176613
banner
  • DonPedro22
    #161372
    De mitől nem akar csatlakozni az xbox app? még beírni sem tudok más felhasználót vagy valami... a win 10 sem akar a microsoft fiókhoz kapcsolódni nem ír hibát sem
  • orichalcos
    #161371
    "a kontrollert mindenképp csatlakoztatni kell a pc-hez?"

    Ha a közelben van az xbox, akkor nem. Én úgy használom a streamet, hogy noti mellett van a box, meg a monitor. Streameléskor a hangot a notiból kapom, a képet meg a monitoron nézem. (muszáj mert nincs most fülesem, és a hangot csak így tudom megoldani. :D ) Emiatt nem kell a notihoz kötnöm kábellal a kontrollert, mert az az Xbox-al van kapcsolatban.
  • DonPedro22
    #161370
    a kontrollert mindenképp csatlakoztatni kell a pc-hez? egyébként az appot nem tudom megnyitni mert mindig azt írja hogy pillanatnyilag nem lehet bejelentkezni. A One-on nem kell állítani semmit?
  • Rage47
    #161369
    Igen. Mar csak ra kell nyomnod az xbox appbam arra, hogy atjatszas.
  • Zavarodott
    #161368
    Nem is Neked válaszolt... q;)
  • DonPedro22
    #161367
    őő... win 10 van xbox app van, az one mindig csatlakoztatva van a netre. Akkor elvileg jó?
  • oO VinyuS Oo
    #161366
    x360-al akarom összekötni!
  • Rage47
    #161365
    PC-re win10 kell es inditsd el az xbox appot, mikozben az xbox one kabellel netre csatlakozva be van kapcsolva.
  • oO VinyuS Oo
    #161364
    Szevasztok! Tudnátok segíteni win10 alatt hogy tudom beállítani hogy lássan xbox360-on keresztül a gépem mappáit?
  • Blake6
    #161363
    Az előbb írtam,hogy ha elindítok egy játékot vagy utána kilépek belőle,akkor kidob az x360 offline-ba.Azt elfelejtettem leírni,hogy a profilomat is "leveszi" ilyenkor.De most vettem észre,hogy a az avatar marketplace-be lépek,ugyan ezt a kilépősdit csinálja...
    Csináltam egy Initial Setup-ot is,hogy mindent újra csináljon a gép,de semmi,ugyanez a cirkusz,én ezt már nem értem...
  • DonPedro22
    #161362
    meg van már, hogy lehet összehangolni az One-t a PC-vel, hogy lehessen rajta játszani?
  • Blake6
    #161361
    Miért van az nálam X360-on,hogy elindítok egy játékot és azonnal kidobja a profilom offline-ba???Utána manuálisan vissza enged játék közben online-ba,de ha bejezem a játékot és visszalépek a Home-ba,megint offline-ba dob!Ennek mi lehet az oka?
    Az egész cirkusz nálam amúgy tegnap kezdődött,amikor gondoltam előveszem a jó "öreg" Halo 3-mat(már ezer éve nem játszottam már vele),de elfelejtettem felinstallálni és csak úgy lemezen elindítottam.Ezután valami baja volt,mert azonnal kérte a microsoft accountomat és jelszavamat,amit meg is adtam(bár nem kértem,hogy emlékezzen is rá utána...),de ennek ellenére be se engedett a játékba először.Majd installálás után már oké volt,ment a játék és az ezeréves mentéseim is ok voltak.De azóta minden más játéknál is indításakor offline-ba dob és kilépéskor is,ahogy már fentebb is írtam!
    Az Auto-Sign In nálam be van kapcsolva,a box indításakor rögtön live-ban indul a profilom online,úgy hogy végleg nem értem...Valaki tapasztalt már ilyent?
  • Kongy
    #161360
    Az első pár küldetés kötelező GTA V-ben, aztán megkapod a szabad mászkálást.
  • mychroleslie
    #161359
    Sziasztok!

    Két gyors kérdésem lenne.

    1. Megvan vlgre az XBOX 360-as. Egy Halo3 Limited Edition lett, RGH-s, 120G HDD-vel. Fel is tudom másolni a GOD-os játékokat a gépre, el is indul, meg is jelenik az indítóképen, azaz ki tudom választani, viszont nincs hozzá kép, üres a "DVD tok" képe. Hogy lehet oda képet is varázsolni? És nem csak ennél de egyik játéknál sincs semmilyen kép, csak a "tok" alatt a játék címe.

    2. GTA V-ben már nincs már free mode? Értem ez alatt hogy szabadon boklászás a városban, mint pl. a GTA San Andreas-ban is volt. Ha elindítom a GTA V-öt rögtön missionnel kezd és azt kell csinálni különben mission failed a vége.

    Köszi előre is.
    Üdv
    Laci
    Utoljára szerkesztette: mychroleslie, 2015.08.01. 12:10:34
  • orichalcos
    #161358
    Ha nem lenne raja Halo 5 megjelenésén tuti megvenném.
  • Macccy
    #161357
    dehát nincs játék ... TomClancy is végre egy ígéretes GR lenne ... Lára is jöhet ... Forza must have ... HALO ...
  • Totti5
    #161356
  • TDC Geronimo
    #161355
    Rise of the Tomb Raider's open spaces 3x larger than TR 2013; no loading screens

    As soon as you start a new game if you never died or don’t quit you will have a seamless streaming experience throughout the whole game.

    Our exploration spaces are 3 times larger than they were in the last game and our tombs are much bigger. And we’re employing what we call “A Nested Puzzle Approach” that means there are multiple puzzles that all work together to solve 1 big puzzle. We also introduced new traversal mechanics, like Lara can climb trees and can swim underwater and can use that not only for traversal but as a way too subtly approach an enemy and take them out from above or from below.”
  • Totti5
    #161354
    Nagyonbejön.

  • Totti5
    #161353
    Wasteland 2 DC - október 13
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.31. 18:43:01
  • Totti5
    #161352
    300al bele az álló autóba videó és a fika nagyon üt. Hulladék teszt rossz olvasni annyira nincs képben.
  • davidka003
    #161351
    F1 2015 - Rosszabb, mint az idei szezon

    Na faszán Ipon is lehúzta pedig 9/10-es játék.

    Értitek baszki? 56% !!!
  • Macccy
    #161350
    ez nagyonmenő dolog!!!!! jajj elő kell rendeljem ...
  • Totti5
    #161349
    Forza 6-ban benne lesz :

    2014 Honda #5 Zengo Motorsport Civic WTCC

  • orichalcos
    #161348
    Jó játékot! :)
  • n000rbi
    #161347
    Használd egészséggel :)
  • mrmilan
    #161346
    Sziasztok!
    Dióhéjban a lényeg: 2008-2010 Xbox360 Fat 60 GB (Falcon), 2010-2015 Xbox 360 Slim 250 GB. Tegnap pedig hivatalosan is ONE tulaj lettem. Még ma sem hiszem el, hogy itt van a nappaliban. Ne haragudjatok rám, de ez egy kibaszott "műszer". Imádom. Egyenlőre Forza Horizon 2-re és WOT-ra verema répát (Remegve várom a Forza 6-ot!) Nem tudok betelni a garfikával. Sokat nem fogok itt fröcsögni, játszogatok, élvezem a gépet. Olvasgatom jóságaitokat, úgy ahogyan azt az elmúlt években is tettem néha. Ha valami nem lesz tiszta, akkor kérdezek.

    Még asszonynak is tetszik. Jobban várta mint én hogy kibontsuk. Mondván, hogy hogyan fog mutatni a nappaliban :) Egyenlőre ennyi Uraim.

    Moby, neked külön kösz hogy múltkor a privátra korrektül válaszoltál.

    Mindenkinek szép időt, hideg sört és természetesen jó játékot kívánok!

    Milán
  • Kit--Kat
    #161345
    Kormánnyal vagy controllerrel játszod? Még 360-on a Wireless Wheel-el játszottam a 2012-essel ás azzal nagyon élvezetes volt, de controllert még az arcade-os F1-hez is kevésnek érzem dacára, hogy ég és föld a One-os controller a 360-oshoz képest.
  • Moby
    #161344
    Tetszetős!
  • darkSectorxxx #161343
    Aszittem végre lesz Fear 4.
  • Totti5
    #161342
    Jó látni megint a Sierra logót!

    Egyben majd egyszer biztos belevágok.









  • Moby
    #161341
    A Demos with Gold találóbb lenne.
  • wannnabeees
    #161340
    tetszetősek az utóbbi időszak GWG játékai :)
  • Botond #161339
  • TDC Geronimo
    #161338
  • n000rbi
    #161337
    LOL
  • Totti5
    #161336
  • Roccio
    #161335
    Sziasztok! Olyan előfordulhat az xbox one mono headsettel hogy világít a némítás gomb de miután feloldod nem működik a mikrofon illetve hangot sem hallasz, de nem mindig van ez.... mert valamikor meg jó. Így hibának számít? Nem rég vettem a gépemet...
  • n000rbi
    #161334
    Jajjdevárom:)



  • Rage47
    #161333
    Azert ilyen meg nem volt nalam. Kiadhatnanak valami hotfixet...