176613
banner
  • davidka003
    #159109
    Xbox Live Games with Gold for April 2015 – Double the Games

    For the month of April, Xbox Live Gold members will receive six new free games (double the normal amount) on Xbox One and Xbox 360 as part of the Games with Gold program.

    On Xbox One, Xbox Live Gold members can download Pool Nation FX ($9.99 ERP) AND Child of Light ($14.99 ERP) for free during the month of April.

    On Xbox 360, starting Wednesday, April 1st, Gears of War Judgement ($19.99 ERP) and Terraria ($14.99 ERP) will be free for Xbox Live Gold members through April 15th. Then on April 16th, Xbox Live Gold Members can download Assassin’s Creed: Black Flag ($19.99 ERP) and Army of Two The Devil’s Cartel ($19.99 ERP) for free through April 30th.
  • Botond #159108
    Jók azok idősebbeknek is. :)
  • LMNO
    #159107
    Biztos jó játékok, ha 5 éves lennék, még lehet hogy el is lennék velük :)
  • Botond #159106
    Kösz! 360ra ez már mindig megvan, de remélem az x1 játékokat is be tudom húzni! Meg remélem végre leárazzák erősen a lego batman 3-át, hogy tudjuk pörgetni a gyerekkel. :D
  • gduck
    #159105
    Xbox 360: Lego Harry Potter Years 1-4, Lego Pirates of the Caribbean, Lego Batman 2: DC Super Heroes, Lego Lord of the Rings.
    Xbox One: Lego The Hobbit, Lego Marvel Super Heroes.

    LMNO #159102: Ezek is tök jó játékok ;)
  • Botond #159104
    Nem nyitja itt meg, beírná vki, hogy mit hoz? :o
  • Totti5
    #159103
    Volt.
  • LMNO
    #159102
    Volt már valami értelmes játék egyáltalán One-ra a live golddal?
  • gduck
    #159101
    Mit hoz a nyuszi? Hát LEGÓT :D :D
    aprils games with gold lineup announced
  • TDC Geronimo
    #159100
    Mi a topik lényege szerinted? Végre játékról van szó nem a sok baromságról...
  • Tatyla
    #159099
    Köszi az értékelést, de még mindig jobb mintha menne a flame meg a személyeskedés, és ez egy fórum,ha örülnek had oszthassák már meg egymással de ha ennyire zavar ne gyere oda.
  • Totti5
    #159098
    Játékért kollektív rajongani örülni annak hogy játszhatja és megosztani az élményt sztem jó dolog hisz ez ennek a szórakoztató iparnak a lényege. Csak ezt sokan elfelejtikw....
  • Harlekin
    #159097
    A parti nagyon érzékeny a netre.Ha valakinél még csak strech és nem open a net type akkor szokott ez történni ...Vagy csak szimplán lagos a neted vagy az övé akkor is ez van...Nézzétek meg elsőként a boxon a netet majd a saját hálózatot,hogy mi az ami szétcseszi...Más nagyon nem lehet...Ez tényleg netes probléma nem a "live" probléma...
  • TomStorm
    #159096
    Life is Strange E2 telepítve,pénteken játszom tovább,tetszik ahogy folytatják!
  • TomStorm
    #159095
    PS4 topikot át lehet írni lassan BB topikra,nagyon s$%#& ami ott megy:D
    6-an ölték meg a bosst erre mind beírja milyen jó volt már.
    Még mindig örülök,hogy itt van jó HG!
  • TomStorm
    #159094
    DH és adjatok Sentry-hez Chain of Torment Rune-t dobjatok le hármat belőle NA azon garantált,hogy senki nem fog átjutni ráadásul saját maga húzza/alakítja a láncot:o
    És ez csak egy Skill tőle,valami brutális mit tud Demon Hunter Diabloba:))
  • Firerock
    #159093
    Miért lehet az hogy amikor cimbimmel játszunk folyamatosan megszakad a voice chat? Csak úgy javul meg ha kidobom a partyből és újra inviteolom. Pl Battlefieldnél minden új pályánál megszakad.
  • TDC Geronimo
    #159092
    Happy on behalf of the team: #alanwake franchise is past 4,5M units. The info floating around is a little old #xbox360 & #PC

    Sose lesz 2. rész, ahogy a remedy dolgozik :(
  • Muttley
    #159091
    megyek gyónni
    nagyon nem akarják, h x360-on játszunk vele...
    már pedig én azon fogok :)
    amazon jún. 30-ra írja
  • Bandesz05
    #159090
    Köszi az infót! További szép napot! Bandesz
  • Kongy
    #159089
    Irónia
  • Macccy
    #159088
    Totti ezt ki tudod fejteni miért nemjó currgenbe a MORTAL X ? Mert haver meg akarja venni marhára, de ha valami vacak vele, akkor jó lenne tudni az infót ...
  • kutyakiki81
    #159087
  • Kongy
    #159086
    Ne etessétek már! :D
  • Totti5
    #159085
    Szeretnéd kipróbálni a Ubisoft autós MMO-ját, a The Crew-t? Holnaptól, azaz március huszonötödikétől grátisz kóstolhatsz bele, a Ubisoft két ingyenes órát kínál minden PlayStation 4 és Xbox One tulajdonosnak.

    Ha a kipróbálás után a vásárlás mellett döntesz, mindent magaddal vihetsz, amit a próbakör alatt megszereztél.
  • Zavarodott
    #159084
    Vagy ultratroll vagy tényleg nem találom a szavakat... q;)
  • Macccy
    #159083
    Tegnap este azthittem elértük a mélypontot, de rá kellett jönnöm, hogy mindig van lejjebb

    most meg majd megy és elmondja a barátainak mekkora faszok vannak az Sg topicba, különösen gduck! :D
    ... ha vannak barátai ...
  • Moby
    #159082
  • gduck
    #159081
    Az első kérdésed után 5 perc múlva megkaptad a pontos választ. TŐLEM! Hogy napok múlva is csak írogatsz, nem fogod fel, szerintem kritikán aluli! És még te vagy felháborodva! Ráadásul csak arra a hozzászólásomra válaszoltál amit direkt azért írtam, mert kíváncsi voltam arra ugyan reagálsz-e vagy felteszed a kérdésedet minden egyes nap újra és újra. De úgy látom még mindig nem érted így részemről befejezve ;) Jó játékot!
    Utoljára szerkesztette: gduck, 2015.03.24. 18:52:07
  • Totti5
    #159080
    Úgy hallottam hogy nem érdemes kurrensre venni és a 360as a nyerő!

    Viszont nem, nem tudni mikor jön előző genre.

    Wikipédia mindig tökéletes információ forrás megjelenési dátumokra, és csak egy bill + google kell hozzá :)))


    Release date(s) Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One, iOS & Android
    April 14, 2015[4]

    PlayStation 3 & Xbox 360
    Q2/Q3 2015[5]
  • Muttley
    #159079
    Mortal Kombat X az összes platformra jön ápr. 14-én, igaz?


  • Bandesz05
    #159078
    Szia! Köszönöm a gyors pontos segítő válaszát még1szer köszönöm. Apropó HUN vagyok éppen Slovákiában dolgozom onnan írtam, Te s....ér.
    Üdv:
  • vg
    #159077
    WOW! Jó, hogy szóltál! Én már kitoltam 1000G-re, alig várom, hogy újra toljam! Remek játék!
  • Macccy
    #159076
    most ezen én is csak pislogok ... ... ... hihetetlen


    Totti, hogy is volt az a "süllyed a játékos társadalom" dolog?
  • gduck
    #159075
    IQ bajnok a szlovák régióddal!

    Már 2x válaszoltam a kérdésedre, de baxtál elolvasni
    A 3. válaszomban direkt hülyeséget írtam, azt bezzeg elolvastad.

    Már ne is haragudj, de erre nincsenek szavak
    Utoljára szerkesztette: gduck, 2015.03.23. 22:49:01
  • TomStorm
    #159074
    EA hozzáféréssel ti eléritek az új Dragon Age Sztori DLC-t?
  • TomStorm
    #159073
    1 hétig mától kezdve 100% bonus Exp+gold van Diabloban.
    Ma 36 szintet léptem Demon Hunterrel:D
    Eszméletlen komoly és fun Class ez a DH:O
  • TomStorm
    #159072
    1
  • Zavarodott
    #159071
    Továbbra sem találom a szavakat... q;)
  • TDC Geronimo
    #159070