176613
banner
  • Totti5
    #161332
    Betettem egy órácskára a Dragon Age 3-t. Bár abból 30 perc volt mire rájöttem hogy kell irányítani, annyira elszoktam tőle. Fix frém sokat tol a játszhatóságon, meg sem röccen a cucc... Még mindig nagyon nagyon szép. Folytatni kellene.
  • Totti5
    #161331
    Nem, ez egyszerűen nem működik. Pozitívan álltam neki, de másodszorra ment el a töltő képernyő a végtelenbe...

  • Totti5
    #161330
  • Totti5
    #161329
    Egy kis érdekesség, vagy finomság.

    Ma volt az időmérő a Ringen.

    Hamilton pole ideje : 1:22.020
    Játékban futott idő : 1.22.199

    Ugyan az a pálya, autó, gumi körülmények.

    Codie nyilván nem látott a jövőbe és szkriptelte bele az időt, mint minden mást ugye LOL. Ilyen jól belőtték a gumit, napos időt, hőmérsékletet, tapadást, pályát.

    Ilyen dolgok miatt imádom a játékot. Persze 5 pont, sosem volt még ilyen rossz F1-es játék.

    Úgy a 30. nekifutásra jött össze ( még azt sem lehet mondani hogy nem ismerem a pályát, mert kb egész héten ezen mentem 25%is futamokat, 100-200 kör között biztos ), szóval nem csukott szemmel, tolatva, fél kézzel ment végig az autó autómatikusan, hisz egy árkéd játék, ugye-ugye.

  • xxdani
    #161328
    Dark souls II -ben, hogy lehet online együtt játszani? A "go online" felirat inaktív a kezdő képernyőn, játék közben meg nem tudok meghívót küldeni . Olvastam olyat, hogy csak egy bizonyos gyűrű tulajdonában lehet összejátszani ismerőssel. Van valami egyszerűbb mód ? :)
  • Totti5
    #161327
    Atom fix frémet várok és 1080p-t a 360 címek esetében s ami anno 30 körül volt az most atom 30.0, ami anno 60 körül volt az most atom 60.0.

    Nem létszükség számomra egyik játék sem, mondjuk nagyon sokkal nem játszottam még, de ha retróra időt pazarlok, akkor azt tökéletes minőségben akarom majd. Más opció nem játszik. Ha összecsapott munka lesz, akkor elmegyek mellette, ha igényes akkor támogatom.

    Rare nem mondhatja hogy nem volt idő rá megcsinálni normálisan, mert idejük az volt.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.25. 09:33:18
  • Moby
    #161326
    Természetesen nem ugyanazt akarom mint 360-on.
  • Harlekin
    #161325
    ezt miként érted,hogy hozták át?Mit volt ezeken mit butítani lerontani,hogy ne ugyan azt kapd mint 360on?
  • Totti5
    #161324
    Természetesen, addig én sem.
  • Moby
    #161323
    Azé látni kellene hogy hozták át. Érdekel természetesen, csak nem látatlanban.
  • Totti5
    #161322
    Rare Replay előtölthető

    Bolti ára : 8.990 forint
    Digitális ára : 5.990 forint
  • toza #161321
    ibej..

  • orichalcos
    #161320
    Hol vannak ilyen hírdetések? :D
  • toza #161319
    nyilvan.. azert linkeltem :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ma ujabb 2 xbox 1 et sikerult 3 perc alatt Offline System Update Diagnostic Tool - metodussal "ujra eleszteni" :D
    ezek a barmok eladjak 24 e huffert mert "nem mukodik"..:D aztan csak vissza kell allitani default szettingszt...

    Utoljára szerkesztette: toza, 2015.07.24. 15:51:54
  • n000rbi
    #161318
    Nana, ez mind multiplatform
  • toza #161317
    irany nemet o.. kilehet probalni jatekokat.. dejo.
  • Totti5
    #161316
    Dishonored def



  • orichalcos
    #161315
  • orichalcos
    #161314
    Plusz infó, hogy akik aktiválták a béta kódjukat, azok közül kiválasztanak majd néhány embert, és az elkövetkező hetekben behívják őket egy alfa tesztre. (Xbox-on is)
  • Totti5
    #161313
    "A Microsoft bejelentette, hogy elkészült az első Gears of War játék felturbózott újrakiadása, a Gears of War Ultimate Edition, mely a mai naptól előtölthető Xbox One-ra - a tényleges premier augusztus 25-én lesz."

    Na akinek 0.5 megás a nete és naponta csak 1 órát használhatja annak is lejön premier előtt!


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.24. 09:33:21
  • Totti5
    #161312






  • Totti5
    #161311
    Na elég volt, már nem vicces.
  • Moby
    #161309
    Éééééés??? ettől elromlik, vagy mi?
  • toza #161308
    "Coming to PS4, Xbox One and PC" :D 2 napja toltheto pcre.. 700 mega.. xbox 1 topikban:D persze.
    Utoljára szerkesztette: toza, 2015.07.23. 22:47:11
  • Totti5
    #161307
    Sega visszatért!

    Rivjúk a kihívást, nehézséget emelik ki, mint "negatívum" LOL, mellé kellően beteg a desing, szép a graf! . Pörgős, valami Sonic beütése is van.

    Érdemes nézegetni, megböködni, hátha...

  • gduck
    #161306
    Nem nagy dolog, nekem van rajta pár karc, de egyáltalán nem zavar :D Nem is látszódik a portól :D :D
  • Moby
    #161305
    /szerintem még szörnyű is :D valszeg ez lesz.
  • Totti5
    #161304
    Najólvanmá, mennyé innen a bölcsész PS4fanbojkodással!

    Billencstsük vissza a tápik tesztoszteronszintjét:



    ui: ráraknám jól néz ki!

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.23. 20:07:11
  • Moby
    #161303
    Köszi!

    Én erre gondoltam. Mit gondoltok, jó lesz rá?

    Oric: van hozzá notiba való usb3-as kártyám is. A kézfogás bőven elég lesz :)
  • Totti5
    #161302
    Innen vettem.

    Halo 4 meg ezt a GTA5öt.

    Kvaliti féle.
  • orichalcos
    #161301
    Uh köszi, az a gond, hogy a notin nincs USB 3.0 :( Egy régi i3-as Acer gépről van szó.

    Halo 5 ugye kb két héttel korábban lesz nálam elérhető, addig akarnék egy full végigjátszást csinálni. Opcionálisan a capture card eszközért tudok felajánlani üccsit, sört, csokit, kézfogást, vagy Halo 5 early játékot én profilommal. :D
  • Moby
    #161300
    Valami skin kéne má nekem is...(még mindig rajta a csőrén a hdmi matrica LOL)
  • Totti5
    #161299
    Hogy lökött ki? el nem tudom képzelni. Valakit ha kilök az AI zúzza már fel yutubra, mert Xakta szintű dolog számomra. Szerintem az esetek nagy részében nem az AI löki ki az emereket, hanem a játékos ráhúzza az autót és nekimegy az AInak ami belülről úgy fest mintha kilökött volna. Ilyen velem is előfordult, de mielőtt az AI annyát kezdtem volna szidni, megnézem a visszajátszást és egyszerűen hagytam neki helyet ő betette az órrát én meg hozzáértem mert ráhúztam és kiforogtam. Simán lehet hogy az AI szar, de mutassa már meg valaki hogy hogy hogyan lökdösi kit ő az AI, mert vizuális típus vagyok és nem tudom elképzelni.
  • Moby
    #161298
    Van pár komolyabb, meg pár félprofi, nem-háztartási cuccom, egy ilyenből a pro-t kölcsön tudom adni, de usb3 KELL hozzá, illetve azt sem tudom képes-e emberi méretű fileokat létrehozni, ezt csekkolnom kell(nem ilyenre van),
  • Totti5
    #161297
    Xbox One will support mouse controls in the near future, Xbox boss Phil Spencer has said.
  • Totti5
    #161296
    Karc??? az mi?





  • Totti5
    #161295
    Bizony nincs játék, de mi bírjuk ezt!
  • toza #161294
    (van ps4 em:D )
    csak ezen csodalkoztam h nincs raja semmi "bios" vagy vmi akarmi. 360 is irkal hibakodokat ha mast nem is csinal.. ez meg semmit sem.. pitty,fenyek,zajok,de nincs kep.. kuld el sok penzert megcsinaltatni,holott csak 1 kabel csuszott ki.. erdekes azert. ennyi csak..

    atfutottam a topikot h volt e hasonlo problema(nem bekapcsolos box,hdd hianya miatt-azert nem valoszinutlen h 1 nel tobben vertek le a gepet,vagy foldhoz vagy akarmi..),de csak pc re es minden masra is megjeleno jatekokrol van 1000 kep,meg videok kb..
    ezert irtam. koszi.
    Utoljára szerkesztette: toza, 2015.07.23. 17:05:25
  • orichalcos
    #161293
    Na szóval to all:

    Keresnék valakit aki szerint valamennyire megbízható vagyok, és kölcsön kérhetnék tőle egy Capture Card-ot, amivel fel tudnék majd venni egy végigjátszást. Halo 5-ről lenne majd szó, és nem streameléssel akarom megoldani a full végigjátszás felvételét, hanem normális minőségben.

    Notim van, szóval valami USB-s vagy egyéb megoldás érdekelne...
  • Harlekin
    #161292
    Nem tudom,hogy ez miért ekkora dolog!!!Kényes felület,ha nem vigyáznak rá karcolódik.Miért ilyen???Azért mert jól néz ki.
    Végül is igen lehetne fos matt,mert a felhasználó nem képes rá vigyázni,de ha meg nem képes erre akkor tök mind 1 milyen.Így inkább legyen ilyen fényes ami jól néz ki...
    Az enyémen 1 darab karc nincs!!!Talán azért,mert nem teszek rá semmit.De miért is tennék EZ NEM POLC!!!Ennyi erővel húsvágó deszkának is lehetne használni,majd csodálkozni,hogy karcos.
    Nem tudom ki hogy van vele,de Én a garázsba a kalapácsot vagy más egyéb szerszámot se a kocsi tetején motorházán tárolom....