176613
banner
  • Firerock
    #159997
    Úristen! Beleszerettem! Valakit nem érdekel G27 drágán? :D
    Most jön az Assetto Corsa és az F1 2015... Váááá.
  • darkSectorxxx #159996
    Ebből a pénzből ha még nem lenne, vennék inkább egy ps4-et 1-2 játékkal. :)
  • Moby
    #159995
    Vajon mér nem tudja leszinkronolni a játékokat a box? 100-ból 100 hiba
  • Totti5
    #159994
    "A 920 az a kormány, amit a rajongók az Xbox One-hoz kértek" - mondta el Ujesh Desai, a Logitech játékos üzletágának vezérigazgatója. "A korábbi generációkra építettünk, valóban magával ragadó élményt biztosítunk Xbox One játékosainknak. Személy szerint alig várom, hogy kipróbálhassam a kormányt az új Forza Motorsport 6-tal."

    "Mindez igazán jó hír az Xbox One rajongók számára, akik korábban is Logitech kormányt használtak és már régóta várják az új kiegészítőt" - mondta el James Hunter, az Xbox Accessories üzleti és stratégiai igazgatója. "A Forza Motorsport 6 őszi megjelenésével, valamint az új kormány birtokában a játékosoknak igazán magával ragadó élményben lehet részük."

    A G920 kormány Xbox One-hoz és PC-hez is használható lesz. A kormánykeréken a teljes Xbox One gombkiosztás helyet kapott, és persze minden kényelmi funkcióval fel lesz szerelve: spirális hajtással a minimális holtjátékért, 900 fokos forgással, tartós golyóscsapágyakkal, minőségi anyagokkal. Opcionálisan a Logitech saját H-váltója is beszerezhető lesz hozzá.



    127 ezer + 19k a H váltó.

    Akárhogy is nézem, jelenleg ez az ultimate Xbox One kormány, szóval aki komolyabban akar nekiesni pl Forzáknak Xboxon ( meg akár PCje is van ) ez egy jó deal, még ha drága is, de a TH 100ért adja a gagyit a Fana meg 600 ezer.... -.-

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.11. 19:02:35
  • orichalcos
    #159992
  • TDC Geronimo
    #159991
    Most toltam le. 20 perc körül volt és poén az egész. Érdemes letolni :D



    Videó legelején lehet látni hol lehet felvenni a questet

  • orichalcos
    #159990
    Na szóval kinek mennyit ér meg hogy premier előtt játszon a Halo-val? :D (Hülyülök csak persze, de aki pesti, annak majd szívesen megmutatom)
  • darkSectorxxx #159989
    Nézzétek majd meg a Modern család 06/16 részét. :)
  • Totti5
    #159988
    Kialakítottam a menetrendet. Hétköznap 1-2 óra kérdőjel irtás és felfedezés, hétvégén pedig story nyomatása :) ( Skellige elhagyása leghamarabb pénteken várható :D )

    Mondjuk most éppen egy mellékes story küldibe botlottam tök véletlen az egyik szigeten.
  • TDC Geronimo
    #159987
    Halo 5 online co-op WILL require XBL Gold

    múltkori elírás volt...
  • TDC Geronimo
    #159986
    Skellige utáni rész beszarás jó lesz majd. Lesznek olyan dolgok hogy visítottam rajta :D

    Többet nem mondok
  • Totti5
    #159985


  • Totti5
    #159984
    Szóra érdemes izé, amit kivágtak. Majd ha valaki letolta, mesélje el, hogy érdemes e rákattintani. Én addig nem vagyok hajlandó.

    Új küldetés –„Bolondok aranya”
    Geralt és aktuális pártfogoltja, a falu bolondja, együtt kelnek útra, hogy megfejtsék egy elhagyatott település titkát, ahol csak malacok élnek.


  • Macccy
    #159983
    én kivertem miközben ezt olvastam ...


    dejó hogy XONE-t vettem, kurvajó Wicser, lesz Forza 6, HALO5, ... kapnék egy alan wake 2 ígéretet és a földhöz verném a seggem
  • Harlekin
    #159982
    Arra bőségesen elég az 500 is és rakjál rá 2 terás külsőt!
    Ez miatt ne várj semmire.Nekem ennyi helyem van úgy,hogy jelenleg 112 játék található azonnali indítással a vinyókon...
  • Botond #159981
    Azt szeretném, hogy asszony kinectes őrületei elférjenek kényelmesen, arra jó lesz a tera, az én cuccaim meg mehetnek a külsőre. :)
    Utoljára szerkesztette: Botond, 2015.06.10. 06:38:20
  • Harlekin
    #159980
    sikerült a homeolást megcsinálni?
  • Harlekin
    #159979
    Jah ennyi.
    És még az is szűkös...Nekem is 2 tera van rajta és lassan érik a következő mert jelenleg 30 % szabad úgy,hogy a box 500 as is fullon van ...
    1 tera semmire nem elég itt,mert ha meg lemezest vesz az ember akkor a 100 gb is sok benne kivéve,ha minden lemezt megtartasz,de akkor meg értelmetlen a lemez csak a port fogja...Totál felesleges ez az 1 gb os gép...
  • Moby
    #159978
    Bármikor mellédobhattál volna valami kövéret :D
    A slimőrületet továbbra sem értem. Totálisan felesleges ezen a konstrukción változtatni. Halk, nem melegszik. If ain't broke, don't fix it.

    /teRa gyerekek, TERA, tanuljuk már meg :D
  • TDC Geronimo
    #159977
    jobban jársz ha veszel egy 500ast és mellé egy 2 terrás külső vinyót. Olcsóbban kijössz és a helyed is jóval több lesz...

    Slim meg nem mostanában lesz
  • Botond #159976
    Jöjjön már a slim! Bár így hogy nyakunkon az 1 terrás ráncfelvarrás lehet nem várok tovább, tulajdonképpen ez az 500as vinyó zavart a legjobban idáig.
  • Moby
    #159975
    No azt megint meg kell állapítanom, hogy ez a forza5 még mindig agyonbasz mindent ebben a konzolgenerációban eddig racing genreben.
  • Renjike
    #159974
    Ez az ami meglep. :) De megnyerő ötlet. Tesómnak van egy One-ja majd megveszem és ott letolom :D
    "XBL Gold is not required for online co-op"
  • darkSectorxxx #159973
    Sokat kell várni még. :P
  • TDC Geronimo
    #159972
    halo 5 GI infók

    Whether playing as Chief or Locke, you're accompanied by a fireteam of 3 A.I. which you can command/issue orders to in the campaign
    Highlighting an enemy and hitting up on the D-Pad orders your team to assault an enemy
    Other commands include picking up certain weapons, using turrets, driving warthog, etc
    AI teammates can revive you as well
    Confirmed: Linda, Kelly, and Fred join the Chief
    Game starts out before Chief is on the run
    Audio has been heavily reworked from the ground up for Xbox One (bullet sounds, debris, etc)
    8 months after Halo 4 ends, cataclysmic events are tearing apart star systems, these are tied to the Guardians (Forerunner entities shown in the first teaser trailer)
    Game Informer played the second mission, taking command of Chief and Blue Team to take back an ONI research vessel abandoned for 2 years
    Team banter replaces interactions with Cortana to flesh out the characters
    There are multiple routes to take in levels
    The zealous religions Covenant are slowly abandoning Jul M'dama's leadership in Halo 4
    Spoilers: Cortana's silhouette is seen by the Chief after he's separated from Blue Team, she says: "John, the domain is open. Meridian is next. You only have 3 days, John. The Reclamation is about to begin."
    XBL Gold is not required for online co-op.
    Halo 5 will launch with over 20 multiplayer maps
    15 DLC maps by June 2016
    All maps will be free
    Teases a "completely new, epic multiplayer experience" they'll reveal at E3. Incorporates "all aspects of the Halo sandbox for the first time ever"
    This MP experience is described as a "dream of ours and all our fans to build something like this"
  • TDC Geronimo
    #159971
    mother of god
  • orichalcos
    #159970
    Most már hivatalos:


    Utoljára szerkesztette: orichalcos, 2015.06.09. 20:39:27
  • orichalcos
    #159969
    És kb. innentől robbant fel az internet Halo rajongó fele:

    "20 maps at launch, and 15 more by next june.

    All Map DLC will be FREE."

    Erre csak annyit tudok mondani:

    "Magasságos egek!"
  • orichalcos
    #159968
    Buck az első az általam linkelt PH-s topikban. :)

    A lényeg amúgy: 4 fős coop akár, Chief és Locke is irányítható lesz. :)
  • Totti5
    #159967
    Most hogy a kamerát is sikerült kipeccselni ( lol ), nekem ez már tökéletes. Ja nem, még egy dolog... tegyenek már bele felirat betűméret állítást a jó életbe... egyszerűn nem tudok normál távolságból játszani mert rossz olvasni. Oké hogy PCn mindenki arcába a monitor és ott ez perfekt, de konzolon nem....

  • Totti5
    #159966
    Lesznek visszatérők, ODST-ből is.

    "The Master Chief himself, John, is joined by Linda, Kelly and Fred. While the four Spartan II super soldiers have fought together in Halo's expanded universe, Halo 5 will mark their first notable appearance together in a Halo game. They are the four members of Blue Team as it exists in the mid-26th century.

    Game Informer reports that in solo play, Fred, Kelly and Linda will appear in cutscenes and follow the Master Chief's commands during the game. In co-op, each of the four players takes the role of one of the members of Blue Team, with unique loadouts for John, Kelly, Fred and Linda.

    Halo 5's campaign also stars Office of Naval Intelligence agent Jameson Locke, a playable character who is tasked with tracking down the Master Chief and Blue Team. Agent Locke recruits his own squad for the mission, according to Game Informer. Called Fireteam Osiris, the group consists of Spartan IV soldiers including a returning fan favorite: Edward Buck (Nathan Fillion), the Orbital Drop Shock Trooper featured in 2009's Halo 3: ODST."

    Ő pl

  • Renjike
    #159965
  • orichalcos
    #159964
    Nem, ő Linda.

    Pár kép még pluszban.


    Annyira de annyira várom hogy az hihetetlen. Premier előtt játszok vele, egy hét szabi kivéve, oda leszek meg vissza szerintem.

  • Rage47
    #159963
  • Renjike
    #159962
    A sniper nem Jun(?) a Reachből?



    Szerk: Gameinformer magazin borítója
    Utoljára szerkesztette: Renjike, 2015.06.09. 18:40:23
  • Totti5
    #159961
    Kint van a Xes Witcher peccs, 600 mega.
  • Snexi
    #159960
    baszki,végre
  • darkSectorxxx #159959
    Egyszerűen beszarás a táj. Márha az egyszerűségét nézzük.
  • darkSectorxxx #159958
    A kötött, meg többsíkú az nem ugyanaz baszod. :)
    Értelmezd, az alan Wake is csak súter mint az order, de mégsem annyira kötött, ellenben nem is egy gta ahol 1000nyi dolgot tehetsz, csinálhatsz.
  • Moby
    #159957
    LOL