176613
banner
  • TBTPumpa
    #161171
    Ez nem baj. Sőt jó dolog ez, hisz aki nagy rajongó és az adott játék miatt venne gépet, az tud olyan gépet vásárolni, ami tartalmazza a játék "védjegyét".
    PS4-es Batman bundlinál a Batman szimbólum a gépen, Tomb Raider-nél meg a csákány stb.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.14. 08:45:13
  • TBTPumpa
    #161170
    Miért, ha lenne ilyen, akkor beruháznál rá?
    Várjuk ki a végét! Picit még odébb van November 10., addig még bármi megtörténhet.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.14. 08:32:21
  • Totti5
    #161169
  • Totti5
    #161168
    "Micro$$$$$$$$$$$$$$oft mindenből Bundlit csinál!"

    Akárcsak a Sony. Ez miért baj?
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.14. 07:21:23
  • darkSectorxxx #161167
    "Phil Spencer az Xbox One visszafelé kompatibilitásának nehézségeiről beszélt

    Nagyon jól hangzik, hogy Xbox 360 játékokat pörgethetünk Xbox One-on, de az biztos, hogy nem lesz könnyű dolga a Microsoftnak.
    Phil Spencer, a Microsoft Xbox divíziójának vezetője Twitteren válaszolt pár kérdésre a Xbox One visszafelé kompatibilitásával kapcsolatban.
    Az idei E3-on robbant a hír, miszerint a Microsoftnak valahogyan sikerült megoldani a visszafelé kompatibilitást az Xbox One esetében, így a jövőben csodás új konzolunkon is játszhatunk majd az Xbox 360-as címekkel. A Preview tagok azóta már vadul tesztelik az új funkciót, Phil Spencer pedig most az új technológiában rejlő lehetőségekről és kihívásokról írt pár sort Twitteren.

    Elárulta, hogy szeretnének minden first-party Xbox 360-as címet elérhetővé tenni jelenlegi generáción is, de ez koránt sem egyszerű feladat, és itt nem csak a technikai nehézségekre kell gondolni. Az akadályokat a Forza részek esetében például a játékban megjelenő zenék és logók licencei jelenthetik. További fejtörést okoz majd a mentett állások átemelése előző generációról, illetve a DLC-k kezelése is. Megjegyezte, hogy elsődleges céljaik között szerepel a teljes Fable trilógia elérhetővé varázsolása is, ami valljuk meg, remek hír. "

    :DDD
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.13. 22:32:11
  • Harlekin
    #161166
    Holnap hívlak
    OFF!
    Ma voltam vizsgálaton konkrétan,ha eddig nem volt bajom most lett ettől az egész szemét fekélyes rendszertől!
  • orichalcos
    #161165
    Nem lesz, én tudtam jól:

    "To make any of these platforms will be three options:

    The first is that the attendees a photo taken with the console of your choice and upload to your Twitter and Instagram with paragraph #XboxSweepstakes.

    The second is to enroll in section Sweepstake SDCC Collectible Console Xbox 360 and Xbox One.

    The third through Xbox account on Twitter, fans will have the opportunity to participate."
  • Moby
    #161164
    EZKELLNEKEMEZPONTEZ!
  • Harlekin
    #161163
    JÓ,de még mindig nem értem,hogy ez engem miben érint!?
    Jelentkeznem kellene,hogy márpedig Én szeretném levámoltatni teszem azt a 4 kamerás lakás riasztót vagy mit kellene tenni..Szólni,hogy cseréljék ki az izzókat,mert szarul világítanak??
    Ezért írtam,hogy akkor Én nagyon szerencsés vagyok...És engem csak ez érdekel az,hogy kivel mi történik eddig is hidegen hagyott.Ha valakinek megfelel úgy ahogy ő csinálja és vámot fizet az tegye...
  • TBTPumpa
    #161162
    Naná hogy lesz! Micro$$$$$$$$$$$$$$oft mindenből Bundlit csinál! Pont Larát hagyná ki?
    Kell valami bejelentés az augusztusi GamesCom-ra is!
  • orichalcos
    #161161
    Jön Bundle is? Van erről valahol hír? Mert én úgy tudom, hogy ezt és a társait csak a Comic Con-on lehetett megnyerni.
  • TBTPumpa
    #161160
    Rise of the Tomb Raider XBox One Bundle:
  • davidka003
    #161159
    Csak a tisztánlátás végett. A vámosokat nem érdekli hogy mi van ráírva. Hiába 5 dollár van ráírva ha látszik hogy teló van benne.
    Átvilágítják és színesben látják hogy mi van a csomagban.

    Nekem is 150 rendelésből minden átjött de én max 2-3 ezer Ft-okért szoktam rendelni.
    Ismerősnek viszont megvámolták a kis hd kameráját, 2 tabletet pedig külön külön jött meg egy telefont.
  • Harlekin
    #161158
    De most az nekem miért is lesz jó,ha oda megyek?
  • davidka003
    #161157
    Neked is tudom ajánlani a prohardveren az ebay topicot.
    Főleg a tabletre, telóra utaznak de bármi fennakadhat.
    Nyilván szerencse kérdése is a dolog.
  • davidka003
    #161156
    Rohadtul nem számít hogy GIFT van rajta. Mindre ráírják. Amit drágának ítél a vámos az átvilágítás után arról fog levél jönni és bekérik tőled a számlát.

    Ja és külföldi rendelésnél senki se magányszemély.
  • Harlekin
    #161155
    Ha ez a szerencsén múlik akkor Én nagyon szerencsés vagyok!!!! 6 számjegyű összegnél járok ebayes rendelések terén és közelebb a 7 számjegyhez mint a 6 hoz...
    SOHA 1x se ment be vámra semmim...

    Ezek ugye csak a vissza igazolt vásárlások tehát lényegesen többnél járok.Sőt van olyan ahol ugyan attól az eladótól 5-10 terméket rendeltem és akkor is csak egy feedbacket kaptam...Annyi,hogy ha tudom azt hogy magas az érték lebeszélem velük írjanak rá lényegesen kevesebbet meg hogy,gif,toy,accesories,stb,stb...
  • Moby
    #161154
    Jajnemtudom hogy írjam ezt le...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Tetszenek a syndicate gameplay videók :DDD
  • Zavarodott
    #161153
    Pedig úgy emlékeztem, hogy magánszemélyek között 45 Euró. Nem olvastam annó sehol, hogy ajándékozási szerződés kéne. 45 Euró alatt még nem vámoltak meg, pedig most rendeltem Kínából egy párszor körülbelül 40 Euró értékben és egyszer sem kellett kicsengetnem az áfát. Ki van pipálva a csomagon, hogy gift azt kész, de szerződés az nincs. Lehet csak szerencsém volt... q;)
  • davidka003
    #161152
    Ha fizetsz érte akkor 22 Euró.
    Akkor 45 ha ajándékozási szerződést is írtok. Ilyet egyik külföldi sem fog neked írni.
  • Totti5
    #161151
  • Zavarodott
    #161150
    Én úgy tudom 45 Euróig áfamentes a behozott cucc és utána tolják csak rá... q;)
  • orichalcos
    #161149
    Én szívesen átvenném napi használatra, nincs úccse most okostelóm. Csupasznak is érzem magam. :D
  • davidka003
    #161148
    VÁM az 3% és ritkán van. Nagyobb érték felett.
    De hivatalosan 6000 Ft felett ÁFÁ-t kell fizetni. Nagyon sok terméket meg is fognak és fizetni kell az ÁFÁ-t. 27%.
  • Totti5
    #161147
    Jajj már megint AC, az évben ez a 15. rész... és?!

    Ezek csináltak egy jó 2.5D lopakodós platformert! Sokrétű, működik, a lehetőségeket adagolja folyamatosam, a látvány vagyis az ábrázolás igencsak kellemes.





  • Firerock
    #161146
    az kemény! Én nagyon sokat rendelek ali-ról,gyakran 10ezer forint fölött és még soha nem volt vám
  • gduck
    #161145
    OFF:
    Ez tényleg nem ide tartozik, csak a tisztánlátás végett, kb. 10.000Ft alatt nincs vám. Múlt héten a 60 dolcsis cuccomra ~6.000Ft vámot +3100Ft vám kezelési költséget kellett fizetnem ;)
    Utoljára szerkesztette: gduck, 2015.07.12. 23:02:08
  • Moby
    #161144
    Köszönöm az infókat, nem akartam telefonos topikot csinálni, csak megemlíteni, mekkora retekszar a win10 mobilon :D
  • Firerock
    #161143
    100 dollár alatt nincs vám
  • Moby
    #161142
    Az a baj, hogy szarrátört az egész körbefutó keret is, sőt, még a hátlap is sérült. Kuka. Fakereszt. Mégnemtudom mi váltja. Valami nagyobbaksis akármi.



    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.12. 22:35:20
  • gduck
    #161141
    Pff, az szar ügy. Amúgy csak vicceltem ;) Esetleg Alibabától lehetne rendelni, ha a vámot megúsznád (kevesebbet írnának értékre) egész baráti lenne az ára... KATT IDE!
  • Moby
    #161140
    Nem szándékosan. Nyilván. Leesett. Porrátört. A nexusoknél meg csak kijelzővel együtt cserélhető a tapi, szal kuka.
  • gduck
    #161139
    Na várjunk! Fossá törted a droidos telódat, majd elővetted az ablakosat. És ezek után higgyük el amit írtál? Nem hiszünk neked
    Utoljára szerkesztette: gduck, 2015.07.12. 22:16:16
  • Harlekin
    #161138
  • Moby
    #161137
    Ez igaz. És tudom is mire lenne szükségem, hogy én egy ilyet használjak telefonként: lobotómiára :DD
  • Harlekin
    #161136
    Neked beteg az agyad...
    Már sokkal jobban szeretem a nokiát mint az LG-t.Lassan átveszi az elsődleges telefon szerepét és nem csak játékra használom...
  • abel0317
    #161135
    Értem köszi
  • Moby
    #161134
    Shamans.

    Más. Fossátörtem a nexus5-öm. Kallódott egy lumia635 a szekrény mélyén, előkotortam, amíg kitalálom a következő telefonom Hamá win10 láz van, meg a múltkor írtam róla (azóta is az van a notimon, állandóban) gondoltam feltolom erre is. Atyúristen mekkora kibebaszott gigafoscunami ez te jóóóó isten :O 1 nap után üvöltve tettem a 8.1 rá (ami szintén egy határ szar, de az nem érint, csak most átmenetileg). Kicsit elkezdtem aggódni a box miatt :) Remélem arra jobb lesz. A microsoft meg hagyja már ezt a mobilos dolgot, mer olyan segghülyék hozzá, hogy az kabaré.
  • Totti5
    #161133
    Most először toltam volna Witcher 3at kanapéről, befeküdtem meg minden. Első dialógust sem bírtam végig elolvasni... tolhattam a TV elé megint a fotelt 1 méterre. CDsek egyátalán felfogták azt hogy konzolt nem asztal mellett fél méterre az arcba monitor mellett tolják az emberek?!!! kipeccselték már a játékot az első bittől az utolsóig, de ezt nem tudják? senki nem sír miatta a forumokon? hisz annyira kurva érzékeny minden júzer a nagyítóval is alig látható hibákra ami miatt verik az asztalt évekig... ilyenkor hol vannak? amikor valami értelmes dolog miatt kellene ugatni.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.12. 21:10:30
  • Moby
    #161132
    Látod, még így sem egyszerű megvédeni az ügyeskedő faszhuszároktól, mermár rögtön hakkolj a rendszert. Amiből csak az van, hogy a platformholder beleún, és bezárja a rencert a gecibe, és beleüvölti búcsúzóul az arcodba: vegyé újabb, nagyobb gépet.