176613
banner
  • Bandesz05
    #159069
    Nagyon szépen köszönöm ag.. nagy segítséget imádlak, már el is kezdtem nyomni 999x stb... Ezért s.....a az ilyen oldalakon a kicsi 7éve cs...ák, mert segítséget kér az ember, de 1 IQ-bajnok hüleségeket válaszól inkább légy okos mint ba...om. Köszi még1szer a segítséget oltári nagyot segítettél. Üdv:
  • Muttley
    #159068
    kicsit jobban átgondolva a dolgot
    adott játékkiadók tehetik rá a borítóra, hogy
    "only without Oculus Rift"
  • Firerock
    #159067
    Done
  • darkSectorxxx #159066
    Zsír zsír...
  • orichalcos
    #159065
    Frissült éjjel az oldal.Trailert nem kaptunk, de bővítették a golyós teasert (feliratokat kell olvasni megállítva a lejátszást. Valamint kapunk egy nyomozást hanganyag formájában egy kitalált újságírótól.
  • TomStorm
    #159064
    Úgysincs még senki a listán:)
  • TomStorm
    #159063
    Friend Inv.jöhet majd aki gondolja.TomStorm1
  • gduck
    #159062
    Nyomjad meg 3x az A, majd 999x a B és 3546x az X gombokat, a hét minden napján! Így vasárnap elérhető lesz a játék a "megtanulok olvasni" kockánál a menüben!
  • Zavarodott
    #159061
    Erre nincs szó... q;)
  • Bandesz05
    #159060
    Sziasztok! Xbox 360 Live előfízetésné az aktuális ajándék Bioshock Infinite játéknál van másnak is problémája azzal, hogy nem találom a konzol menüben sehol és így nem tudom letőlteni! Köszönöm előre is az infó4! Bandesz
  • Moby
    #159059
    Hát úgy, ahogy minden eddigi, hasonló esetben: a használatával elfogadod a feltételt, hogy a ha a használat közben megpandel az agyad tőle, az a te sarad. A playstationök evvel kapcsolnak be generációk óta.
  • Totti5
    #159058
    Sok magyarosított játék jelent meg 360ra, az MS játékok között kiamagsló volt az arány, de Haloból csak a Wars volt az.
  • gduck
    #159057
    Most komolyan, "majd ha feltörik veszek" országban mire számítasz?
  • MoRT2195
    #159056
    Ez az egy? Komoly...
  • darkSectorxxx #159055
    Érdekes hogy a TRAITOR szó csak a videó kezdőképkockáján olvasható. :)
  • Muttley
    #159054
    ha már témánál vagyunk :)
    nagggggyon kíváncsi leszek, hogyan fogják korlátozni az Oculus Rift használatát
    úgy hogy esetleges "nem megfelelő game-hez" való felhasználáskor,
    ha a user összehányja magát és pszichiátrián kell ápolni,
    akkor ne akasszanak Zuckerberg nyakába több millió USD-s pereket
    Utoljára szerkesztette: Muttley, 2015.03.22. 11:21:07
  • Macccy
    #159053
    Jaaajjjdekettészétbaszooom hej haj ezt az SG fórumot! Most már normál nézetben nem is tudok belépkedni a topicba, hogy megnézzem milyen videók vannak ... @&%#<$¥#&@@44!!
  • Totti5
    #159052
    Halo Wars.
  • MoRT2195
    #159051
    A Halo játékok Xbox 360-on magyarul jelentek meg? Több Microsoftos játék van, ami eleve magyar felirattal jön/jött Xbox-ra, de a Halokról nem tudok. Kapott valamelyik Halo játék hivatalos, vagy nem hivatalos fordítást?
  • gduck
    #159050
    Olvasod is a fórumot vagy csak írogatsz???

    gduck #159040
  • Bandesz05
    #159049
    Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, xbox 360 Live Gold előfízetésem van, eddig kaptam minden hónapban ajándék játékokat. A kérdésem az, hogy utolsó előtti játék TOMB RAIDER volt ami sikeresen letöltöttem, mostani ajándék az Bioshock Infinite, de nekem a konzolon végignéztem az összes menüt jáékoknál és NINCSEN SEHOL, hanem helyette van egy 50MB gagyi játék.. :( Ismerösőmnek sikerült letölteni Énnekem miért nem jelenik meg az ajándék játék???!! A konzolon kapott heti ajándék játékok között néha szoktam vásárólni Bankk... az befolyásolhatja az ajándék játékot vagy ez ettől függettlen a LIVE GOLD AJÁNDÉK JÁTÉK havonta ami kettő DB jár!?!?!?
    Előre is köszönöm a segítséget!
    BANDESZ05 :):):):)
  • darkSectorxxx #159048
    Na zsír! :)
  • Botond #159047
    DX12-vel már vinni fogja 60frémmel a 4k-t az x1. -.-
  • darkSectorxxx #159046
    ejha.
  • The Norberto
    #159045
    De......
  • darkSectorxxx #159044
    Ugye ez nem ingame volt.
  • Totti5
    #159043
    Na ez csúnya lesz.

  • Moby
    #159042
    Élményfokozó, ez kétségtelen, és nem is kis mértékben, de csak egy viszonylag szűk játéksítlus palettán.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.03.21. 19:58:52
  • Muttley
    #159041
    úgy értem, élményfokozó
    #159038: az 1 gomb nyomkodós supercombo-s QTE játékokra gondoltam
  • gduck
    #159040
    Esetleg nem Szlovákia a régiód? Mert ott a Banjo-Kazooie adják helyette
  • gduck
    #159039
  • Totti5
    #159038
    Nem vettem észre hogy az elmúlt másfék év alatt bármennyivel is több QTE lett volna a játékokban... ugyan annyi mint 5 éve, mint prevgenen. QTE már pedig jó dolog és kell is, nem véletlen kerül bele, viszont h ki hogy alkalmazza a már teljesen más kérdés.

    Engem az zavar, hogy nem is látta, nem is tud róla semmit és kétpofával ossza. Ez a trend most.
  • Ra1n
    #159037
    Aha...A User társadalom van gödörben...Ja...Nem a játékok színvonala.:)
  • Moby
    #159036
    Az OR hogy jön ehhez a témakörhöz?
  • Muttley
    #159035
    sok újdonságot kár várni
    amilyen stílust lehet, már kiadtak X360/ PS3-ra
    és a gamek zöme QTE irányban butul veszettül
    majd jönnek a valós HD remake-ek és az Oculus Rift
    na, az majd hatalmasat fog ütni
    egyszercsak... :))
  • Bandesz05
    #159034
    Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, xbox 360 Live Gold előfízetésem van, eddig kaptam minden hónapban ajándék játékokat. A kérdésem az, hogy utolsó előtti játék TOMB RAIDER volt ami sikeresen letöltöttem, mostani ajándék az Bioshock Infinite, de nekem a konzolon végignéztem az összes menüt jáékoknál és NINCSEN SEHOL, hanem helyette van egy 50MB gagyi játék.. :( Ismerösőmnek sikerült letölteni Énnekem miért nem jelenik meg az ajándék játék???!! A konzolon kapott heti ajándék játékok között néha szoktam vásárólni Bankk... az befolyásolhatja az ajándék játékot vagy ez ettől függettlen a LIVE GOLD AJÁNDÉK JÁTÉK havonta ami kettő DB jár!?!?!?
    Előre is köszönöm a segítséget!
    BANDESZ05 :):):):)
  • Totti5
    #159033
    Oddworld: New 'n' Tasty March 27 on Xbox One
  • darkSectorxxx #159032
    Gears of War - nem lesz Marcus Fenix Collection
    A Black Tusk stúdiómenedzsere szerint nem dolgoznak a rajongók által várt Gears of War: Marcus Fenix Collection kiadásán.

  • Totti5
    #159031
    Egyre nagyobb gödörben van a user társadalom.

    Battlefield Hardline: PS4 vs. Xbox One hír STORY gameplay videó alatt ( nem jelent még nem, nem játszottak vele )

    "új motor kéne és nem ez a generáció váltást kiszolgáló vacak"

    "Megnéztem a videot baszki ezek ki a fene ellen harcolnak?"

    "Mindkettő fos."

    " több valóságot vártam el a story-tól"

    "Szar játék, tökmind1 melyik konzolon..."

    "undorítón néz ki"

    "mint ha PS3 vagy X360 konzolon futna a játék. "

    "Ocsmány s szar, és büdös "

    "Hatalmasat fog bukni"

    "Az egy dolog, hogy ronda és egy lineáris szar a játék"

    "ez erősen gyenge, mind játékminőség, mid pedig grafika szempontjából. "

    "Ha ingyen adják egy DLC vagy valamilyen kiegészítőnek akkor persze nem szóltam és nem mondom azt, hogy ocsmány, de ha ez egy külön játék és pénzt is kérnek érte akkor bajok vannak. "

    "de ez a játék bukás lesz. "

    "Steril környezet, valamint a karakteranimációk ultra gagyik. Kb. 2008-as színvonal. "

    Én : Játszottam a singlivel ilyen ordas baromságot hogy a mocap 2008 as szint meg h steril környezet.... Ezeket mellett nem lehet szó nélkül elmenni. Ha az a cél hogy minél nagyobb hülyeséget írjunk akkor elég szomorú.

    Egy rajongó : "a te véleményed ignorálom (sztem nem vagyok vele egyedül) , mert már itt is és SG-n i közröhej tárgya vagy, és véleményed nem mérvadó."

    Hányok attól ami ma a gémer bázis az interneten. Ez nem normális dolog ami megy és ahova ez tart. Csak a negatív, a moslék, a fika, az h minél nagyobb irreális baromságot mondani, bármiféle tapasztalat nélkül.

    Story módban a BF Hardline nagyon látványos, az animációk részletesek ( mint a BF 3-4ben ), a rendezés nagyon jó, a mocap hibátlan, a környezet a két pálya alapján részletes és változatos volt. Mégis mi a jó francról beszélnek ezek?
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.03.20. 18:56:35
  • orichalcos
    #159030
    Persze, sőt a piros pont osztás mai napig működik, én is azt használom inkább...