176613
banner
  • orichalcos
    #161572
    Alsó lesz a Limitált csomagban, a felső külön vásárolható meg. Felső nekem jobban tetszik.

    MGS fanoknak:

    Részletek az OST-ből.

  • barmi
    #161571



  • Macccy
    #161570
    Köszi, neki fogok állni, de pont ez (is) a bajom, hogy JAPÁN meg hogy tolják a wtf-eket mert a rizsben nincs elég kreatin hogy valami értelmeset kreatívkodjanak! De .... szuuusszááá .... megpróbálom, hátha. :)
  • orichalcos
    #161569
    Nem akarok válaszolni, nézd végig az összeset. Bonyolult a sztori eléggé, de pont ezért jó. Plusz senki ne felejtse el, hogy ez bizony egy JAPÁN játék, abból is az elborultabb, szóval vannak benne WTF momentumok, meg részek.
  • Rage47
    #161568
    köszi
    most vagyok a 2. videónál, nagyon bonyolult a sztori, szerintem már túl sok is kicsit néhol
    Big Boss végülis gonosz, akivel a mostani részben leszünk? :O
  • Totti5
    #161567
    Nagyon baba ( meg az is hogy a 70%a teljesen új lesz:) )

  • Totti5
    #161566
    Nincs azzal gond. Perfektül ki lehetett kapcsolni, eltüntetni a Unityben. Remélhetőleg itt is. Amúgy is bűn eltakarni bármit akármivel. Középső gomba lenyomásával volt előhozhazó ha kellett a térkép, más meg minek?!
  • Totti5
    #161565
    LÁL

    Ótvar ToniHók 5 grafra reagált a cég. Ótvarra rátoltak pár hét alatt gyorsan egy cellsédet, amitől szerintük sokkal szebb lett.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.06. 22:22:39
  • darkSectorxxx #161564
    Nagyon szeretem ahogy elemzik a játékokat, azok az utalások ...:D
  • orichalcos
    #161563
    Ha tényleg érdekel a dolog, akkor összeszedtem neked az Otherworld-ös bemutatókat. (srácnak van egy stílusa, de kibírható)

    Retroworld: Metal Gear Solid sorozat

    Kb, 2.5 órányi videó, de a Ground Zeroes már nincs benne.
  • orichalcos
    #161562
    Több mint 10 évnyi játéktörténelem, drámai sztori amiben több a wtf mint egy szitában. :D Az összes játékot kellene ismerned, hogy élvezhető legyen, de az több száz órába tellene. Tudok esetleg adni magyar szövegkönyvet az első 4 játékból de attól max a sztorit ismered meg.

    Ajánlom megnézésre az Otherworld-os összefoglalókat. Az se pár perc, de legalább valami alapot ad.
  • Seth
    #161561
    Metal Gear Solid 1-gyel kellene kezdened :D Ez már az 5. ÖTÖDIK :D Talán a 3. rész, a Snake Eater volt az ami önállóan is élvezhető a MGS-sel még nem találkozóknak, lévén előzmény, új főszereplővel (aki szerintem jobb karakter mint Solid Snake) A Phantom Pain-hez a 3. rész és a Peace Walker ismerete létfontosságú ,ha a sztoriban képben akarsz lenni.
    Pl. Az 2015 E3 trailer legvégén a Les Enfants Terrible kifejezéskor a szőr felállt a hátamon, akik nem ismerik a szériát,azok meg csak néznek bután :)
  • Macccy
    #161560
    Gondolom elmondhatatlan mennyire jó ez a MGS de azért megpróbálná valaki mégis elmondani, miért jó ez a japó kommandó-tamagocsi szimulátor ?

    Nagyon szép a legtöbb részletében, már a GZ is, de élményben semmi de semmit nem érzek amitől ez olyan jó lenne, X360-on például annak idején a Splinter Cell - Blacklist sokkal jobb volt nekem, ráadásul prev-gen létére még szép is tudott lenni.
    Ez most a japósága miatt annyira kusza nekem, se füle se farka sztori, szóval nemtudom ...
  • orichalcos
    #161559
    Bár még nem hivatalos, de a Metal Gear Solid V: The Phantom Pain 1080p/60FPS lesz.
  • Totti5
    #161558
    Gyönyörű az új ac. Tömeg lesz de nincs forradalom. Remélem mechanikában is finomodik a Lopakodás jobb AI. Az új eszközök nagyon tetszenek a kor ipar meg állat. Graf ugyan olyan vagy szebb lesz
  • orichalcos
    #161557
    Istenem de király lesz.
  • TDC Geronimo
    #161556
    Hülyén is nézett volna ki akkora tömeg london utcáin

    Logo nélkül wtf. Meg se ismertelek először :y
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.08.06. 00:36:18
  • TDC Geronimo
    #161555


    Ubi meg az UI designerek... Rugnám picsán mindet. Még pakolhatnának ki pár dolgot, hogy még többet takarjanak ki
  • Moby
    #161554
    Én a visszavételből annyit látok, hogy nincs az az állandó, kényszeres tömegjelenet. De a prezentáció minősége továbbra is kiüti a monitort. A mechanikával kapcsolatban nincsenek illúzióim, de érdekel. Igen.
  • Seth
    #161553
    Solid,Solidus, meg Liquid Snake, mindegyikük Big Boss klónja, jóhogy hasonlóak
  • Kongy
    #161552
    Ez a tipikus japó baromság, hogy legyen 2 külön karakter egy játékban, akiknek más a neve de ugyanúgy néznek ki. Ellőtték Big Boss-al, meg Solid Snake-kel is, meg anno Dante meg Nero a DMC-ben ugye.
  • Rage47
    #161551
    köszi
    a részek számozása is érdekes már, hasonlít a Devil May Cry-hoz :D, csak itt 2x bonyolultabb, kb. lehetetlen teljesen végigkövetni, ha nem játszottál minden résszel
  • Seth
    #161550
    Volt "The Boss" is, a mentora,akit meg kellett ölnünk a 3. részben(Nem mellesleg egy hölgyeményről van szó, amolyan GI Jane). Ennek örömére tüntettek ki minket Big Boss-szá, ez amolyan rang,mint pl kapitány.
  • TDC Geronimo
    #161549
    Itt láthatóan visszavettek. Mondjuk inkább ez, mint a 20 fps

    De leginkább új AC már ilyen formában semmiképp
  • Rage47
    #161548
    Kimaradt sajnos, és már nem fogom pótolni. Reméltem, hogy úgy csinálják meg, hogy mivel multiplatform, érthető lesz mindenki számára.

    Pfuj, komolyan egy kilökődő repeszdarabbal a fejében akciózik, és a végén meg kiesik, vagy mi :D
    Már az a név, hogy Big Boss, is "érdekes", kicsit gagyi (?).
    De amúgy nagyon hangulatos, kidolgozott.
  • Moby
    #161547
    Nyugi, igazi infantilis japócucc. Hordóbafosással, fingósviccekkel, stbstb. Biztos fasza benne a tartalom, ha valami európai csapat csinálná agyfaszementesen még érdekelne is.
  • Seth
    #161546
    Ha az eddigi részek kimaradtak, nem csodálom, ha katyvasznak tűnik :D
    A szarv egy repeszdarab valamiből,talán mikor lezuhantak a helivel a GZ végén. Egyre lökődik ki, ezért változó a mérete
  • Rage47
    #161545
    én nem tudom, várom-e
    tetszik a játékmenet, de a sztori nagyon katyvasz, és tipikus beteg japó elemek is vannak, pl. néha szarva van a főhősnek, amit nem értek :D
  • Moby
    #161544
    Én sem day1 veszem. De megveszem, mert érdekel. Ha semmi más nincs benne csak a graf, akkor az. Az viszont eléggé.
  • Kongy
    #161543
    Unity brutálisan nézett ki, és kb itt ki is merült minden :D Igazából az iOS játékokkal tudnék párhuzamot vonni ebben, legalábbis néhány játéknál. Van egy gyönyörű grafikája, de valahogy nem bírod játszani annyira primitív, monoton, ezerszer látott szar. Nyilván nem minden mobiljáték ilyen, de nagyon sok van közülük, ami ezen a szinten van. Az AC-val is csak ez a bajom. Kipróbálnám én, a grafika miatt, de hogy én erre pénzt költsek, még akkor is ha közösen vesszük... hát.. nem szívesen adok a Ubisoft zsebébe pénzt többet.
  • Moby
    #161542
    Hááát pedig ha a unity elmebetegül nézett ki, akkor ez maga az őrület magja :D
    De ezt úgy érzem már egyedül veszem ;)
  • Kongy
    #161541
    Még arra sem veszem a fáradtságot, hogy rákattintsak a play gombra:D
  • Totti5
    #161540
  • TDC Geronimo
    #161539
  • Totti5
    #161538
    Remélem lesz df videó is. Nyalogatnám már a saját TVmen.
  • TomStorm
    #161537
    Nekemse,meg úgy semmi se amit eddig mutattak belőle:(
  • Totti5
    #161536
    Mámmámíja!

    Képi világ, kor, karakterek, 'modern" ipari teknók, badass főkari!

  • darkSectorxxx #161535
    Szar generáció, nyomi konzolok, mégnyomibb x1. Ja és pc-n halott minden.
    Ennyit érdemes tudni manapság egy gamer-nek.
  • Totti5
    #161534
    - A főhős Lincoln Clay, egy veterán a vietnami háborúból
    - A helyszín New Orleans, a 60-as évek vége, 70-es évek eleje
    - Nem lesz kooperatív játéklehetőség
    - A társaid csak bizonyos küldetések során segítenek
    - Jóval "fókuszáltabb", mint a GTA V nyitott világa
    - Lesznek mellékküldetések
    - A döntéseid (pl. hagysz-e elfutni egy besúgót) hatással vannak a világra
    - Meghódíthatod az egyes kerületeket, egy-egy társadat csatolhatod hozzájuk
    - Vezetés közben is lesz lehetőség lövöldözni
    - Az életerőcsík három szeletből áll, az egyes csíkok regenerálódnak
    - Lesz lopakodás és leterítés is
    - Egyszerre csak két fegyvered lehet
    - A környezet pusztítható
  • tdu Toyota
    #161533
    Melyek a legjobb játékok live-on amikkel még sokan is játszanak? A Halo és a Fifa kivételével. Ja és 360-on értem.
    Utoljára szerkesztette: tdu Toyota, 2015.08.05. 18:22:20