt is majd 20 órával később a 567 ezredik probálkozásra lesz jó..

• grebber
    Semmi :(

Konzolvilág xbox series s/x gépek
  • Harlekin
    csináld azt.... 1 vpn-t elindítod és beállítod a kívánt régiót. 2 belépsz xbox. com-on a(nem az app) profilodra. 3 xbox store checker kiválasztod a régiós tartalmat amit venni szeretnél és ott nyomsz a store tartalomra! Na ez azonnal a vásárolni kívánt rendes régiós felületre visz! Itt elkezded a redem kódokat hozzá adogatni a VÁSÁRLÁSNÁLl! Tehát nem szimplán feltöltöd a profilodhoz, hanem egyből a vásárlásnál adod be! Mennie kell...
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2020.09.22. 05:57:56
  • grebber
    Jön Series S/X-re is a Quantum Error!

Nem tudom mennyi dbszám lehetett de új Zelandon twittelték 10 perc alatt sold out lett a series x...
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.09.22. 05:05:53
  • Voyager5
  • grebber
    Ej de bonyolult ez. Meg nem is értem mi a francért nem változik a régió. Leszedtem egy free vpnt azt törökre raktam. MS küldte is a mailt hogy törökből lépek be én vagyok e szóval elvileg müködik is. De a reedem résznél ugyanugy azt irja magyaország pedig fiókba is átraktam törökre meg török címet is adtam meg. Hihetelen. Ezer év alatt végre tudtam venni török gift cardot mert sose volt erre fel se tudom használni :(
  • grebber
    Igen.Xbox Mobile app törökre állítva sőt még török címet is adtam a ms fiokomhoz.. De nem fogadja el.
  • Voyager5
    Mobilnettel próbálod?
  • grebber
    Azóta már sikerült megvennem a török gift cardot
    Most az aktiválásával küzdök. Korábban már aktiváltam pl UK vagy US gift cardokat vagy game cd kulcsokat. Most az a módszer hogy simán törökre teszem a mobilos xbox appot nem megy :(

Valaki aktivált már török gift cardot, ha igen hogyan?
  • davidka003
    Mondjuk az elég húzóerő ha jön a game passba majd az új Doom, Wolfenstein, Fallout.
    Lehet érdemes lesz tartani legalább egy Series S-t, mert gyanús, hogy visszahozza az árát.
    Sokan úgyis csak egyszer tolnak végig egy játékot.
  • Maximus4
    Használj revolutot:)
  • grebber
    Ps tulajok csengetik majd ki a zsetont hogy a boxosok tolhassák a filléres game passba

MTC game-en vásárolt már valaki gift cardot?

Ott a paypal logo de nem látod olyan fizetési lehetőséget. Bankkártyáról ha feltöltök pénzt akkor von le valami költséget érte?

• Voyager5
    Megveheted ezeket is, hátha kikerülnek idővel a GP-ból.

Amúgy szerintem ezek nem leszek konzol exkluzívak, max valamennyi ideig, a PS tulajoknak meg majd be lesz árazva 30K-ra.
  • lwb
    Ez mondjuk kurva jó hír. Csak azt nem tudom, hogy milyen játékot vegyek meg akkor egyáltalán innentől? Obsidian, Bethesda, inXile mind-mind MS 1st party stúdió lett. Kb ezek érdekeltek az egész nyugati piactól. Ha megveszik a CDPR-et is, akkor kb semmilyen játékot nem lesz értelme megvennem innentől. Talán Naughty Dog PS exkluzvjait még, de kb ezek azok a játékok, amikért nem sajnálom a pénzt. Ha hozzáveszem, hogy az EA pass is része lesz a game passnak és a Bioware az EA, akkor végképp elfogyott a vásárolható játékok száma.

Nem mintha panaszkodnék emiatt.
  • Voyager5
    Eléggé beidőzítették ezt pre-order előtt 1 nappal
  • grebber
    - Xbox Game Pass has reached a new milestone of over 15 million subscribers
    - Microsoft will grow from 15 to 23 creative studio teams and will be adding Bethesda's iconic franchises to Xbox Game Pass
    - Future games (Starfield) will launch into Game Pass on day 1
  • Voyager5

MS megvette a Bethesda-t

Azt ígérik, hogy a nagy franchiesok jönnek automatikusan GP-be PC-re/Konzolra.

Hát, ha a TES VI, csak ezekre a platformokra fog jönni, akkor azért az elég nagy érvágás lesz a hozzám hasonló beállítottságú PS usereknek.
    Utoljára szerkesztette: Voyager5, 2020.09.21. 15:28:52
  • grebber
  • Legendrush30 #174779
    Emelkedik ,de Psre nagyobb százalékban .
    A Micrótól az ultimate mellet nem is vár senki exkluzívat.
    A Sony ebben is gyökér volt mert arra alapoz,hogy mindenkinek 4k tv van otthon.

A kérdés,hogy fanboyka minek látogatja a konkurens (fanboykáknak ellenség) konzol topicját ? :D Ami megint csak vicces ,hogy nem is tudtál mindenre válaszolni , még a "zárójeles" monológomon belül sem :D
  • Ulthanito
    Azt ugye vagod, hogy minden jatek ára emelkedik az új genben?

Nincs exkluzív? LOL A Microsoftnak aztán van, meg a nyomorult Háló-t is elhalasztották, miután felhördült az internet népe, hogy milyen szarul is néz ki az új konzolon!

Túl drága a digital gép? Ott legalább van, a mikronak nincs, csak a kicsontozott olcsó konzol amit meg az X1X is ver több specifikacioban.
  • Botond #174777
    Szerintem azok BW cuccok (x360-x classic játékok), csak nem tudja mi a különbség. :)
  • grebber
    Akkor nem én vagyok a hülye/hazug jólvan

Mert egy gyerek váltig állítja hogy neki van 23 goldban szerzett one-os játéka és mennek előfizetés nélkül..
  • Botond #174775
    Igen.
  • Voyager5
    Úgy tudom, hogy igen, igaz sosem próbáltam.
  • grebber
    A gold mellé adott Xbox One-os játékokat csak akkor lehet tolni ha van éppen élő előfizetésünk igaz? (Csak az xbox 360-as és a régi xboxos gameket lehet tolni előfizetés nélkül is)
  • Legendrush30 #174772
    Cyberpunk2077-et hol érdemes előrendelni ? Hol kapok mellé valami kis bizbaszt ? :D
    (xboxonera)

Amúgy nálam series s lesz kb március környékén addig még bőven van mivel játszani oneon .

Sony nagyon gáz amit csinál . Nincs egy normális exkluzívja , nem gyártottak eleget , túl drága a digital gép , a játékok árai meg nevetségesek . Főleg a remake meg a DLC szintű gamek ára.
  • Voyager5
    Vagy mert a Sony elbaszta a gyártást, az MS meg nem.
    Szerintem a Seriest már akkor gyártották amikor a Sonynál azt sem lehetett tudni, hogy hogy néz ki a gép.
  • davidka003
    Én is most elbizonytalanodtam a 30 ezres játék árak miatt.
    Egyelőre még elvagyok a mostani generációval.
  • grebber
    Prohardveren van szavazás... jó tudom az nem a teljes magyarország de ott 50-50 a dolog állása.

Nem mellesleg most semmi értelme gépet venni nem adnak mellé játékot Boxot is majd csak akkor veszek amikor már 2-3 game lesz mellé + 1-3 havi GPU
    Ps5 még ráér oda még nekem kevés a game és főleg kurva drágák
  • davidka003
    Gondolom azért lesz elegendő, mert az emberek 70%-a PS5-ben gondolkodik. :D
  • grebber
    Xbox Facebook csoportból

"Sziasztok! A csoport üzemeltetője a Konzolvilág ezért Xbox Series X|S rendelésekkel kapcsolatosan pár infó!- Szeptember 22-én kerülnek ki az oldalra a gépcsomagok. - PS5-el ellentétben lesz elég mennyiség, így előleg befizetésre sem lesz szükség."
  • grebber
  • lwb
    Nem sok, de van egy pár azért. Bethesda játékok pl. Plusz azért számítok egy-két patchre, is ami a lock 30 helyett lock 60 fps-t csinál az erősebb vas miatt. Ez kb nulla fejlesztést igényelne.
  • Voyager5
    Persze azoknál biztosan lesz változás, ha más nem akkor megy majd nagyobb FPS-el.
    De mennyi ilyen játék lehet összesen? Nemhiszem, hogy sok.
  • grebber
  • lwb
    Olyanokra gondolok, ahol van pl. unlocked frame rate opció. Vagy modokkal lehet unlockolni, mint a fallout 4-ben. Itt azért az erősebb vas miatt lehet jelentősebb javulás.