176613
banner
  • Totti5
    #159956
    Csak azért mentem át mert már nyomott volt a városi hangulat. Sokat ténykedtem ott de még a fele bőven ottmaradt. Kellett ez a váltás, ez a szigetvilág, a hegyek, hó parádés. Most szigetekre hajókázok és ott ténykedek. 3. képen pl csak egy kérdőjeles helyszín amihez hegyek kellett platformingolni jó ideig. Látvány, és ami fent volt... semmi az ég világon, csak egy kérdőjel, de olyan pontossággal igényességel kidolgozva!

    Az viszont mókás volt hogy elmentem egy szigetre és a már megtépázott ladikot ( hárpia horda... ), kikötéskor véletlen nekicsaptam a sziklának.

    Kb ez volt :DDDD



    Visszafele maradt a jó öreg gyors, mell. Jó messze volt...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.08. 21:05:04
  • Kongy
    #159955
    3 nap, 4 órát toltam eddig a W3-at, és még nem vagyok a végén :D De most már érdekel a sztori vége, gyorsan végigfutok a maradék főküldetésen, aztán jöhetnek az elmaradt mellékküldetések.
  • Moby
    #159954
    Még nem mentem át skelligére, de már nagyon várom
  • Totti5
    #159953


  • Moby
    #159952
    >A QB azért egyeltalán nem annyira tünik kötöttnek mint a the order.
    vs.
    >Nem arról van szó hogy többsíkú lesz a QB, hanem hogy nem 6 órás.

    Má te se tudod milyen ökörséget kéne összhaluzni két egymásutáni kommentben :D Megnézi bárki az eddig kiadott anyagokat. Akinek ezek után nem világos a koncepció, annak megbuggyant az agya a melegben és/vagy fejhangon járatja a fanbojmotort.
  • darkSectorxxx #159951
    Valóban, ez igaz.
  • Totti5
    #159950
    Ryse-ban 1 fegyvered volt. Tökéletesen történelem hű.
  • darkSectorxxx #159949
    Nem arról van szó hogy többsíkú lesz a QB, hanem hogy nem 6 órás.
    Alan Wake, pont nem csak a gameplay miatt volt fasza. Vagyis nem ott keresendő a játék lényege.

    Ryse meg izlések és pofonok, a The Order szebb volt és kb 20x több benne a fegyver, vagy nem tudom hány tárgy van a The Order-ben, annyiszor több mint ami a Ryse-ban volt.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.08. 20:37:00
  • darkSectorxxx #159948
    Kasszasiker?
    Hát nem egy CoD az biztos.
  • orichalcos
    #159947
    Belsős infó, lesz új Gears az E3-on. :)
  • Totti5
    #159946
    Nem tudom, nem is érdekel, Miért?? kellene hogy ez szempont legyen?! Ez még nem jelent meg. Több mint 1 éves gameplay mire megfog.

    Ui: teljes képernyőn lesz prezentálva
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.08. 20:17:18
  • Moby
    #159945
    A ryse legalább nem lövölde volt. Amúgy a sztorija érdekel.
  • Kongy
    #159944
    Hát el vagyok ájulva.

    Már az Order sem tudott megrikatni egy Ryse után.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.06.08. 20:04:43
  • Moby
    #159943
    SZép, tényleg az. De árulja már el nekem valaki, hogy ez hol melyik ponton mutat túl egy theorderen?
  • Totti5
    #159942
    Már megint a nem evilági elvárások?

    Meg kell nézni megint. Grafika, teknó csodás.

  • Kongy
    #159941
    Alan Wake annyira egysíkú volt, hogy egyetlen egy momentumra nem emlékszek belőle, de a legkomolyabban. 2 éve vittem végig.
    Ez a QB engem rohadtul nem győzött meg. 12 egytucat lövöldözős játék megspékelve azzal a speciális képességgel. Még a grafika se egy egetrengető, hát még ha jön a downgrade. lol.
  • Moby
    #159940
    Ha jól emlékszem az is ezerév+1-ig készült, és végül finoman szólva sem lett kasszasiker. Szóval gondolom feltétlenül azt kell megismételni újra
  • Totti5
    #159939
    AW 10 óra felett volt. Majd kiderül, de addig erről kár is beszélni, mert vak sötétbe tapogatózás.
  • darkSectorxxx #159938
    Meglátjuk, Alan Wake is kijött valahogy.
  • Moby
    #159937
    Mert egy 6 órás sztorit ilyen minőségben elmesélni szácsilliárd dollárba kerül. Ezért nincsenek 20 órás, telibestorydriven játékok. Amik vannak, ott is csalással van belebaszva az idő, vagy gecinehéz. Gecinehéz játék viszont nem populáris.
    6 órás játékhoz száztízezer óra mocap kell, amiből összerakható. Meg színészek. Meg stúdió. Meg szinkron. Meg apámfasza.
  • Totti5
    #159936
    Miért lenne 6 órás?
  • Moby
    #159935
    De gondolom ebből is kihoznak egy betonstabil 6 pontos cuccot. A ryse még érdekes, meg hiánypótló volt korban. éshát gyönyörű. Ez talán csak érdekes, de hogy mennyire lehet eladni hatvan dolláért hatórás játékokat, arról kb mindenkinek van fogalma.
  • Moby
    #159934
    Kb az. Az volt ezeknek a játékoknak az aranykora. Hálisten már vége. Szerintem a readyatdawn el tudja mesélni mindenkinek, hogy mennyire.
  • Totti5
    #159933
    Jaja, AW is az volt.
  • darkSectorxxx #159932
    Moby-t kérdezd.
  • darkSectorxxx #159931
    oks , mennyire meg fogsz lepődni. :)
  • Totti5
    #159930
    Mi a halál faha köze van az Ordnernek a QBhez?!
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.08. 19:30:59
  • Moby
    #159929
    Fasztnem. Hótugyanaz. A telibemindelépésmegtervezve és a 6négyzetméterenbelülkávörlövöldélek váltogatja egymást. Centire ugyanaz. Nanométerre.
  • Totti5
    #159928
    Tudtuk.
  • darkSectorxxx #159927
    A QB azért egyeltalán nem annyira tünik kötöttnek mint a the order.
    Az azért más.
  • Moby
    #159926
    Azt a kreativitást tölthetnék valami fasza játékba is. De csak nem bírják ki, hogy ne legyen a boxra is valami drótonhúzott fosparittya theorder. Bár most, hogy látjákl hova jutott a readyatdawn, el kéne gondolkodni. Még nem késő :)
  • darkSectorxxx #159925
    Amúgy tudom az x360 már senkit nem érdekel, de a Trial Fusion nem volt vagy nem lesz akciósan?
    Mert mostanában nem látok annyi akciózást előző genen.
  • darkSectorxxx #159924
    Hát nem tudom, de nagyobb az esély hogy semmi nekem való. :)

    TR annyira nem, azért nem nézek sót. :)
    Az tetszik , de azért beérem egy utólagos youtube-al is. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.08. 19:19:46
  • TDC Geronimo
    #159923
    Miért tudod mik lesznek bejelentve? :D TR nem érdekel?
  • darkSectorxxx #159922
    ....amik engem sajnos nem érintenek. :)

    Hacsaknem rukkolnak elő egy Gears 4-el.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.08. 19:07:26
  • TDC Geronimo
    #159921
    Azért gondolom lesz még "pár" dolog ezenkívül...
  • darkSectorxxx #159920
    yeeeeeee, kurvaanyjukat. nemnézem a show-t
  • TDC Geronimo
    #159919
    eh E3on nem lesz megint quantum break, csak Gamescomon...
  • Moby
    #159918
    Ó bammeg...JÖHET!
  • Totti5
    #159917
    MS konfon új zombivirág játék!