176613
banner
  • Macccy
    #160679
    ez lesz a legnagyobb baja ..... ja, nem
  • darkSectorxxx #160678
    "E3 2015 - nem repkedhetünk drónnal a Tom Clancy's The Divisionben
    A Ubisoft Massive egy olyan feature-t törölt a Tom Clancy's The Divisionből, ami a játék legelső trailerében még egészen jól nézett ki, mára azonban rájött a csapat, hogy a végleges játékba nem érdemes beépíteni."

  • Harlekin
    #160677
    Csak a Te kedvedért pont ott található ahol a kormányok és minden más eszköz pontosan ugyan úgy vásárolható mint minden más termék
    Cronusmax magyarországon
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.06.21. 13:39:39
  • Harlekin
    #160676
    Mi az hogy a gyártása nem legális???Hagyd már te is a hülyeségedet...Egy szabványos usb csatolóval rendelkező eszközről beszélsz ami hivatalosan is FORGALOMBA van akár Amerikában is hivatalosan számlásan vásárolható termék.Az,hogy Te mire használod a tudását saját szuverenitásod.
    Konkrétan azzal az eszközzel akár milyen eszközt csatlakoztathatsz nem CSAK egeret.Akár a nagyon drága kormányodat is,ha nem támogatott,vagy a konkurencia controllerét.
    Egér miatt is csak azért megy a sírás,mert így a sok suta fakezű kontrolleres bénának legalább van mire fogni a bénaságát ennyi nem több.Pedig csak szimplán el kéne fogadnia,hogy béna az fpshez.Mint ahogy Én is tisztában vagyok a verekedős játékokban a tudásommal és a másik által elönyszerzés miatti arcade sticckel.Pontosan ezért nem is megyek multizni.Ennyi....
  • Harlekin
    #160675
    Persze miért ne mennék!?Azért mert a destynibe nem megyek?Tudod Én mennék,de a home társam azt mondta nem kell nekünk a dlc nem tudok mit tenni!!!
    Amúgy is Ti nem jöttök soha semmibe segíteni egyedül szenvedtem végig a PVZ-t,egyedül szenvedtem végig sunsetet mint ahogy a titan-t is,most is egyedül szenvedek 1 full coopo-s játékba a pay daybe.Tehát nekem neeee.....
  • Lamech
    #160673
    Abba ne bízz, hogy Harlekin jön gta-ni, hiába könyörgünk neki. :)
  • Harlekin
    #160672
    Ja

    Igen,ok

    Ja

  • Macccy
    #160671
    Engem nem zavarna ha a Harlekin picsánlő az egerével, egy sunyi csaló úgyis, de legalább tudom, hogy nem én vagyok a béna :P :D XD XD XD


    Mire mondtad, hogy tolhatnánk? Palántákkal? Nem vettem meg, a headset is még batta citybe van valahol, ... :(

    Viszont amint lesz olcsóbb GTA5 azt megveszem és heistelünk má mer azt kurvára bírtam régi 360-on is!
  • Moby
    #160670
    Azt én nem csak kipróbálnám, de veszek is!:)
  • Moby
    #160669
    A kvázi illegális annyi, hogy a gyártás ugyan nem legális, de kínában nem érvényesek a kínán kívüli világ szabályozásai, vagy szabadalmai. Evvel egêsz nem is lehet semmit kezdeni, amíg nem kerül forgalmazásra kínán kívül.
  • barmi
    #160668
    ODST térkép : ODST

    és a videó ahol a térképet le tudod tölteni ( a lényeg 09:40-nél kezdődik ) : map download
  • Zavarodott
    #160667
    Hát igen. Azt meg valaki így értelmezi, valaki meg úgy. Így meg tényleg parttalan lenne bármit is írnék. Inkább kipróbálnám az új elit kontrollert... q;)
  • Moby
    #160666
    Benne van az eula-ban. Elfogadtad a rencer használatával.
  • Zavarodott
    #160665
    Amúgy nem használtam soha hasonló cuccot.
  • Zavarodott
    #160664
    Hát nem tudom, sem a büntető törvénykönyvben, sem a szabálysértésekről szóló törvényben sem találnék szerintem semmi ilyesmit. Az, hogy "kvázi" illegális azt meg nem tudom mi... q;)
  • orichalcos
    #160663
    Hátha érdekel valakit. 4 részes így készült videó.
    Halo 5: Guardians - The Sprint
  • Moby
    #160662
    Egyébként kvázi illegális a gyártása és a használata is. De nem ez a gond vele, és nem ezért köpködnek a játékosok miatta.
  • DonPedro22
    #160661
    Köszönöm így már megtaláltam :)
  • Moby
    #160660
    >Amit nem illegális beszerezni azt miért is lenne csalás.

    Mert sem a gyártó, sem a játék készítője nem támogatja, és a játék sem "tudja", hogy ezt használod. Ezek az eszközök a meglévő kontrollered azonosítóját klónozzák, így verik át a rendszert. Nem csalás csak na....cigányolás. Leírtam már százszor, a kormány nem csalás. Ha sw gyártó úgy dönt, hogy minden további nélkül összeereszti a kontrollereseket meg a kormányosokat, és nem is jelzi ki melyik, akkor ott lehet/kell sírni, de azt legalább a rencer tudja, elfogadott, gyári megoldás, rendes licenszel.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.21. 10:01:28
  • Harlekin
    #160659

    XFPS-t sem illegális meg a smart yoj fraget sem illegális és még a CronusMAX ot sem még is itt ment az anyázás mert használtam.
    Jött a szöveg,hogy mert ezt harmadik fél gyártja,meg ez elrugaszkodik a valóságtól meg az baromnál baromabb okosságok... igaz szinte az összes normális kormányt is,de az tökéletesen elfogadott,meg az arcade stickek is.Csak kimondottan az egér bill supportok a fekete bárányok...
  • Harlekin
    #160658
    Törlés my game and apps a dassh felületen(tehát a kezdő képernyő) ott a game ott a játék amit törölni szeretnél kiválasztod és kontrolleren megnyomod a 3 vonalas gombot ott felugrik az ablak ami 2 felé van osztva a felső rész mindig az aktuális dologhoz tartozó ablak ez fekete az alsó az színes ami az általános dolgok!Téged itt most a fekete ablak érdekel ott a manage game rányomsz és ott lesz,hogy hol a játék értelem szerűen ott is rányomsz és már látni fogsz minden lehetőséget,hogy mit tehetsz a játékkal.Törlésnél lehetőséged van minden törlésre vagy csak játék törlésre így megmaradnak a mentéseid és egyéb dolgaid(érdemes ezt használni)

    Kilépés hasonló módon csak a játékba megnyomod a nagy világító gombot az kidob a dashra ott szintén 3 vonalas gomb és quite már nem is fut a játék..

    A 3 vonalas gomb mindig az aktuális dolgokhoz tartozó segédlet tehát ezért arra nyomj elsőként,ha valamit szeretnél és nagy valószínűséggel ott megkapod vagy a lehetőséget a tovább lépésre felé...
  • Zavarodott
    #160657
    Amit nem illegális beszerezni azt miért is lenne csalás. Akinek van rá és azt akarja használni az használja. Csak mint írtad sok mindig a rinyagép... q;)
  • DonPedro22
    #160656
    Harlekin ismét hozzád irányul kérdésem, hogyan lehet játékokat törölni? valamint hogy lehet kilépni a játékból ha sem találok Quit gombot?
  • Harlekin
    #160655
    Na azt viszont nyomhatnánk pár kőrt abban benne lenék egyik este,meg szerintem még jó páran...
  • Harlekin
    #160654
    Gyakorold és talán menni fog vagy vannak eszközök amivel tudsz egeret bill-t kötni x1 re.De a dologhoz hozzá tartozik,hogy azzal se lesz 100%osan pc-s egér bill célzás!!!!
    Én 360 on xfps-t használtam,mert 3 kontrollert törtem ketté fps game közben egyszerűen képtelen voltam megtanulni a célzást.

    Majd jött az x1 ahol első fpsem a titanfall volt és nagyon bele kényszerültem a kontroller használatba.Az az egyetlen játék ahol iszonyat jól tudom használni minden nagyképűség nélkül.viszont a mai napig a cod,bf ek nagyon rapszódikusan mennek kontrollerrel...

    Kontrolleres irányítás több sebből vérzik,mert itt ugyanis van holt pont(nem is kicsi) van gyorsulása a stickeknek és a gyorsulás ráadásnak más a vertikális tengelyen mint a horizontálison és sebessége plusz minden játékban más és más ezek összessége viszont CSAK a sebességet tudod állítani rendszerint...

    Egérnél meg ugye csak sebesség és lépték van ezért minden játék tök ugyan arra hangolható...

    Az itt fellelhető eszközök meg pont a kontrollert emulálják annyi segítséget adva,hogy mindent tudsz finomra hangolni,de a gyorsulás akkor is megmarad csak minimális keretek közé tudod szorítani amit számomra egyszerűbb volt 360 on megszokni.

    És legyen itt egy példa,hogy mennyire más ez az egész
    x1 en titanfallba zokogok ha nem 20/3 a K/D arányom x 360 on egy hónap x1 es titanfallozás után képtelen voltam bár kit lelőni!!Mind a 2 játékban a maximális senset használtam és még sem működött úgy a 2 dolog...
    Nem véletlenül találnak ki minden bizbaszt a kontrollerhez fpsek megkönnyítésére.

    MS végre kihozza a plusz 4 gombos kontrollert végre rájöttek,hogy az embereknek nem 4 úja van.
    egér billnél meg szabadon használhatod mind a 10-et.
    Végre nem kell használni a célzás közben a stick nyomkodását ami ugye azonnal elmozdítja a célzást,és lehet majd futásból egyből ugrani és gugolni stb stb.mert ezeket jelenleg LEHETETTLEN volt kontrollerrel 4 újjal TÖKÉLETESEN kivitelezni.

    És már látom előre az sg örökké fikázóit,hogy ez az elit kontroller majd megint mekkora csalás lesz mint ahogy a bill meg egér használat...
  • darkSectorxxx #160653
  • Macccy
    #160652
    Hu ha már Battlefield szóba jött ...... aztabüdös .. kipróbáltam az ingyenes EA access alatt a BF4-et, hát ez mekkora egy határ szar! Pedig nem is vártam sokat, de bugos, bármi ami 3 méternél messzebb van már ocsmány elhanyagolt (arcok meg cutsene adja), a terep is lófasz, a.i hááát fene tudja, felbontást se megcsinálni se elkendőzni nem sikerült túl szépen (AA vagy post cuccok, anyone?). Tudom ez multira van, biztos jó is egymást kergetni repcsikkel meg tankokkal, de gondoltam legalább kicsiben, scriptelten hátha megbasz ... de nagyon nem.
    Ha csak a single élmény számít, számomra nem vitás hogy a BF4 fos kezdő a CODAW mellett.


    EA accessből így egyedül már csak a Palánták vs. Zombik érdekelne :D
  • darkSectorxxx #160651
    "A vezető azt is elmondta, hogy keményen dolgoznak a játék optimalizálásán, hogy több különböző konfiguráción is zökkenőmentesen futhasson a játék. Nagyon reméljük, hogy ez sikerül is, mert tavaly bizony még konzolokon sem sikerült ezt elérni."

    Nagy szavak, még ha olyan játék után hallanám ami legalább konzolokon jól sikerül, akkor még talán lennék naív. :D
    Ja és nem a CDProjekt-re gondolok most.....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.20. 23:11:35
  • darkSectorxxx #160650
    Csak az Ubi? :P

    Állítólag havernak haverja azt olvasta valahol hogy (évek óta) a Battlefield-el is egy cég komolyra veszi a PC-t, ehelyett ugye. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.20. 22:58:40
  • Totti5
    #160649
    Ennyi volt az E3 demó, nincs több.
  • Macccy
    #160648
    Amíg van tudattalan pronyó csicskagyerek, aki ezt a dumát bekajálja, addig menni fognak ezek a kamu szarok. UBIsoft tíz éve ezekből él
  • Macccy
    #160647
    kell. szemre jó nagyon, de mostmár meglesnék valami új pályát is, annyi címmel néztem már ezt a gameplay montázst :)
  • darkSectorxxx #160646
    Uh hányszor hallottunk már ilyet.
  • Macccy
    #160645
    :D :D :D :D :D

    AssCreed 17 Szindikátus hír:
    "A cél az, hogy (a PC verzió) már a megjelenés napján kifogástalan legyen, ezért is fog később megjelenni, mint a PS4-es és Xbox One-os port."

    Ez majdnem olyan vicces, mint a Tomb Raider exkluzív szomorúság ... ma ilyen vicces nap lehet, hozok is még bort :D
  • Totti5
    #160644
    Forza Motorsport 6 E3: Direct feed 60fps gameplay

    Mixelt gameplay. Nappal, este, eső 24 ótó.

    Atom 60nnak néz ki mindenhol.



  • Macccy
    #160643
    Te nem vagy véletlenül politikus? :D Borozgatok és olvasom a mai termést, látom volt már XO SLIM ami megoldja még az afrikai menekült problémát is, most meg ez ...

    Sajnálják. Aha ... Biztos lehetsz benne, hogy nem sírják nedvesre a párnáikat a twitter csöpögéstől/anyázástól, mivel egy fejlesztőcsapatnak vagy kiadónak kábé a LEGNAGYOBB jóság, ha időleges exkluzívra megveszik a játékukat: a szerződés miatt korábban jön a karácsony és nem is kell 5 platformra fejlesszenek megfeszülve. Zsíros kenőpénz, magas bevételek, lazább projekt deadline, utána megint komoly bevételek.


  • darkSectorxxx #160642
    Ugyanolyan pontos nem lesz soha, de elég jól meg lehet tanulni vele lőni.
  • SlickAdam
    #160641
    bele kell jönnöd
  • DonPedro22
    #160640
    azt valaki meg tudja mondani, hogyan lehet kontrollert olyan jól kezelni fps játékban mint gépnél az egeret? a célzás az nagyon szaggatottan megy nekem, vagy egyszerűen csak bele kell jönnöm a kezelésébe?
  • darkSectorxxx #160639